3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Teie "parim igalpool"
presenteerimise
ja koostöö vahend
Proovi BIMx kohe
Uurige Osalege Jääge liikuvaks
BIMx
BIMx - uurige, osalege, jääge liikuvaks
Ületage lõhe disainistuudio, kliendi kontori ja ehitusplatsi vahel auhinnatud BIMx-iga, mis on lauaarvutitele, mobiilseadmetele ja Internetile mõeldud kõige populaarsem esitlus- ja koordineerimisrakendus.
Esitage sisse lülitatud BIMx-iga
Juhtige disaini narratiivi koos klientidega kohapeal, et kiirendada kinnitamisprotsessi. Professionaalsed esitluslahendused võimaldavad teil kogemust kontrollida.
Issues
Meil on probleeme
Kasutage 2D- või 3D-vaadete märgistamiseks kohapealsete külastuste või kohtumiste ajal BIMx-probleeme. Probleemid on BCF-iga ühilduvad, seega on need jälgitavad kogu projekteerimisprotsessi vältel.
Loe lähemalt >
GS account
Logige sisse, et näha rohkem BIMx-i funktsioone ilma lisatasuta
BIMx-i lisafunktsioonidele juurdepääsemiseks logige lihtsalt sisse. Enamik varasemaid Pro funktsioone on nüüd kõigile kättesaadavad – vajate vaid tasuta Graphisofti kontot. Täiendavad koostööfunktsioonid on saadaval koos uue kontopõhise litsentsimisega mobiilseadmetes.
Loe lähemalt >
Interactive labels
Informatsioon teie käeulatuses
Juurdepääs hoone kujunduselementide täpsetele spetsifikatsioonidele liikvel olles – ilma paigutuste ja 3D-vaadete vahel edasi-tagasi vahetamata – pääsete 2D-paigutuste kaudu hõlpsalt juurde 3D-elementide informatsioonile. Ja assotsiatiivsed sildid muudavad kõige vajalikuma informatsiooni hankimise lihtsaks.
Loe lähemalt >
Accurate Sun Positioning
Mulberry, Dubai, UAE | Architektid: enzyme APD + AMA Design, Hong Kong
Täpne päikese positsioneerimine BIMx-is
Kaasake oma kliente olulistesse disainiotsustesse. Täpse päikese positsioneerimisega BIMx-is saate kasutada looduslikku valgust maksimaalselt ja optimeerida oma disaini keskkonna jaoks.
Loe lähemalt >
Dynamic skybox
Taevas on limiidiks
Rikastage oma disainiesitlusi lisatud visuaalse kontekstiga BIMx-i dünaamilise Skybox abil. See täpne visualiseerimine töötab koos päikese positsioneerimise funktsiooniga, et näidata muljetavaldavat ja täpset õhuruumi, mis vastab teie määratud kellaajale, et suurendada oma projektide realistlikkust!
Loe lähemalt >
Uurige
Lihtne mängulaadne navigeerimine teeb BIMxist turul parima esitluse ja koostöö tööriista. Juhtige ehitusplatsil disaini narratiivi kiire ja konkreetse kliendi tagasiside saamiseks.
Mängulaadne kogemus
Jagage oma disaini kõigi oma projekti sidusrühmadega – pole vaja koolitust – lihtsalt sukelduge otse kasutamisse!
Täielik projekti dokumentatsioon
BIMx Hyper-mudelid sisaldavad hüperlinke kogu 2D projekti dokumentatsioonile ja muule. Enam pole vaja otsida ja avada valesid lehti – hüperlingid viivad teid õigele lehele.
2D ja 3D selgitatud
Meeskonnaliikmed või kliendid, kes pole 2D-plaanide lugemiseks koolitatud, saavad projekti 3D-vormingus nägemisel koheselt aru teie kavandamise kavatsusest.
Lugege lähemalt
Järgmise põlvkonna BIMx veebi- ja töölauarakendused
Kiirem laadimine, sujuvam navigeerimine ja uued kohandamistööriistad muudavad BIMxi veebi- ja töölauarakendused võimsaks BIM-i koostöötööriistaks.
Loe lähemalt >
BIMx Desktop kolis veebikauplustesse
Laadige alla BIMx Desktop Viewer-i uusim versioon koos lisafunktsioonidega otse oma rakenduste poest – ja kasutage automaatseid värskendusi, kiiremat juurdepääsu uutele funktsioonidele ja parandusi ning üldist täiustatud tarkvara edastamise kogemust.
Loe lähemalt >
BIMx Presenter
BIMx esitleb...
Juhtige oma disaini narratiivi kiirema ja konkreetse tagasiside saamiseks BIMx Presenter ja Gallery abil. Ideaalne isiklikuks esitluseks või soovitada klientidele omal käel uudistamiseks.
Loe lähemalt >
BIMx Web Viewer
Suurendage oma müüki! Reklaamige oma projekti ainulaadsel viisil, manustades see oma veebisaidile BIMx Web Vieweri abil.
Loe lähemalt >
Osalege
Digitaalne mudel tähendab, et ehitusplatsil või kliendikohtumistel pole enam paberit. Kõik asjakohased mudeliandmed on hõlpsaks juurdepääsuks ja jagamiseks teie käeulatuses.
Jäta paberiga hüvasti
Säästke paberit, kasutades digitaalset dokumentatsiooni, mis on alati ajakohane ja teie käeulatuses.
3D-mudelid metaandmetega
Hankige kohene juurdepääs kogu ehituselementide teabele, nagu tulekindlus või tootjaspetsiifilised omadused.
Loe lähemalt >
Ükski projekt pole liiga suur
Kaasake kliente mis tahes suurusega projektidega tänu mudeli voogesituse tehnoloogiale, mis töötab täpselt nagu arvutimäng.
Loe lähemalt >
Olge ühenduses BIM-andmebaasidega
Rajatiste haldajad ja omanikud saavad BIM-mudeli abil juurdepääsu haldamise andmebaasidele ja neid integreerida, et hooldust lihtsustada.
Loe lähemalt >
Jagage mudeleid BIMx Model Transfer saidi kaudu
Laadige BIMx-i hüpermudelid üles saidile BIMx Model Transfer ja kaasake oma kliente lihtsa veebilingi abil – rakendust pole vaja installida ega alla laadida. SSA ja Graphisoft Forward abonendid saavad valitud klientidega jagada privaatmudeleid – mida saab ka veebisaitidele manustada.
Lugege lähemalt
Jagage BIMx Hyper-mudeleid privaatselt
Graphisoft Forwardi ja SSA tellijad saavad luua ja jagada privaatseid BIMxi hüpermudeleid – mida saab ka veebisaitidele manustada –, et jagada neid valitud klientide ja klientidega.
Jääge liikuvaks
Võtke see ükskõik kuhu. Käivitage BIMx mis tahes mobiilseadmes ilma spetsiaalse riistvarata. Vaadake kujundused üle ja soovitage muudatusi liikvel olles – pole vaja kontorisse tagasi pöörduda.
Alustage BIMx-iga
Laadige rakendus alla oma lauaarvutisse või mobiilseadmesse või vaadake mudelit kohe oma brauseris – see on tasuta!
Proovi BIMx kohe
BIMx lisafunktsioonid
Täiendavate koostööfunktsioonide kasutamiseks logige sisse oma Graphisofti kontole.
Tutvuge BIMx litsentsitüüpidega
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile