3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
26.juuni 2017  ARCHICAD   kasutajad x 
GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
GRAPHISOFT's Key Client Conference toimus mai kuus Jaapanis Kyoto-s otsis üles arhitektuuri parimad ja säravaimad tähed, et arutada BIM tulevikku ja vaadelda ARCHICAD 21 esmaesitlust. Me suhtlesime mõningate kohvipausidel osalejatega, et küsida neilt, mida nad leidsid olevat kõige olulisema globaalselt ürituselt kaasavõtmiseks.
Vaata videot »
EST tõlge
link to AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
15.juuni 2017  ARCHICAD   kasutajad x 
AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
Viimastel aastatel on GRAPHISOFT korraldanud iga-aastase ainult kutsetega ürituse, mis toob kokku oma peamised kliendid kogu maailmast. Seda kutsutakse "Key Client Conference (KCC)" ja 2017 üritus toimus mõned nädalad tagasi Jaapanis Kyoto-s ning mul oli võimalus osaleda, mis aitas paremini mõista GRAPHISOFT-i toodete kasutust globaalsel tasandil, mitte peamiselt Põhja-Ameerikas, kus ma paiknen.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
12.juuni 2017  ARCHICAD   kasutajad x 
ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
ARCHICAD 21 positiivsed ülevaated kauaoodatud trepi töövahendi kohta aina jätkuvad. CAD ajakirjanik ja toimetaja Ralph Grabowski osales GRAPHISOFT-i hiljutisel "Key Client Conference" konverentsil Jaapanis Kyoto-s, kus tal oli esmajärjekorras võimalik tutvuda viimaste versioonidega ehitustööstuse ootuste vallas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIM muudab maailma
12.juuni 2017  ARCHICAD   kasutajad x 
BIM muudab maailma
Hong Kong-s paiknevas firmast Enzyme Architects pakub välja oma mõtteid Eugenio Fontan hiljutise ürituse KCC 2017, Kyoto kohta. Lisaks ARCHICAD 21 uute funktsioonide tundmaõppimisele, oli tema eesmärgiks õppida ka teistelt ARCHICAD-i kasutajatelt nende igapäevase töö kohta. "LWK Hong Kong-st oli tema aasta üllatus. William Cheung tutvustas, kuidas tema kontoris pärast ARCHICAD-i rakendamist vähem kui ühe aasta jooksul olid nende projektid valmis esitamiseks Hong Kong-i Hoonete osakonnale kinnitamiseks, mis täitsid kõiki nõudeid jooniste graafilise väljanägemise ja spetsifikatsioonide osas. Oleme seda juba teadnud, et see poe raske ARCHICAD-i kasutajatele, aga LWK tõestas seda reaalsete projektidega."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT tegevjuht Viktor Varkonyi annab ülevaate tulevikust, heidab pilgu Nemetschek Group strateegiale
9.juuni 2017  kasutajad x 
GRAPHISOFT tegevjuht Viktor Varkonyi annab ülevaate tulevikust, heidab pilgu Nemetschek Group strateegiale
GRAPHISOFT pidas eelmisel nädalal igaaastast "Key Client Conference" konverentsi Jaapanis, Kyoto-s, millel osalesid arhitektid üle kogu maailma. Tegevjuhi Viktor Varkonyi-i sõnavõtuga alustati kahepäevast üritust, milles ta andis ülevaate firma ülemaailmsest kasvamise loost; GRAPHISOFT-i tegevusest Jaapanis ja mis kõige tähtsam, GRAPHISOFT-i vaatest tulevikku kolmes põhipunktis. Lugege Architosh-i sellekohast aruannet ja analüüsi.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT-i kasutajate konverentsi viis erilist mõtet
31.märts 2017  kasutajad x 
GRAPHISOFT-i kasutajate konverentsi viis erilist mõtet
2017 BIMCON, GRAPHISOFT-i hiljuti toimunud kasutajate konverents, andis sõna mitmetele ehitussektori võtmefiguuridele ja arvamusliidritele, kaasaarvatud BIG firma partner Kai-Uwe Bergmann ning Architizer asutaja ja arhitekt, Marc Kushner. Anthony Frausto-Robledo, Architosh kirjastaja ja toimetaja, kes kõik jagasid oma uskumusi ja konverentsil öeldi välja viis erilist mõtet.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to 3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
27.juuli 2016  ARCHICAD   kasutajad x 
3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
3LHD on koostööaldis arhitektuuri stuudio, mis on fokuseerunud arhitektuuri, kunsti ja (linna) maastiku integreerimisele, mille tulemuseks on mitmed projektid ja teostused Horvaatias ja välismaal. Me rääkisime arhitektiga Marko Dabrovic, kes on Krunoslav Szoersen partner, et õppida kuidas 3LHD meeskond on kasutamas ARCHICAD-i BIM-i jõudmaks suurprojektidega Horvaatiast Hiinasse.
Vaata videot »
EST tõlge
link to Ikooniline muuseumi disain on ARCHICAD 20 signatuurhooneks
22.juuli 2016  ARCHICAD 20   kasutajad x 
Ikooniline muuseumi disain on ARCHICAD 20 signatuurhooneks
Kohtuge arhitektuuribürooga kes on Len Lye Centre, ARCHICAD 20 signatuurhoone autoriks! Andrew Patterson, Uus-Meremaa Patterson Associates direktor jagab oma mõtteid selle kohta, kuidas ARCHICAD aitas üle saada mitmetest projekteerimise ja eelarve väljakutsetest, mille tulemuseks on ikooniline muuseum aastateks. Veelgi täpsemaks ülevaateks Len Lye Centre kohta on võimalik tutvuda ka detailse juhtumiuuringuga.

Vaadake videot…
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT Key Client Conference 2016: Osalejate muljed
27.juuni 2016  ARCHICAD 20   kasutajad x 
GRAPHISOFT Key Client Conference 2016: Osalejate muljed
GRAPHISOFT pidas oma iga-aastast konverentsi "Key Client Conference" kaks nädalat tagasi Budapestis, millel viibis üle 300 osaleja 40-st riigist. Kahepäevase konverentsi ajal said osalejad omavahel ja samuti GRAPHISOFT meeskonnaga suhelda ning külastati ka Ungari pealinna arhitektuuri ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. GRAPHISOFT poolt korraldatud konverentsiprogramm oli täidetud esinejatega väga erinevatest valdkondadest.
Lugege kuidas nägid konverentsi firmast Enzyme - Hong Kong esindajad »
EST tõlge
link to Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
20.juuni 2016  ARCHICAD   kasutajad x 
Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
Õppige kuidas arhitektid firmast Enzyme kasutasid ARCHICAD-i, et projekteerida unikaalset residentsi Java saarel Indoneesias, alustades kontseptsiooni staadiumiga. Vastavalt arhitektide selgitusele, kasutati BIM projekteerimise protsessi saavutamaks paremat tulemust etteantud aja ja ressurssidega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
1.september 2015  ArchiCAD   kasutajad x 
Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
Reealsus on hakanud koitma - Brisbane linn on muutunud tänu ühendusele
Destination Brisbane Consortium, mis on teinud parima pakkumise Queens Wharf piirkonnale. Selle kõige taga on kohalik firma Cottee Parker Architects, kes on aktiivselt arendamas arendaja visioone ja kes on armastamas disaini täiuslikkust soojas ja tervitavas troopilises atmosfääris, mida Brisbane rahvas võtab enesestmõistetavalt. "Me oleme ARCHICAD kasutanud oma töös enam kui 10 aastat ja leiame, et ta on parim BIM projekteerimise ja dokumenteerimise platvorm turul arhitektuurses kontekstis,” ütles Cottee Parker juhataja Matthew Caswell. Lugege edasi, et saada veelgi rohkem teada selle ambitsioonika projekti kohta, mis hõlmab viite uut hotelli, viitkümment restorani ja baari ning kümneid teisi unikaalseid vaatamisväärsusi ...
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 19 signatuurhoone võidab kaks auhinda ühe õhtu jooksul!
22.juuni 2015  ARCHICAD 19   Arhitektuur   kasutajad x 
ARCHICAD 19 signatuurhoone võidab kaks auhinda ühe õhtu jooksul!
Õnnitleme GRAPHISOFT'i klienti, Bond Bryan Architects! Nad võitsid kaks auhinda nende projektidele David Hockney Building ja Bradford College, mille projekteerimisel kasutati ARCHICAD'i. Firma tõi koju auhinnad Best BIM Project-Medium Enterprise Award ja West Yorkshire LABC Building Excellence Award. Lisaks Bond Bryan võitis auhinna Best SME BIM Blog.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
15.juuni 2015  ArchiCAD   kasutajad x 
Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
Vastuse saate firmast Sylla International, mis on rahvusvaheline 1989 aastal Tampa's Florida's asutatud firma. See endine Bentley klient tegi ülemineku 2014 aastal ja ei vaadanud kunagi tagasi.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Arhitekt modelleerib energiaefektiivse kodu ArchiCAD's
20.november 2014  Arhitektuur   kasutajad x   renoveerimine 
Arhitekt modelleerib energiaefektiivse kodu ArchiCAD's
Arhitekt Andrew Passacantando, AIA'st oli ülesandeks luua renoveerimisprojekt olemasolevale kinnisvarale, et see vastaks tema kliendi nõuetele. Kui projektiga alustati, siis Passacantando ütles, et ta uuris olemasoleva maja renoveerimise võimalusi, aga pärast hoonest läbikäimist ta otsustas, et parim on alustada otsast peale. Passacantando ütles, et ta täielikult tugines ArchiCAD'le kui disainimise töövahendile, et luua kodu algne kontseptsioon.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
28.oktoober 2014  BIMcloud   BIMx   kasutajad x 
ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
Aprillis 2014 käivitas Obayashi “Smart BIMcloud” töösüsteemi, mis jagab pilves BIM mudeli andmeid tsentraalses GRAPHISOFT BIMcloud keskkonnas ja ArchiCAD BIM mudeli vaaturis BIMx Docs, mis töötab iPad/iPhone seadmetes. Koostöö süsteem, mis baseerub GRAPHISOFT ArchiCAD'l, teeb samuti koostööd mitmete teiste BIM tarkvaradega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD 18: Liituge IFC COBie vooga
29.september 2014  kasutajad x   Nipid 
ArchiCAD 18: Liituge IFC COBie vooga
Rob Jackson, firma Bond Bryan Architects (UK) asedirektor, vaatleb IFC Data Mapping omadusi ArchiCAD 18's versioonis. Rob arvab, et "See on tõeline BIM!". Arvestades Ühendkuningriigi valitsuse eesmärgiga jõuda aastaks 2016 "Level 2 BIM" tasemele, siis see on andmete loomiseks, haldamiseks ja kontrolliks hädavajalik. Selles postituses te ei õpi mitte ainult kuidas andmete kaardistamine töötab, vaid saate ka teada, miks seda on esmajärjekorras vaja.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
17.september 2014  ArchiCAD   kasutajad x 
ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
Xavier Soule, firma Abvent juhataja, olles üks GRAPHISOFT'i vanemaid ja kõige lojaalsemaid partnereid, selgitab miks on ArchiCAD arhitektidele loodud tarkvara. Xavier ütleb, et ArchiCAD annab arhitektile vabaduse ja võimsuse, mida neil on vaja projekteerimisel ja mis on ka ArchiCAD'i eelised Revit'i ees.
Vaata videot »
EST tõlge
link to M.A.D. - ArchiCADi lugu
11.september 2014  ArchiCAD   kasutajad x 
M.A.D. - ArchiCADi lugu
Me istusime maha Ville Pietila'ga ja Severi Virolainen'ga Soome firmast M.A.D., et arutada ArchiCAD'i rolli Soomes BIM evolutsiooni kohta ning leida, mis on nende kõige põnevam edulugu. Vihje: Kas teadsite, et ArchiCADi kasutatakse tehases valmistavate majade tootmisel?
Vaata videot »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile