3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendi uuendus
3.aprill 2017  ARCHICAD   koost?? x 
Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendi uuendus
Me töötasime kõvasti, et kindlustada parimat algoritmilise disaini kogemust BIM keskkonnas. Praegune uuendus Grasshopper - ARCHICAD Live Connection töövahendile pakub mitmeid uusi funktsioone ja täiustusi lisaks olemasolevatele funktsioonidele.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Solibri pakub parimat omas klassis linki ARCHICAD kasutajatele
28.detsember 2016  BIM   koost?? x 
Solibri pakub parimat omas klassis linki ARCHICAD kasutajatele
Solibri Model Checker (SMC) kasutajatel on nüüd eelised unikaalsest tarkvaralaiendusest, mis võimaldab otsest linki SMC ja ARCHICAD vahel. Tulemuseks on kiired BIM uuendused ja SMC kasutus, kui tehakse tööd reaalaja projekteerimise keskkonnas. Selleks pole nüüde enam vaja salvestada faile ja neid üleslaadida edasi tagasi erinevate programmide vahel. "Solibri ja GRAPHISOFT jagavad sama Open BIM uskumust, mis tähendab koostöö eeliseid kõikidele kasutajatele. See laiendus on teine hea näide kuidas me Nemetschek Group's asetame oma kasutajate vajadused esmaseks kui arendame meie värskemaid tarkvara väljalaskeid," ütles Heikki Kulusjärvi, Solibri tegevjuht.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to COBie väljastamine ARCHICAD-s
24.august 2016  ARCHICAD   koost?? x 
COBie väljastamine ARCHICAD-s
Bill East, COBie leiutaja ja Robert Jackson, tuntud ARCHICAD-i ekspert, on kirjutanud raamatu, mis selgitab kuidas väljastada ja kontrollida COBie andmete kvaliteeti projekteerimise ajal. Õppige kuidas luua ARCHICAD algfaile sujuvaks COBie andmete tootmiseks ja koordineerimiseks mitmete projekteerijate vahelises tööprotsessis. Lugejad saavad tasuta alla laadida näidisena lepingu jooniseid, mudeleid ja eksport faile väikese ühiselamu kohta ja võrrelda oma tööd näidistega.
Telli raamat siit! »
EST tõlge
link to Solibri ja GRAPHISOFT teevad Saksamaal ja Austrias koostööd BIM adapteerimisel
24.august 2016  GRAPHISOFT   koost?? x 
Solibri ja GRAPHISOFT teevad Saksamaal ja Austrias koostööd BIM adapteerimisel
Solibri ja GRAPHISOFT on teatanud, et nad töötavad koos, et muuta BIM reaalsuseks kõikides peamistes projektides Saksamaal ja Austrias. Hiljutine Solibri omandamine Nemetschek poolt võimaldab kahel firmal võimendada Nemetschek võrgustiku jagatud sünergiat. Ühendades ARCHICAD-i, Solibri Model Checker-i ja need kaks toode mõlemasuunalise lingiga, on kasutajatel saadaval tipptasemel lahendus nende BIM tööprotsessi jaoks.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud!
29.september 2015  ARCHICAD   koost?? x 
Rhino - Grasshopper - ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud!
Rhino – Grasshopper – ARCHICAD ühenduse avalik beeta leht on nüüd avatud! Külasta ja registreeri ennast avalikul beeta lehel, et saada ligipääs beeta foorumile, PDF juhenditele, õppevideodele ja muudele materjalidele! Vaadake tasuta veebinari, et õppida kuidas töötab reaalajas mõlemasuunaline tööprotsess ARCHICAD, Rhino ja Grasshopper vahel.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 4)
16.mai 2013  BIM   koost?? x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 4)
Need seeriad on juba läbi vaadanud mitmeid ArchiCADi hüperlingi aspekte alates lingitud markeritest PDF kooslustes Publishers osas. Nüüd vaatame kahte viisi, kuidas ühendada dokumente laiema digitaalse maailmaga.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 3)
13.mai 2013  BIM   koost?? x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 3)
See on BIMengine blogi seeria kolmas osa ArchiCADi hüperlinkide kohta. Selles postituses räägime sildistamisest (Labeling). Esmapilgul tundub, et see on vähetaähtis, aga nagu me teame: BIM elab detailides (BIM lives in the details). Lugege ka esimest osa siit ja teist osa siit.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 2)
30.aprill 2013  BIM   koost?? x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 2)
Kujutage ette, et esmalt jagate välja oma tööjoonised selleks, et neid digitaalselt töödelda ja teiseks neid printida. Selle asemel, et panna kujundatud joonisele nii palju erinevaid joonise osasid kui võimalik, on põhjuseid, mis kasvatavad funktsionaalsust ja kasutatavust ning ei piirdu ainult ühe lõikega või vaatega ühe kujundatava joonise kohta. Niimoodi tehes tehakse hüperlingitud marker korruseplaanist (või misiganes joonisest, millele marker on paigaldatud), et avada lehte ainult ühest joonise osast. On täiesti loomulik, et marker viitab millelegi ja tagasiviited on sellele algsele sisule, et saada samale korruseplaanile tagasi sama lihtsalt. Varasem viis ei olnud halb, aga praegune toimib veelgi paremini.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 1)
25.aprill 2013  BIM   koost?? x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 1)
Kas teadsite, et PDF kooslused, mida te olete aastaid trükkinud, saavad toimida veelgi võimsamalt, kui te seda teadsite? Tegelikult kui loete läbi kõik järgnevad hüperlinkide postitused, siis võite üldse "jooniste" väljatrükkimise lõpetada. Algselt võib see tunduda veidi äärmuslik, aga te kindlasti TAHATE lõpetada "jooniste" printimise — ja seda ainult selle tõttu, et te võiksite igaühele osta iPad'd selle asemel, et trükkida kuhjade viisi "jooniseid" paberile.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile