3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Twinmotion

ülevaadetellimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Twinmotion

Twinmotion

Genereerige projektist fotorealistikke visualiseeringuid ühe hiireklikiga!

Arhitektuur

Viige oma disain CAD-ist või BIM-ist fotoreaalsete kõrge eraldusvõimega fotodeni, filmikvaliteediga videoteni – mõne minutiga.

Autod ja transport

Saate vabaduse oma disaini kiiremini ja tõhusamalt edastada kui kunagi varem – sellise kvaliteediga, nagu teie huvirühmad nõuavad.

Mood

Katsetage reaalajas loomingulises liivakastis, mis muudab ideed inventariks; seejärel näidake oma disaini kõiki detaile fotoreaalse kvaliteediga.

Tootedisain

Avastage kiirem ja lihtsam viis oma toote potentsiaali edastamiseks, alates reaalajas disainiülevaadetest kuni suurepäraste lõplike kujutisteni.

Töötab teie lemmiktarkvaraga

Otsene ühe klõpsuga sünkroonimine Allplani, Archicadi, BricsCADi, Reviti, Rhino, RIKCADi, SketchUp Pro, SOLIDWORKSi ja Vectorworksiga – pluss paljude muude pakettide tugi - on andmete toomine Twinmotioni ja seejärel nende värskendamise jätkamine imelihtne.

Twinmotion

Auhinnatud Twinmotion on reaalajas 3D-tarkvara, mis loob sekunditega kvaliteetseid pilte, panoraame ja standardseid või 360° VR-videoid. Arhitektuuri, ehituse, linnaplaneerimise ja haljastuse professionaalidele välja töötatud Twinmotion ühendab intuitiivse ikoonipõhise liidese Epic Gamesi Unreal Engine'i võimsusega. Twinmotioni on äärmiselt lihtne õppida ja kasutada, olenemata projekti suurusest ja keerukusest, materjalidest, kasutaja IT-teadmistest või tema eelistatud BIM-modelleerijast. Otsene sünkroonimine Archicadiga võimaldab kasutajatel liikuda BIM-mudelilt VR-kogemusele vaid kolme klõpsuga.

Twinmotion ja Archicad

Twinmotioni nutikas ja tihe integreerimine Archicadiga läbi Datasmith Exporter Plugin for Archicad koos Direct Linki funktsiooniga kiirendab mõõdetavalt 3D-projekteerimise ja visualiseerimise töövooge arhitektuuripraktikas. Reaalajas ühendusega sünkroonitakse nii Archicadi kui ka Twinmotioni mudeleid reaalajas, võimaldades arhitektidel mudelit redigeerida ja projekteerimisotsuseid teha käigupealt, samas kui kõik Archicadi mudelis tehtud muudatused alluvad automaatsele värskendusprotsessile Twinmotioni sees. Lisaks toetab Twinmotion importimist peaaegu kõigist turul olevatest 3D-modelleerimislahendustest FBX-, SKP-, C4D- ja OBJ-vormingus.
laadige alla Archicad laadige alla Twinmotion
link Laadige alla Mis on uut Twinmotion versioonis 2023.1
pdf Laadige alla Kaasahaarav reaalajas 3D visualiseerimine
pdf Laadige alla Unreal Engine vs Twinmotion
link Twinmotion dokumentatsioon
link Twinmotion tehniline tugi
link Twinmotion edasimüüjad
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
Twinmotion
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile