3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Versiooniuuendused ja täiendused
Ühe, kahe või isegi kolme uuenduse vahele jätmine tähendab uutest töövoogudest ja ajakohastest korduselementidest ilma jäämist, mis muidu aitaksid teil väljastada kiirelt kvaliteeti. Automatiseerige tugevalt allahinnatud versiooniuuendusi ja keskenduge sellele mida oskate kõige paremini: suurepärase arhitektuuri loomisele.
Tellige kohalikku tuge
Liikuge edasi enesekindlalt. KOhalik üks-ühele tehniline tugi, erakorralised litsentsid ja asendus tarkvaralukud on vaid telefonikõne ja emaili kaugusel. Võtke ühendust eksperdiga minutite jooksul, et lahendada probleem teel oma järgmise teetähiseni.
Teenused, mis lihtsustavad teie tööd
Erakorralised tootelitsentsid
Graphisoft Forward aitab teil töötada ka hädaolukordade ajal. Forward kliendid saavad tasuta, garanteeritud juurdepääsu erakorralistele tootelitsentsidele ootamatutes olukordades, mis põhjustatud näiteks vargusest, looduskatastroofidest või globaalsetest sündmustest. Lühiajaline erakorraline tootelitsents pakub teile teenuste järjepidevust võimaldades teil töö jätkamist. Erakorralist juurdepääsu iga aktiivse litsentsi kohta teie Forward litsentsi kogumis võib kasutada kuni kaks korda antud 12 kuulise teenusteperioodi jooksul.
Tootelitsentside ühendamine
Forward võimaldab paindlikult hallata ja optimiseerida meeskonna vajadusi. Ostke Graphisoft litsentsid võrgu või pilve versioonidena. Selline meeskonna dünaamiline "kes ees see mees" juurdepääs kogu firma litsentsikogumile tähendab, et saate töötada katkestusteta ja nii kuidas töökoormus nõuab.
Litsentsivõtme kindlustus
Forward aitab ka õnnetuste korral. Teil on õigus tasuta litsentsi asendusele üks kord aasta jooksul, kui teie litsents varastatakse, hävib või lakkab töötamast mis iganes põhjusel. Tuleb ainult tagastada viga saanud või vigane litsentsivõti või esitada ametlik politsei raport, mis dokumenteerib litsentsivõtme varguse.
Eelistega hinnad
Forward liikmena on teie firmal erihinnad ja koguselised hinnasoodustused Archicad litsentsidele. Selline hinnasoodustus kehtib ka Graphisoft Learn ja konsultatsiooni teenustele. Sel viisil saab teie firma enesekindlalt ja targalt investeerida tarkvara kasutamise parimal viisil kasutamise omandamiseks.
Varane juurdepääs innovatsioonidele
Olge esimeste seas Graphisoft poolsete tehnoloogiliste innovatsioonide uuenduste avastamisel. Graphisoft Forward liikmena informeeritakse teid beeta versioonidest ja tehnoloogia eelvaadetest. Aidake kujundada enda poolt kasutatavat tarkvara.
Tootelitsentside peatamine
Kui teie töökoormus väheneb või meeskonna suurus muutub, siis Forward võimaldab teil vastavalt kohanduda. Firmad võivad ajutiselt peatada piiramatul arvul kasutamata tootelitsentside töö, vähendades sellega kulusid nii kaua kui vaja. Peatatud tootelitsentsid püsivad Forward litsentside kogumis ja säilitavad kõik Forward soodustused nagu näiteks versiooniuuendused. Peatatud litsentside tasu on kümme protsenti baas Forward tasust, mida arvutatakse ilma soodustusteta. Selliseid litsentse saab suvalisel ajal taas aktiveerida, kui on tasutud proportsionaalselt jaotatud täis Forward tasud järelejäänud kehtivusaja pikendamise teenuseperioodi eest ja võetud kohustus täiendavale täispikendusteenuse perioodile.
Graphisoft Learn programm
Samal ajal kui uuendame oma produkte, me tunnistame oma klientide hulgas oskusteabe edendamise tähtsust. Seetõttu pakub Forward tasuta ja soodushinnaga juurdepääsu meie veebipõhistele tootekursustele. Meie kliendid on edukad, kui neil on oskused BIM-ist maksimumi võtta. Soovime, et ettevõtted arendaksid pidevalt oma võimeid, olgu neil siis uued töötajad või kogenud veteranid. Graphisoft Learn portaal sisaldab juhendaja juhitud kõrgetasemelisi tunde BIM-juhtidele, aga ka terviklikku õppekava iseseisvaks õppetööks, mis järgivad erinevaid vajadusi ja oskuste taset.
BIMx mudeli hostimine (majutus)
Kasutage meie auhinnatud esitlusrakendust BIMx maksimaalselt ära ja kasutage oma Graphisoft Forward liikmesusega kaasas olevat 10 Gb privaatset salvestusruumi BIMx mudeli hostimiseks Graphisoft pilves. Te teate, et BIMx võib disainikontseptsioonide esitlemisel olla pöördepunktiks. Kasutage BIMx disainilahenduste esitlemiseks ja/või jagamiseks klientide ja töövõtjatega. See sõidab teiega kaasa töökohale, kliendikohtumisele või kuhu iganes satute. Disainistuudio ja ehitusplatsi vahelise lõhe ületamiseks kaotab BIMx plaanide väljaprintimise vajaduse, kuna kogu mudeliteavet saab vaadata ja juurde pääseda mobiilseadmes või tahvelarvutis.
Python API
Automatiseerige ja kohandage kõiki oma BIM töövoo valdkondi Archicad Pythoni API abil. Need lisavõimalused käitavad Archicad-is automatiseerimisskripte. Ükskõik, kas valite eelmääratletud skriptid, kohandate neid või kirjutate ise: monotoonsed ülesanded tehakse teie eest automaatselt ja täpselt. Selle sisseehitatud funktsiooniga saate jätkata katkestusteta töötamist. Tuvastage kiiresti konfliktid elemendi ID atribuutide vahel, genereerige kordumatuid järjestatud tsooninumbreid või eksportige elemendi atribuudid Exceli faili ja palju muud.
PARAM-O
Archicad võimaldab teil saavutada tipptaset PARAM-O abil. See sisseehitatud parameetriline objektide kujundamise tööriist võimaldab teil luua ainulaadseid objektide kujundeid ja vorme ilma GDL-i skripti või koodi kirjutamata. Selle nimetamist laiendatud disainivabaduseks võib pidada alahinnanguks. PARAM-O võimaldab lõputuid variatsioone. Looge ainulaadseid vorme, katsetage kujundeid, arendage kohandatud teeke ühes BIM-tööriistas. Kasutage kõiki arenenud tehnoloogiaid, mida Archicad pakub, nüüd koos sisseehitatud PARAM-O-ga. See tähendab, et kõik ainulaadsed parameetrilised disainivõimalused on teie käeulatuses, ilma et peaksite kirjutama ühtegi rida GDL-i skripti või koodi.
Maxon Redshift
Laske oma loovus valla, arendades sisseehitatud Maxon Redshift renderdusmootoriga kvaliteetseid fotorealistlikke renderdusi. Maxon Redshift programmile Archicad 25 on maailma esimene täielikult GPU-kiirendusega renderdusmootor. See on ehitatud vastamaks kaasaegsetele tipptasemel toodangu renderdamise spetsiifilistele nõudmistele. Redshift pakub võimsate funktsioonide komplekti, mis on kohandatud igas suuruses loominguliste inimeste ja firmade toetamiseks. Kontrollige muru tekstuuri detailsuse taset, et saavutada lähivõtete jaoks kvaliteetseid renderdusi, või vähendage seda kiiremate maastikurenderduste jaoks.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile