3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Onlain seminarid

Kõikide veebinaride vaatamiseks peab Graphisoft'i lehel sisse logima.
vahejoon link to ARCHICAD 23 - BIM koheselt
ARCHICAD 23 - BIM koheselt
ARCHICAD 23 - BIM koheselt
vahejoon link to ARCHICAD 22 esmaesitlus
ARCHICAD 22 - esmaesitlus - BIM seest ja väljast
See on salvestatud versioon globaalsest GRAPHISOFT-i võtmeklientide konverentsist, mis toimus Budapestis 14. juunil 2018. Vaadake salvestust, et tutvuda GRAPHISOFT-i uusima BIM lahendusega.
ARCHICAD 22 pakub disainimise töövahendite ja projekteerimise töövoo täiustusi. Need täiendused võimaldavad olulist jõudluse ja produktiivsuse kasvu ARCHICAD-i projekteerimise põhiprotsessides ning samuti valdkondade vahelises koostöö protsessides.
vahejoon link to ARCHICAD 21 esmaesitlus
ARCHICAD 21 LIVE esmaesitlus - GRAPHISOFT KCC 2017
See on salvestatud versioon ARCHICAD 21 globaalsest esmaesitlusest, mis kanti ette GRAPHISOFT-i võtmeklientide konverentsil Budapestis 30. mail 2017. Vaadake salvestust, et tutvuda GRAPHISOFT-i uusima BIM lahendusega.
ARCHICAD 21 tutvustab oodatud Stair Tool töövahendit, mis kasutab GRAPHISOFT-i poolt patenteeritavat Predictive Design tehnoloogiat. ARCHICAD 21 pakub arvukalt teisi tähtsaid funktsionaalseid täiendusi visualiseerimise, OPEN BIM, jõudluse ja produktiivsuse kategooriates, mis teeb sellest versioonist ühe tugevaima GRAPHISOFT'i ajaloos.
vahejoon link to BIMx juurdepääs BIM andmetele veebibar
BIMx 'juurdepääs BIM andmetele' veebinar
Veebinar presenteerib kõiki uusi GRAPHISOFT'i auhinnatud äpi BIMx ja BIMx PRO omadusi. Hüpermudelite täielikule sisule juurdepääs ei vaja enam PRO litsentsi! BIMx PRO uute omaduste hulgas on mõõdistamise töövahend ja võimalus viidata mudeli BIM elementidele välistel veebilehtedel ja andmebaasides.

Veebinaris esineb Ernesto Minnucci firmast Minnucci Associati, kes presenteerib oma viimaseid projekte, milles kasutati suhtlemiseks ja hoonete kogu elu tsükli haldamiseks BIMx keskkonda.
vahejoon link to ARCHICAD 20 esmaesitlus veebibar
ARCHICAD 20 esmaesitlus - GRAPHISOFT KCC 2016
See salvestus ARCHICAD 20 globaalselt esmaesitluselt on GRAPHISOFT Key Client Conference'lt (võtme klientide konverents), mis toimus Budapestis 13. Juunil, 2016. Vaadake salvestust GRAPHISOFT'i uuest BIM lahendusest.
vahejoon link to Twinmotion programmile ARCHICAD veebibar
Twinmotion programmile ARCHICAD veebinar
Vaadake seda veebinari, et tutvuda lähemalt Twinmotion'ga - reaalajas visualiseerimise tehnoloogiaga, mis muudab viisi kuidas kujundajad ja insenerid suhtlevad oma mudelitega. Välja töötatud Ka-Ra poolt ja turustatud üle maailma Abvent poolt, Twinmotion on ühilduv iga saada oleva 3D modelleerimise tarkvaraga, kaasa arvatud ARCHICAD'ga. Twinmotion sobib igale maastiku-, linnaplaneerijale või ehitus professionaalile. Tänu lihtsale ja intuitiivsele kasutajaliidesele võib seda kohe kasutama hakata. Lisaks sellele, et Twinmotion on väga kergesti kasutatav, loob ta hetkega kõrgekvaliteedilisi pilte ja animatsioone.
vahejoon link to Laser skaneerimine, punktipilved ja ARCHICAD
Laser skaneerimine, punktipilved ja ARCHICAD
See veebinar näitab tööprotsessi, kus kasutatakse murranguliselt droone, 3D laser mõõdistamist ja ARCHICAD punktipilvi. Droone ja laser mõõdistamist kasutati Arizona näituseväljaku peahoone mõõdistamiseks. See 1938 aasta WPA projekt on ehitatud betoonist, terasest ja väheses osas ka põletamata tellistest. Ühendatud Arizona ja Oregoni meeskond tegi kogu töö ära nelja päevaga samas kui 15-20 mõõdistajal oleks traditsiooniliste meetoditega võtnud see aega 3 kuud.
vahejoon link to Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühendus
Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühenduse veebinar
See veebinar näitab unikaalset disaini tööprotsessi, mis võimaldab kasutada oma klassi parimaid disaini töövahendeid algoritmidel põhineva disaini, vabas vormis modelleerimise ja BIM aladel.
Veebinar näitab seda tööprotsessi kahe töövahendi näite baasil:
* Rhino - ARCHICAD tööprotsess, mis võimaldab disaineritel vahetada mudeleid nende kahe keskkonna vahel;
* Grasshopper - ARCHICAD tööprotsess, mis võimaldab arhitektidel luua BIM keskkonnas algoritmidel põhinevat disaini.
vahejoon link to BIMx ja BIMx PRO  otsene pilvepõhine juurdepääs andmetele
BIMx ja BIMx PRO - otsene pilvepõhine juurdepääs andmetele
Selles veebinaris näidatakse GRAPHISOFTi auhinnatud BIM presentatsiooni aplikatsiooni BIMx otsest pilvepõhist andmete hoiustamist. Palun vaadake salvestatud veebinari, et tutvuda selle versiooni pilvepõhiste teenuste ja teiste uute omadustega:
* Kohandatav elemendi häälestamise vaade
* Airprint tugi
* Tsoonide info kuvamine ja orientatsiooni kuvavad sildid
vahejoon link to ARCHICAD 19 - Kiirem kui kunagi varem!
LIVE Onlain Seminar: Tutvustakse ARCHICAD 19 - Kiirem kui kunagi varem!
ARCHICAD 19 on nüüd kiirem kui kunagi varem! Enam ei pea ootama vaadete laadimist. GRAPHISOFT on laiendanud oma jõulist 64-bitist ja mitmetuumalist tehnoloogiat taustatöötlusega - esmakordselt omataoliste BIM programmide seas. ARCHICAD pakub nüüdsest välkkiireid reageerimisaegu ning käesolev versiooniuuendus teeb ARCHICAD'st BIM maailma vaieldamatu liidri kiiruse alal.
vahejoon link to Artlantis 6
Artlantis 6 tutvustus - lihtsalt füüsikaline
Tulge tutvuma, miks on Artlantis enam kui 80 riigi arhitektide, kujundajate, linnaplaneerijate ja professionaalsete visualiseerijate poolt valitud visualiseerimistarkvara. Francisco Vidigal firmast ND 3D Image and Film, üks tuhandetest tavalistest ARCHICAD kasutajatest, tutvustab Portugalis Lissabonis Tejo jõe lähedal asuva uue elurajooni Calcada da Cruz da Pedra projekti arengut.
vahejoon link to BIMx Pro
BIMx muutus nüüd palju lihtsamaks
Jagage BIMx abil enamat: BIMx litsentsi valikutega on nüüd juurdepääs BIM projektidele nutitelefonides ja tahvelarvutites lihtsam kui kunagi varem. See veebinar tutvustab detailselt kogu tööprotsessi alates BIMx hüpermudeli loomisest, publitseerimisest kuni jagamiseni. Veebinaris tutvustatakse ka BIMx, BIMx Pro ja BIMx Mudeli Jagamise valikuid!

Palun laadige kohe Apple App Store lehelt oma iOS seadmele alla tasuta BIMx app!

Palun laadige alla veebinaris kasutatud kontorihoone BIMx hüpermudel: avage see link oma iOS seadmel.
vahejoon link to ArchiCAD 18 - Cinema 4D
Arhitektuurne visualiseerimine saavutab Hollywoodi standardid: ArchiCAD 18 ja Cinema 4D
Onlain seminar tutvustab professionaalset arhitektuurse visualiseerimise ja renderdamise tööprotsesse. Seminaris näidatakse kuidas luua professionaalseid arhitektuurseid mudeleid ja renderdusi programmide GRAPHISOFT ArchiCAD 18 ja CineRender abil. Avastage kuidas jätkata oma tööd programmiga Maxon Cinema 4D R16, et vallandada oma loomingulisust ja projekteerida 3D's ilma piiranguteta.
vahejoon link to ArchiCAD 18
Liituge loomevooga - ArchiCAD 18 veebinar
Onlain seminar tutvustab programmi ArchiCAD 18, mis on kõige uuem versioon oma erialal juhtivast BIM tarkvara lahendusest arhitektidele ja kujundajatele. ArchiCAD 18 pakub täiustatud töövoogude lahendusi, mis võimaldab arhitektidel loomevoo seisundis nii vähest häiritust kui võimalik. ArchiCAD 18 töökeskkonda on integreeritud CineRender, mis on MAXON'i maailmaklassis CINEMA 4D visualiseerimismootor, mille abil võimaldatakse kõrgetasemeliste foto-realistlike piltide loomine veelgi laiemale projekteerijate hulgale.
vahejoon link to BIM dokumentatsioon
"I" lisamine BIM dokumentatsioonile
Viimase kümne aasta jooksul on paljud arhitektuuriga tegelevad ettevõtted võtnud kasutusele BIM tarkvara (erinevatel tasemetel), et ehitada oma projektidest virtuaalseid mudeleid ja genereerida koordineeritud dokumentatsiooni. Igale järgmisele ArchiCAD'i versioonile lisatakse üha uusi omadusi, mis omakorda võimaldab kergemini ja kiiremini üha detailsemat projekteerimist. Üks BIM eriala, mida enamus projekteerijaid hästi ei valda on "informatsioon". Kas see tuleneb tundmatu või "muutuste" kartmisest? Või on see puudulikust tarkvara mõistmisest? Kas nad ootavad, et keegi teine annaks neile vastuseid? Mida kiiremini teil on oma "informatsiooni strateegia" seda parem!
vahejoon link to Artlantis 5
Kõrgetasemeliste arhitektuursete visualiseerimiste loomine ArchiCAD mudelitest programmis Artlantis 5
Seminar keskendub ArchiCAD-Artlantis arhitektuursele visualiseerimise tööprotsessile Abvent'i programmi Artlantis 5 baasil, mis on kõige viimane versioon iseseisvast spetsiaalselt arhitektidele ja kujundajatele loodud 3D visualiseerimise aplikatsioonist. Artlantis on ideaalne kõrgresolutsioonis 3D visualiseerimiste, iVisit 3D panoraamide, iVisit 3D objektide ja animatsioonide kiireks ja hõlpsaks loomiseks. Meie erikülaliseks on Curt Cline Põhja-Kalifornia firmast Modern House Architects. Curt presenteerib viimati valminud põnevat Pangan elamu projekti.
vahejoon link to BIMx Docs
BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega - LIVE Onlain Seminar
GRAPHISOFT BIMx toob Teie BIM projektid mobiilsetele seadmetele, võimaldades revolutsioonilist uut viisi presenteerida, uurida ja mõista ülevaatlikumalt loodud hoone projekti. See veebinar käsitles BIMx Docs ja Hyper-mudelite eeliseid arhitektuurse projekteerimise, konstrueerimise ja kinnisvara valdkondades. Te õpite kuidas luua, publitseerida ja uuendada BIMx Hyper-mudeleid, kuidas uurida Hyper-mudeleid oma mobiilsetel seadmetel ja mis see BIMx Docs üleüldse ka on!
vahejoon link to veebinar-archicad-17-tutvustus
ArchiCAD 17: BIM elab detailides onlain seminar
Tutvustatakse ArchiCAD 17 uusi omadusi ja BIM mudeli loomise uudseid põhimõtteid ning täiustusi energiaarvutuste valdkonnas
vahejoon link to ArchiCAD - Artlantis
ArchiCAD - Artlantis - Arhitektuurse visualiseerimise online seminar
See online seminar keskendub arhitektuursele visualiseerimisele. Tutvutakse Artlantis omadustega, mis on kiireim 3D renderdamise pakett, mis on spetsiaalselt välja töötatud arhitektidele ja disaineritele. Artlantis on ideaalne kiireks ja lihtsaks kõrgresolutsiooniga 3D visualiseeringute, iVisit 3D panoraamide, QuickTime VR objektide ja animatsioonide loomiseks. Tuntuna ka kui liider eelvaate akna tehnoloogias on Artlantis kasutatav visualiseerimise tarkvarana arhitektide, disainerite ja linnaplaneeringute professionaalide hulgas enam kui 80 riigis kaasaarvatud tuhanded ArchiCADi kasutajad.
vahejoon link to Online Seminar Mota-Engil Group
BIM juurutamine Live Online Seminar Mota-Engil Group
Mota-Engil võttis pärast rahvusvaheliselt kättesaadavate BIM lahenduste põhjalikku uuringut kasutusele GRAPHISOFT ArchiCADi. Nad analüüsisis teadusartikleid, raamatuid ja aastatel 2008-2102 teostatud uuringuid ja külastasid enam kui 10 maailma globaalset ehitusettevõtet. Mota-Engil Group jaoks on oluline, et BIM on integreeritud protsess, mis salvestab ja muudab sujuvaks andmevahetuse arhitektuuri, konstruktsiooni ja operatiivse teabe osas erinevate huvirühmade vahel, toetadeb samas ka otsustusprotsessi kogu projekteerimise ja konstrueerimise protsessis - optimeerides kvaliteedi, maksumuse ja ajafaktoreid. Palun vaadake seda online seminari, et kuulata Antonio Ruivo Meireles firma Mota-Engil BIM halduri mõtteid, kuidas nad võtsid kasutusele BIM tööprotsessi, mis on toonud nende ettevõttele mitmeid eeliseid.
vahejoon link to EcoDesigner Star veebinar
EcoDesigner Star veebinar - Jätkusuutlik disain
See videoklipp on live salvestus GRAPHISOFT EcoDesigner Star online seminarist.
vahejoon link to NEMETSCHEK SCIA Open BIM tööprotsess
GRAPHISOFT ArchiCAD - NEMETSCHEK SCIA Open BIM tööprotsess
See presetnatsioon tutvustab kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi ja konstruktorid kasutades Scia Engineer saavad vahetada oma projekti informatsiooni ja hallata muudatusi kasutades "Open-BIM lähenemist"oma tööpraktikas.
vahejoon link to ArchiCAD 16 Ladina-Ameerika tutvustus
ArchiCAD 16 Ladina-Ameerika tutvustus
ArchiCAD 16 Ladina-Ameerika tutvustus, Online seminar. Koostöö firmaga CYPE Engineers.
vahejoon link to GRAPHISOFT BIMx live online seminar 2012
GRAPHISOFT BIMx live online seminar 2012
Kuulake Steve Bell arutlusi, kuidas Archiform 3D kasutas ära GRAPHISOFT BIMx võimsust Porsche Design Tower loomisel, visualiseerimisel ja animeerimisel. Õppige kuidas saadavad kasu projekteerijad ja kliendid GRAPHISOFT "pilve" lahendustest ja BIMx eelistest. Vaadake live demonstratsiooni, milles tutvustatakse seda innovatiivset hoonet ArchiCAD 16ga, luues BIMx projekti ja tema esitlust tahvelarvutis.
vahejoon link to BIM komponendid teie käeulatuses
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD16 - BIM komponendid teie käeulatuses
Vaadake "live" salvestust BIM Components online seminarist, et saada teada veelgi enam terviklikust ökosüsteemi ArchiCAD 16 lahendusest, mis võimaldab lihtsalt luua, jagada ja leida omaloodud BIM komponente. Uurige uudseid modelleerimise võimalusi uue MORPH töövahendi abil -- looge oma vabavormilisi geomeetrilisi elemente intuitiivsel ja graafilisel viisil. Vaadake kuidas Helen and Hard Architects kasutasid GRAPHISOFT ArchiCAD, et luua Norras auhindu võitnud Vennesla Library and Cultural Center.
vahejoon link to Open BIM tööprotsess
ArchiCAD Online semianarid: Open BIM tööprotsess
Veebinar õpetab kuidas Open BIM ühtlustab tööprotsessi, et säästa aega ja raha! Vaadake "live" salvestust Open BIM seminarist, et näha kuidas Open BIM kindel ja tõhus töökorraldus tagab sujuva koostöö arhitektide ja inseneride vahel kasutades tarkvarasid nagu GRAPHISOFT ArchiCAD ja BIMx, Tekla Structures ja BIMSight ning DDS CAD!
vahejoon link to Avardage oma DISAINI horisonte
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD 15 - Avardage oma DISAINI horisonte
Vaadake salvestust "live" ArchiCAD 15 DISAINI veebinarist ja õppige kuidas ArchiCAD 15 aitab projekteerijatel päästa vall loomingulise kreatiivsuse. Ideaalis ehitusprojekt pole ainult harjutus paberil vaid on tegelikult valmis ehitatud hoone. ArchiCAD 15ga ei pea tegema kompromisse disiani vabaduse ja konstruktiivse korrektsuse vahel. ArchiCAD 15 pakub muljetavaldavalt suurt hulka reaalseid BIM projekteerimise tööriistu ja tööprotsesse juba projekteerimise algusest peale. ArchiCAD 15 on uus Shell töövahend, komplekssed katused, intelligentsed ühendused, jne.
vahejoon link to Renoveerimise ja renoveerimistööde veebinar
ArchiCAD Online seminarid: Renoveerimise ja renoveerimistööde veebinar
Vaadake salvestust "live" renoveerimise veebinarist ja sellest kuidas ArchiCAD pakub loomuomast BIM tööprotsessi renoveerimise ja renoveerimistööde projektidele! Te näete GRAPHISOFT ArchiCAD 15, OrthoGraph Survey ja EcoDesigner demonstratsiooni.
vahejoon link to Online BIM koostöö üle maailma
ArchiCAD Online seminarid: Online BIM koostöö üle maailma
Vaadake "live" salvestust "Avatud ja Online BIM koostöö" veebinarist. Avastage kuidas GRAPHISOFT BIM server aitab meeskondadel rakendada BIM oma igapäevatöös üle erinevate kontinentide. ArchiCAD BIM projekti abil on võimalik ühendada erinevaid tehnilisi lahendusi tänu revolutsioonilisele Avatud koostöö tööprotsessile.
vahejoon link to Jätkusuutliku disaini veebinar
ArchiCAD Online seminarid: Jätkusuutliku disaini veebinar
Vaadale "live" salvestust jätkusuutliku disaini seminarist ja vaadake Klerck Architects Mall projekti ja kuidas nad kasutasid GRAPHISOFT EcoDesigner jätkusuutlikkuse hindamiseks ja aruannete saamiseks.
vahejoon link to GRAPHISOFT-TEKLA presentatsioon
ArchiCAD Online seminarid: GRAPHISOFT-TEKLA presentatsioon
See presentatsioon tutvustab, kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi ja kuidas konstruktorid kasutades Tekla Structures, saavad vahetada projekti informatsiooni ja samaaegselt hallata muutusi kasutades oma tööpraktikas "Open-BIM lähenemist". See esitlus näitab ka arhitektuurset-konstruktiivset tööprotsessi sammhaaval praktikas läbi reaaleluliste näidete.
vahejoon link to ArchiCAD - Revit Structure tööprotsess
ArchiCAD Online seminarid: ArchiCAD - Revit Structure tööprotsess
See esitlus tutvustab kuidas arhitektid kasutades ArchiCAD ja kuidas konstruktorid kasutades Revit Structure saavad vahetada projekti informatsiooni ja samuti hallata muutusi kasutades "Open-BIM lähenemist" oma tööpraktikas. See esitlus näitab ka arhitektuurset-konstruktiivset tööprotsessi sammhaaval praktikas läbi reaaleluliste näidete.
vahejoon link to GRAPHISOFT - SOLIBRI presentatsioon
ArchiCAD Online seminarid: GRAPHISOFT - SOLIBRI presentatsioon
Õppige kuidas arhitektid kasutades ArchiCADi saavad vahetada hoone projekti informatsiooni ja kontrollida ning analüüsida BIM mudeleid kasutades SOLIBRI Model Checker. Säästke aega ja raha kogu projekteerimise arenemise ja ehitamise faasis kasutades "Open BIM lähenemist" reaalses tööpraktikas.
vahejoon link to Roheline BIM veebinar
ArchiCAD Online seminarid: Roheline BIM veebinar
Arhitektid teavad, et jätkusuutlikkus on kõige olulisem trend tänapäeva arhitektuuris ja ehituses. Avastage kuidas GRAPHISOFTi auhinnatud EcoDesigner aitab Teil teha projekteerimisotsuseid, andes täpseid prognoose aastasest energiakulust, igakuisest energiatasakaalust ja oma projekti ökoloogilise jalajälje suurusest.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile