3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
järgmine

1/22 - ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega tutvustus

ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega tutvustusSee video selgitab elemendi linkimine korrusega täiustusi. ArchiCAD 17 tutvustab uue omadusena elementide ülemiste osade linkimist korrusega (Linking of Element Tops to Stories). Lisaks juba saadavale alumise linkimise võimalusele, on nüüd võimalik linkida seinte, postide, tsoonide ülemisi osasid korruse tasemetega koos nihke (Offset) väärtusega.

Elemendi sidumine korruse kõrgusega

ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega tutvustus
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega tutvustus
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home story versus current story
10 aastat tagasi · vaatamisi 2621
See video selgitab kuidas kasutada home story ja current story valikuid kui kohandada seina vertikaalset relatiivset asukohta. Alates ArchiCAD 17 versioonist "Current Story" valik on üle vaadatud ja muudetud rohkem kokkusobivaks Home Story ja Top-Link Story valikutega, mida on täpsemalt presenteeritud teistes videodes.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: 3Ds asetamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 2030
See video selgitab kuidas ümber paigutada töötlemise pinda (editing plane) ja luua elemente 3D aknas.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: töötlemise pind (editing plane)
10 aastat tagasi · vaatamisi 2086
See video tutvustab mitmeid töötlemise pinna (editing plane) täiustusi. Lisaks täiustatud elemendi linkimisele korrusega omadusega on täiustatud samuti töötlemise pinna (Editing Plane) valikuid. Uus Editing Plane käsk Snap to Story võimaldab kohandada töötlemise pinna (Editing Plane) asukohta igal korruse tasemel. Seda käsku saab aktiveerida kas klikkides 3D aknas Editing Plane valikul või aktiveerides kontekstipõhise menüü ja selekteerides Editing Plane... Snap to Story menüü käsu.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine korrusega: kodukorruse või link ülemise korrusega häälestuste dialoog
10 aastat tagasi · vaatamisi 1573
See video tutvustab kuidas kasutada kodukorrust (home) ja ülemist korrust (toplink), et kohandada elemendi vertikaalset asukohta projektis.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home või toplink korrus info box alas
10 aastat tagasi · vaatamisi 658
See video selgitab kuidas muuta kodukorruse (home story) ja toplink korruse väärtusi Info Box alas. Info Box alas on võimalik häälestada Home Story, Toplink Story ja Story Offsets nii seintele, postidele ja tsoonidele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home või toplink korrus koos mitmete valitud elementidega
10 aastat tagasi · vaatamisi 848
See video selgitab kuidas kodukorrust või toplink korrust mitmete elementide korral. Kui mitmed elemendid on selekteeritud ja nende kodukorrus on muutunud, siis nende uus kodukorrus (Home Story) saab olema identne nendele kõigile selekteeritud elementidele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: kodukorruse või toplink korruse kustutamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1323
See video selgitab kuidas kustutades Homelinks või Toplinks on mõjutatud lingitud elemendid. Elemendid on lingitud nende vastavate kodukorrustega (Home Stories). Kui kustutada korrus, siis kõik selle kodukorrusega lingitud elemendid samuti kustutatakse.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: korruste lisamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1430
See video selgitab kuidas uue korruse lisamine mõjutab kodukorrust või korrusega lingitud elemendi häälestusi. Kui korrus on lisatud allapoole elemendi kodukorrust, siis kodukorrus ja element sellel korrusel liigub ülespoole lisatud korruse kõrguse võrra.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: korruse kõrguse muutumine
10 aastat tagasi · vaatamisi 12492
See video selgitab kuidas muutes korruse kõrgust on mõjutatud lingitud elemendid. Kui muuta korruse kõrgust, siis allpool kodukorrust olevad elemendid nihkuvad vertikaalselt.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: lõikes, vaates ja sisevaates (interior elevations)
10 aastat tagasi · vaatamisi 2025
See video tutvustab teatud muutusi lõigete, vaadete ja sisevaadete valikutes, mis on seotud elemendi korrusega linkimisega. ArchiCAD 17 tutvustatakse uut elemendi linkimise valikut. Mõningad muutused on ka lõigete, vaadete ja sisevaadete dialoogides.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: parameetrite ülekandmise toimimine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1044
See video tutvustab kuidas parameetrite ülekanne mõjutab elementide korrusega linkimist.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: lingitud elementide copypaste toimimine
10 aastat tagasi · vaatamisi 2042
See video tutvustab kuidas elementide copy ja paste mõjutab nende korrustega linkiminst. Kui kopeerida lingitud elementi ja asetada ta uuele korrusele, siis korrus millele asetamine (paste) toimub muutub tema kodukorruseks (home story).
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: kodukorruse (home) ümberlinkimine
10 aastat tagasi · vaatamisi 5819
See video tutvustab kuidas kodukorruse (Home Story) ümberlinkimine mõjutab nende elementide kõrgust ja paiknemist. Kui muuta elemendi kodukorrust häälestuste dialoogis või Info Box alas, siis element paigutatakse ümber -- vertikaalselt paigaldub - uuele kodukorrusele. Mitte alati ei pruugi tulemus olla see, mida soovisite.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: info aken või sisestusala (info tag or tracker)
10 aastat tagasi · vaatamisi 1727
See video tutvustab Info Tag ja andmetüüpe, mida saab kasutada elementide linkimisel korruseplaanil, 3Ds või teistes vaadetes.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: allapoole tekkivate mudeliosade käsitlemine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1892
See video tutvustab kuidas ArchiCAD toob esile neid elemente, millel peaksid tekkima negatiivsed kõrguse väärtused. ArchiCAD 17 tutvustab elementide väljatoomise põhimõtteid, kui tulemuseks oleks allapoole tekkiv geomeetria ülemiste pindadega linkimisel.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: otsi ja selekteeri (find  select)
10 aastat tagasi · vaatamisi 3274
See video tutvustab otsi ja selekteeri (find and select) kriteeriumit, mis on seotud elemendiga korrusega linkimisel. Valida on 5 uue kriteeriumi vahel Find and Select dialoogis, mis on seotud elementide korrusega linkimisega. Kõik 5 kriteeriumit on kasutatavad seinte, postide ja tsoonide korral.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine: interaktiivsed andmetabelid (interactive schedule)
10 aastat tagasi · vaatamisi 3912
See video tutvustab interaktiivseid andmetabeleid (interactive schedules), mis on seotud kriteeriumitega, mida saab määrata elemendi korrusega linkimisel. Uus elemendi linkimisega seotud kriteerium on kasutatav interaktiivsetes andmetabelites (Interactive Schedules) seinte, postide ja tsoonide korral.
ArchiCAD 17 uued omadused: Elementide linkimine: uste ja akende linkimine seintega
10 aastat tagasi · vaatamisi 5254
See video tutvustab täiustatud uste ja akende paigalduspunktide valikuid. ArchiCAD 17 on täiustatud uste ja akende paigalduspunkti (anchor) valikuid.
ArchiCAD 17 uued omadused: Ühenduste lõikumiste modelleerimine
10 aastat tagasi · vaatamisi 1489
See video tutvustab kindlaid modelleerimise täiustusi, mis on ArchiCAD 17 versioonis kasutusele võetud. Esimene nendest on, et nüüd saab talasid (Beams) vertikaalselt venitada võttes kinni nende ülemistest nurkadest. Eelnevates versioonides sai talasid venitada ainult nende alumistest nurkadest. Teine täiustus on, et nüüd on võimalik luua uusi elemente lõigetes, vaadetes ja sisevaadetes (Interior Elevation) kasutades Drag a Copy ... või Drag Multiple Copies käske.
ArchiCAD 17 uued omadused:  Ühenduste (junctions) mõõdistamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 827
See video tutvustab mõningaid täiustusi, mis on seotud mitmekihiliste konstruktsioonide mõõdistamisega. Nüüd saab mõõdistada põranda kogupaksust ja kandva kihi (Core) paksust sarnaselt seinte mõõdistamisele.
ArchiCAD 17 uued omadused: Mõõdistamise tagasiside täiustused
10 aastat tagasi · vaatamisi 583
See video tutvustab mitmeid mõõdistamisega seotud täiustusi. Kui mõõdistamise peamised suunad mõõdistamise suuna valiku ringil on jaotatud võrdseteks osadeks, siis on suuna valikut lihtsam teostada. Kui mõõdistada sirge seina paksust, siis mõõdistamise suuna valiku ringi ei näidata, kuna võimalik on ainult üks suund.
Videotega seotud sildid:
3D aken ArchiCAD 17 arhitekt Arhitektuur arhitektuurne BIM hoone konstruktsioonid mõõtmine põrand post projekteerimine sein tala tööpind uks vaade
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile