3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

12/22 - ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: parameetrite ülekandmise toimimine

ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: parameetrite ülekandmise toimimineSee video tutvustab kuidas parameetrite ülekanne mõjutab elementide korrusega linkimist.

Elemendi sidumine korruse kõrgusega

ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega tutvustus
8 aastat tagasi · vaatamisi 2577
See video selgitab elemendi linkimine korrusega täiustusi. ArchiCAD 17 tutvustab uue omadusena elementide ülemiste osade linkimist korrusega (Linking of Element Tops to Stories). Lisaks juba saadavale alumise linkimise võimalusele, on nüüd võimalik linkida seinte, postide, tsoonide ülemisi osasid korruse tasemetega koos nihke (Offset) väärtusega.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home story versus current story
8 aastat tagasi · vaatamisi 1975
See video selgitab kuidas kasutada home story ja current story valikuid kui kohandada seina vertikaalset relatiivset asukohta. Alates ArchiCAD 17 versioonist "Current Story" valik on üle vaadatud ja muudetud rohkem kokkusobivaks Home Story ja Top-Link Story valikutega, mida on täpsemalt presenteeritud teistes videodes.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: 3Ds asetamine
8 aastat tagasi · vaatamisi 1837
See video selgitab kuidas ümber paigutada töötlemise pinda (editing plane) ja luua elemente 3D aknas.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: töötlemise pind (editing plane)
8 aastat tagasi · vaatamisi 1641
See video tutvustab mitmeid töötlemise pinna (editing plane) täiustusi. Lisaks täiustatud elemendi linkimisele korrusega omadusega on täiustatud samuti töötlemise pinna (Editing Plane) valikuid. Uus Editing Plane käsk Snap to Story võimaldab kohandada töötlemise pinna (Editing Plane) asukohta igal korruse tasemel. Seda käsku saab aktiveerida kas klikkides 3D aknas Editing Plane valikul või aktiveerides kontekstipõhise menüü ja selekteerides Editing Plane... Snap to Story menüü käsu.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine korrusega: kodukorruse või link ülemise korrusega häälestuste dialoog
8 aastat tagasi · vaatamisi 1320
See video tutvustab kuidas kasutada kodukorrust (home) ja ülemist korrust (toplink), et kohandada elemendi vertikaalset asukohta projektis.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home või toplink korrus info box alas
8 aastat tagasi · vaatamisi 583
See video selgitab kuidas muuta kodukorruse (home story) ja toplink korruse väärtusi Info Box alas. Info Box alas on võimalik häälestada Home Story, Toplink Story ja Story Offsets nii seintele, postidele ja tsoonidele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home või toplink korrus koos mitmete valitud elementidega
8 aastat tagasi · vaatamisi 763
See video selgitab kuidas kodukorrust või toplink korrust mitmete elementide korral. Kui mitmed elemendid on selekteeritud ja nende kodukorrus on muutunud, siis nende uus kodukorrus (Home Story) saab olema identne nendele kõigile selekteeritud elementidele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: kodukorruse või toplink korruse kustutamine
8 aastat tagasi · vaatamisi 871
See video selgitab kuidas kustutades Homelinks või Toplinks on mõjutatud lingitud elemendid. Elemendid on lingitud nende vastavate kodukorrustega (Home Stories). Kui kustutada korrus, siis kõik selle kodukorrusega lingitud elemendid samuti kustutatakse.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: korruste lisamine
8 aastat tagasi · vaatamisi 867
See video selgitab kuidas uue korruse lisamine mõjutab kodukorrust või korrusega lingitud elemendi häälestusi. Kui korrus on lisatud allapoole elemendi kodukorrust, siis kodukorrus ja element sellel korrusel liigub ülespoole lisatud korruse kõrguse võrra.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: korruse kõrguse muutumine
8 aastat tagasi · vaatamisi 9933
See video selgitab kuidas muutes korruse kõrgust on mõjutatud lingitud elemendid. Kui muuta korruse kõrgust, siis allpool kodukorrust olevad elemendid nihkuvad vertikaalselt.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: lõikes, vaates ja sisevaates (interior elevations)
8 aastat tagasi · vaatamisi 1706
See video tutvustab teatud muutusi lõigete, vaadete ja sisevaadete valikutes, mis on seotud elemendi korrusega linkimisega. ArchiCAD 17 tutvustatakse uut elemendi linkimise valikut. Mõningad muutused on ka lõigete, vaadete ja sisevaadete dialoogides.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: parameetrite ülekandmise toimimine
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: parameetrite ülekandmise toimimine
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: lingitud elementide copypaste toimimine
8 aastat tagasi · vaatamisi 1633
See video tutvustab kuidas elementide copy ja paste mõjutab nende korrustega linkiminst. Kui kopeerida lingitud elementi ja asetada ta uuele korrusele, siis korrus millele asetamine (paste) toimub muutub tema kodukorruseks (home story).
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: kodukorruse (home) ümberlinkimine
8 aastat tagasi · vaatamisi 3747
See video tutvustab kuidas kodukorruse (Home Story) ümberlinkimine mõjutab nende elementide kõrgust ja paiknemist. Kui muuta elemendi kodukorrust häälestuste dialoogis või Info Box alas, siis element paigutatakse ümber -- vertikaalselt paigaldub - uuele kodukorrusele. Mitte alati ei pruugi tulemus olla see, mida soovisite.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: info aken või sisestusala (info tag or tracker)
8 aastat tagasi · vaatamisi 1112
See video tutvustab Info Tag ja andmetüüpe, mida saab kasutada elementide linkimisel korruseplaanil, 3Ds või teistes vaadetes.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: allapoole tekkivate mudeliosade käsitlemine
8 aastat tagasi · vaatamisi 1351
See video tutvustab kuidas ArchiCAD toob esile neid elemente, millel peaksid tekkima negatiivsed kõrguse väärtused. ArchiCAD 17 tutvustab elementide väljatoomise põhimõtteid, kui tulemuseks oleks allapoole tekkiv geomeetria ülemiste pindadega linkimisel.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: otsi ja selekteeri (find  select)
8 aastat tagasi · vaatamisi 2723
See video tutvustab otsi ja selekteeri (find and select) kriteeriumit, mis on seotud elemendiga korrusega linkimisel. Valida on 5 uue kriteeriumi vahel Find and Select dialoogis, mis on seotud elementide korrusega linkimisega. Kõik 5 kriteeriumit on kasutatavad seinte, postide ja tsoonide korral.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine: interaktiivsed andmetabelid (interactive schedule)
8 aastat tagasi · vaatamisi 3587
See video tutvustab interaktiivseid andmetabeleid (interactive schedules), mis on seotud kriteeriumitega, mida saab määrata elemendi korrusega linkimisel. Uus elemendi linkimisega seotud kriteerium on kasutatav interaktiivsetes andmetabelites (Interactive Schedules) seinte, postide ja tsoonide korral.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine: uste ja akende linkimine seintega
8 aastat tagasi · vaatamisi 3985
See video tutvustab täiustatud uste ja akende paigalduspunktide valikuid. ArchiCAD 17 on täiustatud uste ja akende paigalduspunkti (anchor) valikuid.
ArchiCAD 17 uued omadused: Ühenduste lõikumiste modelleerimine
8 aastat tagasi · vaatamisi 1371
See video tutvustab kindlaid modelleerimise täiustusi, mis on ArchiCAD 17 versioonis kasutusele võetud. Esimene nendest on, et nüüd saab talasid (Beams) vertikaalselt venitada võttes kinni nende ülemistest nurkadest. Eelnevates versioonides sai talasid venitada ainult nende alumistest nurkadest. Teine täiustus on, et nüüd on võimalik luua uusi elemente lõigetes, vaadetes ja sisevaadetes (Interior Elevation) kasutades Drag a Copy ... või Drag Multiple Copies käske.
ArchiCAD 17 uued omadused:  Ühenduste (junctions) mõõdistamine
8 aastat tagasi · vaatamisi 784
See video tutvustab mõningaid täiustusi, mis on seotud mitmekihiliste konstruktsioonide mõõdistamisega. Nüüd saab mõõdistada põranda kogupaksust ja kandva kihi (Core) paksust sarnaselt seinte mõõdistamisele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Mõõdistamise tagasiside täiustused
8 aastat tagasi · vaatamisi 481
See video tutvustab mitmeid mõõdistamisega seotud täiustusi. Kui mõõdistamise peamised suunad mõõdistamise suuna valiku ringil on jaotatud võrdseteks osadeks, siis on suuna valikut lihtsam teostada. Kui mõõdistada sirge seina paksust, siis mõõdistamise suuna valiku ringi ei näidata, kuna võimalik on ainult üks suund.
Videotega seotud sildid:
3D aken ArchiCAD 17 arhitekt Arhitektuur arhitektuurne BIM hoone konstruktsioonid mõõtmine põrand post projekteerimine sein tala tööpind uks vaade
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile