3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Artlantis 7

Ć¼levaadekasutajaliidesƵppejuhendidtellimine
Artlantis 7
Improved artificial lights

Täiustatud tehisvalgustus

Tehisvalgustuse diskreetimise meetod, mis on täpsem, täiustab 3D ruumis valgusallika energia hajumist ja tugevdab pehmete materjalide peegelduvust eredama läikega.
Adaptative anti-aliasing

Adaptiivne silumine

Nutikam silumine võimaldab kindlaks teha alad, mille puhul on võimalik kasutades optimiseeritud arvutusi vähendada visualiseerimiseks kuluvat aega, ilma et pildi kvaliteet sellest muutuks.
Artlantis Render Manager

Render Manager

Artlantis optimiseerib visualiseerimise arvutustele kuuvat aega uue töövahendi - visualiseerimise haldaja (Render Manager) abil. Oma isiklikus arvutis kasutate seda kui "batch rendering" omadust, et arvutada kokku piltidele, panoraamidele ja animatsioonidele kuluvat aega lokaalselt. Tänu programmile, mis on installeeritud teistesse kohaliku võrguga ühenduses olevatesse Mac või PC arvutitesse jagab Render Manager visualiseerimise tööd ära kõigi võrgus olevate arvutite vahel, mis lühendab arvutustele kuluvat aega dramaatiliselt.
Füüsiline taevas
© Stéphane Desmulie

Füüsiline taevas (physical sky)

Artlantis täiustab visualiseerimiste fotorealistlikku kvaliteeti - füüsilise taevaga on integreeritud uued, realistlikud pilved ja klaaspindade taga ilmuvad nähtavale päikesekiired ("God Rays").
Eelvaade
Eelvaade

Eelvaade

Eelvaate kuvamisel võimaldab Artlantis valida kiiruse ja täpsuse vahel. Uus "draft" reziim on eriti väärtuslik valikuvõimalus mahukamate projektidega töötamisel. Lülitage suvalisel hetkel tagasi normaalsele reziimile, et kuvada oma mudel täpsemalt.
Artlantis - Twinmotion eksport

Twinmotion eksport

Eksportige oma Artlantis projekt .tma formaadis, et vahetada andmeid otse programmiga Twinmotion 2016. Ületamatu kiirusega Twinmotion on täiuslik töövahend kogu mudeli koos puude ja taimede, liikuvate sõidukite ja inimestega reaalajas 3D keskkonnas uurimiseks ning jagamiseks.

Füüsikaline mootor

Rabavate piltide loomiseks kasutab Artlantis nüüd sisse-ehitatud füüsikalist mootorit, mis rõhutab visualiseerimise kvaliteeti, materjalide täpsust ja energia säästlikkust.
Valgetasakaal
Valgetasakaal võimaldab määrata 3D vaate taustavalguse domineerivat värvitooni. Lihtsalt häälestage see uus parameeter automaatsele reziimile või valige konkreetne värv, mida võetakse kui uut 3D vaate valget.
enne võrdle pärast
Taustavalguse tõkestamine
© Yanosh Hdry
Taustavalguse tõkestamine
See uus Artlantise valik võimaldab kasutajatel luua virtuaalseid varje väikestel aladel kuhu looduslik valgus ei levi. See lisab nii sügavust kui ka reljeefsust nii sise- kui ka välisvaadetele.
Valge mudel
Valge mudel
Arvutuste ajal muudab valge mudeli visualiseerimine kõik pinnad välja arvatud need, mis on läbipaistvad, valgeteks. Kõrgetasemeliste tulemuste saavutamiseks säilitavad valgused seejuures oma värvitooni.
Eelhäälestused
© Francisco Vidigal
Eelhäälestused
Valige mitmete eelhäälestatud reziimide (ruumis sees, väljas, vähene valgus) ja erinevate definitsioonide (kiirus, keskmine, kvaliteet) vahel, et kiiresti valida endale sobivaim tulemus!

Valgus ja neoonvalgus

Säriaeg
Säriaeg
Artlantis võimaldab kahte valgustuse meetodit: automaatne valguste häälestamine ja säriaeg (ISO/Shutter). Valides automaatse valguste häälestamise määratakse vaate valguste ja neoonvalguste tugevusautomaatselt taeva ja päikese heleduse põhjal.
IES valgused
IES valgused
Artlantis pakub vaikimisi kaheksat IES eelhäälestatud profiili. Artlantis võimaldab nüüd ka importida tootjate kodulehtedelt alla laetud IES profiile. Neid faile kasutatakse projektidele realistliku valgustuse lisamiseks. Artlantis võimaldab ka kergesti häälestada valguste heledust, värvi, suunda ja koonuse nurka.
HDRI
HDRI
Artlantis on nüüd täielikult ühilduv HDRI tausta ja globaalse valgustuse failidega. Mootori häälestuste "täiustatud taevas" (enhanced sky) funktsioon lisab piltidele fotorealismi.
Neoon materjalid
Neoon materjalid
Artlantis neoonvalgused on täielikult uuendatud saavutamaks märkimisväärset kvaliteedi ja arvutamisekiiruse kasvu.

Fotoga sidumine

Fotoga sidumine
Artlantis pakub fotoga sidumisel uut ja lihtsamat kuid täpsemate arvutustega projektsiooni protsessi. Peale XYZ telgede 2D vaates ja eelvaates paika sättimist paigaldub mudel koheselt taustapildile. Revolutsiooniline integreeritud Artlantise töövahend võimaldab lisada eespool olevale pildikihile läbipaistvuse, et veelgi täiustada visualiseerimise kvaliteeti.
Integreeritud alpha maski redaktor
See revolutsiooniline töövahend võimaldab otse Artlantises lisada eespool olevale pildikihile läbipaistvust, et veelgi täiustada visualiseerimise kvaliteeti.
Integreeritud alpha maski redaktor
© Sylwia Golisz
Integreeritud alpha maski redaktor
© Piljek Ivan
Integreeritud alpha maski redaktor
© Patrick Bernhard

Laser projektsioon

Laser projektsioon
Lihtsa hiireklikiga eelvaate aknas viitetasandil võib häälestada laseri projektsiooni asukohta ja orientatsiooni. Mudeli 3D vaatesse projitseeritud punane joon võimaldab teil automaatselt paigutada objekte ja materjale.

Kataloog

Kataloog
Artlantis Media Store avamine toimub ühe klikiga. Kataloogi kohandamiseks võimaldab Artlantis vabalt lisada sellele teise taseme kaustu. Uued valikukriteeriumid võimaldavad filtreerida välja hiljuti kasutatud objekte, projektis juba kasutusel olevaid objekte jne. Tänu pukseerimisele (drag and drop) võib filtreeritud valikust lisada projektile suvalisi objekte iga klikiga.

Smartools

Smartools
© Sylwia Golisz
Eelvaade
Eelvaates on võimalik interaktiivselt navigeerida joonte või pindade reziimis, koos või ilma automaatse OpenGL reziimile ümber lülitumisega. OpenGL reziim on kasutusel värvilise, peidetud joonte, joonte või nende erinevate kombinatsioonide korral.
Ekraani filter
Ekraani filtrite abil võib kiirelt leida ühe objekti materjalid, vaates olevad objektid, projekti materjalid...
Otsing
Produktiivsuse tõstmiseks on iga inspector töövahendite nimekirja lisatud otsingu väljad.
KeyServer
KeyServer kaitse võimaldab automaatselt käivitada Artlantis Macintosh arvutitel ja kui teenust Windows arvutitel.
Objektide loomine
Objektide loomisel on nüüd ülilihtne nende orientatsiooni definieerimine.
Võrkkest ekraan
Mac arvutitel on Artlantis nüüd ühilduv võrkkest ekraanidega veelgi parema kvaliteedi saavutamiseks.
Laser projektsioon
Autosalvestamine
Kaua oodatud täiendus: Artlantis võimaldab nüüd projekti automaatset salvestamist.
Pärast visualiseerimist
Pärast visualiseerimist on võimalik pilte töödelda uue vinjett effektiga.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile