3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to ARCHICAD 23 maailma LIVE esmaesitlus toimub 4. juunil Las Vegasest
15.mai 2019  ARCHICAD x 
ARCHICAD 23 maailma LIVE esmaesitlus toimub 4. juunil Las Vegasest
GRAPHISOFT võtmeklientide konverentsil "reimagine!", Las Vegas 3-5 juuni 2019, toimub ARCHICAD 23 maailma LIVE esmaesitlus.

Teostage registreering "SIGN UP FOR THE LIVE STREAM" ja olge esimeste seas, kes näevad ARCHICAD 23 uusi omadusi.
Teostage registreering! »
EST tõlge
link to ARCHICAD 23 - BIM koheselt!
14.mai 2019  ARCHICAD x 
ARCHICAD 23 - BIM koheselt!
GRAPHISOFT on välja kuulutanud oma auhinnatud BIM tarkvara lahenduse uusima versiooni ARCHICAD 23. ARCHICAD 23 parandab märkimisväärselt olulisi protsesse, näiteks tarkvara käivitamist, failide avamist, mitme projektiga keskkondades töötamist ja erinevate BIM-projekti vaadete vahel ümberlülitumist. Täiesti uued avade, postide ja talade töövahendid suurendavad modelleerimise täpsust ja koostalitlusvõimet inseneridega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 22 maailma esmaesitlus
13.juuni 2018  ARCHICAD x 
ARCHICAD 22 maailma esmaesitlus
GRAPHISOFT eesmaesitles ARCHICAD 22 versiooni Budapestis üritusel 2018 Key Client Conference.
Kui Teil jäi LIVE esitlus vaatamata, siis nüüd saate seda vaadata siit.
Vaata videot »
EST tõlge
link to Treppide loomine ARCHICAD-ga
14.august 2017  ARCHICAD x 
Treppide loomine ARCHICAD-ga
Me läksime eesriide taha, et rääkida tarkvarainseneridega, kes disainisid ARCHICAD-i uue Trepi ja Piirde töövahendid. Selleks, et õppida miks GRAPHISOFT liikus edasi oma suurima projekti juurde alates Teamwork-st ja milliseid väljakutseid oli vaja ületada, et teha arhitektide unistus reaalsuseks.
Vaata videot »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT võitis Gold Stevie auhinna ARCHICAD 21 turunduskampaaniale
10.august 2017  ARCHICAD x 
GRAPHISOFT võitis Gold Stevie auhinna ARCHICAD 21 turunduskampaaniale
GRAPHISOFTi ARCHICAD 21 turunduskampaania nimetati Gold Stevie auhinna võitjaks kategoorias "Marketing Campaign of the Year - Software" 14ndal igaaastasel üritusel "International Business Awards".
ARCHICAD värskeim versioon tutvustas kauaoodatud trepi töövahendit, mis sisaldab GRAPHISOFT-i patenteeritud Predictive Design™ tehnoloogiat. Auhinnnatud turunduskampaania keskendus uuenduslikule läbimurdele treppide ja piirete kujundamisel. See on teine Stevie Award turunduskampaania eest, mida GRAPHISOFT on võitnud, olles varem viinud koju Bronze Stevie auhinna oma ARCHICAD 19 turunduskampaania eest 2015 aastal.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
26.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad 
GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
GRAPHISOFT's Key Client Conference toimus mai kuus Jaapanis Kyoto-s otsis üles arhitektuuri parimad ja säravaimad tähed, et arutada BIM tulevikku ja vaadelda ARCHICAD 21 esmaesitlust. Me suhtlesime mõningate kohvipausidel osalejatega, et küsida neilt, mida nad leidsid olevat kõige olulisema globaalselt ürituselt kaasavõtmiseks.
Vaata videot »
EST tõlge
link to AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
15.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad 
AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
Viimastel aastatel on GRAPHISOFT korraldanud iga-aastase ainult kutsetega ürituse, mis toob kokku oma peamised kliendid kogu maailmast. Seda kutsutakse "Key Client Conference (KCC)" ja 2017 üritus toimus mõned nädalad tagasi Jaapanis Kyoto-s ning mul oli võimalus osaleda, mis aitas paremini mõista GRAPHISOFT-i toodete kasutust globaalsel tasandil, mitte peamiselt Põhja-Ameerikas, kus ma paiknen.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
12.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad 
ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
ARCHICAD 21 positiivsed ülevaated kauaoodatud trepi töövahendi kohta aina jätkuvad. CAD ajakirjanik ja toimetaja Ralph Grabowski osales GRAPHISOFT-i hiljutisel "Key Client Conference" konverentsil Jaapanis Kyoto-s, kus tal oli esmajärjekorras võimalik tutvuda viimaste versioonidega ehitustööstuse ootuste vallas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIM muudab maailma
12.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad 
BIM muudab maailma
Hong Kong-s paiknevas firmast Enzyme Architects pakub välja oma mõtteid Eugenio Fontan hiljutise ürituse KCC 2017, Kyoto kohta. Lisaks ARCHICAD 21 uute funktsioonide tundmaõppimisele, oli tema eesmärgiks õppida ka teistelt ARCHICAD-i kasutajatelt nende igapäevase töö kohta. "LWK Hong Kong-st oli tema aasta üllatus. William Cheung tutvustas, kuidas tema kontoris pärast ARCHICAD-i rakendamist vähem kui ühe aasta jooksul olid nende projektid valmis esitamiseks Hong Kong-i Hoonete osakonnale kinnitamiseks, mis täitsid kõiki nõudeid jooniste graafilise väljanägemise ja spetsifikatsioonide osas. Oleme seda juba teadnud, et see poe raske ARCHICAD-i kasutajatele, aga LWK tõestas seda reaalsete projektidega."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Muutus südames
6.juuni 2017  ARCHICAD x   BIM 
Muutus südames
Ühendkuningriikides paiknev Lime Architecture muutus BIM skeptikust entusiastiks juba kahe aastaga pärast ARCHICAD'i proovimist ja katsetamist. Asutaja ja direktori Andrew Evans-i sõnul, "Olime harjunud mõtlema, et selle ajaga, mida me oleme kulutamas uurimisele ja hoone 3D-s mudelleerimisele, oleksime me kindlasti selle 2D-s välja joonistanud ja väljaandnud poole ajaga?" Juulis 2015 aga oli vajadus uuendada firma arvuteid ja siis Evans ning tema meeskond oli üle vaatamas ka arhitektuurse projekteerimise tarkvarasid. "Kui mõistsime, et eelistame ARCHICAD-i, siis me kulutasime neli järgnevat kuud tasuta prooviversioonide testimiseks. Ma ütleksin, et me saime tarkvara algtõdedega hakkama kuua ajase kasutamisega." Prooviversioonide järgselt Evans ostis kolm ARCHICAD-i litsentsi. "Nüüd me oleme punktis, kus me saame mudelleerida kogu hoone 3D-s  punktipilve baasil. See näitab lihtsalt seda, mida saab saavutada ARCHICAD-ga suhteliselt lühikese aja jooksul."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT tutvustab ARCHICAD 21 — BIM järgmisele tasemele!
2.mai 2017  ARCHICAD x   OPEN BIM 
GRAPHISOFT tutvustab ARCHICAD 21 — BIM järgmisele tasemele!
GRAPHISOFT® kuulutas täna välja ARCHICAD 21, järgmise versiooni oma ala juhtivast BIM tarkvara lahendusest. ARCHICAD uusim versioon tutvustab oodatud Stair Tool töövahendit, mis kasutab GRAPHISOFT'i poolt patenteeritavat Predictive Design™ tehnoloogiat. "ARCHICAD 21 Trepi töövahend teeb suure töö ära taustal - kindlustades, et arhitektide trepi projekt vastab asjakohastele globaalsetele ja kohalikele standarditele - muutes siiani tülikana tundunud ülesande meeldivaks. Samuti rafineerisime versioonis 21 ARCHICAD'i parimaid omalaadsete hulgas OPEN BIM töövooge, muutes erialade vahelise koostöö väga sujuvaks protsessiks," ütles Peter Temesvari, GRAPHISOFT tootearenduse osakonna direktor.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendi uuendus
3.aprill 2017  ARCHICAD x   koost?? 
Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendi uuendus
Me töötasime kõvasti, et kindlustada parimat algoritmilise disaini kogemust BIM keskkonnas. Praegune uuendus Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendile pakub mitmeid uusi funktsioone ja täiustusi lisaks olemasolevatele funktsioonidele.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT-i lugu
2.märts 2017  ARCHICAD x   GRAPHISOFT 
GRAPHISOFT-i lugu
Vaadake kuidas GRAPHISOFT kasvas väikesest firmast, mis oli ida ploki maal, maailma juhtivaks projekteerimistarkvara firmaks, millest on välja kasvanud edukas lipulaeva toode, ARCHICAD. TheB1M.com rändas hiljuti Ungarisse, et üles võtta dokumentaallugu GRAPHISOFT-i ajaloo ja visioonide kohta, mis on kasvanud väljaspoole Ungari piire. Olles kasvanud globaalseks kaubamärgiks koos oma lipulaeva tootega, mida kasutatakse lugematutel kordadel projekteerimisel ja projektimeeskondade poolt üle kogu maailma, on firma jäänud kindlaks oma väärtustele, mis on teada teinud ka edukaks. "Siin Ungaris on GRAPHISOFT väga mõjukas ja suur firma" selgitas tegevjuht Viktor Várkonyi. “Aga sisemiselt ma jagame ikka samalaadset mõtlemist, mida ma kogesin 25 aastat tagasi: et meil on suur unistus ja me tahame muuta maailma.”
Vaata videot »
EST tõlge
link to Grasshopper-ARCHICAD Live Connection on nüüd samuti saadaval Mac OS kasutajatele
13.detsember 2016  ARCHICAD x   MAC 
Grasshopper-ARCHICAD Live Connection on nüüd samuti saadaval Mac OS kasutajatele
GRAPHISOFT kuulutas välja oma intelligentse "Grasshopper–ARCHICAD Live Connection" liidese Mac OS-le. GRAPHISOFT-i arendatud, Rhino-Grasshopper-ARCHICAD liides võimaldab arhitektidel võimendada kolme projekteerimiskeskkonna - Rhino, Grasshopper ja ARCHICAD - tugevusi, täites vahe projekteerimisprotsessi varajase staadiumi ja BIM (Building Information Modeling) vahel. Nüüd saavad Mac kasutajad kasutada seda unikaalset liidest, pakkudes töövahendeid sujuvaks mõlemasuunaliseks geomeetria ülekandeks ja algsete geomeetriliste kujundite tõlkimiseks täielikeks BIM elementideks ning samaaegselt säilitades algoritmilise töötlemise funktsionaalsuse.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT-i loompärane BIM formaat on aktsepteeritud arhitektuursete hoonete esitamisel Singapuris
28.november 2016  ARCHICAD x   BIM 
GRAPHISOFT-i loompärane BIM formaat on aktsepteeritud arhitektuursete hoonete esitamisel Singapuris
Singapuri "Building and Construction Authority (BCA)" andis hiljuti välja "Code of Practice (CoP)" BIM e-esitistele ja vabatahtlikele esitistele arhitektuursete plaanide osas looomupärases BIM formaadis, mis sisaldab GRAPHISOFT-i .pla failiformaati. CoP sätestab minimaalsed modelleerimise standardid ja reguleerivad õigusaktid, mis peavad olema esitatud BIM mudelis. GRAPHISOFT-i Singapuri meeskond tegi tihedat koostööd BCA-ga, et arendada välja standardne algmall (template) ja nendega seotud suunised, mis aitavad ja suunavad ARCHICAD kasutajaid nende arhitektuursete plaanide esitamisel loomupärases BIM formaadis.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Auhindu võitnud Mleiha Archaeological Centre projekteerimisel kasutati ARCHICAD-i
24.november 2016  ARCHICAD x 
Auhindu võitnud Mleiha Archaeological Centre projekteerimisel kasutati ARCHICAD-i

Dabbagh Architects on 2016 Cityscape Awards (Kogukonna, kultuuri ja turismiprojekt) võitja oma projektiga "Mleiha Archaeological Centre" Araabia Ühendemiraatides. Valminud on keskus 2016 aasta jaanuaris ja keskuse eesmärk on süstida uut elu erinevatele arheoloogilistele paikadele Emiraatides.

Lugege juhtumiuuringut "Mleiha Archaeological Centre" kohta ja õppige kuidas Dabbagh Architects kasutasid ARCHICAD-i, et ületada mitmeid väljakutseid, mille tulemuseks on auhinnatud disain ajastuteks.

Vaata videot »
EST tõlge
link to ARCHICAD on UK-s BIM Product of the Year kuuendat aastat järjest
9.november 2016  ARCHICAD x   GRAPHISOFT 
ARCHICAD on UK-s BIM Product of the Year kuuendat aastat järjest
GRAPHISOFT, juhtiv BIM (Building Information Modeling) tarkvara arendaja arhitektidele, on teatanud, et ARCHICAD 20 on võitnud maineka auhinna "BIM Product of the Year" üheteistkümnendal igaaastasel üritusel "Construction Computing Magazine Awards" Ühendkuningriigis. See on kuues aasta järjest kui ARCHICAD on auhinnatud kõrgeima BIM toote auhinnaga. Lisaks tõi GRAPHISOFT jälle koju auhinna "Company of the Year".
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to AEC küsitlus näitab, et Nemetschek Group on eespool saksa keelt kõnelevates maades
20.oktoober 2016  ARCHICAD x 
AEC küsitlus näitab, et Nemetschek Group on eespool saksa keelt kõnelevates maades
Architosh teatab, et hiljutine Saksamaa põhine AEC ajakirjas avaldatud küsitlus tarkvara kasutuse kohta AEC professionaalide, kes on enamuses arhitektid,  tulemused näitavad Nemetschek Group firmade domineerimist USA gigandi Autodesk üle. "3D tarkvarade kategoorias, juhtivad Nemetschek brändid ARCHICAD ja Vectorworks on lihtsalt seljataha jätnud Autodesk brändid Revit, AutoCAD, ja 3D Studio Max. Enam kui 300 arhitekti ja planeerijat valdkondades hoonete ehitusest ja stsenograafiast kuni sisekujunduse ja maastikuarhitektuurini välja osalesid küsitluses."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to COBie väljastamine ARCHICAD-s
24.august 2016  ARCHICAD x   koost?? 
COBie väljastamine ARCHICAD-s
Bill East, COBie leiutaja ja Robert Jackson, tuntud ARCHICAD-i ekspert, on kirjutanud raamatu, mis selgitab kuidas väljastada ja kontrollida COBie andmete kvaliteeti projekteerimise ajal. Õppige kuidas luua ARCHICAD algfaile sujuvaks COBie andmete tootmiseks ja koordineerimiseks mitmete projekteerijate vahelises tööprotsessis. Lugejad saavad tasuta alla laadida näidisena lepingu jooniseid, mudeleid ja eksport faile väikese ühiselamu kohta ja võrrelda oma tööd näidistega.
Telli raamat siit! »
EST tõlge
link to 3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
27.juuli 2016  ARCHICAD x   kasutajad 
3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
3LHD on koostööaldis arhitektuuri stuudio, mis on fokuseerunud arhitektuuri, kunsti ja (linna) maastiku integreerimisele, mille tulemuseks on mitmed projektid ja teostused Horvaatias ja välismaal. Me rääkisime arhitektiga Marko Dabrovic, kes on Krunoslav Szoersen partner, et õppida kuidas 3LHD meeskond on kasutamas ARCHICAD-i BIM-i jõudmaks suurprojektidega Horvaatiast Hiinasse.
Vaata videot »
EST tõlge
link to Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
20.juuni 2016  ARCHICAD x   kasutajad 
Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
Õppige kuidas arhitektid firmast Enzyme kasutasid ARCHICAD-i, et projekteerida unikaalset residentsi Java saarel Indoneesias, alustades kontseptsiooni staadiumiga. Vastavalt arhitektide selgitusele, kasutati BIM projekteerimise protsessi saavutamaks paremat tulemust etteantud aja ja ressurssidega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud!
29.september 2015  ARCHICAD x   koost?? 
Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud!
Rhino – Grasshopper – ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud! Külasta ja registreeri ennast avalikul beeta lehel, et saada ligipääs beeta foorumile, PDF juhenditele, õppevideodele ja muudele materjalidele! Vaadake tasuta veebinari, et õppida kuidas töötab reaalajas mõlemasuunaline tööprotsess ARCHICAD, Rhino ja Grasshopper vahel.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIG, POLYFORM ja BIM Equity räägivad OPEN BIM lahendustest
25.september 2015  ARCHICAD x   OPEN BIM 
BIG, POLYFORM ja BIM Equity räägivad OPEN BIM lahendustest
Kuulake, mida kolmel edukal arhitektil on öelda OPEN BIM kohta ja kuidas see teeb koostööprojektid tõrkevabaks ning kuidas see samaaegselt võimaldab neil oma projekteerimisprotsessis ära kasutada nende kõikide erinevate tarkvarade parimaid omadusi.
Vaata videosid »
EST tõlge
link to Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
1.september 2015  ArchiCAD x   kasutajad 
Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
Reealsus on hakanud koitma - Brisbane linn on muutunud tänu ühendusele
Destination Brisbane Consortium, mis on teinud parima pakkumise Queens Wharf piirkonnale. Selle kõige taga on kohalik firma Cottee Parker Architects, kes on aktiivselt arendamas arendaja visioone ja kes on armastamas disaini täiuslikkust soojas ja tervitavas troopilises atmosfääris, mida Brisbane rahvas võtab enesestmõistetavalt. "Me oleme ARCHICAD kasutanud oma töös enam kui 10 aastat ja leiame, et ta on parim BIM projekteerimise ja dokumenteerimise platvorm turul arhitektuurses kontekstis,” ütles Cottee Parker juhataja Matthew Caswell. Lugege edasi, et saada veelgi rohkem teada selle ambitsioonika projekti kohta, mis hõlmab viite uut hotelli, viitkümment restorani ja baari ning kümneid teisi unikaalseid vaatamisväärsusi ...
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Huvi GRAPHISOFT Russia tudengite projekteerimise võistluse vastu kasvas suureks
1.september 2015  ArchiCAD x 
Huvi GRAPHISOFT Russia tudengite projekteerimise võistluse vastu kasvas suureks
GRAPHISOFT Russia organiseeris hiljuti eduka arhitektuurivõistluse koostöös ülikooliga Moscow State University of Civil Engineering (MGSU) ja firmaga CPS Ltd. Võistlusel osales 107 tudengit üle Venemaa, kus paljud tudengid võistlesid enam kui ühes kategoorias.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT võitis auhinna Bronze Stevie Award
24.august 2015  ArchiCAD x 
GRAPHISOFT võitis auhinna Bronze Stevie Award
GRAPHISOFTi' "Faster than Ever" marketingi kampaania versioonile ARCHICAD 19 nimetati auhinna Bronze Stevie® Award võitjaks valikus Marketing Campaign of the Year - Tarkvara - kategoorias, mis toimus üritusel 12th Annual International Business Awards. Võitjad määratleti läbi kahekuulise otsustusperioodi ja lõpikud valikud tehti viimase kahe nädala jooksul.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Laadige ARCHICAD 19 õppejuhendeid - TASUTA
13.juuli 2015  ArchiCAD x   koolitus   õppejuhend 
Laadige ARCHICAD 19 õppejuhendeid - TASUTA
Uuendatud on õppejuhendite kogu, et Teil oleks lihtsam kui kunagi varem vajalike koolitusmaterjalide leidmine. Nüüd saate laadida täielikke ARCHICAD õppejuhendeid ilma, et peaksite eelnevalt ennast registreerima! GRAPHISOFT-poolt heaks kiidetud õppematerjalid on eelkõige tehtud ARCHICAD 19 kasutajatele, uutele huvilistele ja tudengitele, kellel on erinevad teadmiste tasemed ja huvid. Erinevad koolitusmaterjalid sisaldavad samm-sammult PDF juhendeid, nendega kaasnevaid videoklippe ja ARCHICAD projektide faile iseseisvaks õppetükkide harjutamiseks.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
15.juuni 2015  ArchiCAD x   kasutajad 
Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
Vastuse saate firmast Sylla International, mis on rahvusvaheline 1989 aastal Tampa's Florida's asutatud firma. See endine Bentley klient tegi ülemineku 2014 aastal ja ei vaadanud kunagi tagasi.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Eellingitud ARCHICAD algfaili võimsus
15.juuni 2015  ArchiCAD x   Nipid 
Eellingitud ARCHICAD algfaili võimsus
Osas 1 vastavates artiklite seerias, ARCHICAD tehnikadirektor Link Ellis, pakub oma teadmisi eellingitud algfailide (templates) eeliste osas. "Eellingitud algfail (template) pakub suurel hulgal eeliseid oma lihtsa kohandatavuse, järjepidevuse ja loomulikult automatiseerituse tõttu. Kord kui see on loodud, siis ta võimaldab samuti paindlikkust ja laiendatavust, mille puhul mõlemat on võimalik saavutada palju kiiremini kui traditsioonilistel viisidel üles ehitades projekti struktuuri oma algsest algfailist."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 19 - Faster than Ever
5.mai 2015  ArchiCAD x 
ARCHICAD 19 - Faster than Ever
GRAPHISOFT® kuulutas täna välja uue versiooni oma valdkonna juhtivast BIM tarkvara lahendusest arhitektidele ja projekteerijatele. ARCHICAD 19 teeb järgmise hüppelise sammu BIM jõudluses, laiendades veelgi oma võimsaid 64-biti ja multi-töötluse tehnoloogiaid uudse ennustatavate taustal toimivate protsessorite töötlusega (predictive background processing), mis on BIM valdkonnas esmane. Selle tulemusena pakub nüüd ARCHICAD välkkiireid regeerimisaegu ja on seetõttu vaieldamatult kiiruse liider BIM valdkonnas.

ARCHICAD 19 teemaklipid
"Jõudluse" teema video
"Intuitiivsus" teema video
"Arhitektuuri" teema video
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT kuulutab välja Rhinoceros - ARCHICAD ühendusliidese
30.aprill 2015  ArchiCAD x   disain 
GRAPHISOFT kuulutab välja Rhinoceros - ARCHICAD ühendusliidese
GRAPHISOFT®, juhtiv arhitektuurse ehitiseinfo modelleerimise (Building Information Modeling - BIM) tarkvara arendaja kuulutas välja Rhino® ühendusliidese ArchiCAD'le. See ühendusliides võimaldab ARCHICAD'i kasutajatel nii Mac ja Windows platvormidel importida Rhino mudeleid ARCHICAD'i kui GDL objektid.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Open BIM tegevuses — 480 Hay Street, Perth
13.veebruar 2015  ArchiCAD x   Open BIM 
Open BIM tegevuses — 480 Hay Street, Perth
BPi on revolutsiooniliselt kasutanud timmitud ehituse (lean construction) põhimõtteid tõelises Open BIM tööprotsessis ja samuti parimaid tarkvarasid oma värskeimas projektis — 480 Hay Street, Perth. See $500 miljonit maksev arendus on mitmekorruselisele kõrghoonele, milles on 360 toaga 5 tärni Westin hotell ja ta on ehitatud Perth CBD keskusesse ning on olulisemaid Open BIM projekte Austraalias.

Vaata videot
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Ungari Riigiooperi lava kujundus
5.veebruar 2015  ArchiCAD x   disain 
Ungari Riigiooperi lava kujundus
ArchiCADi kasutatakse küllaltki tihti ka teistel eemärkidel kui ainult arhitektuur ja meie kasutajad üllatavad pidevalt oma loomingulisusega. Tavapärase kasutuse mõistes on ka lava ja stseenide disain teatrites vägagi lähedalt seotud samuti arhitektuuriga - vähemalt rohkem seotud arhitektuuriga kui võrrelda neid kasvõi ladude logistikaga või mõrvapaikade rekonstrueerimisega, mis on samuti mõned muud ArchiCADi kasutusviisid …
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT® ArchiCAD® on nüüd täielikult integreeritud LumenRT 2015
24.november 2014  Add-Ons   ArchiCAD x   render   visualiseerimine 
GRAPHISOFT® ArchiCAD® on nüüd täielikult integreeritud LumenRT 2015
GRAPHISOFT teatas, et on nüüd täielikult integreeritud LumenRT 2015'ga nii PC ja Mac platvormil. Kasutajaliides hõlmab täielikku tuge eksportida ArchiCAD'i geomeetriat ja BIM informatsiooni integreerides LumenRT kataloogide sisust taimi, autosid ja tegelasi. ArchiCAD LumenRT Exporter abil saavad ArchiCAD'i kasutajad koheselt muuta nende mudeleid rikkalikuks ümbritseva maastikuga keskkonnaks, milles on tuule käes liikuvad puud, sõitvad autod, animeeritud tegelased, lainetav vesi, pilved ja atmosfääri efektid.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kui palju ma peaksin ArchiCAD's mudeldama? (Osa 1)
17.november 2014  ArchiCAD x   Nipid 
Kui palju ma peaksin ArchiCAD's mudeldama? (Osa 1)
Jared Banks kaalutleb oma mõtetega seda, kui palju peaks ArchiCAD's modelleerima. "See ei seisne selles, mida sa tahad, vaid selles mida sa vajad," meenutab Jared meile. Selles postituses, käib ta läbi kolm esimest viisi, mis küsivad "modelleerida või mitte" küsimusi.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Mac OS X 10.10 Yosemite ja ArchiCAD
17.oktoober 2014  ArchiCAD x   MAC 
Mac OS X 10.10 Yosemite ja ArchiCAD
Palun lugege järgnevat GRAPHISOFT Help Center artiklit enne kui uuendate Mac OS X 10.10 Yosemite! See uuenduste kontrollnimekiri kindlustab, et haldate oma uuendust turvaliselt ja sujuvalt!
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kas olete hiljuti vaadanud tsooni templeid (Zone Stamps)?
25.september 2014  ArchiCAD x   GDL   Nipid 
Kas olete hiljuti vaadanud tsooni templeid (Zone Stamps)?
Ükskõik kas te olete kasutanud 3nda partei objekte või olete õnnelikult kasutanud Graphisoft'i poolt loodud tsoonide templeid (Zone Stamps), siis nüüd on aeg kaevata sügavamale ja vaadata mida veelgi enam uued tsooni templid suudavad teha.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
17.september 2014  ArchiCAD x   kasutajad 
ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
Xavier Soule, firma Abvent juhataja, olles üks GRAPHISOFT'i vanemaid ja kõige lojaalsemaid partnereid, selgitab miks on ArchiCAD arhitektidele loodud tarkvara. Xavier ütleb, et ArchiCAD annab arhitektile vabaduse ja võimsuse, mida neil on vaja projekteerimisel ja mis on ka ArchiCAD'i eelised Revit'i ees.
Vaata videot »
EST tõlge
link to M.A.D. - ArchiCADi lugu
11.september 2014  ArchiCAD x   kasutajad 
M.A.D. - ArchiCADi lugu
Me istusime maha Ville Pietila'ga ja Severi Virolainen'ga Soome firmast M.A.D., et arutada ArchiCAD'i rolli Soomes BIM evolutsiooni kohta ning leida, mis on nende kõige põnevam edulugu. Vihje: Kas teadsite, et ArchiCADi kasutatakse tehases valmistavate majade tootmisel?
Vaata videot »
EST tõlge
link to ArchiCAD 18 — uute omaduste ülevaade: Revision töövahend
5.september 2014  ArchiCAD x   Nipid 
ArchiCAD 18 — uute omaduste ülevaade: Revision töövahend
Nathan Hildebrandt firmast Fulton Trotter Architects on kirjutanud väga kasuliku ülevaate ühest ArchiCAD 18 uuest omadusest, Revision töövahendist. Nagu paljud meie kasutajatest, Nathan'l oli väga hea meel selle uue ArchiCAD 18 omaduse üle ja isegi niipalju, et ta paneb selle oma Top 5 lemmikute hulka. Selles postituses, Nathan selgitab kolme viisi, mida Fulton Trotter kasutab Revision töövahendi abil.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kaheksa aastat vana mõtisklus ArchiCAD 18 kohta
2.september 2014  ArchiCAD x 
Kaheksa aastat vana mõtisklus ArchiCAD 18 kohta
Võtke endale hetk aega, kui olete jõudnud lugemisega selle postituse lõppu ja lugenud Miguel'i mõtteid aastast 2006. Ta maalib vägagi meeldejääva tulevikunägemuse meie töövaldkonnale. Ja kuigi tema unistus ArchiCAD 18 kohta (kirjutatud arvutis, milles oli ainult installeeritud ArchiCAD 10) ilmselt ei jõudnud aastasse 2014, siis siiski see pakub mõningaid vihjeid praeguse oleviku ja tuleviku kohta.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Ettevõtja on ühendanud projektide võitmiseks kolm jõudu: praktilised kogemused, ArchiCAD ja BIMx
11.august 2014  ArchiCAD x   BIMx 
Ettevõtja on ühendanud projektide võitmiseks kolm jõudu: praktilised kogemused, ArchiCAD ja BIMx
Jackson Hole's Wyoming's firmas Design Associates Architects, Chris Lee on kasutanud ArchiCAD'i elamispindade, äri- ja tööstusprojektide projekteerimisel üheksakümnendate lõpust alates. Ettevõtjana ütleb Lee, et ta on otsinud alati võimalusi olla efektiivsem ja mis aitaks tema äril areneda. Lee on eelisena ära kasutanud võimsa kombinatsioonina oma oskused ja ArchiCAD'i, et olla kõige tõhusam ja võistelda isegi suuremate firmadega. Tööde võitmisel lisaks ArchiCAD'le on korduvalt kindlasti kaasa aidanud ka BIMx kasutamine.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD on Powerhouse kütuseks
4.august 2014  ArchiCAD x 
ArchiCAD on Powerhouse kütuseks
Nanne de Ru ja Charles Bessard poolt asutatud firma Powerhouse Company teeb palju tööd, et luua hingematvaid hooneid, ruume ja tooteid oma klientidele. Powerhouse Company alustas tööd ArchiCAD'ga neli aastat tagasi. Nende esimene projekt oli Erasmus Pavilion Rotterdami Erasmuse Ülikoolis. Stefan Prins, firma partner, jagas meiega neid projekteerimise väljakutseid, mille puhul ArchiCAD on neid aidanud ja mille tulemuseks kaasaegsed hooned, mis on saanud keskseks Ülikooli kohtumispaigaks.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kõik uued omadused pole minu kohta; nad on inimeste kohta kellega ma töötan.
30.juuli 2014  ArchiCAD x 
Kõik uued omadused pole minu kohta; nad on inimeste kohta kellega ma töötan.
Paljud teist tunnevad Jared Banks'i kui hindamatut infoallikat teemade kohta, mis puudutavad BIM'i ja ArchiCAD'i. Jared'i ajaveeb, samuti tema postitused BIM Engine Blog ajaveebis pakuvad rikkalikult teavet nii uutele kui ka veteranidest kasutajatele. Me rääkisime Jared'ga juunis võtmeklientide konverentsil, kus ta jagas meiega oma suurt kirge ArchiCAD'ga seoses ja miks ta on nii põnevil 18 versiooni järgselt.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Mogavero Notestine Associates, teeb IFC tööd ArchiCAD'ga
29.juuli 2014  ArchiCAD x   IFC 
Mogavero Notestine Associates, teeb IFC tööd ArchiCAD'ga
Mogavero Notestine Associates (M.N.A.)  Sacramentos asuv firma on kasutanud ArchiCAD'i jätkusuutlikku lähenemist projekteerimisel ja ehitamisel peaaegu kümme aastat. Firma on spetsialiseerunud linnaarendusse ja tänu BIM juhtimisele ArchiCAD's on nad võitnud ja asunud juhtpositsioonile suuremahulistes projektides nii uusehitustes kui ka renoveerimistel.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kuuekordne riikliku AIA Honor Award saaja sõltub ArchiCAD'st
28.juuli 2014  ArchiCAD x   arhitektuur 
Kuuekordne riikliku AIA Honor Award saaja sõltub ArchiCAD'st
Jonathan Segal'i peetakse üheks San Diego kesklinnas tegelevamaks edukamaks ja teedrajavamaks arhitektuuri/arenduse ettevõtteks ja nad on tuntud ka kui kõrgetasemeliste eluasemete pakkuja, aga soodsamalt võrrelduna samaväärsete pakkumistega. Viimase 19 aasta jooksul on Jonathan Segal saanud mitmeid tunnustusi kaasaarvatud 24 kohalikku, riigi ja riiklikke AIA auhindu nii elamute ja linnaprojekteerimise kategooriates. Kuulake, mida tal on öelda ArchiCADi rolli kohta arhitektuuri paremaks tegemisel.
Vaata intrevjuud... »
EST tõlge
link to BIG — Taani staar arhitektuuribüroo teekond ArchiCAD'ni
14.juuli 2014  ArchiCAD x   arhitektuur 
BIG — Taani staar arhitektuuribüroo teekond ArchiCAD'ni
Me rääkisime Jakob Andreassen'ga, BIM halduriga Kopenhaagenis paiknevas firmast BIG meie viimasel võtmeklientide konverentsil. Ta jagas ettevõtte kogemusi liikumisel BIM platvormile umbes aasta tagasi ja miks nad otsustasid kasutada ArchiCAD selleks otstarbeks. BIG on veendunud, et ArchiCAD'i paindlikkus teenib neid nende tööpraktikas hästi ja nad on väga rahul oma tulemustega siiamaani. Vaata videot ja saate teada, missugusel suurprojektil BIG kasutas ArchiCAD'i esmalt Taanis…
Vaata intervjuud... »
EST tõlge
link to Küsimused-vastused Nikken Sekkei külastusest
19.mai 2014  ArchiCAD x   BIM 
Küsimused-vastused Nikken Sekkei külastusest
"Graphisoft võttis vastu meie CAD ajakirjanikke hommikukülastusel Tokyo's ettevõttes Nikken Sekkei (asutatud 1900), mis on rahvusvaheline kõikehõlmav arhitektuuri firma, kes töötab peamiselt Aasias 1200 arhitektiga. Firma alustas  BIM katsetusi kümme aastat tagasi ja kolm aastat tagasi tegi BIM projekteerimise firma siseseks standardiks. Nende peamine tarkvara on ArchiCAD, mis on keskseks tarkvaraks kogu projekteerimise protsessile, mille kõrval kasutatakse samuti ka teisi tarkvarasid.
Eelmisel aastal alustas Nikken otsepartnerlust Graphisoft'ga, et teha ArchiCAD'i veelgi paremaks ja selle tulemusena on lisandunud mõned uued funktsioonid tänu nendele praktilistele nõuannetele. Kaheksa Nikken Sekkei töötajat on nüüdseks kaasatud Graphisoft'i arendusmeeskonda. Pärast sissejuhatavat juttu firma kohta ja mõningate uute projektide kohta (vaadake Figures 1 ja 2), vastas juhatus CAD ajakirjanike küsimustele."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD teadmiste andmebaas
12.mai 2014  ArchiCAD x   Nipid 
ArchiCAD teadmiste andmebaas
Tunnete huvi, kuidas paigaldada uksi või aknaid ArchiCAD 17'ga? Või kuidas luua oma enda joonetüüpe (Line Types)?  Vajate abi tõrgete korral või olete huvitatud tehniliste märkuste lugemisest?
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCADi armastamiseks on peaaegu 30 põhjust
19.märts 2014  ArchiCAD x 
ArchiCADi armastamiseks on peaaegu 30 põhjust
Kui keegi tähistab "ümmargust" sünnipäeva - nagu näiteks 20, 30, 50 jne. ...siis ta kindlasti mõtiskleb mineviku üle - ja muutub isegi natuke filosoofiliseks. Seda oleme ka meie teinud, sest ArchiCAD saab 30 aastaseks ja oleme otsustanud küsida kauaaegsetelt klientidelt: Miks te olete valinud Graphisoft'i?
Vaadake üllatavat ja inspireerivat videot selle kohta.
Vaata videot »
EST tõlge
link to ArchiCAD aitab kaasa meeskonna parimate projektiideede leidmisel
17.märts 2014  ArchiCAD x   arhitektuur 
ArchiCAD aitab kaasa meeskonna parimate projektiideede leidmisel
Õppige, kuidas Austinis Teksases paiknev arhitektuuribüroo Dick Clark & Associates suutis teha tööd mitmete samaaegsete suurte projektidega. Varem tehti firmas tööd Vectorworks baasil, aga ArchiCADga alustati tööd kaks aastat tagasi. Sellest ajast alates on kogu projekteerimismeeskond aru saanud, et neil on palju suurem projekteerimise vabadus ja nad ei pea enam kogu aeg muretsema korrektsete jooniste loomise pärast. Kuna ArchiCAD toetab nende loomingulisust korrektsete arhitektuursete andmetega ja hoone informatsiooniga, siis arhitektid saavad katsetada erinevaid arhitektuurseid lahendusi ja luua veelgi paremat disaini ning seda isegi olukorras kui luuakse mitmeid projekte korraga.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Blogosfäärist: Kui te pole avastanud ArchiCADi lemmikuid (Favorites), siis te pole avastanud BIM-i
23.juuli 2013  ArchiCAD x   Nipid 
Blogosfäärist: Kui te pole avastanud ArchiCADi lemmikuid (Favorites), siis te pole avastanud BIM-i
See pealkiri võib tunduda veidi äärmuslik, aga arvatavasti see köitis teie tähelepanu. Olles ise ArchiCADi kasutanud enam kui 12 aastat ja viimase 12 kuu jooksul tegelenud sellega et mõista, mida on vaja BIM kasutamisel välja anda, siis lemmikud (Favorites) ArchiCADs võimaldavad täielikult BIM koostööd. Lemmikute kasutamisel ma näen ka mitmeid teisi efektiivseid jagamise viise, mida saab kasutada BIM jaoks ArchiCADi põhimudeli failis.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Nipid ja trikid: Kasutage 3D teksti kui templit seinas
28.juuni 2013  ArchiCAD x   Nipid 
Nipid ja trikid: Kasutage 3D teksti kui templit seinas
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teha ArchiCADs maja seina sisse tänavate nimetusi ja majanumbreid? See nipp näitab seda, kuidas seda samm-sammult teha.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Uus abikeskus -Help Center- on integreeritud ArchiCAD'ga
19.juuni 2013  ArchiCAD x   Nipid 
Uus abikeskus -Help Center- on integreeritud ArchiCAD'ga
Help Center on GRAPHISOFT'i uus ArchiCADga integreeritud teadmiste baas. Abikeskuse eesmärk on koondada laiahaardelisi teadmisi ArchiCADi kohta, mis on saadaval Internetis ühte lihtsalt otsitavaks koduleheks ja ühendada see funktsionaalsus vahetult ArchiCADga.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Nipid ja trikid: ArchiCADi objektide 2D sümbolite loomine
31.mai 2013  ArchiCAD x   Nipid 
Nipid ja trikid: ArchiCADi objektide 2D sümbolite loomine
"Kas teate kuidas luua häid 2D sümboleid ArchiCAD 3D objektidele olukordades kus sümboli suurus erineb 3D objektist? See video näitab seda kuidas."- ArchiCAD blogija – Shoegnome – väidab, et "See on kõige olulisem ArchiCADi objektide video, mida 2013 aastal vaadata".
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Animatsiooni tegemise põhitõed ArchiCAD's
30.aprill 2013  ArchiCAD x   Nipid   ?ppejuhend 
Animatsiooni tegemise põhitõed ArchiCAD's
ArchiCAD's tehtud animatsioonid on kiire viis avaldada muljet oma klientidele lähenevate läbirääkimiste eelselt, näidates neile esmalt BIMx mudelit. Nad on ka   lihtsalt paigaldatavad teie kodulehele, et neid presenteerida ka kõigile teistele. Vaadake seda õppejuhendit, kuidas teha "filme" ArchiCAD'ga. Tehke oma video ja postitage see oma ArchiCAD lehele Facebook's.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile