3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to Visualiseerimine ArchiCAD 18'ga: Guggenheim'i muuseumi taaskülastamine
13.jaanuar 2015  ArchiCAD 18 x   interj??r   render   visualiseerimine 
Visualiseerimine ArchiCAD 18'ga: Guggenheim'i muuseumi taaskülastamine

The space within becomes the reality of the building” - Frank Lloyd Wright

See tsitaat oli esmalt välja toodud ühes meie "Klassika taasmodelleeritud" videos, kus modelleeriti seda 20. sajandi ikoonilist lemmikut ainult ArchiCAD'ga ja Shell töövahendiga. Nüüd, kui on ArchiCAD 18'ga integreeritud Maxon'i CineRender visualiseerimismootor, siis on loomulik, et me tunneme soovi veelgi edasi täiustada mõtet "space within” foto-realistliku täiuslikkuseni.

VAATA VIDEOT

Loe lähemalt »
EST tõlge
link to AECbytes vaatleb ArchiCAD 18
7.juuli 2014  ArchiCAD 18 x 
AECbytes vaatleb ArchiCAD 18
"GRAPHISOFT tuleb tavaliselt välja oma populaarse uue BIM tarkvaraga ArchiCAD igal suvel ja on ka nüüd seda graafikut järginud, lastes välja ArchiCAD 18 selle kuu alguses. See versioon on ka 30s juubeliversioon, mis muudab selle eriliseks mitte ainult Graphisoft'le, vaid ka kogu ArchiCAD kasutajate kogukonnale, arendajatele, edasimüüjatele ja konsultantidele üle kogu maailma. ArchiCAD ei pruugi olla juhtiv BIM rakendus, aga tal on kindlasti omadusi, mida Revit'i asemel pakkuda, võimaldades hädavajalikku alternatiivi arhitektuur-ehitusliku valdkonna spetsialistidele erineva filosoofia ja lähenemisega, mida kinnitab ka programmi pühendunud kasutajatebaas. Ehkki ArchiCAD on jätkuvalt GRAPHISOFT'i sünonüümiks, siis firma on viimastel aastatel laiendanud oma toodete valikut kahe lisa rakendusega: BIMx Docs, mida on vaadeldud AECbytes veebruaris; ja uus BIMcloud, mis väljastati Tokyo's mõned kuud tagasi. Mõlemad rakendused, nagu ka ArchiCAD, kuuluvad BIM kategooriasse, kinnitades GRAPHISOFT'i pühendumust BIM teemadele."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Ajaveeb CAD-3D võrdleb Revit 2015 uue ArchiCAD 18 versiooniga
17.juuni 2014  ArchiCAD 18 x 
Ajaveeb CAD-3D võrdleb Revit 2015 uue ArchiCAD 18 versiooniga
"See on tundlik teema. Iga kord kui inimesed alustavad Mac'i ja PC'i või ArchiCAD'i and Revit'i võrdlemist, siis nad hakkavad vaidlema."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to upFront.eZine - Graphisoft visualiseerib ArchiCAD 18'ga
3.juuni 2014  ArchiCAD 18 x 
upFront.eZine - Graphisoft visualiseerib ArchiCAD 18'ga
ArchiCADi verisooniga 18 on Graphisoft suurimat tähelepanu osutanud uuele visualiseerimise mootorile 30 aasta vanusele CAD süsteemile. "Mis tähendab, et ka BIM saab samuti 30 aastaseks," lisas Graphisoft'i turunduse asepresident Akos Pfemeter.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD 18 - Kas oled põnevil?
9.mai 2014  ArchiCAD 18 x 
ArchiCAD 18 - Kas oled põnevil?
Kas olete elevust täis ArchiCAD 18 tõttu? Ma tõesti olen. Senikaua kuni tuleb oodata ajani juuni 2014, millal on ametlik versiooni saadavuse aeg, siis vahepeal tasub vaadata üldpilti uue versiooni tähenduse kohta. Ärge muretsege, selleks on piisavalt aega, et tutvuda sügavuti uue versiooni kõikide omadustega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Architosh tutvustab ArchiCAD 18 värskemaid omadusi
7.mai 2014  ArchiCAD 18 x 
Architosh tutvustab ArchiCAD 18 värskemaid omadusi
"BIM innovatsioon on liikumas edasi uute omaduste lisandumisega, mis tutvustavad uusi innovatiivseid töövooge — see on täpselt see, mida ArchiCAD 18 pakub lõppkasutajatele," ütles Lászlo Vertesi, GRAPHISOFT'i tootearenduse asepresident. "ArchiCAD 18 versioonis oleme arvestanud kasutajate kõige tähtsamate soovidega, mis on seotud töövoogude küsimustega ja meil oli selgepiiriline eesmärk pakkuda oma kasutajatele lahendusi, mis hoiavad neid loomingulises disaini voolus nii väheste häiretega kui võimalik."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kuulutati välja ArchiCAD 18
6.mai 2014  ArchiCAD 18 x 
Kuulutati välja ArchiCAD 18
GRAPHISOFT kuulutas välja versiooni ArchiCAD 18. Meie 30's juubeliversioon ArchiCAD 18 pakub täiustatud töövoogude lahendusi, mis võimaldab arhitektidel loomevoo seisundis nii vähest häiritust kui võimalik. ArchiCAD 18 töökeskkonda on integreeritud CineRender, mis on MAXON'i maailmaklassis CINEMA 4D visualiseerimismootor, mille abil võimaldatakse kõrgetasemelisete foto-realistlike piltide loomine veelgi laiemale projekteerijate hulgale. Muude täiustuste hulgas on  BIMcloud pilvetehnoloogia, täielik BIM koostööformaadi BCF (BIM Collaboration Format) tugi ja muudatusete haldamisega (Revision Management) seonduvad töövood.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile