3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

Suure Hiina müüri mudelleerimine – Klassika taasmudelleeritud ARCHICAD-s

Suure Hiina müüri mudelleerimine – Klassika taasmudelleeritud ARCHICAD-sRääkides klassikast, siis nüüd läheme ajas tagasi 13. sajandisse. Suur Hiina müür on peaaegu 4000 milli kive ja telliseid, millel on hüpnotiseeriv vaade isegi tänapäeva modernsetele silmadele. Me mõtlesime anda uue PIIRDE töövahendiga ARCHICAD 21-s pöördeid juurde, et aidata mudelleerida mõningaid seina detaile. 4000 miili ei olnud peamine eesmärk, aga arvestades kui kiiresti see valmib, siis pole ka see võimatu!
Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD 21 - BIM järgmisele tasemeleARCHICAD 21 - BIM järgmisele tasemele
26 videot2:07:15
ARCHICAD 21 - BIM järgmisele tasemele
ARCHICAD 21 - BIM järgmisele tasemele

Innovatsioon on olnud algusest peale võtmetähtsusega ARCHICAD'i arendamisel. ARCHICAD 21 tutvustab oodatud Stair Tool töövahendit, mis kasutab GRAPHISOFT'i poolt patenteeritavat Predictive Design™ tehnoloogiat. ARCHICAD 21 pakub arvukalt teisi tähtsaid funktsionaalseid täiendusi visualiseerimise, OPEN BIM, jõudluse ja produktiivsuse kategooriates, mis teeb sellest versioonist ühe tugevaima GRAPHISOFT'i ajaloos.
ARCHICAD 21 Treppide klassikaARCHICAD 21 Treppide klassika
5 videot07:26
ARCHICAD 21 Treppide klassika
Uue trepi ja piirde töövahendi disainimine treppidele on keerulisemaid ülesandeid arhitektuuris, kuna trepid peavad vastama väga rangetele standarditele. Vaja on loendamatuid iteratsioone, et vastata nendele nõutud standarditele konkreetses hoones, mis tähendas tüütut käsitsi tööd - seda kuni tänaseni. Uus trepi töövahend ARCHICAD 21-s laiendab arhitektide loovust automaatse valideerimisega inimese ergonoomia vastu - ja seda lennult. Teiste sõnadega, ARCHICAD-i algoritmid valideerivad tuhandeid disaini valikuid taustal ja pakuvad arhitektidele kõige optimaalsemat trepi disaini, et valida see välja konkreetse hoone kontekstis. ARCHICAD 21 järgmise põlvkonna trepi töövahendiga saavad arhitektid hüpata otse loomingulisse protsessi: paigaldades treppe lihtsa polüjoone sisestuse abil ja valides erinevate disainlahenduste vahel. Kui probleem võib olla lahendatud erinevatel viisidel, siis tarkvara pakub parimate valikute kogumit, et sobitada nii kasutaja graafiline sisestus kui ka valitud standardid. Intuitiivne graafiline meetod võimaldab kasutajatel lihtsalt kohandada treppide kuju ning kohandada konstruktsiooni ja viimistluse komponente. Piirde töövahendi korral ühe klikiga sisestus loob kohese assotsiatiivse piirde piki treppi või teisi hoone elemente, mille postid ja paneelid võivad olla eelnevalt määratletud mustriga või kohandatud oma soovide kohaselt.
Videoga seotud sildid:
ARCHICAD 21
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile