3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
järgmine

1/18 - BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega - LIVE Onlain Seminar

BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega - LIVE Onlain SeminarGRAPHISOFT BIMx toob Teie BIM projektid mobiilsetele seadmetele, võimaldades revolutsioonilist uut viisi presenteerida, uurida ja mõista ülevaatlikumalt loodud hoone projekti. See veebinar käsitles BIMx Docs ja Hyper-mudelite eeliseid arhitektuurse projekteerimise, konstrueerimise ja kinnisvara valdkondades. Te õpite kuidas luua, publitseerida ja uuendada BIMx Hyper-mudeleid, kuidas uurida Hyper-mudeleid oma mobiilsetel seadmetel ja mis see BIMx Docs üleüldse ka on!

ArchiCAD online veebinarid

BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega - LIVE Onlain Seminar
BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega - LIVE Onlain Seminar
veebinar-archicad-17-tutvustus
8 aastat tagasi · vaatamisi 1900
ArchiCAD 17: BIM elab detailides onlain seminar

Tutvustatakse ArchiCAD 17 uusi omadusi ja BIM mudeli loomise uudseid põhimõtteid ning täiustusi energiaarvutuste valdkonnas
ArchiCAD - Artlantis - Arhitektuurse visualiseerimise online seminar
8 aastat tagasi · vaatamisi 4124
See online seminar keskendub arhitektuursele visualiseerimisele. Tutvutakse Artlantis omadustega, mis on kiireim 3D renderdamise pakett, mis on spetsiaalselt välja töötatud arhitektidele ja disaineritele. Artlantis on ideaalne kiireks ja lihtsaks kõrgresolutsiooniga 3D visualiseeringute, iVisit 3D panoraamide, QuickTime VR objektide ja animatsioonide loomiseks. Tuntuna ka kui liider eelvaate akna tehnoloogias on Artlantis kasutatav visualiseerimise tarkvarana arhitektide, disainerite ja linnaplaneeringute professionaalide hulgas enam kui 80 riigis kaasaarvatud tuhanded ArchiCADi kasutajad.
BIM juurutamine Live Online Seminar Mota-Engil Group
8 aastat tagasi · vaatamisi 1673
Mota-Engil võttis pärast rahvusvaheliselt kättesaadavate BIM lahenduste põhjalikku uuringut kasutusele GRAPHISOFT ArchiCADi. Nad analüüsisis teadusartikleid, raamatuid ja aastatel 2008-2012 teostatud uuringuid ja külastasid enam kui 10 maailma globaalset ehitusettevõtet. Mota-Engil Group jaoks on oluline, et BIM on integreeritud protsess, mis salvestab ja muudab sujuvaks andmevahetuse arhitektuuri, konstruktsiooni ja operatiivse teabe osas erinevate huvirühmade vahel, toetadeb samas ka otsustusprotsessi kogu projekteerimise ja konstrueerimise protsessis - optimeerides kvaliteedi, maksumuse ja ajafaktoreid. Palun vaadake seda online seminari, et kuulata Antonio Ruivo Meireles firma Mota-Engil BIM halduri mõtteid, kuidas nad võtsid kasutusele BIM tööprotsessi, mis on toonud nende ettevõttele mitmeid eeliseid.
EcoDesigner Star veebinar - Jätkusuutlik disain
8 aastat tagasi · vaatamisi 2619
See videoklipp on live salvestus GRAPHISOFT EcoDesigner Star online seminarist.
GRAPHISOFT ArchiCAD - NEMETSCHEK SCIA Open BIM tööprotsess
8 aastat tagasi · vaatamisi 1876
See presetnatsioon tutvustab kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi ja konstruktorid kasutades Scia Engineer saavad vahetada oma projekti informatsiooni ja hallata muudatusi kasutades "Open-BIM lähenemist"oma tööpraktikas.
ArchiCAD 16 Ladina-Ameerika tutvustus
8 aastat tagasi · vaatamisi 18621
ArchiCAD 16 Ladina-Ameerika tutvustus, Online seminar
Koostöö firmaga CYPE Engineers
GRAPHISOFT BIMx live online seminar 2012
8 aastat tagasi · vaatamisi 1578
Kuulake Steve Bell arutlusi, kuidas Archiform 3D kasutas ära GRAPHISOFT BIMx võimsust Porsche Design Tower loomisel, visualiseerimisel ja animeerimisel. Õppige kuidas saadavad kasu projekteerijad ja kliendid GRAPHISOFT "pilve" lahendustest ja BIMx eelistest. Vaadake live demonstratsiooni, milles tutvustatakse seda innovatiivset hoonet ArchiCAD 16ga, luues BIMx projekti ja tema esitlust tahvelarvutis.
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD16 - BIM komponendid teie käeulatuses
9 aastat tagasi · vaatamisi 2644
BIM komponendid teie käeulatuses
Vaadake "live" salvestust BIM Components online seminarist, et saada teada veelgi enam  terviklikust ökosüsteemi ArchiCAD 16 lahendusest, mis võimaldab lihtsalt luua, jagada ja leida omaloodud BIM komponente. Uurige uudseid modelleerimise võimalusi uue MORPH töövahendi abil -- looge oma vabavormilisi geomeetrilisi elemente intuitiivsel ja graafilisel viisil. Vaadake kuidas Helen & Hard Architects kasutasid GRAPHISOFT ArchiCAD, et luua Norras auhindu võitnud Vennesla Library & Cultural Center.
ArchiCAD Online semianarid: Open BIM tööprotsess
9 aastat tagasi · vaatamisi 1454
Open BIM tööprotsess
Veebinar õpetab kuidas Open BIM ühtlustab tööprotsessi, et säästa aega ja raha! Vaadake "live" salvestust Open BIM seminarist, et näha kuidas Open BIM kindel ja tõhus töökorraldus tagab sujuva koostöö arhitektide ja inseneride vahel kasutades tarkvarasid nagu GRAPHISOFT® ArchiCAD® ja BIMx, Tekla® Structures ja BIMSight ning DDS CAD®!
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD 15 - Avardage oma DISAINI horisonte
9 aastat tagasi · vaatamisi 1651
Avardage oma DISAINI horisonte
Vaadake salvestust "live" ArchiCAD 15 DISAINI veebinarist ja õppige kuidas ArchiCAD 15 aitab projekteerijatel päästa vall loomingulise kreatiivsuse. Ideaalis ehitusprojekt pole ainult harjutus paberil vaid on tegelikult valmis ehitatud hoone. ArchiCAD 15ga ei pea tegema kompromisse disiani vabaduse ja konstruktiivse korrektsuse vahel. ArchiCAD 15 pakub muljetavaldavalt suurt hulka reaalseid BIM projekteerimise tööriistu ja tööprotsesse juba projekteerimise algusest peale. ArchiCAD 15 on uus Shell töövahend, komplekssed katused, intelligentsed ühendused, jne.
ArchiCAD Online seminarid: Renoveerimise ja renoveerimistööde veebinar
9 aastat tagasi · vaatamisi 625
Renoveerimise ja renoveerimistööde veebinar
Vaadake salvestust "live" renoveerimise veebinarist ja sellest kuidas ArchiCAD pakub loomuomast BIM tööprotsessi renoveerimise ja renoveerimistööde projektidele! Te näete GRAPHISOFT ArchiCAD 15, OrthoGraph Survey ja EcoDesigner demonstratsiooni.
ArchiCAD Online seminarid: Online BIM koostöö üle maailma
9 aastat tagasi · vaatamisi 811
Online BIM koostöö üle maailma
Vaadake "live" salvestust "Avatud & Online BIM koostöö" veebinarist. Avastage kuidas GRAPHISOFT BIM server aitab meeskondadel rakendada BIM oma igapäevatöös üle erinevate kontinentide. ArchiCAD BIM projekti abil on võimalik ühendada erinevaid tehnilisi lahendusi tänu revolutsioonilisele Avatud koostöö tööprotsessile.
ArchiCAD Online seminarid: Jätkusuutliku disaini veebinar
9 aastat tagasi · vaatamisi 435
Jätkusuutlik disain
Vaadale "live" salvestust jätkusuutliku disaini seminarist ja vaadake Klerck Architects Mall projekti ja kuidas nad kasutasid GRAPHISOFT® EcoDesigner™ jätkusuutlikkuse hindamiseks ja aruannete saamiseks.
ArchiCAD Online seminarid: GRAPHISOFT-TEKLA presentatsioon
9 aastat tagasi · vaatamisi 2487
GRAPHISOFT-TEKLA presentatsioon
See presentatsioon tutvustab, kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi ja kuidas konstruktorid kasutades Tekla Structures, saavad vahetada projekti informatsiooni ja samaaegselt hallata muutusi kasutades oma tööpraktikas "Open-BIM lähenemist". See esitlus näitab ka arhitektuuri-konstruktsioonide osa tööprotsessi sammhaaval praktikas läbi reaaleluliste näidete.
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD - Revit Structure tööprotsess
9 aastat tagasi · vaatamisi 2755
ArchiCAD - Revit Structure tööprotsess
See esitlus tutvustab kuidas arhitektid kasutades ArchiCAD ja kuidas konstruktorid kasutades Revit Structure saavad vahetada projekti informatsiooni ja samuti hallata muutusi kasutades "Open-BIM lähenemist" oma tööpraktikas. See esitlus näitab ka arhitektuuri-konstruktsioonide osa tööprotsessi sammhaaval praktikas läbi reaaleluliste näidete.
ArchiCAD Online seminarid: GRAPHISOFT - SOLIBRI presentatsioon
9 aastat tagasi · vaatamisi 588
GRAPHISOFT - SOLIBRI presentatsioon
Õppige kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi saavad vahetada hoone projekti informatsiooni ja kontrollida ning analüüsida BIM mudeleid kasutades SOLIBRI Model Checker. Säästke aega ja raha kogu projekteerimise arenemise ja ehitamise faasis kasutades "Open BIM lähenemist" reaalses tööpraktikas.
ArchiCAD Online seminarid: Roheline BIM veebinar
9 aastat tagasi · vaatamisi 443
"Roheline" BIM veebinar
Arhitektid teavad, et jätkusuutlikkus on kõige olulisem trend tänapäeva arhitektuuris ja ehituses. Avastage kuidas GRAPHISOFTi auhinnatud EcoDesigner aitab Teil teha projekteerimisotsuseid, andes täpseid prognoose aastasest energiakulust, igakuisest energiatasakaalust ja oma projekti ökoloogilise jalajälje suurusest.
Videotega seotud sildid:
3D analüüs andmevahetus animatsioon ARCHICAD ArchiCAD 15 ArchiCAD 16 ArchiCAD 17 arhitekt Arhitektuur arhitektuurne Artlantis BIM BIMcomponents.com BIMx disain EcoDesigner energia energiaanalüüs energiaarvutus energiasäästlik energiatõhusus hoone innovatiivne insener jalajälg komponendid konstruktor konstruktsioonid koostöö modelleerimine MORPH ökoloogiline OPEN BIM projekteerimine render renoveerimine roheline energia säästmine shell sisekujundaja tarkvara tööprotsess virtuaalne visualisatsioon visualiseerimine
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile