3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisAxisVMOpen BIMKoolitusAbikeskus
vahejoon

Artlantis 2021

ÜlevaadeUued omadusedÕppejuhendidTellimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Artlantis 2021
Virtuaalse reaalsuse lipulaev Artlantis on vallutanud ligi 100.000 arhitekti, sisekujundaja, maastikuarhitekti, linnaplaneerija südamed enam kui 110 riigis. Artlantis kasutab oma visualiseerimise mootorit ja ei sõltu graafikakaartide olemasolust. Seda kasutavad nii eksperdid, edasijõudnud kui ka algajad simulatsioonide ning presentatsioonide loomiseks, et genereerida rabavalt fotorealistlikke visualiseeringuid.

Artlantis ühendab ühes võimsas aplikatsioonis eelmised Render ja Studio versioonid koos kõigi oma omadustega võimaldades selliseid kuvamise reziime nagu perspektiiv- ja paralleelvaated, luues ülikõrge kvaliteediga pilte, panoraame, VR objekte ja animatsioone rekordilise ajaga!

Omadused

Fotoga sidumine

Arvutuste meetod 3D mudeli sidumiseks fikseeritud vaatega on täielikult ümber projekteeritud lihtsamaks ja sujuvamaks kasutamiseks. See kasutab samm-sammult ruumi tunnetamise häälestust ja kuvab tulemuse koheselt eelvaates.
Artlantis 2019

3D muru

Artlantis's on nüüd uued materjalid, mis võimaldavad 3D muru genereerimist, täiustades vaadete realismi.
Artlantis 2019

Taimede töövahend

Artlantis pakub uut töövahendit, mis võimaldab täita defineeritud tsoone valitud 3D taimedega.
Artlantis 2019

Kataloog

Suur lisavalik puude variatsioonidest, samuti inimestest ja sõidukitest.
Artlantis 2019

Säriaeg

Vaikimisi häälestusena võimaldab automaatne säriaeg arvutada õiget säriaega vastavalt valguse levikule vaates.
Artlantis 2019
Artlantis 7Artlantis 2019
 

Twinmotion kasutajaliides

Artlantis 2019

Kasutajaliides

Kasutajaliides

Artlantis on lihtne programm selgeks õppimiseks ja kasutamiseks tänu oma selgele ja ergonoomilisele kasutajaliidesele. Kõik vajalikud töövahendid kuvatakse ümber eelvaate akna, mis omakorda võimaldab vaadelda iga häälestuse tulemust.
Artlantis 2019

2D vaade

Lisaks 3D eelvaatele on Artlantisel ka vaatepunktide asetamiseks 2D aken, mis lihtsustab kaamera teekondade ja panoraamide loomist.

Vaatepunktide kataloog

Artlantis võimaldab salvestada suvalisel arvul vaatepunkte, perspektiiv- või ortogonaalprojektsioonis, ja kuvada neid igal ajal uute valgushäälestustega, ilmastiku ökosüsteemidega või materjalide valikuga.
Artlantis 2019

Postkaardid

Vaatepunktile kohandatud kõikide materjalide häälestusi saab salvestada hilisemaks kasutamiseks. Iga vaadet saab salvestada kataloogi kui postkaarti ning selle suvalist materjali häälestust võib uuesti kasutada lihtsa drag & drop abil.
Artlantis 2019

Globaalne valgustus

Artlantis'ga on lihtsalt ja kiiresti võimalik luua valguse uuringuid põhinevalt geomeetrial, valgusallikatel, geograafilisel orientatsioonil, materjali vanusel. Tänu integreeritud kiirgustiheduse arvutustele arvutab Artlantis väga täpselt valguse energia vahetust radiosity uuringuteks lisades visualiseeritud piltidele realismi.
Artlantis 2019
Luis Vasquez ©

Twinlinker: virtuaalsed külastused

Artlantis'e uus abiprogramm, Twinlinker, võimaldab kergesti luua ja jagada oma projektidest onlainis virtuaalseid külastusi. Samamoodi nagu programmis Twinmotion 2019, eksportige oma Artlantis 2019 failid (pildid ja panoraamid) programmi Twinlinker, seejärel linkige need omavahel, et moodustada e-maili, sotsiaalvõrgustike, veebilehtede abil jagatavaid virtuaalseid külastusi.
Rohkem infot Twinlinker kohta

Unikaalne ja universaalne

Artlantis on ühilduv peaaegu kõigi 3D mudeli loomise tarkvaradega toetades DXF, DWG, OBJ, FBX ja 3DS formaate.
Spetsiifilised tarkvaramoodulid programmidele ARCHICAD, Rhinoceros, Vectorworks, Autodesk Revit, SketchUp ja Arc + võimaldavad eksportimist Artlantis'se.

Omadused

Valgused

Kunstvalgused: puuduvad piirangud asukohale, orientatsioonile, värvusele, intensiivsusele või koguarvule.
IES valgustite profiilid: võib importida enda või ehitajate IES valgustite profiile.
Päike (heliodon): naturaalsed valgusallikad olenevalt kellaajast, kuupäevast ja geograafilisest asukohast (pikkus- ja laiuskraad).
Neoonmaterjalid: võimaldavad matkida füüsikalisi nähtusi nagu valguskiirte põrkumine, peegeldumine, hajumine läbi pindade jne.
Artlantis 2019
Hernan Cedeo ©

+400 objektiga kataloog

Rikkalik kataloog on ehitatud üles selgelt ja intuitiivselt võimaldades kerget navigeerimist.
Kataloogi lisapaketid on müügil programmi integreeritud meedia poes.
Artlantis 2019

Materjalid

Artlantis teeb materjalide kasutamise kiireks ja lihtsaks. Omistage eelvaates soovitud pinnale vajalikud atribuudid lihtsa drag & drop liigutuse abil materjalide kataloogist.

Tekstuurivasted (Texture mapping)

Võite kasutada oma pilte materjalidena. Importige oma pildid lihtsa drag & drop liigutusega kataloogist. Seejärel kloonige nad horisontaalselt ja/või vertikaalselt katmaks enda poolt valitud pinda.
Artlantis 2019

Valge mudel

Valge mudeli visualiseerimine muudab kõik pinnad peale läbipaistvate valgeteks. Kõrgetasemeliste tulemuste saavutamiseks säilitavad valgused seejuures oma värvitooni.
Artlantis 2019

Valgetasakaal

Valgetasakaal võimaldab määrata vaate taustavalguse domineerivat värvitooni. Lihtsalt häälestage see automaatsele reziimile või valige soovitud värv.
Artlantis 2019
Alberto Mech ©

Taustavalguse tõkestamine

Võite luua virtuaalseid varje väikestel aladel kuhu looduslik valgus ei levi. See lisab vaatele nii sügavust kui ka reljeefsust.
Artlantis 2019
Luis Vasquez ©

Adaptiivne silumine

Nutikam silumine võimaldab kindlaks teha alad, mille puhul kasutades optimiseeritud arvutusi, on võimalik vähendada visualiseerimiseks kuluvat aega, ilma pildi kvaliteeti muutmata.
Artlantis 2019

Järeltöötlus

Antud vaatele erinevate effektide määramise abil on võimalik muuta visualiseerimise heledust, kontrasti ja värvi. Hoidke kokku aega lisades vaatele teralisust, pastelsust või kontuuride esiletõstmist.
Artlantis 2019
Jairo Camacho Senzano ©

Render Manager

Optimiseerib visualiseerimise arvutustele kuluvat aega: jagab arvutamiseks kuluvat tööd mitme kohalikus võrgus oleva arvuti vahel (Mac / PC).
Artlantis 2019
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile