3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Archicad

Archicad 27AI VisualizerDesign CheckerRedshiftAlgoritmiline disainLisad
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Archicad 24 uued omadused

Building Together
Archicad 24 ühendab arhitekte ja insenere jagatud BIMcloud keskkonnas - töötades kõrgetasemeliste koostöö ja kommunikatsiooni töövoogudega, et võimaldada integreeritud projekteerimist. Sujuv ja taustal nähtamatult toimiv informatsioonivahetud loob meeskonnaliikmete vahel usaldust, kõrvaldab dubleerimist ja ülemäärast arhitektide ning inseneride vahelist tööd.

Töötage ühe meeskonnana


Projekteerimine

Mudelleerige ükskõik mida.
Mudelleerige kõike.
Looge Archicad võimsate töövahenditega kogu hoone BIM mudel. Integreerige ühes jagatud projekteerimise keskkonnas omavahel struktuuri mudel ja arhitektuurne mudel. Archicad töövahendite hulgas on nüüd Struktuuri Analüütiline Mudel.
MERDEKA 118, FENDER KATSALIDIS, fkaustralia.com
MERDEKA 118, FENDER KATSALIDIS, fkaustralia.com
MEP Modeler
Sisse ehitatud MEP modeler
Sisse ehitatud MEP projekteerimise töövahendid laiendavad veelgi Archicad 24 integreeritud projekteerimise võimalusi. Mep Modeler on alates sellest Archicad versioonist üks tarkvara osa. Kasutage intelligentseid MEP töövahendeid arhitektuurse mudeli sees. Integreerige MEP süsteemid korrektselt BIM mudeliga ilma vajaduseta kasutada ühendatud lähenemist.
Jagage ja avastage oma ideid
Avastage ideid ja projekteerimise alternatiive. Mudelleerige ja edastage oma ideed meeskonnale. Kui need on vastu võetud, siis saavad need koheselt projekti osaks.
Aidea, Filipiinid
Aidea, Filipiinid
PARAM-O
Lihtne korduselementide loomine
Looge isiklikke korduselemente visuaalse punktidel baseeruva PARAM-O töövahendiga ilma vajaduseta GDL programmeerimiskeele oskuse järele. Mudelleerige parameetriliste omadustega kõike alates interjööri detailidest kuni urbanistlike maastikeni. Looge parameetrilisi BIM elemente - võimalusi on lõputult!
Laadige alla PARAM-O
Vältige silmade väsimist tumeda ekraanireziimiga
Vältige silmade väsimist hämarates töötingimustes lülitudes ümber macOS operatsioonisüsteemil Dark Mode reziimile. Archicad kohandab vastavalt oma välimuse hoolikalt kujundatud ikoonide ja kasutajaliidese värvivalikute abil.
Archicad dark mode

Analüüs


Projekteerige paremaid hooneid

SHELL - ARTechnic arhitektid
SHELL | ARTechnic arhitektid | www.artechnic.jp | Foto © Nacasa & Partners Inc
Ehitage paremaid hooneid
Archicad 24 toob arhitektid ja konstruktsiooni insenerid BIM hoone integreeritud analüütilise mudeli abil samale lehele. Hoidke arhitektid ja insenerid omavahel sünkroonis, säästke aega ja kulusid kokkupuutevaba, ühe mudeli strateegiaga ja mõlemasuunalise töövooga.
Sisse ehitatud füüsilise ja analüütilise mudeli kontroll
Tõstke oma mudeli usaldusväärsust ja täpsust sisse ehitatud füüsilise ja analüütilise mudeli kontrolli ning sujuva mõlemasuunalise Archicad 24 ja analüüsi tarkvarade vaheliste töövoogude abil. See hoiab kokku teie aega ja raha.
Archicad mudeli kontroll
Archimatika, Ukraina
Archimatika, Ukraina
Üks jagatud mudel
Säästke aega, vältige vigu ja minimiseerige andmekadude riski jagatud mudelil põhineva arhitektide ja inseneride vahelise tõhusa projektijuhtimise abil - ehitatud kasutama OPEN BIM standardeid. Tugevdage meeskonnatööd ja projekteerige paremaid hooneid efektiivseid andmejuthimis protsesse kasutavate lahenduste abil.
Solibri Connection
Säästke aega oma projekti kohese kvaliteedikontrolliga ilma vajaduseta mudelit eksportida ja importida. Sorteerige ja jälgige probleeme tänu täielikule ühilduvusele Archicad 24 uue Issue Manager töövahendiga.
Solibri
Solibri Connection

Koostöö


Lihtne, pingevaba suhtlus

Püsige ühenduses
Avastage ja visualiseerige erinevusi mudelite ja paranduste vahel veelgi intuitiivsemal viisil tänu nutikale muutuste monitoorimisele ja reaalajas teavitamisele.
Püsige ühenduses
Lihtne muudatuste haldamine
Lihtne muudatuste haldamine
Kuna igal projektil on mitmeid osalisi, siis projekti muutuste jälgimine, mõistmine ja ellu viimine on oluline ülesanne. Archicad pakub selleks uut Model Compare töövahendit. Võrrelge kahte 3D mudelit või nende versioone ja visualiseerige ning filtreerige erinevusi nende vahel. Jälgige projektimuudatusi täpselt ja hinnake erinevaid variante, et saada parim võimalik lahendus.
Jälgige ja muutke
Lahendage probleeme kiiremini ja vähendage lahendamata probleemide riski selge organiseerimisega ja reaalajas teadetega BIM mudeli muutustest. Integreerige probleeme kolmandatelt osapooltelt - põhineb ühilduvusel standardsete probleemide haldamise lahendustega.
Jälgige ja muutke
Alati sünkroonis
Archimatika, Ukraina
Alati sünkroonis
Laadige üles ja uuendage mudeli sisu olenemate iga meeskonnaliikme asukohast tänu kiirele ja lihtsale töövoole ning BIMcloud keskkonnale. Säästke aega, vältige vigu ning jagage faile kindlustundega teades, et kõik on viimase versioonini uuendatud. Reaalajas juurdepääs jagatud mudelile läbi kogu projekteerimise protsessi tähendab seda, et kogu meeskond on kogu aeg sünkroonis.
Otsene informatsioonivahetus programmiga Revit
Vahetage informatsiooni programmiga Revit "karbist välja" ilma lisahäälestusteta. Importige ja eksportige elemente nende täpse geomeetriaga ja parameetritega (parameetrid on muudetamatul kujul) Revit (RVT) failidest koordineerimise ja viitamise eesmärgil.

Avage RVT faile lokaalselt või läbi BIMcloud keskkonna, kasutades Hotlink või Publish funktsioone.
RFA ja RVT geomeetria vahetus
informatsioonivahetus programmiga Revit
Lihtne projekti esitamine
Lihtne projekti esitamine
Avaldage oma Archicad projekte kergesti ühiskasutusega onlain keskkondades tänu efektiivsele esitamise protsessile. Enam ei pea ekraani taga valvama oodates esitamise või üles laadimiste lõppemist. Archicad teeb kõik selle teie eest.
Ühenduge tööstuse juhtivate CDE lahendustega nagu näiteks Aconex kasutades selleks buildingSMART-defineeritud "avatud" protokolle.
IFC mudeli vahetus programmidega Archicad ja Revit 2021
Nautige sujuvat koostööd Revit kasutajatega tänu täiustatud IFC ekpordile ja impordile.
IFC mudeli vahetus
IFC mudeli vahetus

Dokumenteerimine


Keskenduge oma projektile, mitte paberite täitmisele

Automatiseerige oma töövood
Kõrgtasemeliste programmeerimiskeelte abil nagu Python võib luua Archicad-le automatiseerimise makrosid ja täita käsujadasid väljastpoolt programmi. Teil on juurdepääs üldistele elementide, omaduste informatsioonile ja materjalide väljavõtte informatsioonile; muutke neid ja teisi Archicad elementide klassifikatsioone nii kuidas vaja.
rohkem Python kohta
automatiseerige oma töövood
Nutikam informatsiooni vahetus
MERDEKA 118, FENDER KATSALIDIS, fkaustralia.com
Nutikam informatsiooni vahetus
Vahetage andmeid konsultantidega väljaspoolt mudeli keskkonda nutikalt ja effektiivselt: muudetavate omaduste eksportimine programmi Excel karanteerib täpse ja kvaliteetse informatsiooni sisestuse teie BIM mudelisse.

Visualiseerimine


Uued ja täiustatud pinnamaterjalid
Kas see on päris või visualiseering? Looge kiiresti ja lihtsasti kõrgetasemelisi visualiseeringuid Additional Surface kataloogis olevate uute ja täiustatud pinnamaterjalide abil. 500+ pinnamaterjali, mille hulgas on realitslikud metallpinnad, võimaldavad luua rabavaid fotorealistlikke visualiseeringuid.
Uued ja täiustatud pinnamaterjalid
Äratage oma sisekujundused ellu
Äratage oma sisekujundused ellu
Lisage hubasust oma 2D ja 3D vaadetele, et saavutada moodsamat väljanägemist ja tunnetust. Sisustage kiirelt ja lihtsalt oma mudelid tuliuute objektidega täiendatud kataloogist tänu täiustatud projekteerimise töövoole.
Ükski projekt ei ole liiga suur
Presenteerige suvalise suurusega projekte otse oma mobiilses seadmes tänu uhiuuele BIMx 3D mootorile. Kogege täielikku BIMx kogemust ka oma arvuti töölaual.
Ükski projekt ei ole liiga suur
Rabavad reaalajas visualiseeringud
Dominic & Naoe Gallello elamu | Arhitect: Curt Cline | www.modernhousearchitects.com
Rabavad reaalajas visualiseeringud
Looge Archicad-Twinmotion Direct Link abil oma BIM projektidest kõrgetasemelisi visualiseeringuid, et kasutada neid informeeritud projekteerimisotsuste või kaasahaaravate klientidele suunatud presentatsioonide tegemiseks. Archicad 24 kasutajatele on Twinmotion 2020 TASUTA*!

Twinmotion lisainfo
Looge interaktiivseid 3D lahendusi Unreal Engine 4 abil nii Windows kui macOS keskkonnas uue Datasmith Exporter töövahendi abil.
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile