3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to ARCHICAD 20 - Süvauuring tema parimatele uutele omadustele
9.veebruar 2017  ARCHICAD 20 x   BIM 
ARCHICAD 20 - Süvauuring tema parimatele uutele omadustele
GRAPHISOFT tutvustas versiooni 20 – oma värskeimat juhtivat BIM valdkonna rakendust – aastal 2016 ja Architosh vaatles seda ka juba varasemalt. Nüüd aga selle põhjalikumat tüüpi vaatlusega on toimetaja ette võtnud süvauuringu 20 versiooni kolmes peamises fookusalas: (1) uus kasutajaliides, (2) graafilised oma häälestused ja (3) tähti "I" sõnas BIM. "Eesmärk sügavuti kaevata on vägagi loomulik. Me uurime näiteks uue graafiliste oma häälestuste funktsionaalsuste piire, aga BIM pioneer - alati mõtleb ette - pakkudes mitte alati nii üks-ühest vastust, mis aga alati võimaldab nendest piiridest minna veelgi kaugemale." Selles omaduste artiklis, Architosh võtab ette süvavaatluse kolmes suures ARCHICAD 20 uute omaduste vallas. Omaduste ülevaade, omaduste samm-sammult ülevaade kuni sügavuti liikumine mitmetele aspektide osas graafiliste oma häälestuste, omaduste halduri osas ning mida toob kaasa uus kasutajaliides kasutuskogemuse osas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT ARCHICAD 20 võidab Prantsusmaal auhinna Digital Building Transition
1.detsember 2016  ARCHICAD 20 x 
GRAPHISOFT ARCHICAD 20 võidab Prantsusmaal auhinna Digital Building Transition
GRAPHISOFT teatas, et ARCHICAD 20 on võitnud "Digital Transition Plan for Buildings" auhinna “Design Tools” kategoorias esimesel igaaastasel üritusel "Digital Building Transition Awards", mis toimus Pariisis 29 novembril. Prantsuse Valitsuse loodud auhind tunnustab tarkvara innovatsioone, mis aitavad hoonete projekteerimise ja ehituse spetsialiste üleminekul töötamiseks BIM (Building Information Modeling) töövoo baasil.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 20 esmaesitluse järgsed ülevaated
27.juuli 2016  ARCHICAD 20 x 
ARCHICAD 20 esmaesitluse järgsed ülevaated

ARCHICAD 20 esmaesitluse järgselt on olnud märkimisväärne arhitektuur-ehitusliku pressi tagasiside. Tänaseks päevaks kirjutatud kasutajate ülevaated üle maailma on meist rääkimas hästi: ARCHICAD 20's värske vaade BIM-le on muutnud viisi kuidas arhitektid ja projekteerijad lähenevad oma hoonemudelitele.

Lugege, millest kirjutatakse arhitektuur-ehitusliku valdkonna ajakirjanike ja professionaalide poolt, rääkides ARCHICAD 20-st.

AEC Magazine ülevaade, Randall S. Newton…

Architosh ülevaade, Anthony Frausto-Robledo…

AECbytes ülevaade, Lachmi Khemlani…

Engineering.com ülevaade, Erin Green…

Linkedin ülevaade, Djordje Grujic…

Shoegnome's teaser… »
EST tõlge
link to Ikooniline muuseumi disain on ARCHICAD 20 signatuurhooneks
22.juuli 2016  ARCHICAD 20 x   kasutajad 
Ikooniline muuseumi disain on ARCHICAD 20 signatuurhooneks
Kohtuge arhitektuuribürooga kes on Len Lye Centre, ARCHICAD 20 signatuurhoone autoriks! Andrew Patterson, Uus-Meremaa Patterson Associates direktor jagab oma mõtteid selle kohta, kuidas ARCHICAD aitas üle saada mitmetest projekteerimise ja eelarve väljakutsetest, mille tulemuseks on ikooniline muuseum aastateks. Veelgi täpsemaks ülevaateks Len Lye Centre kohta on võimalik tutvuda ka detailse juhtumiuuringuga.

Vaadake videot…
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT Key Client Conference 2016: Osalejate muljed
27.juuni 2016  ARCHICAD 20 x   kasutajad 
GRAPHISOFT Key Client Conference 2016: Osalejate muljed
GRAPHISOFT pidas oma iga-aastast konverentsi "Key Client Conference" kaks nädalat tagasi Budapestis, millel viibis üle 300 osaleja 40-st riigist. Kahepäevase konverentsi ajal said osalejad omavahel ja samuti GRAPHISOFT meeskonnaga suhelda ning külastati ka Ungari pealinna arhitektuuri ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. GRAPHISOFT poolt korraldatud konverentsiprogramm oli täidetud esinejatega väga erinevatest valdkondadest.
Lugege kuidas nägid konverentsi firmast Enzyme - Hong Kong esindajad »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile