3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

ARCHICAD

Archicad 27AI VisualizerDesign CheckerRedshiftAlgoritmiline disainLisad
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

ARCHICAD omadused

link to Uuendatud posti töövahend
 ARCHICAD 23 
Uuendatud posti töövahend
Posti töövahend võimaldab arhitektidel mudeldada kiiremini ja veelgi täpsemalt luua konstruktsiooni detaile ja mahtude väljavõtteid raudbetoon, terasprofiil, puit ja komposiitkonstruktsioonide jaoks. Keerulisi poste saab kujundada, et nad vastaksid graafilistele ja kujunduslikele standarditele.
Loe lähemalt »
link to Uuendatud tala töövahend
 ARCHICAD 23 
Uuendatud tala töövahend
Talad on nüüd hierarhilised elemendid nagu ka uuendatud postid. Koosnedes ühest või mitmest alamelemendist (segmendist) paigaldatuna ühele teljele võivad talad olla ristküliku, ringi või oma profiili kujuga segmendid nii samakujulised ku väljaulatustega. Talasid ja poste saab kuvad kasutades erinevaid projitseeritud ja sümbol vaateid ja katterastreid.
Loe lähemalt »
link to Ava töövahend
 ARCHICAD 23 
Ava töövahend
Uus Ava töövahend on mõeldud projekti disainis tühikute, süvendite ja niššide mudeldamiseks koordineerimiseks - nii horisontaalsed, vertikaalsed või kalde all avad läbi elementide, elementide gruppide või isegi läbi korruste. Niisugused avad on olulised projekti koordineerimises kuna nad on võrdselt olulised arhitektidele, inseneridele ja konsultantidele ning peavad olema dokumenteeritud nii arhitektide kui ka inseneride poolt. Avasid saab mudeldada, kasutada andmetabelites ja dokumenteerida kasutades intuitiivset töövahendit ja olla jagatud kasutades IFC-d.
Loe lähemalt »
link to Uus algkäivitus dialoog - Mitmete projektide avamine ühe klikiga
 ARCHICAD 23 
Uus algkäivitus dialoog - Mitmete projektide avamine ühe klikiga
Uus algkäivitus dialoog kuvab kõige viimased projektid; mitmeid projekte saab avada ühe klikiga. Alustage oma tööd koheselt ilma mingisuguste segavate sõnumiteta. Vahelehtede eelvaated aktiveerivad soovitud projekti vaated ja hoiavad ära juhuslikult kuvatavad vahelehed. Kogege kiiremaid projektide avamisi, väikseimaid failide suurusi, kiiremat IFC importi-eksporti ja kohest ümberlülitust erinevate vahelehtede vahel ja seda kõike tänu optimeeritud protsessori mitmetuumaliste operatsioonide toele. Mudeli vaadete ümbergenereerimise aeg on samuti vähenenud kuna ARCHICAD genereerib ümber ainult muutunud elemendid mitte kogu vaate sisu.
Loe lähemalt »
link to Uuendatud SOLIBRI ühendus
 ARCHICAD 23 
Uuendatud SOLIBRI ühendus
ARCHICAD 23 võimaldab sujuvat koodi ja ehitatavuse kontrolli mistahes projekteerimise etapis. Uuendatud lisaprogramm leiab ja saadab automaatselt ainult need elemendid mis on muutunud ARCHICAD-i mudelis, mille tulemuseks on kiirem edasi-tagasi koostöö.
Loe lähemalt »
link to Täiustatud dRofus ühendus
 ARCHICAD 23 
Täiustatud dRofus ühendus
ARCHICAD 23 võimaldab arhitektidel võtta ja organiseerida kliendi planeerimise nõudeid ja neid kasutades valideerida ja pakkuda välja disaini alternatiive. dRofus andmebaas võimaldab hõlpsalt projekteerijatel koguda ja käsitleda planeeringu reegleid ja disaini andmeid isegi suurte ja keerukate projektide nagu haiglad, lennujaamad ja ülikoolid korral.
Loe lähemalt »
link to Rhino-Grasshopper-ARCHICAD live ühendus
 ARCHICAD 23 
Rhino-Grasshopper-ARCHICAD live ühendus
Uus Grasshopper Deconstruct komponenti saab kasutada, et välja tuua ARCHICAD elemendi pinna andmed kui disaini referents. Selle funktsiooni abil muutused algses BIM disaini skeemis uuendab automaatselt kõiki lingitud disaini detaile, mis on genereeritud läbi Grasshopper disaini algoritmide.
Loe lähemalt »
link to Jõudlus ARCHICAD 23's
 ARCHICAD 23 
Jõudlus ARCHICAD 23's
ARCHICAD 23 pöörab erilist tähelepanu katematule töövoole alustades tarkvara käivitamisest, projekti andmetele ligipääsust ja navigeerimisest kindlasuunaliselt läbi kogu BIM mudeli. See on saavutatud tänu kombineerides lihtsalt jõudluse optimeerimist, sujuvamat töövoogu ja vähendades faili suurust.
Loe lähemalt »
link to Uuendatud ARCHICAD-Grasshopper Connection töövahend
 ARCHICAD 22 
Uuendatud ARCHICAD-Grasshopper Connection töövahend
Tänu viimastele arendustele ARCHICAD's täiustatud Curtain Wall omaduste kogum on täielikult ligipääsetav Grasshopper'st. Projekteerijad võivad alustada Curtain Wall mustrite kokkupanemist kasutades mistahes 2D jooni ja samas ka hallata alamelemente Grasshopper Canvas osas ja luua imelisi fassaade ARCHICAD's kasutades algoritmilise disaini definitsioone.
Loe lähemalt »
link to Uuendatud Model View Options dialoog
 ARCHICAD 22 
Uuendatud Model View Options dialoog
Model View Options dialoog on ümber disainitud, et sobituda teiste dialoogide kujundusega koos järgnevate muudatustega: MVO kombinatsioonid ja otsinguväli on nüüd vasakul üleval dialoogis; 'Store as' ja 'Rename' funktsioonid on eemaldatud; paneelid paremal küljel dialoogis on reorganiseeritud ja lihtsustatud; migreerimise ajal eelnevad "Custom" kogumeid kasutatuna projekti vaadetes muutuvad automaatselt nimetatuna MVO kombinatsioonidena.
Vaata videot »
link to Uuendatud Attribute Manager dialoog
 ARCHICAD 22 
Uuendatud Attribute Manager dialoog
Attribute Manager dialoog on ümber disainitud, et töötada kiiremini ja veelgi usaldusväärsemalt. Uued omadused sisaldavad: kohene otsing atribuutidest vasakus ja/või paremas pooles ja siis kui lülitutakse erinevate sakkide vahel ringi; kustutamise ja asendamise funktsionaalsus töötab nüüd otse; kihi ja kihtide kombinatsioonid on näidatud ühel sakil, võimaldades kihtide seisu töödelda läbi mitmete selekteeritud kihi kombinatsioonide; tugi töötlemaks mitmeid atribuute üheaegselt.
Vaata videot »
link to IFC impordi ja ekspordi täiustused
 ARCHICAD 22 
IFC impordi ja ekspordi täiustused
ARCHICAD toetab impordil topelt kaartega pindasid, keerulise geomeetriaga elemente, NURBS tüüpi pindasid IFC4 failidest. Komponentide omadused ja hulgad (komposiitide kihid, komplekssed profiilid, mitmekehalised objektide osad) on eksporditavad mahtude väljavõtetesse ja maksumuse hinnangute rakendustesse.
Vaata videot »
link to Oma graafilised sildid
 ARCHICAD 22 
Oma graafilised sildid
Selekteeri mistahes kombinatsioonis joonise elemente (jooned, kaared, polüjooned), pluss teksiplokid (kaasaarvatud elementidega seotud Autotext'd), seejärel neid salvestada ja kasutada neid kui silte.
Vaata videot »
link to Professionaalne visualiseerimine: CineRender v19 mootor
 ARCHICAD 22 
Professionaalne visualiseerimine: CineRender v19 mootor
ARCHICAD 22 kasutab Maxon'i viimast (R19) CineRender mootorit ja võimaldab arhitektidel kasutadaprofessionaalses visualiseerimise protsessis ja ilma ARCHICAD'st lahkumata. Nüüd on võimalik toone vastendada, luua stereoskoopilisi ja 360-kraadilisi või sfäärilisi renderdusi.
Loe lähemalt »
link to Jõudlus
 ARCHICAD 22 
Jõudlus
ARCHICAD 22 tutvustab sujuvat ja tõeliselt koheselt reageerivat ekraanipildi nihutamise ja suumimise navigatsiooni kogemust 2D vaadetele isegi väga suurte projektide korral. ARCHICAD kasutab ultra kõrgeid – 4K ja 5K – monitoride ekraaniresolutsioone samuti Microsoft Windows 10 operatsioonisüsteemil, sarnaselt retina ekraanidega Mac-l. Esitusviis kõige peenemate detailidena ikoonidel, joontel, tekstidel ja teiste graafilistel kasutajaliidestel on samuti esitatud veelgi täpsema väljanägemisega.
Vaata videot »
link to Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
 ARCHICAD 22 
Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
Arhitektidel on võimalik defineerida kompleksseid andmetöötluse avaldisi elementidele. Tulemusi saab kasutada ARCHICAD-'s elementide märkimiseks või filtreerimiseks ja esitada mistahes graafilise, tabeli või mudeli väljundina kasutades aritmeetika, loogika ja teksti käsitluse operatsioone - väga sarnane funktsioonidele tabeltöötlus programmides.
Vaata videokogumikku »
link to Parameetriliste profiilide redaktor
 ARCHICAD 22 
Parameetriliste profiilide redaktor
Parameetriliste profiilide redaktor kombineerib parameetrilise disaini ja graafilise profiili loomise vabaduse võimsuse. Luua saab veelgi intelligentsemaid profiile seintele, taladele ja postidele, defineerides parameetrilised servad Profile Editor'ga. See võimaldab nihutada individuaalselt või mitut serva üheselt profiili atribuudiga või osa tasemel - seda nii graafiliselt või läbi elemendi häälestuste.
Vaata videokogumikku »
link to Fassaadide projekteerimine
 ARCHICAD 22 
Fassaadide projekteerimine
Taasloodud Fassaadide projekteerimise töövahend võimaldab paindlikku disainimise keskkonda arhitektidele, et luua väliseid või siseseid fassaade. vaateid või pinnakatteid koos modulaarsete konstruktsioonidega ja hierarhiliste, korduvate mustritega. Disainimine ja detailide loomine Curtain Walls töövahendiga pole mitte ainult veelgi täpsem, aga ta on samuti lihtsam, et vastata kohalikele nõuetele dokumentatsiooni ja spetsifikatsioonide osas.
Vaata videokogumikku »
link to IFC andmete vastendamine objektides
 ARCHICAD 19 
IFC andmete vastendamine objektides
Üks suurepärane andmete haldamise omadusi ARCHICAD-s on vastendada projekti omadusi ja andmetabelite andmeid IFC Scheme Setup dialoogis IFC omadustega, et IFC eksport vastaks erinevatele dokumenteerimise standardite vajadustele. ARCHICAD 19 pakub uusi võimalusi, mis võimaldavad luua vastavusi kasutatuna mitmetel GDL objektidel objekti tüüpidel palju kiiremini.
Loe lähemalt »
link to Graafilised lemmikud
 ARCHICAD 20 
Graafilised lemmikud
Graafilised lemmikud kiirendavad igapäevast projekteerimise tööprotsessi kasutades visuaalset tagasisidet, mis on salvestatud elemendi häälestuste kohta koos automaatse genereerimisega, värviliste 2D või 3D eelvaate piltidena - saadaval igas töövahendis.
Loe lähemalt »
link to Kasutaja defineeritud elemendi omadused
 ARCHICAD 20 
Kasutaja defineeritud elemendi omadused
ARCHICAD-i mudelit saab kirjeldada kui keskset andmebaasi, mis salvestab kõik projekti andmed ja teeb selle kättesaadavaks kõikidele projekti kaasosalistele. ARCHICAD 20 tutvustab ARCHICAD Element Properties omadust: ühtne baastehnoloogia tuleviku BIM andmete haldamiseks ARCHICAD-i keskkonnas.
Loe lähemalt »
link to Graafilised omahäälestused
 ARCHICAD 20 
Graafilised omahäälestused
Selle omaduse baasil saab kuvada elemente igas mudelis vastavalt kohandatud graafilisele definitsioonile, et lihtsalt väljendada vastavakujuliselt soovitud disaini. Kasutage graafilisi omahäälestusi, et luua teema põhisd joonised poolautomaatsel viisil. Teil pole vaja kulutada aega lisaks 2D tööle või presentatsiooni jooniste loomiseks. Selle asemel nautige assotsiatiivse 3D/BIM sisu eeliseid.
Loe lähemalt »
link to NURBS definitsioon GDL-s
 ARCHICAD 20 
NURBS definitsioon GDL-s
NURBS definitsioon on nüüd GDL keeles. Selle tulemuseks on keeruliste mudelite, mis on loodud Rhino-s kui NURBS pinnad ja neid imporditakse ARCHICAD-i kui GDL objektid, mida saab kohandada läbi GDL häälestuste parameetrite. See arendu täiustab imporditud NURBS-põgiste geomeetriate kuvamist ARCHICAD-s, kus mudelid on loomupäraselt segmenteeritud. ARCHICAD-i kasutajatel on parem juhtimine iga individuaalse imporditud objekti esituseks, sõltuvalt selle mudeli eesmärgist.
Loe lähemalt »
link to IFC4 import-eksport
 ARCHICAD 20 
IFC4 import-eksport
ARCHICAD toetab importi ja eksporti mudeli vaate definitsioonidest (Model View Definitions), mis on arendatud mitme valdkonna põhiseks 3D režiimi andmevahetuse töövooks. Värskeim IFC4 Model View Definition tutvustab kahte erinevat suunda koordineerimaks erinevaid valdkondi: IFC4 Reference View ja IFC Design Transfer View.
Loe lähemalt »
link to Elemendi omaduste andmete massiline import
 ARCHICAD 20 
Elemendi omaduste andmete massiline import
Omaduste väärtuste import on lihtne, poolautomaatne funktsioon, et importida andmeid Excel-i töölehelt vastavatele ARCHICAD omaduste väärtuste väljadele. Selle omadusega ARCHICAD kasutajad ellimineerivad tüütu ja vigade-põhise ülesande sisestamaks konsultantide andmeid käsitsi.
Loe lähemalt »
link to Rhino import-eksport
 ARCHICAD 20 
Rhino import-eksport
ARCHICAD on võimeline lugema ja kirjutama originalset Rhino (3dm) failiformaati, võimaldades "referents mudeli" töövoogu kahe tarkvara vahel.
Loe lähemalt »
link to Kahepunktiline perspektiiv
 ARCHICAD 20 
Kahepunktiline perspektiiv
3D perspektiiv vaates saavad kasutajad ümber lülituda kahepunktilisele perspektiivile mistahes kaamera positsioonis, säilitades originaalse asukoha ja vaatamise nurga. Selle tulemusena 3D vertikaalsed servad muutuvad vertikaalseks perspektiivprojektsioonis.
Loe lähemalt »
link to gbXML-PHPP eksport
 ARCHICAD 20 
gbXML-PHPP eksport
ARCHICAD-i sisseehitatud energiaarvutuste funktsioon on disainitud, et toetada koostööd väliste hoone jõudluse analüüsi tarkvaradega. ARCHICAD 20 uus gbXML ja PHPP ekspordi valikud teevad lihtsamaks BIM andmete ülekande hoone jõudluse hinnangute töövahenditesse.
Loe lähemalt »
link to Järgmise põlvkonna trepi töövahend
 ARCHICAD 21 
Järgmise põlvkonna trepi töövahend
Treppide disainimine on üks kõige keerukamaid ülesandeid arhitektuuris. ARCHICAD 21 uus trepi töövahend katsetab tuhandeid disaini valikuid ja pakub kõige optimaalsema trepi disaini valiku lähtuvalt spetsiifilisest hoone kontekstist. Teostades tasutal tõsist sobitustööd, et olla kindel trepi sobivuses globaalsete ja kohalike standardite kohaselt, muudab see selle töövahendi, mis on tavaliselt valuline ülesanne millekski meeldivaks ülesandeks.
Loe lähemalt »
link to Järgmise põlvkonna piirde töövahend
 ARCHICAD 21 
Järgmise põlvkonna piirde töövahend
Uut piirde töövahendit saab kasutada, et luua keerulisi, assotsiatiivseid piirdeid ühenduma treppidega, põrandatega, seintega, katustega või maapindadega. Konfigureeritav piirde mustri töötleja vakub unikaalseid piirde mustreid, mis on spetsiifilised konkreetse projekti disainiga. Piirdeid saab luua ühe klikiga, baseerudes eeldefineeritud reeglitel ja standarditel.
Loe lähemalt »
link to Macbook Pro Touch Bar tugi
 ARCHICAD 21 
Macbook Pro Touch Bar tugi
Touch Bar on mitmikpuudutust võimaldav klaasriba, mis on klaviatuurile sisseehitatud võimaldamaks kohest ligipääsu töövahenditele, mida sa parajasti vajad. ARCHICAD tutvustab nüüd uut viisi kuidas kasutada oma MacBook Pro arvuti Touch Bar'i.
Loe lähemalt »
link to IFC kiirside
 ARCHICAD 21 
IFC kiirside
Väline IFC mudeli sisu mis on loodud teiste projekteerijate poolt - nagu konstruktsioon või tehnosüsteemid - on võimalik paigaldada kiirsidemetena (hotlink) ARCHICAD 21 projekti kui kaitstud refereeritav sisu. Neid IFC mooduleid saab lihtsalt uuendada kindlustades sujuva, edasi-tagasi koostöö inseneridega.
Loe lähemalt »
link to Elemendi klassifitseerimise haldamine
 ARCHICAD 21 
Elemendi klassifitseerimise haldamine
ARCHICAD 21 tutvustab paindlikku viisi klassifitseerida elemente ja tsoone, et paremini toetada kohalikke või firma standardeid ja võimaldada erakordset koostalitust erinevate projekti osapoolte vahel.
Loe lähemalt »
link to IFC publitseerimine
 ARCHICAD 21 
IFC publitseerimine
Kui defineerida IFC mudeli sisu kui Publisher'i element, siis iga salvestatud Publisher'i elementi saab kasutada täpselt nende väljundiks soovitud sisuga. Te võite varieerida elemendi sisu ja nähtavust häälestustega (kihikombinatsioonid, konstruktsiooni näitamine ja graafilised omahäälestused) ja peenhäälestada omaduste skeeme klassifitseerimise süsteemide vastavusi samamoodi kui geomeetrilisi konverteerimise häälestusi.
Loe lähemalt »
link to Integreeritud vastuolude kontroll
 ARCHICAD 21 
Integreeritud vastuolude kontroll
BIM oma evolutsioonis on muutunud de facto tööprotsessiks ja arhitektid saavad üha enam kaasprojekteerijatelt informatsiooni BIM formaadis. Selleks, et aidata arhitektidel täita nende rolli kui mudeli peakoordineerija, siis vastuolude kontroll võimaldab kahte gruppi elemente võrrelda läbi kasutajate loodud kriteeriumite kogumite baasil.
Loe lähemalt »
link to Ehitusmaterjalid ja oma profiilid GDL elementides
 ARCHICAD 21 
Ehitusmaterjalid ja oma profiilid GDL elementides
Ehitusmaterjalide ja profiilide (loodud Profile Manager abil) atribuute saab nüüd kasutada GDL elementides. Nendes korduselementides kus need parameetrid on saadaval, saavad kasutajad määratelda ehitusmaterjale ja/või profiili atribuute selle asemel, et lihtsalt kombineerida pinnakatteid, rastreid ja eeldefineeritud geomeetriat. Samuti saab ehitusmaterjalide mahtusid või kasutatud profiili tüüpe sildistada ja näidata andmetabelites.
Loe lähemalt »
link to Nutikas parameetrite ülekanne
 ARCHICAD 21 
Nutikas parameetrite ülekanne
New Element Transfer Settings can be saved into sets and are now used, not just by Favorites, but also by Parameter Transfer (Inject) to allow modification of only certain element parameters, available on-the-fly directly during inject or when applying favorites.
Loe lähemalt »
link to 3D stiilid - 3D Styles
 ARCHICAD 21 
3D stiilid - 3D Styles
New 3D Styles allow you to save 3D window settings and include them in your views. Change to 3D Styles will automatically be applied to any view using them.
Loe lähemalt »
link to Project Organizer
 ArchiCAD 10 
Project Organizer
The Organizer is related to and opened from the Navigator Palette. It houses essentially the same controls, but has a double-tree structure to make it easier to move and copy views and layouts from one map to the other.
Loe lähemalt »
link to Kaldu seinad-postid
 ArchiCAD 10 
Kaldu seinad-postid
All Walls, Beams and Columns can be slanted to any angle. A slanted wall or column tilts in one direction; its two faces are parallel to each other.
Loe lähemalt »
link to Profiilide haldur - Profile Manager
 ArchiCAD 10 
Profiilide haldur - Profile Manager
Complex Profiles are predefined as custom defined walls, columns and beams that can be edited by hand to take nearly any desired shape. Like other construction elements, a Profile™s essential structure derives from its Building Material, although various surface overrides are available on an element‐level basis for profile elements.
Loe lähemalt »
link to Keerukamad 3D tsoonid
 ArchiCAD 10 
Keerukamad 3D tsoonid
3D Spaces fit to slanted and profiled wall surfaces, but more than this, walls and columns can be subtracted automatically from the 3D Zones when you need to calculate volumes.
Loe lähemalt »
link to Jooniste haldur - Drawing Manager
 ArchiCAD 10 
Jooniste haldur - Drawing Manager
The Drawing Manager lists all types of drawings within a Project file, including Drawings referring to internal and external model views, and, Drawings inserted from other external sources (for instance PDF, DWG, DWF and image files)
Loe lähemalt »
link to PDF Import
 ArchiCAD 10 
PDF Import
Adobe PDF format is the most widely used documentation type, which can be inserted directly into any ARCHICAD project documentation page-by-page.
Loe lähemalt »
link to Sujuvate üleminekutoonidega rastrid - Gradient Fills
 ArchiCAD 10 
Sujuvate üleminekutoonidega rastrid - Gradient Fills
The quality of graphics is important for architects: polished drawings and presentations are key factors to winning a job. The purpose of Gradient Fills is to enhance architectural graphics; they are available for 2D fills created with the Fill tool (Drafting fills).
Loe lähemalt »
link to Mängu taoline 3D navigeerimine
 ArchiCAD 10 
Mängu taoline 3D navigeerimine
ARCHICAD 10 introduced a modern, “game-like” way when walking around the building and exploring its interior in perspective projection mode. In Explore mode, use the mouse and the arrow keys of the keyboard for navigation (as when playing a video game on a PC.)
Loe lähemalt »
link to Automaatsed juhtjooned
 ArchiCAD 10 
Automaatsed juhtjooned
GRAPHISOFT ARCHICAD 10 introduced Guide Lines (now called Snap Guides) to greatly simplify and ease graphic element creation, modifying and other input methods. Snap Guides are temporary lines and arcs that appear along existing elements, to assist accurate element placement.
Loe lähemalt »
link to Parameetrilised jooniste pealkirjad
 ArchiCAD 10 
Parameetrilised jooniste pealkirjad
Parametric and associative Drawing Titles can be placed automatically within Drawings. These smart elements can indicate Drawing information: including Drawing ID, Drawing Name and Scale.
Loe lähemalt »
link to Virtual Trace
 ArchiCAD 11 
Virtual Trace
Providing tighter control, better coordination and better integration of design teams, this industry first innovative technology enables simultaneous development of the 3D model and 2D documents with full coordination and continuous visual feedback.
Loe lähemalt »
link to Töölehed - Worksheets
 ArchiCAD 11 
Töölehed - Worksheets
Dramatically improve the design to production workflow. Using the Worksheet Tool you can smoothly transform your model views into highly detailed documents, create 2D documents from scratch or easily merge consultant data into the Virtual Building environment.
Loe lähemalt »
link to Ruumide sisevaated
 ArchiCAD 11 
Ruumide sisevaated
Kiirendage oma produktiivsust ja kindlustage täielik koordineerimine uue vastava ruumide sisevaadete (Interior Elevations) töövahendiga. Tegemist on aktiivsete mudeli vaadetega ja ruumide sisevaated on pidevalt sünkroniseeritud ja värskeimas seisus.
Loe lähemalt »
link to Visuaalne võrdlemine
 ArchiCAD 11 
Visuaalne võrdlemine
Peamine lahendus arhitektidele efektiivselt juhtida mudelite, vaadete ja dokumentide koordineerimist. Visuaalse võrdlemise abil on kindlus, et kõik projekti dokumendid on sünkroniseeritud ja mistahes erinevused on lihtsalt jälgitavad.
Loe lähemalt »
link to PDF eksport
 ArchiCAD 11 
PDF eksport
ARCHICAD võimaldab lihtsalt PDF tuge juba tarkvara siseselt! ARCHICAD-ga loodud PDF-d võivad sisaldada standardseid PDF omadusi nagu kihid, pisipildid ja järjehoidjad.
Loe lähemalt »
link to Mitmekorruselised kiirsidemed
 ArchiCAD 11 
Mitmekorruselised kiirsidemed
ARCHICAD 11 tutvustas mitekorruselist kiirsideme moodulit, mis tegi võimalikuks jagada mitmekorruselised hooned väiksemateks osadeks. Kogu mitmekorruselise hoone saab "hotlinkida" asendiplaanile.
Loe lähemalt »
link to Kaarjad- kaldu- komplekssed profiilseinad
 ArchiCAD 11 
Kaarjad- kaldu- komplekssed profiilseinad
ARCHICAD 11 pakkus rohkem mudelleerimisvabadust uute topeltkaldu seintega (pinnad pole paralleelsed), kaarjad komplekssed seinad ja väga täpsed koguste arvutused.
Loe lähemalt »
link to Lingitud markerid
 ArchiCAD 11 
Lingitud markerid
ARCHICAD-i vaated saavad intelligentselt viidata vajadusel üksteisele, nagu lõiked on viidatud korruseplaanidel ja risti paiknevatest ristlõigetel. Need markerid on lingitud kasutaja poolt eksisteeriva vaatepunktiga, vaatega või joonisega, mille informatsioon on kuvatud markeril.
Loe lähemalt »
link to Sulgede kogumid vaadetes
 ArchiCAD 11 
Sulgede kogumid vaadetes
ARCHICAD võimaldab Pens & Colors konfiguratsioone kasutada mudeli vaadetes (Model views). Sulgede kogumeid saab defineerida ja salvestada oma defineeritud nimedega lihtsamaks identifitseerimiseks. Sulgede kogumeid saab määrata eraldi igale projekti View-Map kandele. Sulgede kogumeid saab samuti defineerida joonistele, mis on paigaldatud kujundatavatele joonistele (layouts).
Loe lähemalt »
link to Korrusetundlik konstruktsioonielementide kuvamine
 ArchiCAD 11 
Korrusetundlik konstruktsioonielementide kuvamine
"Home Story" valik seob konstruktsioonielemendi konkreetse korrusega, olenemata elemendi füüsilisest asukohast. "Show On Story" valikut saab kasutada, et määrata kus kuvada konstruktsioonielementi.
Loe lähemalt »
link to Rippfassaad
 ArchiCAD 12 
Rippfassaad
Rippfassaadide (Curtain Wall) töövahend võimaldab kasutajatel lihtsalt disainida ja dokumenteerida rippfassaadide süsteeme. Põhinedes paindlikul hierarhilisel konstruktsioonil skeemide, füüsiliste liikmete ja lisaelementide baasil, saavad kasutajad lihtsalt juhtida ja muuta nii kogu süsteemi või väiksemat detaili.
Loe lähemalt »
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile