3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

STAR(T) Edition

ARCHICAD 23VisualiseerimineAlgoritmiline disainSTAR(T) EditionEcoDesigner STARMEP ModelerLisad
├╝levaadeuued omadusedversioonide v├Árdlustellimine
proovi ARCHICAD-i
ARCHICAD STAR(T) Edition 2019

ARCHICAD STAR(T) Edition uued omadused

ARCHICAD 22 - Jõudlus
ARCHICAD 22 - Jõudlus
ARCHICAD START EDITION 2019 tutvustab olulist jõudluse kasvu nagu sujuv ja kohene navigeerimine ja kõrgresolutsiooni tugi Windows-s. Elementide keeruliste rastrite, lõike ja katte pindade genereerimine on GPU baasil. Mitmetuumaline CPU kasutab taustal patenteeritud algoritme, et võimaldada pidevat sujuvat vaate liigutamist ja zuumimist. Ultra-kõrgresolutsioon 4K ja 5K monitorid võimaldavad palju teravamat detailide kuvamist nii macOS kui ka Windows süsteemidel.
vahejoon
ARCHICAD 22 - Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
ARCHICAD 22 - Avaldistega defineeritud omaduste (Property) väärtused - Ülevaade
ARCHICAD START EDITION 2019 võimaldab kasutada matemaatilisi avaldisi, et tuletada uusi omadusi ja omaduste väärtuseid, mis põhinevad elemendi enda parameetritel. See uus omadus oluliselt rikastab BIM-i informatsiooni ehk "I" komponenti. Omaduse automaatne töövoog võimaldab defineerida suvalist arvutusreeglit elemendi omaduste väärtusena, mida seejärel uuendatakse automaatselt ilma vajaduseta käsitsi andmeid sisestada - protsess, mis on aeganõudev ja mille käigus võid kergesti tekkida vigu.
Tulemusi võib kasutada ARCHICAD-is elementide sildistamiseks või filtreerimiseks. Samuti võib tulemusi väljastada suvalisel graafilisel, tabeli või mudeli kujul. Tulemused on matemaatiliste, loogiliste ja teksti töötlus operatsioonide poolt hallatud - sarnaselt standardsete tabelarvutusprogrammide funktsioonidega. Näiteks omaduste väärtused, mis sisaldavad URL linke muutuvad interaktiivsetes andmetabelites aktiivseteks hüperlinkideks, võimaldades kiiret juurdepääsu igale viidatud veebilehele või veebis olevatele andmetele.
vahejoon
ARCHICAD 22 - Tööstusharu juhtiv OPEN BIM töövoog
ARCHICAD 22 - Tööstusharu juhtiv OPEN BIM töövoog
ARCHICAD START EDITION 2019 toetab kahe kaarega defineeritud keeruliste geomeetriliste elementide ning NURBS tüüpi splainide geomeetria importimist IFC4 failidest.
Komponentide omadusi ja koguseid (komposiitkihid, keerulised profiilid, mitmeosalised objektid) saab eksportida koguste ja hinna kalkulatsiooni aplikatsioonidesse. Importimise protsessi käigus saab filtreeritud või kõiki IFC omadusi viia vastavusse ARCHICAD omadustege. Seega saab imporditud omadusi kasutada kriteeriumitena graafilisteks välja lülitamiseks ja kokkupuutekontrolliks. Samuti võib imporditud omadusi kasutada andmetena uutes valemites, andmetabelites ja siltides. Ka IFC mudeli elementide kihid on võimalik vastavusse viia ARCHICAD kihtidega - sellega saab vältida mittesoovitud kihtide importimist ARCHICAD projekti.
vahejoon
ARCHICAD 22 - Parameetrilised profiilid koos kohandatava geomeetriaga
ARCHICAD 22 - Parameetrilised profiilid koos kohandatava geomeetriaga - ülevaade
ARCHICAD START EDITION 2019 pakub mitmeid produktiivsuse täiustusi. Tänu Morph elementide täiustatud jõudlusele, moderniseeritud kasutajaliidesega lihtsustatud väljavaliku paletile (Selections Palette), mudeli vaate valikute ja atribuutide haldaja (Attribute Manager) täiustatud dialoogidele, korruseplaanil seinte prioriteetidel põhinevale selekteerimisele kindlustab ARCHICAD efektiivsemat projekteerimise ja töötlemise töövoogu.
ARCHICAD START EDITION 2019 võimaldab nüüd mitme elemendi välja valimist töökeskkonna nimekirjas (Work Environment lists), korruseplaanil vaatekõrguselt ülalpool olevate elementide välja valimist nende piirjoonte abil, ja automaatselt tuvastatud loogilisi tsoone "referents joone" algoritmi abil. Päikese (Sun Study) ja kaamera liikumise (Create Fly-Through) dialoogide kasutajaliidest on samuti täiustatud. Päikese asukoha arvutamiseks kasutatakse nüüd uut spetsiaalselt välja töötatud algoritmi.
vahejoon
ARCHICAD 22 - Trepi mudeldamise edasiarendused
ARCHICAD 22 - Trepi mudeldamise edasiarendused
ARCHICAD START EDITION 2019 pakub uusi omadusi ka dokumenteerimiseks. GDL koodiakendes on nüüd kasutatav Rich Text tüüpi fondid. Võimalik on siltide ümber sidumine teiste elementidega kasutades Cmd või Ctrl + Click klahvikombinatsioone. Täiustatud on PDF failide turvalisuse valikuid. Interaktiivsed andmetabelid toetavad nüüdsest mitme elemendi valiku töötlust ja samuti on kasutatavad kohandatavad graafilised sildid.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile