3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

ArchiCAD 18 - Uued ja täiustatud valgusallikad: Alade valgustamine (Area Light)

ArchiCAD 18 - Uued ja täiustatud valgusallikad: Alade valgustamine (Area Light)ArchiCAD 18 - Uued ja täiustatud valgusallikad: Alade valgustamine (Area Light)
Video kuulub videokogumikku:
ArchiCAD 18 uued omadused - Visualiseerimine (Rendering)ArchiCAD 18 uued omadused - Visualiseerimine (Rendering)
27 videot1:49:45
ArchiCAD 18 uued omadused - Visualiseerimine (Rendering)
ArchiCAD 18 töökeskkonda on integreeritud CineRender, mis on MAXON'i maailmaklassis CINEMA 4D visualiseerimismootor, mille abil võimaldatakse kõrgetasemelisete foto-realistlike piltide loomine veelgi laiemale projekteerijate hulgale.
ArchiCAD 18 on ainuke BIM tarkvara, mis ei võimalda ainult mitee luua kõrgetasemelisi ilupilte tänu Cinema 4D visualiseerimismootorile, vaid pakub ka väga sujuvat töövoogu ja suurepärast kasutajakogemust. Ühe "foto-tulistamise" nupuga saab luua kõrgetasemelise visualiseerimise tulemuse sama lihtsalt, kui kasutada mitmeid profitasemel parameetrite häälestusi, mis võimaldab algajatel kasutajatel koheselt luua professionaalseid visualiseeringuid. Professionaalid saavad kasutada kõiki ArchiCAD'i täiustatud visualiseerimise häälestusi või jätkata projekti visualiseerimist MAXON Cinema 4D keskkonnas. ArchiCAD 18 pakub laiaulatuslikku professionaalsete pinnakate materjalide katalooge juba paketi siseselt. Kasutajad kes on liitunud Eestis ArchiCLUB süsteemiga, saavad lisana laadida pinnakatte materjale tasuta BIMcomponents.com portaalist. Samuti saab kasutada ka kõiki MAXON Cinema 4D pinnakatte materjalide kogumikke. ArchiCAD 18 on kasutusele võetud täiesti uus lambiobjekt koos uute valguse parameetrite häälestustega: paralleelvalgus, ala valgus ja akende valgus. ArchiCAD'i lambi objektidele saab määrata ka standardset IES valguse formaati,  mis kindlustab tootjaspetsiifilise fotomeetrilise valguse jaotumise. ArchiCAD'i live visualiseerimise eelvaade ja protsessorite taustal töötamise tugi teeb visualiseerimise tööprotsessi sujuvaks ja mittekatkestatuks protsesssiks.

Laadige alla ArchiCAD 18 INT näidis projekt - mis tutvustab salles videokogumikus õpetamisel olevaid CineRender pindu, valguseid ja visualiseerimise häälestusi nii nagu neid kajastatakse vastavates videotes!
Videoga seotud sildid:
ARCHICAD arhitekt BIM projekteerimine
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile