3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT BIMcloud: nüüd on meeskonna sõnumite süsteem integreeritud teie iPhone'ga ja iPad'ga
31.oktoober 2014  BIMcloud x   Nipid 
GRAPHISOFT BIMcloud: nüüd on meeskonna sõnumite süsteem integreeritud teie iPhone'ga ja iPad'ga
Ehitusega seonduv kommunikatsioon projekteerija/ehitaja meeskondades võib olla killustatud. BIMx Docs abil saavad arhitektid juba suhelda projekteerimislahenduste osas innovaatilisel viisil, aga seal polnud valikuid, et saata otsest tagasisidet mudeli sisuga seoses. E-kirja või telefoni teel niisuguste kommentaaride tegemine on tülikas ja eraldab teabe sellest mudelist. Seetõttu GRAPHISOFT arendas täiesti uudse lahenduse, et kaasata ehitaja otseselt BIM projekti koostöö meeskonda läbi BIMcloud'i ja BIMx'i.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
28.oktoober 2014  BIMcloud x   BIMx   kasutajad 
ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
Aprillis 2014 käivitas Obayashi “Smart BIMcloud” töösüsteemi, mis jagab pilves BIM mudeli andmeid tsentraalses GRAPHISOFT BIMcloud keskkonnas ja ArchiCAD BIM mudeli vaaturis BIMx Docs, mis töötab iPad/iPhone seadmetes. Koostöö süsteem, mis baseerub GRAPHISOFT ArchiCAD'l, teeb samuti koostööd mitmete teiste BIM tarkvaradega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT BIMcloud® laiendab tööprotsessi integreeritust samuti mobiilsetele seadmetele uue tasuta uuendusega
28.oktoober 2014  BIMcloud x   meeskonnat??   Teamwork 
GRAPHISOFT BIMcloud® laiendab tööprotsessi integreeritust samuti mobiilsetele seadmetele uue tasuta uuendusega
GRAPHISOFT teatas strateegilisest uuendusest oma hiljuti avaldatud BIMcloud® lahendusele, mis pakub integreeritud meeskondade sõnumivahetust mobiilsetele seadmetele nagu iPhone/iPad.
Tänu sellele BIMcloud viimasele uuendusele saavad samuti välised meeskonna liikmed olla otseselt seotud BIM töövooga läbi integreeritud meeskondade sõnumivahetusega (Team Messaging), mis on võimaldanud kasutusse võtta samuti mobiilsed seadmed. Vajalik on ainult Interneti ühendus, et omada ligipääsu suvaliselt seadmelt, sealhulgas nüüdsest ka mobiilsed seadmed.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIMcloud LIVE Onlain Seminar!
16.oktoober 2014  BIMcloud x   demo 
BIMcloud LIVE Onlain Seminar!
30 oktoobril leiab aset LIVE onlain seminar, millel esitletakse mobiilsetele seadmetele mõeldud GRAPHISOFT'i murrangulist töövoogude integreerimise lahendust BIMcloud.
GRAPHISOFT tõi BIMcloud lahenduse turule selle aasta märtsis ja on saanud väga positiivset tagasisidet nii tööstusest ja kasutajatelt. BIMcloud sai Silver Stevie Award in the Best New Product or Service of the Year - Software - Cloud Application/Service category auhinnad 11ndal igaaastasel üritusel International Business Awards.
Registreeri siin »
EST tõlge
link to Pilve sees eespool
1.september 2014  BIM   BIMcloud x 
Pilve sees eespool
GRAPHISOFT'i BIMcloud saab edumaa BIM koostöö osas pilves töötamisel tänu tema järeleproovitud ja testitud BIM Server lahendusele. David Chadwick annab teada.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT'i BIMcloud lahendus võitis üritusel 2014 International Business Awards auhinna Silver Stevie® Award
14.august 2014  BIMcloud x 
GRAPHISOFT'i BIMcloud lahendus võitis üritusel 2014 International Business Awards auhinna Silver Stevie® Award
GRAPHISOFT'i BIMcloud nimetati auhinna Silver Stevie® Award võitjaks kategoorias Best New Product or Service of the Year - Tarkvara - Pilverakendus/Teenus 11ndal iga-aastasel üritusel International Business Awards.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT avaldab ArchiCAD 18, tutvustab BIMcloud
23.juuni 2014  BIMcloud x 
GRAPHISOFT avaldab ArchiCAD 18, tutvustab BIMcloud
GRAPHISOFT® teatas täna, et on alustatud ArchiCAD® 18 globaalset levitamise protsessi ja tutvustatakse täiesti uudset BIMcloud® lahendust. BIMcloud võimaldab kasutada BIM töövoogu igasuguse arvutivõrguga, riistvara või tarkvara konfiguratsiooniga, ühendades iga suurusega meeskondi ja projekte 24/7.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to AEC Magazine : BIM - pilves
3.juuni 2014  BIMcloud x 
AEC Magazine : BIM - pilves
"Me kõik teame, et mudelprojekteerimine (Building Information Modelling - BIM) on kuum teema ja nüüdseks on tekkinud palju sellele üleminejaid, mida Suurbritannias toetab ka valitsus ehitusprojektide osas. Kuigi mudelprojekteerimise tehnoloogia kasutuselevõtus on niigi mitmeid eeliseid, siis üks aspekt, mida praegu eriti hinnatakse on projekteerimismeeskondade ja projekti osalejate koostöö eelised, mida rakendatakse ehitustööstuses nii ühendatud või ühendamata meeskondade korral."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Architosh: Nikken Sekkei külastamine ja arutelud BIM ning GRAPHISOFT teemadel
18.aprill 2014  BIM   BIMcloud x 
Architosh: Nikken Sekkei külastamine ja arutelud BIM ning GRAPHISOFT teemadel
Mõned nädalad tagasi oli Ungari firma GRAPHISOFT osalemas ainult kutsutud külalisena Jaapani pressiüritusel Tokyo's, et tutvustada oma uut BIMcloud tehnoloogiat ja pakutavaid tooteid. BIMcloud® on nüüdsest saadaval ja sellega alustatakse Jaapanis. Märkimisväärne osa sündmusest oli seotud suhtlemisel kohale tulnud ajakirjandusega, kuna Graphisoft oli teinud koostööleppe Jaapani ühe juhtiva AEC firmaga Nikken Sekkei, mida hinnatud maailma 4 suurimaks arhitektuuribürooks.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to AECBytes: BIM Cloud
18.aprill 2014  BIMcloud x 
AECBytes: BIM Cloud
"Eelmise kuu lõpus ma osalesin Jaapanis Tokyo's Graphisoft'i uue BIMcloud teenuse käivitamise üritusel. Graphisoft valis Tokyo selle ürituse korraldamiseks, kuna paljud juhtivad projekteerimise ja ehituse ettevõtted Jaapanis on standardiseerinud ArchiCAD'i kui nende BIM lahenduse. Nende hulgas on Nikken Sekkei, 2500 inimesega arhitektuuri-, inseneri-, planeerimise ja ehituse juhtimisega tegelev firma, millel on enam kui 20000 projekti 40 riigis; Kajima Corporation, rahvusvaheline ehitusfirma enam kui 9000 töötajat ülemaailmselt; Obayashi Corporation, samuti globaalne ehitusfirma enam kui 9200 töötajat, mis pakub lisaks ehitusega seotud teenustele ka veel taristu ja linnaarenduslike projekte; ja mõnevõrra väiksem Maeda Corporation koos 3700 töötajaga, mis on keskendunud hoonete ehitusele, tsiviilehitusele ja projekteerimise/ehitamise projektidele. Kõigil nendel ettevõtetel on pikk ajalugu AEC tööstuses minnes tagasi enam kui 100 aastat. Kajima Corporation on asutatud juba 1840 aastal; nad on ka juhtiv globaalne AEC firma, mis on eriti tugevalt esindatud Aasia-Vaikse ookeani piirkonnas. See on Graphisoft'le suur tunnustus, et nende tarkvara ArchiCADi on valitud peamiseks BIM rakenduseks nende firmade hulgas. Nagu ka see, et Tokyo tundus olevat ideaalseks kohaks, kus käivitati oma uus BIMcloud teenus, mis võeti soojalt vastu Jaapani AEC firmade poolt, millest paljud olid avaüritusel kohal ka isiklikult."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT'i uhiuus BIMcloud kuulutakse välja eksklusiivsel Tokyo pressiüritusel
25.märts 2014  BIMcloud x   BIMserver   j?udlus 
GRAPHISOFT'i uhiuus BIMcloud kuulutakse välja eksklusiivsel Tokyo pressiüritusel
TOKYO, 25. märts, 2014 – GRAPHISOFT® teatas täna peatselt saadavast BIMcloud® lahendusest valitud rahvusvaheliste ajakirjanike ja Jaapani peamiste arhitektuur-ehituslike tippfirmade ees. Eksklusiivne üritus toimus prestiižikas Tokyo klubis Roppongi Hills Club olles samaaegselt "live" ühenduses GRAPHISOFTi Southeast Asia peakontoriga Hong Kong's ja ka ülemaailmse peakontoriga Budapest's.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile