3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

AxisVM

ülevaadeomadusedõppeJUHENDIDlisadprooviversioonidhinnapakkumine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t

AxisVM

Ideaalne lahendus ehituskonstruktoritele
AxisVM X6 on välja antud

USALDUSVÄÄRSUS

AxisVM
AxisVM lõplike elementide analüüsi ja projekteerimise tarkvara on toetanud insenere Ungaris ja paljudes teistes riikides maailmas alates 1991 aastast.

Iga uue versiooni arendamise eesmärgid põhinevad peamiselt klientidelt saadud tagasisidelt, mis kindlustab, et tarkvara katab üldised vajadused ja järgib kiirelt arenevat ehitustehnoloogiat. Tänu sellele edukale strateegiale on enam kui 8000 kasutajat mudeldamas AxisVM-ga maailmas enam kui 45 riigis.

PAINDLIKKUS

AxisVM
AxisVM on saadaval üheksas põhikonfiguratsioonis, mis erinevad üksteisest kohaldatavate lõplike elementide ja analüüsimeetodite poolest. Kasutajad saavad põhikonfiguratsiooni täiendada erinevate projekteerimise- ja liidesemoodulitega, mis on loodud vastama nende projekteerimise vajadustele ja teiste CAD-rakenduste nõuetele.

Suuri keerukaid konstruktsioone saab ka kiiresti modelleerida. Laiade moodulivalikutega saab raudbetoon-, teras-, puit- ja müüritise konstruktsioonide üldist projekteerimisprotsessi kiiresti teostada vastavalt erinevatele riiklikele kohandustele Eurocode, SIA (Šveits) või NTC (Itaalia) standardites. Võimalus määrata laia valikut globaalseid projekteerimise parameetreid võimaldab rakendada ka riiklikke kohandusi, mida ei pruugi tarkvaras veel olla arendatud.

SPETSIALISEERUMINE

AxisVM
Teras- ja puitkonstruktsioonide puhul on tulekindluse projekteerimine saadaval vastavalt erinevatele standarditele. Lisaks saab terasest elementide puhul määrata ka kriitilise temperatuuri. Moodulipaketid sisaldavad rohkem ainulaadseid konstruktsioonide lahendusi. Samuti saab projekteerida komposiit plaatide või postide konstruktsioone, järelpingestatud talasid ja plaate või CLT-paneele. Maavärinat saab kavandada modaalse reageerimisspektri, ülekande või aja ajaloo analüüsi abil, võttes isegi arvesse seismilisi amortisaatoreid ja isolaatoreid.

Aeganõudvat dokumenteerimisprotsessi saab märkimisväärselt kiirendada ka arukate mallide abil. Avatud ja suletud BIM-tehnoloogiate kaudu pakutakse ulatuslikku andmeühendust kasutamiseks koos muu CAD-tarkvaraga (Archicad, Tekla Structures, Revit, AllPlan ja paljud teised).

Staatiline ja dünaamiline analüüs

Kiirus
Tarkvara oluline omadus on tõhus lõplike elementide arvutusmootor, mis on optimeeritud mitme hargsete protseduuride jaoks, mis võimaldavad kasutada kogu arvuti võimsust ja kiirendada lõplike elementide analüüsi.
AxisVM - kiirus
AxisVM - staatiline ja dünaamiline analüüs
Staatiline ja dünaamiline analüüs
Staatilisi ja dünaamilisi probleeme saab lahendada lineaarse või mittelineaarse analüüsi abil. Viimasel juhul võib arvesse võtta mittelineaarset materjali käitumist ja kontaktelemente, samuti geomeetrilist mittelineaarsust (suured nihked).
Vibratsiooni analüüs
Tarkvaras on saadaval esimese ja teise järgu vibratsiooni analüüsid, et määrata kindlaks looduslikud sagedused ja režiimikujud, mis on dünaamika probleemide lahendamisel sageli olulised. Seismilise analüüsi jaoks saab põhisuundade kohta arvutada ka modaalseid massitegureid ja inertsimomente.
AxisVM - vibratsiooni analüüs
AxisVM - dünaamiline analüüs
Dünaamiline analüüs
Dünaamikamoodulit saab üldiselt kasutada ajaintegratsiooni nõudvate ülesannete jaoks, näiteks vundamendi projekteerimine. Tarkvara määrab igas ajaetapis määratud dünaamilistest koormustest tulenevad nihked ja pinged. Analüüsis võib arvesse võtta ka lineaarseid või mittelineaarseid omadusi.
Seismiline analüüs
Konstruktsioonide maavärinale vastupidavust saab kontrollida järgmiste meetoditega: modaalse vastutoime spekter, tõukamine ja ajas ajaloo analüüs. Toetatakse hajutavate konstruktsioonide seismilist analüüsi ja projekteerimist ning arvesse võib võtta seismiliste isolaatorite ja summutite mõju konstruktsioonile.
AxisVM - seismiline analüüs
AxisVM - nõtke analüüs
Nõtke analüüs
Peenikeste konstruktsioonielementide ebaõnnestumise tüüpiline põhjus on stabiilsuse kaotus. Konstruktsiooni stabiilsuse kontrollimiseks vajalikke kriitilisi koormusi ja vastavaid painutus kujusid saab määrata nõtke analüüsiga. Konstruktsiooni ebatäiuslikku geomeetriat saab luua paindumisrežiimi kujundite superpositsiooni ja skaleerimisega. Seda ebatäiuslikku geomeetriat saab arvesse võtta geomeetriliselt mittelineaarsetes staatilistes ja dünaamilistes analüüsides.

Moodulite grupid

RB KONSTRUKTSIOONID
Raudbetoonkonstruktsioonide moodulid (RC) pakuvad tõhusat lahendust postide, talade, seina, plaatide, koorikute ja vundamendi süsteemide kujundamisel. Võimalik on ka järelpingestatud talade ja plaatide modelleerimine. Arvestades tegelikke sarrustamisi analüüsis, saab konstruktsiooni mittelineaarset nihet täpsemalt hinnata.
Loe lähemalt >
TERASKONSTRUKTSIOONID
Teraskonstruktsioonide jaoks välja töötatud moodulite rühm võimaldab projekteerida terasest elemente. Samuti võib käsitleda tulepüsivust. Optimeerimismoodul võib aidata leida säästlikumaid projekti lahendusi. SC1 moodul hõlmab kõige sagedamini kasutatavate keevisliidete ja poltliidete teraskonstruktsioone.
Loe lähemalt >
PUITKONSTRUKTSIOONID
Puitkonstruktsioonide jaoks välja töötatud moodulites saab analüüsida lihtsaid ja keerukaid ruumraami konstruktsioone, ristlõikeid saab optimeerida erinevaid kriteeriume arvestades ning tagada nende konstruktsioonide töökindlus tulekahju korral. Ainulaadne ristkihtpuidu (XLM) projekteerimise moodul pakub nende uudsete konstruktsioonide kavandamiseks sobivat teoreetilist ja arvutustehnilist tausta.
Loe lähemalt >
KIVIKONSTRUKTSIOONID
See moodul võimaldab põhjalikult projekteerida sarrusteta kiviseinu, mis on allutatud peamiselt vertikaalsetele koormustele ja nihkejõududele. Seinu saab analüüsida kas ühe seina või keerulise mitmekorruselise seina segmendina. Arvesse võib võtta seina-plaatühendust, mis võib kandevõimet oluliselt mõjutada.
Loe lähemalt >
SEISMILISED ANALÜÜSID
Konstruktsioonide vastupidavust maavärinatele saab kontrollida modaalse reageerimisspektri, tõukamise või aja ajaloo analüüsiga vastavalt Eurocode, NTC või SIA standarditele. Analüüsis võib kaaluda ka seismiliste isolaatorite ja summutite mõju konstruktsioonile.
Loe lähemalt >
DÜNAAMILISED ANALÜÜSID
DYN moodul sobib üldiste dünaamikaülesannete numbriliseks lahendamiseks, arvestades materjali lineaarseid või mittelineaarseid omadusi ja geomeetrilist mittelineaarsust. FFA moodul on spetsialiseerunud plaatide ja treppide kiirenduste määramisele ja kontrollimisele inimese poolt põhjustatud vibratsiooni tõttu.
Loe lähemalt >
METEOROLOOGILISED KOORMUSED
SWG moodul võimaldab tüüpilistel konstruktsioonidel automaatselt tekitada lume- ja tuulekoormusi. Koormuste kombineerimisel standardsetele konstruktsiooni mudeli tüüpidele saab uurida isegi keerukamat konstruktsiooni. Automaatne kriitilise koormuskombinatsiooni tulemus aitab toime tulla märkimisväärse hulga koormuskombinatsioonidega.
Loe lähemalt >
BIM KOOSTÖÖ
Täiustatud BIM-ühendus (IFC-põhine või spetsiaalne liides) võimaldab otsest kahesuunalist andmevahetust mistahes muu tarkvaraga, mis kasutab BIM-tehnoloogiat (nt Archicad, Tekla Structures, Revit, Autodesk ADT, Nemetschek Allplan, jne). Sellise ulatusliku ühenduvuse korral saab mudeli muutusi jälgida, aidates kaasa projekteerimises osalevate arhitektide ja inseneride koostööle.
Loe lähemalt >
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile