3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

ÜlevaadeArchiFrame Start
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
ArchiFrame
Paremate puithoonete projekteerimiseks
Projekteerige puidust ja metallist konstruktsioone kasutades programmi ArchiFrame (Archicad lisa).
Muutke arhitektuurne joonis ruumiliseks realistliku visualiseerimise abil ja kontrollige projekti iga viimse puidust detailini. ArchiFrame add-on muudab Archicad-i täielikuks puitkonstruktsioonide projekteerimise vahendiks, nii et arhitektid ja insenerid saavad teha koostööd ühe sünkroniseeritud Archicad failiga.
ArchiFrame võib luua konstruktsiooni raamistiku elementidele nagu seinad, raamid, postid/talad, vahekorrused ja katused.
ArchiFrame teeb võimalikuks lugematul viisil ümber kujundada planke ja talasid. Paljunda, pööra ja väljasta puitelemente CNC pinkidele ja tootmiseks kiirelt, vähese vaevaga ja vähemate vigadega.
Tõhus BIM töövoog viib teid arhitekti arvutist otse tootmisliinile ja aitab planeerida tootmist ja kokkupandavaid elemente.
Vaadake ArchiFrame demo videot
Puitkontruktsioonide projekteerimise töövahend
Projekteerige arhitektuurne mudel (välistab vajaduse kuluka ümberkujundamise järele), või looge täielik puitkonstruktsioon nagu traditsiooniline puitmaja täiesti nullist.
ArchiFrame sobib sama hästi nii uute puithoonete projekteerimiseks kui ka renoveerimiseks, ja hoone projektide moderniseerimiseks. See töötab koos teie olemasoleva Archicad programmiga ja on esmane valik puitkonstruktsioonide loomise töövahendina suvalist tüüpi puithoone loomisel.
Programmil Archicad on arvukalt võimsaid töövahendeid nagu TeamWork™, mitmed import ja eksport valikud ja võime ühildada tehnovõrkude mudel kostruktsiooni mudeliga, et kontrollida vastuolusid.
ArchiFrame
ArchiFrame
Miks kasutada programmi ArchiFrame puithoonete projekteerimiseks?
Projekteerimise eelised
 1. Projekteerimise iteratsioon toimub programmis ArchiFrame sujuvalt: täiendage koostöös projekte ja mudeleid läbi arhitektuurse ja planeerimise etappide.
 2. Kasutage programmi ArchiFrame, et edastada võtmetähtsusega informatsiooni kiirelt ja lühidalt läbi täpsete andmete ja visuaalse informatsiooni.
 3. Arhitektid ja insenerid töötavad alati ühe kõikehõlmava projekti failiga, et vähendada vigade võimalust.
 4. ArchiFrame sobib nii suurte kui ka väikestele hoone projektide loomiseks ja on lõputult paindlik projekteerimise ja mudelleerimise töövahend.
 5. Programmil ArchiFrame on suurepärased visualiseerimise omadused ning samuti võimalus veelgi laiendada oma visualiseerimise võimalusi töövahenditega nagu RENDERLights.
Konstruktorite eelised
 1. Enam pole tarvis kopeerida mudelit ühest programmist teise: jätke hüvasti veaohtlike arhitekti originaal plaanide alusel ümber projekteerimistega. Programmi ArchiFrame kasutamine tähendab, et kõik on ühes mudelis alates esimesest päevast ning see säästab teie aega ja raha.
 2. Projekteerimise vabadus: Iga laud on individuaalne element ja täielikult töödeldav, pakkudes teile lõputut vabadust ja ulatust.
 3. Võite muuta projekti igast vaatest, kaasa arvatud lõigetest.
 4. Lihtne vastuolude kontroll.
Tarkvara eelised
 1. Kasutage ära kõiki peamiseid Archicad omadusi mida te teate ja armastate: näiteks TeamWork™ nii Windows kui ka Mac platvormidel.
 2. Archicad kasutajad ei pea ümber õppima baasprogrammi selleks, et kasutada programmi ArchiFrame - asuge koheselt projekteerima.
 3. ArchiFrame tarkvara on juba levinud üle 15 riigi, tänu kõrgetasemelistele töövahenditele ja elavale Archicad kasutajaskonnale.
 4. Programmi ArchiFrame pidev arendamine ja uute omaduste lisamine kindlustab, et tarkvara on kasutajate kaasomandis.
 5. Väga kohandatav BIM tarkvara, mis baseerub XML häälestustel ja skriptidel.
Elementide tootmise eelised
 1. CNC toetus pinkidele BVN (Hundegger), BTL, WUP (Weinmann) ja Rootsi Randek. Faili toetus hõlmab XLS, CSV ja TXT formaate. ARCHICAD toetab mitmeid levinud failiformaate: DWG, DXF, DGN, IFC, PDF, BCF, 3DS, DAE jne.
BIM hoonete eelised
 1. Usaldusväärse BIM tarkvara tugi teeb ehitamise protsessi efektiivsemaks ja turvalisemaks.
 2. BIMx mobiiliäpp teeb programmide Archicad ja ArchiFrame joonised ning projektid portatiivseteks ja mobiili / tahvelarvuti sõbralikuks.
 3. Edastage oma Archicad ja ArchiFrame mudelid interaktiivselt ja töötage paberivabalt kui soovite!
Puidust seinapaneelid ja konstruktsioonid
ArchiFrame
ArchiFrame
ArchiFrame
Kergegabariidiline terasraam
ArchiFrame toetab kergegabariidilisi terasraame. Vaadake Healthy Buildings USA Facebook lehekülge või YouTube videot või Vimeo videot.
Mitmekordsed konstruktsiooni kihid
Katuse konstruktsioonid
ArchiFrame
Puitpõrand ja põranda konstruktsioonid
ArchiFrame
BIM tartkvarast väljund otse:
ArchiFrame
Järgnevad sammud:
Külastage ArchiFrame kodulehte
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile