RB KONSTRUKTSIOONID
Raudbetoonkonstruktsioonide moodulid (RC) pakuvad tõhusat lahendust postide, talade, seina, plaatide, koorikute ja vundamendi süsteemide kujundamisel. Võimalik on ka järelpingestatud talade ja plaatide modelleerimine. Arvestades tegelikke sarrustamisi analüüsis, saab konstruktsiooni mittelineaarset nihet täpsemalt hinnata.
TERASKONSTRUKTSIOONID
Teraskonstruktsioonide jaoks välja töötatud moodulite rühm võimaldab projekteerida terasest elemente. Samuti võib käsitleda tulepüsivust. Optimeerimismoodul võib aidata leida säästlikumaid projekti lahendusi. SC1 moodul hõlmab kõige sagedamini kasutatavate keevisliidete ja poltliidete teraskonstruktsioone.
PUITKONSTRUKTSIOONID
Puitkonstruktsioonide jaoks välja töötatud moodulites saab analüüsida lihtsaid ja keerukaid ruumraami konstruktsioone, ristlõikeid saab optimeerida erinevaid kriteeriume arvestades ning tagada nende konstruktsioonide töökindlus tulekahju korral. Ainulaadne ristkihtpuidu (XLM) projekteerimise moodul pakub nende uudsete konstruktsioonide kavandamiseks sobivat teoreetilist ja arvutustehnilist tausta.
KIVIKONSTRUKTSIOONID
See moodul võimaldab põhjalikult projekteerida sarrusteta kiviseinu, mis on allutatud peamiselt vertikaalsetele koormustele ja nihkejõududele. Seinu saab analüüsida kas ühe seina või keerulise mitmekorruselise seina segmendina. Arvesse võib võtta seina-plaatühendust, mis võib kandevõimet oluliselt mõjutada.
SEISMILISED ANALÜÜSID
Konstruktsioonide vastupidavust maavärinatele saab kontrollida modaalse reageerimisspektri, tõukamise või aja ajaloo analüüsiga vastavalt Eurocode, NTC või SIA standarditele. Analüüsis võib kaaluda ka seismiliste isolaatorite ja summutite mõju konstruktsioonile.
DÜNAAMILISED ANALÜÜSID
DYN moodul sobib üldiste dünaamikaülesannete numbriliseks lahendamiseks, arvestades materjali lineaarseid või mittelineaarseid omadusi ja geomeetrilist mittelineaarsust. FFA moodul on spetsialiseerunud plaatide ja treppide kiirenduste määramisele ja kontrollimisele inimese poolt põhjustatud vibratsiooni tõttu.
METEOROLOOGILISED KOORMUSED
SWG moodul võimaldab tüüpilistel konstruktsioonidel automaatselt tekitada lume- ja tuulekoormusi. Koormuste kombineerimisel standardsetele konstruktsiooni mudeli tüüpidele saab uurida isegi keerukamat konstruktsiooni. Automaatne kriitilise koormuskombinatsiooni tulemus aitab toime tulla märkimisväärse hulga koormuskombinatsioonidega.
BIM KOOSTÖÖ
Täiustatud BIM-ühendus (IFC-põhine või spetsiaalne liides) võimaldab otsest kahesuunalist andmevahetust mistahes muu tarkvaraga, mis kasutab BIM-tehnoloogiat (nt Archicad, Tekla Structures, Revit, Autodesk ADT, Nemetschek Allplan, jne). Sellise ulatusliku ühenduvuse korral saab mudeli muutusi jälgida, aidates kaasa projekteerimises osalevate arhitektide ja inseneride koostööle.