3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

5/13 - ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - DWG täiustused

ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - DWG täiustusedArchiCAD 13 teeb olulise progressi DWG sisendite/väljundite arenduses. Uued omadused sisaldavad täiustatud kihtide haldust ja võimet eksportida mitmeid kujundatud jooniseid ühte DWG faili.

ArchiCAD 13 uued omadused

ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Keeratud vaated
10 aastat tagasi · vaatamisi 3616
ArchiCAD 13 saab vaadelda projekte ekraanil nii nagu vaja: lihtsalt keerake ekraanipilti risti positsiooni. Nüüd saab maja diagonaalseid tiibu töödelda mugaval ning kogu mõõdistamise info orienteerub kaasa ka lõplikel joonistel.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Andmetabelite jooniste märkused
10 aastat tagasi · vaatamisi 1092
Interaktiivsete andmetabelite aknas saab lisada akna ja uste eelvaadetele assotsiatiivsed mõõtkette. See omadus säästab oluliselt jooniste vormistuse meeskonna aega.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Täiustatud objekti käsitlus
10 aastat tagasi · vaatamisi 1404
Globaalsed mudeli vaate valikud aitavad juhtida korduselementide kuvamist ja käsitlust projekti tasemel. Projekti spetsiifilisi korduselemente saab nüüd salvestada ArchiCAD projektifaili sisse, ellimineerides niisugusel kujul puuduvate korduselementide fenomeni, mis tekib kui korduselementide kataloog pole projektile juurde laetud.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Intelligentne Pehme soojustus
10 aastat tagasi · vaatamisi 3387
Olgugi et rastrid on olnud olemas juba CAD loomisest, on olnud pehme soojustuse mudelleerimine mitmekihilistes konstruktsioonides probleemne. ArchiCAD 13 pehme soojustus on 100% lahendusega: mitte ainult 2Ds, aga kasutatav ka 3D dokumentides.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - DWG täiustused
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - DWG täiustused
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Andmevahetus inseneridega
10 aastat tagasi · vaatamisi 576
ArchiCAD 13 toetab BIM elementide klassifitseerimist kandvate või mittekandvate elementidena, et veelgi täpsemalt eksportida tarkvaradesse, mida kasutavad konstruktorid. Nüüd on ArchiCAD 13 saadaval tuhanded terasprofiilid.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Põranda ja katuse täiustused
10 aastat tagasi · vaatamisi 6165
ArchiCAD 13 on veelgi edasi arendatud intelligentset mudeli elementide ühenduvust. Põrandate-katuste servade kaldenurka ja materjali saab kohanda täieliku vabadusega, et sobitada elementide omavahelisi ühendusi.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - Täiustatud ekraanseina töötlemine
10 aastat tagasi · vaatamisi 2071
Ekraanseina süsteemide kõrgelt integreeritud süsteemi geomeetriat tutvustati ArchiCAD 12 versioonis ja nüüd saab seda vabalt töödelda igas ArchiCAD 13 tööaknas. Ekraanseina telgjooni saab töödelda korruseplaanil, kasutades tavapäraseid hüpikmenüü käske.
ArchiCAD 13 produktiivsuse täiustused - 64-bit Windows tugi
10 aastat tagasi · vaatamisi 1243
ArchiCAD 12 tutvustatud multi-protsessori toe järgselt on järgmine loomulik ArchiCAD 13 samm, et Windows on keskkonnas kasutatav 64-bitine tugi.
ArchiCAD 13 uued omadused - Järgmise põlvkonna Teamwork
10 aastat tagasi · vaatamisi 496
ArchiCAD 13 sisaldab modernset BIM Server™, mis tutvustab uudset paradigmat failide jagamisel projekteeerimises. Tänu tema revolutsioonilisele DELTA-server™ tehnoloogiale saadetakse kliendi ja serveri vahel ainult muutunud elemente. Keskmine andmepaketi suurus väheneb Mb tasemelt Kb tasemele, nii et meeskonna liikmed saavad teha tööd reaalajas läbi standardse Interneti ühendusete üle kogu maailma.
ArchiCAD 13 uued omadused - Järgmise põlvkonna Teamwork - Kiirus
10 aastat tagasi · vaatamisi 205
ArchiCAD 13 koostöö keskkonnas on nüüd möödanik pikad ooteajad serveriga sükroniseerimisel. Juhtiv Delta Server tehnoloogia vähendab oluliselt võrguliiklust. Sama tehnoloogia teeb BIM projektid kättseaadavaks läbi standardsete Interneti ühenduste virtuaalselt kogu maailmaga.
ArchiCAD 13 uued omadused - Järgmise põlvkonna Teamwork - Andmete turvalisus
10 aastat tagasi · vaatamisi 197
Andmete rikutus võrgu või riistvara tõrgete tõttu on CAD/BIM halduritele peamiseks mureks: üks vigane arvuti võib rikkuda kogu kontori poolt tehtud töö. Nüüd aga BIM Server'i kindel süsteemi arhitektuur kindlustab BIM projekti andmete läbi aja terviklikkuse. Iga andmete viga rikkis komponentidelt on blokeeritud, et oleks võrgus tagatud projekti terviklikkus.
ArchiCAD 13 uued omadused - Järgmise põlvkonna Teamwork - Tööprotsess
10 aastat tagasi · vaatamisi 372
ArchiCAD 13 uus Teamwork, mis on vajadusepõhise elemendile juurdepääsuga ja serveri tasemel konfliktide haldusega, kombineerib 2D tööprotsessi vabaduse mudelipõhise maailma koordineerimise võimsusega. Firmad saavad kasutada oma tööjõudu veelgi efektiivsemalt ja keskselt juhitavas projekteerimise tööprotsessis.
Videotega seotud sildid:
3D 64bit aken andmevahetus ARCHICAD arhitekt Arhitektuur BIM BIMserver dokumenteerimine DWG eksport hoone import insener joonised katused konstruktor konstruktsioonid korduselemendid meeskonnatöö mõõtmine objektid põrand projekt projekteerimine rippfassaad spetsifikatsioon Teamwork tööprotsess uks Windows
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile