3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Archicad

Archicad 27AI VisualizerDesign CheckerRedshiftAlgoritmiline disainLisad
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Redshift Archicad-le

Mis on Redshift?

Maxon-i Redshift on maailma esimene täielikult GPU-kiirendiga varustatud renderdusmootor, mis on nüüd tehnoloogia tutvustusena saadaval Archicad SSA ja Graphisoft Forward-i tellijatele. Redshift on arendatud tänapäevaste kõrgetasemeliste visualiseerimiste loomisel spetsiifiliste vajaduste täitmiseks ning pakub selleks võimsaid tööriistu, et toetada loomingulisi persoone ja igas suuruses meeskondi. Te saate GPU-l baseeruva renderdusmootori realistlikud ning kõrgekvaliteetsed tulemused palju lühema ajaga.
Redshift
Süsteemi spetsifikatsioon: protsessor Intel i7-7800X (3.5GHz - 6 tuuma), 64GB DDR4 mälu, GPU NVIDIA Quadro RTX 6000 (24GB GDDR6)
Millised on Redshift-i kasutamise eelised?
Redshift kasutab graafikakaardi töötlemisvõimsust fotorealistlike piltide loomisel märkimisväärsemalt kiiremini kui traditsioonilised visualiseerimise lahendused tänu võimsatele omadustele nagu "Global Illumination", "Füüsiline päike ja taevas", "Füüsiliselt õiged valgused", "Denoiser", "Mesh lights" ja palju muud. Tuleb arvestada sellega, et kvaliteet ja arvutamise kiirus oleneb mudelist ja häälestustest nagu "Light adjustments", "Ambient occlusion" või "Sampling thresholds" ja riistvara võimekusest.
Looge vapustavaid ilupilte Archicad-s hämmastavalt kiiresti kasutades Maxon Redshift-i
Vaadake sellest videost kõige olulisemate visualiseerimise ja pindade häälestuste seadistamist parimate tulemuste saavutamiseks.
Redshift kõikjal

Redshift on visualiseerimise valik juhtivatele produktsiooni firmadele üle maailma visuaalsete efektide, liikuva graafika ja kõikmõeldavate visualiseerimiste loomisel. Redshift on hetkel Archicad 25 koosseisus mõningate piirangutega kui tehnoloogia tutvustus. Loe lisaks
Redshift
Redshift
Redshift
Redshift
Redshift
Süsteemi spetsifikatsioon: protsessor Intel i7-7800X (3.5GHz – 6 tuuma), 64GB DDR4 mälu, GPU NVIDIA Quadro RTX 6000 (24GB GDDR6)
Nõuded süsteemile
Operatsionisüsteem
Miinimum nõuded
Soovitatud nõuded
Toetatud AMD GPU-d macOS-le (11.5 või parem)
MacBook Pro
iMac Pro
Mac Pro
iMac
Thunderbolt eGPUs
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile