3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Artlantis 2021

ÜlevaadeUued omadusedÕppejuhendidTellimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Artlantis 2021

IFC Import

Artlantis 2021 siseneb Open BIM maailma! Artlantis 21 impordib nüüdsest IFC formaati, mis on tuntud oma universaalse kasutamise poolest. See uus omadus puudutab ainult mudeli geomeetriat ja võimaldab Artlantis kasutajatel avada partnerite poolt teistes modelleerimiskeskkondades valmistatud mudeleid ja muuta neid otse oma töövahendiga.
Artlantis 2021 - IFC import

LUTs

Artlantis 2021 integreerib LUTs: filtreid mis muudavad kolorimeetriat (arhitektuurse värvi mõõtmine) ja kontrasti, et tekitada teatud atmosfääri või korrigeerida eelvaate või lõpp-pilte. Artlantis 2021 pakub vaikimisi valiku selliseid filtreid. Soovi korral võivad kasutajad importida LUTs filtreid .CUBE failidena.
Artlantis 2021 - LUTs

Lihtne kasutajaliides

Artlantis 2021 keskkonnas võib valida kasutajaliidest. Vaikimisi pakutakse lihtsat kasutajaliidest. Sellel on mitmeid eeldefineeritud häälestusi ja häälestusi on võimalik valida tasemete järgi nagu "high", "medium" ja "low". Selline lähenemine võimaldab häälestustest paremini aru saada ja lihtsustab ning kiirendab vaadete loomist. Seda võivad kasutada nii algajad kui ka edasijõudnud kasutajad vastavalt oma eelistustele ja tehnilistele teadmistele.

MediaStore

Seoses uue Artlantis 2021 versiooniga käivitas Abvent tuliuue MediaStore portaali. Tänu ümber kujundatud otsingumootorile ja ergonoomiale on selle eelised ilmsed.
- Selgem ja loetavam kasutajaliides
- Kiirem navigeerimine
- Kiirem ja lihtsam objektide otsing
- Otseühendus läbi interneti AbventID konto abil
- Saadaval Artlantis versioonidele 5, 6, 7, 2019 ja 2020
Artlantis 2021 - MediaStore

RAL värvitoonid

Artlantis 2020 pakub 243 kodeeritud värvi ja tooni Ral Effect, RAL Design ja RAL Classic värvikaartidest, mis on värvitoonide standardisüsteemid arhitektuuris ja ehituses.
Artlantis 2020 - RAL värvid

Denoiser töövahend

Vähendage või isegi eemaldage oma visualiseeringutest müra, mida tüüpiliselt tekitavad materjalide peegeldused. Kui aga soovite jätta oma piltidele natuke müra, siis ka seda valikut on võimalik aktiveerida. Denoiser töövahend analüüsib pildi piksleid ja vähendab müra.
Artlantis 2020 - Denoiser töövahend  

3D muru

Integreeritud meediakataloog pakub uute häälestustega täiustatud 4 uut muru tüüpi ja 6 3D muru tüüpi: häälestage murututtide värvi, varieerige tihedust - suurus arvutatakse automaatselt tsoon haaval.

Portaali töövahend

Portaalid: uus Artlantise optimiseerimise häälestus valguste haldamiseks. Kui kasutada madalat häälestust visualiseeringu kiireks arvutuseks, siis sisevaadete korral see valik parandab valguseid ja eemaldab müra.
Artlantis 2020 - Portaali töövahend  
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile