3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT Sweden pakub rahvusvahelist IFC-juhendit
20.november 2014  BIM   IFC x 
GRAPHISOFT Sweden pakub rahvusvahelist IFC-juhendit
Juhendist leiate põhiteadmised IFC kohta ja kuidas töötab BIM koostöö protsess. IFC (Industry Foundation Classes) on neutraalne ja avatud failiformaat, mis võimaldab infovahetust erinevate CAD rakenduste ja tarkvarade vahel, mis on ka loodud ehituse ja halduse valdkondadele. IFC formaat on ISO-sertifitseeritud ja teda on ka võimalik integreerida teie kontorisse valitud kvaliteedi tagamise süsteemi. IFC on välja töötatud IAI -(International Alliance for Interoperability) poolt, millel on enam kui 600 liikmestaatusega firmat üle kogu maailma.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kuidas lisada ICF omadusi (Properties) suvalisele ArchiCADi elemendile
10.oktoober 2014  IFC x   Nipid 
Kuidas lisada ICF omadusi (Properties) suvalisele ArchiCADi elemendile
Jared Banks tungib läbi IFC teemasid ümbritsevast müsteeriumist ja selle asemel, et teid veenda kuidas ja miks seda kasutada, ta kirjutab selle asemel, et kui lihtne on lisada IFC Properties häälestusi suvalisele ArchiCADi elemendile. Jared on samuti teinud ära märkimisväärse töö, et kokku panna kõige olulisemad videod ja teised vahendid, mis annavad nõu IFC sujuvaks kasutamiseks.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Ajaveebi postitus teemal IFC Mapping
22.september 2014  IFC x   Nipid 
Ajaveebi postitus teemal IFC Mapping
Eelmises postituses Nathan Hildebrandt firmast Fulton Trotter Architects järjestas teema "IFC Mapping" kui ühe olulisema ArchiCAD 18 omaduse. IFC Mapping võimaldab kasutajal käsitleda andmeid, mis on ArchiCADs loomupärased ja kasutada neid lõpmatul hulgal erinevates kombinatsioonides nii ArchiCAD sisemiste andmete esitamisel või eksportida kohandatud andmeid OPEN BIM IFC kujul. Selles postituses Nathan demonstreerib selle omaduse suuremat potentsiaali ja olulisust, mida see omab kõigile kasutajatele. Vastavalt Nathan'i mõtetele IFC Mapping aitab oluliselt täiustada teie koordineerimise võimekust mudeli ja märkuste / andmetabelite vahel, mida te soovite nendega omavahel seostada. Vaadake selgitavat videot.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Mogavero Notestine Associates, teeb IFC tööd ArchiCAD'ga
29.juuli 2014  ArchiCAD   IFC x 
Mogavero Notestine Associates, teeb IFC tööd ArchiCAD'ga
Mogavero Notestine Associates (M.N.A.)  Sacramentos asuv firma on kasutanud ArchiCAD'i jätkusuutlikku lähenemist projekteerimisel ja ehitamisel peaaegu kümme aastat. Firma on spetsialiseerunud linnaarendusse ja tänu BIM juhtimisele ArchiCAD's on nad võitnud ja asunud juhtpositsioonile suuremahulistes projektides nii uusehitustes kui ka renoveerimistel.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT'S ArchiCAD 17 sai 100% hinnangu COBie kategoorias - Design and Construction Documents
12.märts 2014  ArchiCAD 17   IFC x 
GRAPHISOFT'S ArchiCAD 17 sai 100% hinnangu COBie kategoorias - Design and Construction Documents
BUDAPEST, 12. märts, 2014 – GRAPHISOFT teatas, et on edukalt läbinud buildingSMART alliance January 2014 Challenge testid kategooriates COBie Design and Construction Documents. ArchiCAD 17 täidab 100% ulatuses COBie nõudeid.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile