3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisAxisVMOpen BIMKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
loend
viimati lisatud (uusimast vanimani)
eelmine1234 ... 646566järgmine
Solibri Inside tutvustus
6 kuud tagasi · vaatamisi 60
Solibri tutvustab uhkusega uut pilvepõhist teenusepakkumist – Solibri Inside.

SaaS-põhine lahendus Solibri Inside pakub Graphisoft Archicad'i, Allplan'i ja Vectorworks'i kasutajatele projektisisest mudelikontrolli.

Projekteerijatele mõeldud lahendusena loodud Solibri Inside toimib loomuliku funktsioonina, mida saab kasutada projekteerimistarkvaras ja mis saab teostada SaaS-põhises keskkonnas kontrolle, kui projekteerija seda soovib. Projekteerija ei pea enam mudelit eksportima ega avama muud tarkvara, et teostada põhimudeli kontrollimist. See uuenduslik lahendus on sisseehitatud Nemetschek'i projekteerimistarkvaradesse ja sellele pääseb hõlpsasti juurde projekteerimistarkvara kasutajaliidese lihtsa paletilaadse funktsiooni kaudu.

Solibri Inside tagab, et iga mudelit saab enne töövoo raames teiste meeskonnaliikmetega jagamist eelnevalt kontrollida. Integreeritud kvaliteedikontroll säästab projekteerija aega, tagades detailide õigsuse enne BIM-i esitamist kooskõlastuste töövoo protsessiks. 
2022 Graphisoft toodete uuenduste demo videod
10 kuud tagasi · vaatamisi 20821
Tere tulemast Archicad 26 maailma, tulemas on suurepäraseid asju.

Kuna projektid muutuvad suuremaks ja keerukamaks, sisaldavad projekteeritud failid rohkem andmeid. Tõhususe parandamine on endiselt meie nimekirja tipus, koos kasvava nõudlusega jätkusuutliku ehitamise järele. Meie eesmärk on aidata arhitektidel võimalikult lühikese ajaga projekteerida kõige keskkonnasõbralikumaid hooneid.

Sellest lühikesest värskenduse esiletõstmise videost leiate teavet teenuste ja lahenduste kohta, mis aitavad selle visiooni ellu viia. Tutvustame dokumentatsiooni täiustusi, visualiseerimise täiustusi, uusi koostöö- ja koostalitlusvõimalusi ning uuendatud teenuste ökosüsteemi, mis annab arhitektidele võimaluse kujundada suurepärast arhitektuuri.
Archicad 26 - Konstruktsioonide töövoo video
10 kuud tagasi · vaatamisi 3876
Archicadi täiustatud atribuutide haldamine hoiab hõivatud arhitektuuribüroode töövood sujuvana, korraldades projekte täpselt. BIM võimaldab teil salvestada üksikasjalikku teavet iga mudeli kohta ja hõlpsalt navigeerida, et tagada maksimaalne tõhusus.
Archicad 26 - Nutikad objektid Library Part Maker abil
10 kuud tagasi · vaatamisi 10874
Library Part Maker võimaldab teil luua ühtse parameetrilise kataloogi, mis aitab teil hõlpsalt klientidele disaini eesmärke edastada. See uus funktsioon ei nõua skriptimist ja kiirendab klientide disainiidee sobivuse kinnitamist selles revolutsioonilises töövoos.
Archicad 26 - Püsige keskendunud, projekteerige rohkem
10 kuud tagasi · vaatamisi 78144
Kas olete valmis uurima arhitektuurse projekteerimise uut standardit?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Viimased värskendused, mis aitavad teil:
- Olla organiseeritud ja hoida oma failid sujuvana, kui teie projektide maht ja keerukus kasvab.
- Luua olemasolevate funktsioonidega vapustavaid visualiseerimisi ja esitleda neid võimsas BIMx-vaaturis, et klientide heakskiitu kiiremini võita.  
- Parandada oma ja teiste meeskondade koostalitlusvõimet ja koostööd.  
- Loobuda käsitsi lahendustest ja korduvatest toimingutest – dokumenteerimise töövood on oluliselt paranenud.

Vaadake lisateavet selle kohta, mida Archicad 26 teile pakub, ja alustage! Kas olete valmis tutvuma arhitektuurse projekteerimise uue standardiga?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Projektide mudelitele ligipääs mistahes kohast ja seadmest BIMcloud SaaS abil
10 kuud tagasi · vaatamisi 1640
BIMcloud SaaS vähendab lõhet kodu, kontori, ehitusplatsi ja projekti sidusrühmade vahel, muutes teie mudelid juurdepääsetavaks mistahes seadmes. Avastage tarkvara, mis hoiab sammu hübriidsete töökohtade ja mitme töökohaga, ilma et oleks vaja kasutada esialgseid investeeringuid riistvarasse või omada IT-kogemust.
Archicad 26 atribuutide haldamise video
10 kuud tagasi · vaatamisi 5368
Archicad 26 täiustatud atribuutide haldamine võimaldab tagada aktiivsete arhitektuuribüroode sujuvama töökorralduse, korraldades projekte täpselt. BIM võimaldab teil salvestada üksikasjalikku teavet iga mudeli kohta ja hõlpsalt navigeerida, et tagada maksimaalne tõhusus.
Archicad 26 Uute omaduste esiletõstetud videod
10 kuud tagasi · vaatamisi 13426
Archicad 26 värskenduse suurimad hitid!

Antakse ülevaade projekteerimise, dokumentatsiooni, koostöö ja visualiseerimise täiustuste kohta, et saaksite neid oma projektides maksimaalselt ära kasutada.

Vaadake, millised teenuse värskendused aitavad teil karjääri teha, kaaslastega suhelda ja suurepäraseid hooneid kujundada.
Archicad 26 Uute omaduste video
10 kuud tagasi · vaatamisi 41115
Uusim Archicad 26 väljalase sisaldab funktsioone ja värskendusi, mis soodustavad sujuvamat koostööd inseneride ja arhitektide vahel ning keskenduvad kaugtöövõimaluste täiustamisele. Funktsioonide värskendused põhinevad meie kasutajate tagasisidel ning sisaldavad olulisi täiustusi disainis ja dokumentatsioonis. Üldiselt lubab uus versioon aidata projekteerijatel kulutada vähem aega projektijuhtimisele ja rohkem aega arhitektuursele projekteerimisele ja teostamisele.

Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 04
11 kuud tagasi · vaatamisi 253
Sellel seansil arutasime Archicad-i rippfassaadi tööriista põhitõdesid.
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 05
11 kuud tagasi · vaatamisi 191
Sellel seansil arutasime rippfassaadi tööriista täiustatud teemasid ning mõningaid näpunäiteid ja nippe.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 03
11 kuud tagasi · vaatamisi 196
Sellel seansil arutasime, kuidas kasutada Archicad-s erinevate olukordade jaoks piirdetööriista.
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad -Sessioon 02
11 kuud tagasi · vaatamisi 145
Sellel sessioonil selgitasime mõnda Archicad-s trepitööriista täiustatud teemat ning näpunäiteid ja näpunäiteid trepitööriista kasutamiseks Archicad-s.
Archicad Now! - Õppevideod
11 kuud tagasi · vaatamisi 340
Sellel seansil selgitasime Archicad-s Stair Tooli põhitõdesid
Uus AxisVM komponentide pakett Rhino-Grasshopper-le
11 kuud tagasi · vaatamisi 363
Laadige alla lisandmoodul: https://www.food4rhino.com/en/app/grasshoppertoaxisvm 

Grasshopper-AxisVM-ühendus pakub AxisVM-i tipptasemel parameetrilise disaini eeliseid visuaalse programmeerimiskeele ja Rhinoceros 3D CAD-rakenduses töötava keskkonna kaudu. Andmeedastus Grasshopperist AxisVM-i toimub COM-serveri kaudu, hõlmates nüüd kogu materjali ja ristlõike kataloogi, igat tüüpi elemente (sõlm, reaelement, domeenid, väljalasked, ekstsentrilisused, ühenduselemendid, toed jne) ja igat tüüpi koormusega seotud objektid (kontsentreeritud, joonkoormus, pinnakoormus, polüjoonkoormus, koormuspaneel, soojuskoormus, omakaal, koormakastid, koormarühmad ja kombinatsioonid)
RC8-B Moodul - Raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt
1 aasta tagasi · vaatamisi 284
Raudbetoon postide ja -talade tuleohutus projekti saab teostada tarkvaras vastavalt Eurocode 2, SIA 262 ja NTC projekteerimise standardite juhistele RC8-B mooduli olemasolul. Tarkvara analüüsib temperatuuri jaotust ristlõikes, arvutab piki- ja nihkesarruse temperatuuri, samuti võtab arvesse kahjustatud betoonikihtide lõhenemist.

Nõuded/soovitused 

raudbetoondetailide tuleohutuse projekteerimine põhineb tavapärasel raudbetoonkonstruktsioonil, seega on RC2 moodul RC8-B mooduli kasutamise eelduseks
Archicad Now! Arvutuslik BIM veebinaar seeri Sessioon 02
1 aasta tagasi · vaatamisi 221
See seanss näitab lühitutvustus Grasshopperi kasutajaliidese kohta ja näitab päikesevarjutusseadme näidet.
Solibri Veebinar - Tuleohutu tuleviku ehitamine
1 aasta tagasi · vaatamisi 519
Sellel veebiseminaril käsitleme Ühendkuningriigi valitsuse ootusi ehitustööstusele tuleohutuse osas ja tuleohutuse integreerimise olulisust alates projekteerimisest.

Räägime ka riskide maandamisest ja intensiivsete manuaalsete protsesside automatiseerimisest, nagu tuletõkendite järgimine, ning kvaliteetse teabe pakkumisest üldise protsessi osana.

Vaata salvestust, et näha seanssi.

Päevakord:
- Andrew Bellerby, Solibri UK Ltd. tegevdirektor – tutvustus
- Dr David Hancock, ehitusdirektor. - Infrastruktuuriprojektide amet
- Alex Plenty, Ridge & Partnersi BIM-juht. - Case Ridge & Partners
- Simon Gilbert, Solibri UK Ltd. tehniliste teenuste juht. - Kuidas Solibrit selle protsessi täiustamiseks kasutada?
- Küsimused ja vastused: vaatajate küsimuste läbimine. 
Solibri versiooni esiletõsted: Solibri 9.12.9
1 aasta tagasi · vaatamisi 1352
Selles versioonis tutvustame uusi visualiseerimisfunktsioone, et parandada kasutajakogemust ning muuta visuaalne kontroll lihtsamaks ja kiiremaks. Nüüd saate lõiketasandeid värviga täita, mudeli servi renderdada ja läbipaistvaid komponente sorteerida. Nendele funktsioonidele juurdepääsu saamiseks värskendage uuele versioonile!
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Stavanger haigla
1 aasta tagasi · vaatamisi 800
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös.

Sellel veebiseminaril tutvustavad saatejuhid meile uut Stavangeri haigla projekti. Eirik Soland Thu läbib põhiprintsiibid, kuidas COWI kasutab Solibrit kokkupõrgete tuvastamiseks ja muudeks kontrollideks. Selle veebiseminari teises osas räägib Morten Lekven Autorunist ja selle kasutamisest tagamaks, et kõik projektiliikmed töötaksid värskendatud failide ja värskendatud kontrollitulemuste kallal. Henrik Thingbø arutleb selle veebiseminari kolmandas osas BCF Live Connector üle. Ta tutvustab meile Solibriga BCF Live Connectori arendamise meetodit, mis võimaldab BIM-projektides suhtlemiseks väga tõhusat töövoogu.

Vaata salvestust, et näha seanssi.

Päevakord:
- Stavangeri haigla projekti tutvustus.
- Kontrollimine ja kvaliteedi tagamine ning demo koos Eirik Solandiga Neljap.
- Autorun koos Morten Lekveniga.
- BCF Live Connector ja lühike demo koos Henrik Thingbøga.
- Küsimused & Vastused
Archicad Now! Algfaili loomine - Session 05
1 aasta tagasi · vaatamisi 288
Archicadi algfaili üleviimine madalamast versioonist kõrgemale versioonile
Archicad Now! Algfaili loomine - Session 04
1 aasta tagasi · vaatamisi 301
Dokumentatsioon, raamatukogu haldamine ja lemmikud Archicad algfaili jaoks
Archicad Now! Algfaili loomine - Session 03
1 aasta tagasi · vaatamisi 200
Elemendi atribuutide seadistamine, Archicadi projekti algfaili renoveerimisfilter
Archicad Now! Algfaili loomine- Session 02
1 aasta tagasi · vaatamisi 326
Projektieelistuste, projekti struktuuri ja tõlkijate seadistamine projekti algfaili jaoks
Archicad Now! Algfaili loomine Archicad projektidele
1 aasta tagasi · vaatamisi 1011
- BCA algfailide sissejuhatus arhitektuuri-, struktuuri- ja tehnosüsteemide erialadele
- Algfailide migreerimise näpunäited teistest BIM/CAD-töövahendid
Solibri Veebinar - Vollack Group
1 aasta tagasi · vaatamisi 473
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös.  

Sellel veebiseminaril tutvustavad Florian Keim ja tema kolleeg süvendite ja avade koordineerimiseks sujuvat töövoogu. Vollack on rakendanud tõhusat töövoogu VDI 2552 Blatt 11.2, et tuvastada valdkondade vastuolusid. See lihtsustab vastuolude tuvastamise õigeaegseks lõpetamiseks vajalikke toiminguid. Lugege lisateavet Vollacki kogemuste kohta selle protsessi rakendamisel, et saavutada BIM-i koordineerimisel oma eesmärgid tõhusal viisil ja anomaaliaid, mida saate selle rakendamisel vältida. Vaata salvestust, et näha sessiooni.

Selle veebiseminari päevakava:
- Case Vollack Group: süvendite ja avade koordineerimiseks sujuva töövoo rakendamine. Florian Keim, BIM-i juht ja tema kolleeg, Vollack Southi arhitekt.  - Küsimused & Vastused
Solibri Veebinar - Case Hercuton
1 aasta tagasi · vaatamisi 396
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös.

Sellel veebiseminaril tutvustab Daan Arts kvaliteedi tagamisel kasutatavate reeglite kasutusviise ja seejärel BCF-suhtluse kasutamist teiste platvormidega.

Vaata salvestust, et näha
sessiooni!

Päevakord:
- Case Hercuton: Solibri kasutamine kvaliteedi tagamise ja BCF-i suhtluse jaoks. Solibri demo. Daan Artsi BIM-juht Hercutonis.
- Küsimused & Vastused
Archicad Now! Arvutuslik BIM veebinaar seeria Sessioon 04
1 aasta tagasi · vaatamisi 404
See seanss käsitleb kõvera fassaadi näidet ja seejärel näitab, kuidas luua Archicadis plaate tsoonist, kasutades Grasshopperit.
Archicad Now! Arvutuslik BIM veebinaar seeria Sessioon 05
1 aasta tagasi · vaatamisi 235
Sellel seansil näidatakse Grasshopperi Ladybugi tööriistu kasutades otsese päikesetunde ja tuulerooside uuringut.
Archicad Now! Arvutuslik BIM veebinaar seeria Sessioon 03
1 aasta tagasi · vaatamisi 277
See seanss näitab keerdtorni ja kolmnurkkatuse näidet.
Archicad Now! Arvutuslik BIM
1 aasta tagasi · vaatamisi 401
Sellel seansil näeme arvutusliku BIM-i põhitõdesid ja kontrollime, kuidas luua ühendus Archicadi ja Grasshopperi vahel
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - SPb Giproshakht
1 aasta tagasi · vaatamisi 282
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös.
  
Selles veebinaris Andrey Koryakovtsev ja Sergei Lipski tutvustavad nende kogemusi Solibri kasutamisel kaevandus- ja töötlemistehase projekteerimisel
 
Vaata salvestatud sessiooni.
 - SPb Giproshakht: Solibri kasutamine kaevandus- ja töötlemistehase projekteerimisel. Solibri demo. Andrey Koryakovtsev, infomodelleerimise osakonna juhataja ja Sergei Lipski, SPb Giproshakht infomodelleerimise osakonna juhtivspetsialist
 - Küsimused & Vastused
eelmine1234 ... 646566järgmine
ARCHICAD Archicad 26 AxisVM SOLIBRI
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile