3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

4/10 - ArchiCAD 12 uued omadused - Trepp (Stair Maker)

ArchiCAD 12 uued omadused - Trepp (Stair Maker)Täiustatud mõõtude sisestamise loogika teeb lihtsaks mõõtjoonte visualiseerimise ja lennult mõõdistuspunktide kohandamise. Intuitiivne graafiline tagasiside aitab kasutajatel vähendada mõõdistamisele kuluvat aega: pole vajadust defineerida mõõtjoone joonte suunda enne asetamist; seda saab muuta lennult.

ArchiCAD 12 uued omadused

ArchiCAD 12 uued omadused - Ekraansein (Curtain Wall)
10 aastat tagasi · vaatamisi 2269
See uus element võimaldab kasutajatel lihtsalt projekteerida ja dokumenteerida ekraanseina süsteeme. Ekraanseina töövahend baseerub ArchiCAD System Technology,  mis on baasiks tuleviku orienteeritud hoone komponentide süsteemidele. Baseerudes paindlikul hierarhilisel konstruktsioonide skeemidel, füüsilistel liikmetel ja lisaelementidel, saavad kasutajad lihtsalt juhtida ja muuta nii kogu süsteemi ja ka kõige väiksemaid detaile läbi kogu projekti.
Konstruktsiooni osaline kuvamine
11 aastat tagasi · vaatamisi 2018
See funktsioon võimaldab kasutajatel kuvada mitmekihilisi konstruktsioone erineval kujul. Näiteks seinte ja pärandate korral võib neis kuvada aiunult kandvad kihid ning niisugusel kujul valmistada mudelit ette konstruktorile esitamiseks. Niisugusel kuju saab kuvada ja eksportida ainult kandvad materjalikihid ning puudub vajadus filtreerida elemente ühekaupa.
ArchiCAD 12 uued omadused - Kiirsideme moodulite (Hotlink) haldus
10 aastat tagasi · vaatamisi 642
Haldus ja visualiseerimine kogu Hotlink struktuurile ja rekursiivsed uuendused pesastatud tulemustele tekitab väiksemad failid ja kiiremad uuendused. Kasutajate eeliseks on suurem produktiivsus ja parem koordineerimine, kui kastatakse Hotlink mooduleid seda eriti just suurte projektide korral.
ArchiCAD 12 uued omadused - Trepp (Stair Maker)
ArchiCAD 12 uued omadused - Trepp (Stair Maker)
ArchiCAD 12 uued omadused - 3D dokument
10 aastat tagasi · vaatamisi 2033
See innovatiivne omadus võimaldab kasutajatel kasutada iga 3D vaade mudelit kui baasi dokumendi loomiseks, millel on mõõtketid, märkused ja lisatavad 2D elemendid. See aitab projekteerijatel palju lihtsamalt suhelda oma projekti tellijatega, konsultantidega, ehitajatega ja alltöövõtjatega. See on uus selguse tase kommunikatsioonis, mis aitab kasutajatel kulutada vähem aega konstruktiivsetele probleemidele, mis kasvatavad maksumust ja pikendava projekti ajagraafikuid.
ArchiCAD 12 uued omadused - Rastrite täiustused - Translucent ja Image rastrid
10 aastat tagasi · vaatamisi 2396
ArchiCAD 12 tutvustab rastrite haldamise uut süsteemi ja uusi rastrite omadusi kaasarvatud poolläbipaistvuse rastrid (translucent) ja piltrastrid (image). Need omadused võimaldavad arhitektidel jääda ArchiCADi keskkonda kui nad valmistavad ette jooniseid võistlusteks ja klientidele esitlusteks.
ArchiCAD 12 uued omadused - Nudge (nihutamine)
10 aastat tagasi · vaatamisi 387
Kiire viis elementide ekraanil nihutamiseks kasutades Nudge omadust: selekteerige üks või mitu elementi, siis kasutage Shift + noolekahvi (Vasak/Parem/Üles/Alla), et nihutada elementi vasakul, paremale, üles või alla. Kõige parem on, et Nudge töötab ka 3D aknas, kus saab samuti nihutada elemente vasakule, paremale, üles või alla horisontaalses tasapinnas. Pole teisi tarkvarasid, mis võimaldaksid seda kasulikku omadust 3Ds.
ArchiCAD 12 uued omadused - Align  Distribute (joondamine  jagamine)
10 aastat tagasi · vaatamisi 4736
Nüüd saavad selekteerida suvalisi objekte 2Ds või 3Ds ning neid joondada ja jagada asetades elemente piki kindlat rada või defineeritud mustri kujul. Joondamise ja jagamise käsud teevad lihtsamaks korduvate elementide korrastamise. Need omadused kiirendavad projekteerimist ja dokumentatsiooni loomist.
ArchiCAD 12 uued omadused - DWG täiustused
10 aastat tagasi · vaatamisi 1399
ACIS import valik konverteerib AutoCAD® 3D Solids, Regions ja Bodies GDL objektideks. Käsuga Attribute Purge saab ArchiCADi faili salvestamisel DWG faili ainult need ArchiCAD atribuudid, mis on tegelikult ka kasutusel projektis.
ArchiCAD 12 uued omadused - Mõõtude lisamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1202
Täiustatud mõõtude lisamise loogika teeb lihtsaks mõõtkettide visualiseerimise ja mõõdistuspunktide lennult kohandamise. Intuitiivne graafiline tagasiside aitab kasutajatel vähendada mõõdistamisele kuluvat aega: pole vajadus defineerida mõõtjoone suunda enne astust; seda saab muuta käsu ajal.
Videotega seotud sildid:
3D ARCHICAD arhitekt Arhitektuur BIM dokumenteerimine DWG eksport GDL hoone joonised konstruktor konstruktsioonid koordineerimine materjal mõõtmine põrand projekteerimine rippfassaad sein tekstuur texture
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile