3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

ARCHICAD 22

ARCHICAD 22Algoritmiline disainSTAR(T) EditionEcoDesigner STARMEP Modeler
ÜlevaadeOmadusedÕppevideodKURSUSEDHinnapakkumineARCHICAD rent
ARCHICAD 22 - Fassaadide disainimine ARCHICAD 22 - Fassaadide disainimine
7 videot48:19
ARCHICAD 22 - Fassaadide disainimine
Fassaadide disainimine

ARCHICAD'i taasloodud Fassaadide kujundamise töövoog võimaldab arhitektidele paindlikku disainimise keskkonda, et luua väliseid või sisemisi fassaade ja vaateid kasutades modulaarseid konstruktsioone ja hierarhiliselt lihtsalt kohandatavaid mustreid, mis vastaksid kohalikele nõuetele dokumentatsiooni ja andmetabelite osas. Kõik dokumenteerimise standardid on saavutatavad tänu kohandatavusele, mõõtkavatundlikule esitusele mistahes detailsuse tasemel. Elementide andmetabelid võimaldavad väga täpseid nimekirju kõikidest detailidest loodud raamipulkade või isegi lisaelementide osas. Algoritmiline disaini töövoog on samuti toetatud tänu edasiarendatud ARCHICAD-Grasshopper Connection töövahendile. Projekteerijad saavad kasutada mistahes 2D joonte kooslusi, et alustada rippfassaadide (Curtain Wall) mustrite koostamisega Grasshopper Canvas osas ja hallata kõiki alamelemente, et seejärel luua silmapaistvaid fassaade ARCHICAD-s kasutades algoritmilise disaini definitsioone.
ARCHICAD 22 - Produktiivsuse täiustused ARCHICAD 22 - Produktiivsuse täiustused
9 videot33:32
ARCHICAD 22 - Produktiivsuse täiustused
Produktiivsuse täiustused Mõned silmapaistvamad näited projekteerimise, dokumenteerimise ja koostöö töövoo edasiarenduste kohta ARCHICAD 22-s! Kohandatav Graafilise sildi (Graphical Label) import ja eksport ARCHICAD-i elementide omaduste (Properties) kohta läbi IFC Rhino–Grasshopper–ARCHICAD töövahendid Kõrgresolutsiooni tugi Windows 10-s Trepi ja piirde täiustused Automaatne elementide reserveerimine Teamwork-s
ARCHICAD 22 - Parameetrilised profiilid ARCHICAD 22 - Parameetrilised profiilid
7 videot30:20
ARCHICAD 22 - Parameetrilised profiilid
ARCHICAD'i parameetriliste profiilide redaktor (Parametric Profile Editor) kombineerib parameetrilise disaini võimsuse kokku graafilise profiili loomise vabadusega. Looge veelgi intelligentsemaid profiile seintele, taladele, ja postidele, defineerides parameetrilisi servasid Profile Editor-s. See võimaldab üksikute või mitmete servade nihutamist keskselt profiili atribuudiga (Profile Attribute) või eksemplar tasemel - seda nii graafiliselt või läbi elemendi häälestuste.
ARCHICAD 22 - Avaldistega defineeritud omaduste väärtused ARCHICAD 22 - Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
9 videot42:46
ARCHICAD 22 - Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
Avaldistega defineeritud omaduste väärtused ARCHICAD-s võimaldavad kasutada loogika avaldisi, et tuletada uusi omadusi ja omaduste väärtusi, mis sõltuvad elemendi oma parameetritest. See uus funktsioon rikastab suurepäraselt informatsiooni – või "I" komponenti – BIM-s. Tema automaatne töövaag laseb defineerida iga arvutuse reeglit kui elemendi omaduste väärtust ja uuendada seda automaatselt, ilma aeganõudva ja vigade põhise käsitsi andmete sisestamise. Tulemusi saab kasutada ARCHICAD-s märgistamaks või filtreerimaks elemente ja presenteerida igas graafilises, tabuleeritud või mudeli põhises väljundis, mis on reguleeritud matemaatiliste, loogiliste ja teksti käsitlemiste operatsioonidega – nagu funktsioonid ,mis on leitavad standardsetes tabelarvutus programmides. Omaduste väärtused sisaldavad kehtivat URL, mis muutub klikitavaks URL hüperlingiks interaktiivsetes andmetabelites, võimaldades kiiret ligipääsu igale ühendatud veebilehele või onlain andmetele.
ARCHICAD 22 - Visualiseerimine ARCHICAD 22 - Visualiseerimine
3 videot19:22
ARCHICAD 22 - Visualiseerimine
Visualiseerimine ARCHICAD 22-s sisaldab Maxon'i viimast (R19) CineRender mootorit, mis võimaldab arhitektidel rakendada professionaalset visualiseerimise protsessi ja omadusi ilma ARCHICAD-st lahkumata. Nüüd saab luua stereoskoopilisi, sfäärilisi visualiseeringuid kombineerides mitmeid kaameraid, et saavutada 360 kraadiseid või kuppel visualiseeringuid.
ARCHICAD 22 - Trepi ja piirde edasiarendused ARCHICAD 22 - Trepi ja piirde edasiarendused
5 videot24:43
ARCHICAD 22 - Trepi ja piirde edasiarendused
ARCHICAD 22 - Trepi ja piirde edasiarendused
ARCHICAD 22 - OPEN BIM ARCHICAD 22 - OPEN BIM
6 videot28:07
ARCHICAD 22 - OPEN BIM
ARCHICAD 22 on edasiarendanud kvaliteeti ja täpsust eksporditavate komponentide ja materjali info osas formaatidesse IFC2x3 ja IFC4. See on oluline andmetabelitele, arvutustele ja eelarvele baseerudes andmetega, mis on seotud ehitusmaterjalidega, üksikute komposiitide kihtidega ja komplekssete profiilide osadega.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile