3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

Loading
ARCHICAD 21ArtlantisBIMxKoolitusKasutajadOpen BIMAbikeskus
vahejoon
Saadaval App Store-st Android App Google Play-st
BIMx PRO
vahejoon
BIMx - ülim BIM projekti presenteerimise töövahend - töötab BIMx hüpermudeli baasil, mis on unikaalne tehnoloogia integreeritud 2D ja 3D hoone projektis navigeerimiseks. BIMx hüpermudel võimaldab sujuvat töötlemist ja silmapaistvat jõudlust. Seda isegi projektide korral, mis koosnevad keerulisest 3D mudelitest ja ulatuslikest 2D dokumentatsioonidest.
Vaata BIMx veebinari >
vahejoon
Viimased uudised sildiga 'BIMx'
vahejoon
Versioonid
BIMx on saadaval Apple App Store ja Google Play keskkondadest kahes versioonis.
Valige enda jaoks sobivaim versioon.
BIMx
BIMx
Soovitatud klientidele, BIMx pakub TASUTA juurdepääsu suvalise BIMx hoone mudeli 3D vaadetele.
BIMx põhiomadused:
3D sisu
Jalutage või lennake läbi projekti 3D keskkonnas.
2D sisu
Vaadake kõiki jooniseid, tabeleid ja muud dokumentatsiooni.
Hüperlinkidega 2D ja 3D
2D vaated on ühendatud mudeliga nutikate markerite abil, mis sarnanevad hüperlinkidega ja võimaldavad kiiret üleminekut.
Sujuvad üleminekud
Keskkondade vahelised ümberlülitused on kõigile arusaadavad tänu animeeritud üleminekutele.
Realistlik objektil liikumise kogemus
Jalutage loomulikul viisil ringi, isegi trepist üles-alla. Puudutage ust, et sellest läbi jalutada. Puudutage objekti, et sellele läheneda.
Igakülgsed 3D lõiked
Lõigake slider töövahendi abil mudel suvalisest kohast saamaks täielikku selgust ruumide omavahelisest asetusest.
Pilvühendus
Laadige alla ja avage BIMx keskkonnas oma projekte sujuvalt faili salvestamise rakendustega.
Häälestatavad elemendi andmed
Mudeli elemendid võivad omada suvalist informatsiooni. Kontrollige kes näeb mida vastavalt nende vajadustele.
Tsoonide info kuvamine
Andmete lisamine töötab ka tsoonidega. Varustage ehitajat ruumide viimistlust või suvalise muu ruume puudutava infoga.
BIMx PRO
BIMx PRO
Vaadake oma BIMx 2D ja 3D mudeleid oma isiklikes seadmetes. Tänu BIMx revolutsioonilisele hüpermudeli tehnoloogiale on kogu 2D dokumentatsioon seotud 3D mudeliga.
BIMx PRO omadused:
AirPrint ja Google Cloud väljatrüki tugi
Asendage koha peal kaotatud või aegunud joonised BIMx abil ilma et peaksite ARCHICADi käivitama. Printige sujuvalt oma hüpermudeli 2D ja 3D vaateid oma nutiseadmete abil.
Nutikas 2D-s ja 3D-s mõõdistamine iOS seadmetel
Tõstke oma produktiivsust pikkuste, nurkade ja pindalade mõõdistamisega intuitiivse ja täpse töövahendi abil.
Juurdepääs elementidele väliste linkide abil
Leidke 3D BIMx elemente välistelt veebilehtedelt, andmebaasidest või kataloogidest.
BIMcloud integreerimine grupitöös sõnumite saatmisel
Kontrollige ja märgistage kiirelt koha peal. Tehke ekraanitõmmis, tõmmake punased jooned ja saatke tagasi kontorisse reaalajas koostöö raames. Kõike seda oma nutiseadmelt.
Märkus: BIMx Pro ja mudelite jagamise valikud on hetkel saadaval ainult iOS platvormile. Android platvormi tugi muutub kättesaadavaks lähimas tulevikus.
BIMx PRO reklaammaterjal > BIMx hüpermudelid pilves >
vahejoon
Litsentsi tüübid
Olenevalt teie ametist ja vajadustest toome allpool välja mõned näited kuidas BIMx toetab teie igapäevast BIM suhtlemise tööprotsessi.
BIMx litsentsi tüübid
Kontoris, objektil või kliendi juures, BIMx ja BIMx PRO toovad osapooled kokku ja võimaldavad produktiivset ja kasulikku kommunikeerumist.
Klientidele meeldib BIMx app sest see võimaldab neil suvalise seadme abil avastada piiramatul arvul 3D mudeleid.
Arhitektid võiksid valida BIMx PRO et võimaldada täielikku juurdepääsu kõikidele 3D mudelitele JA hüprelinkidega seotud 2D dokumentatsioonidele.
Ja muidugi on omavahel jagatavad BIMx mudelid - et klientidel oleks suvalises seadmes juurdepääs individuaalsetele hüpremudelitele (sisaldab 2D ja 3D sisu), mida arhitektid on nendega jaganud.
* kõik iOS seadmed mis on seotud teie Apple ID kontoga
vahejoon
Miks BIMx?
BIMx
Sünkroniseeritud uuendused mudeli ülekande lehelt
Tänu ArchiCAD'is olevatele otsestele sidemetele BIM projektidega pakub BIMx sujuvat ja lihtsat tööprotsessi suhtlemist väljaspool kontorit asuvate kaastöölistega. Samuti GRAPHISOFT'i pilvepõhine BIMx Model Transfer funktsioon kindlustab viimaste uuenduste kiire ja effektiivse kättesaamise.
Vaata videot >
BIMx
Häälestatavad elemendi andmed
Hoone informatsiooni mudelid sisaldavad tohutul hulgal informatsiooni. Arhitektid võivad nüüd valida erinevate andmekogumite vahel, mida koos oma hüpermudeliga väljastada.
Tänu Apple andmete tuvastamisele töötavad info kasti suvalised andmed nagu e-posti aadress, telefoni number, veebiaadress, aadress nagu otse lingid vastavatele nutiseadme rakendustele. Sisestage veebiaadress konkreetsele mööblipoele, ehitusmaterjalide andmebaasile jne, et saavutada sujuvat kommunikatsiooni ja organiseerimist.
BIMx
Tsoonide info kuvamine ja orientatsiooni sildid
Tsoonide sildid korruseplaanidel ja 3D mudelis on BIMx mudeli sees interaktiivsed. Nende elementide puudutamisel saab avada tsoonide info andmed mille kaudu arhitektid võivad näidata lisaandmeid suvalise ruumidetaili kohta.
Kinnisvara maaklerid ja hoone operaatorid võivad tsoonide info abil näidata andmeid siseviimistluse ja muude lisadetailide kohta.
Vaata videot >
BIMx
AirPrint väljatrüki tugi
Esitage uusi detaile otse klientide juures või ehitusplatsil, asendage kaotatud või aegunud joonised dokumentatsiooni vormis. BIMx PRO abil saate sujuvalt trükkida 3D ja 2D hüpermudeli sisu otse iOS seadmete kaudu AirPrint-omadusega printerite abil. Isegi mitteprofessionaalid nagu kliendid ja lepingu osapooled võivad kiirelt omandada BIMx väljatrüki õiguse ilma programmi ARCHICAD kasutamata. Trükkige kogu joonis või suumige 2D jooniste või 3D vaadete detailidele, misiganes paremini infot edasi annab.
Vaata videot >
BIMx
Hüpermudelis navigeerimine
Mis teeb BIMx hüpermudelist unikaalse? Mudelil baseeruvad kontekstitundlikud hüperlingid. Põhimõtteliselt on need nagu hüperlingid veebis. Erinevuseks on nende asukoht ruumis, mis annab neile väärtusliku lisadimensiooni, et paremini mudelist aru saada ning lihtsustada mudelis navigeerimist.
BIMx
3D lõiked
3D lõigetega võite te interaktiivse liuguri abil hoonet virtuaalselt lõigata. See võimas töövahend võimaldab saada sügavamat arusaamist projektist ja selle ruumilisest ülesehitusest.
BIMx
Joonised mudeli kontekstis
Paljude jaoks on töötamine samaaegselt 2D ja 3D keskkondades raske. See ei pea enam nii olema. Tänu BIMx PRO sujuvatele üleminekutele ja kontekstitundlikele informatsiooni kihtidele muutub dimensioonide vaheline liikumine ülilihtsaks.
vahejoon
BIMx tööprotsessi videod
BIMx Hyper-Mudelite tutvustus
BIMx Hyper-Mudelite tutvustus
Me oleme töötanud pikki päevi ja öid, et arendada BIMx Hyper-mudeleid. Meile meeldib tõeliselt lõpptulemus ja me loodame, et te olete sama uhked tema kasutamisel, nii nagu me teile esitleme kohe praegu ...
BIMX Hyper-Mudelite kasutamine Apple iPad keskkonnas
BIMX Hyper-Mudelite kasutamine Apple iPad keskkonnas
BIMx on laetud tuhandete mobiilsete kasutajate poolt. Tema tõeline potentsiaal tuleb mängu täiesti uudse BIMx Docs funktsioonide kooslusega, mis võimaldab ligipääsu 2D joonistele olles üks-üheses vastavuses 3D mudeliga.
BIMx praktikas
BIMx praktikas
BIMx on imeline projektlahenduste esitlemisel klientidele ja ka professionaalsete ehituspetsialistide ehitusel koordineerimise osas. Kõige parem on see, et pole isegi vajadust midagi presenteerida  — lihtsalt saatke oma BIMx Hyper-Mudeli link.
BIMx Hüper Mudelite jagamine (2015)
BIMx Hüper Mudelite jagamine (2015)
BIMx Hüper Mudelite jagamine (2015)
BIMx samm-sammult juhend (2015)
BIMx samm-sammult juhend (2015)
BIMx samm-sammult juhend (2015)
GRAPHISOFT BIMx ja ZEISS Cinemizer prillid
GRAPHISOFT BIMx ja ZEISS Cinemizer prillid
GRAPHISOFT BIMx ja ZEISS Cinemizer prillid võimaldavad virtuaalselt BIM mudelis ringi liikuda, "keerates pead" vaadata erinevatesse suundadesse, tajuda ennast viibimas selles virtuaalses mudelis.
vahejoon
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
otsi