3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT-i lugu
2.märts 2017  ARCHICAD x   GRAPHISOFT x 
GRAPHISOFT-i lugu
Vaadake kuidas GRAPHISOFT kasvas väikesest firmast, mis oli ida ploki maal, maailma juhtivaks projekteerimistarkvara firmaks, millest on välja kasvanud edukas lipulaeva toode, ARCHICAD. TheB1M.com rändas hiljuti Ungarisse, et üles võtta dokumentaallugu GRAPHISOFT-i ajaloo ja visioonide kohta, mis on kasvanud väljaspoole Ungari piire. Olles kasvanud globaalseks kaubamärgiks koos oma lipulaeva tootega, mida kasutatakse lugematutel kordadel projekteerimisel ja projektimeeskondade poolt üle kogu maailma, on firma jäänud kindlaks oma väärtustele, mis on teada teinud ka edukaks. "Siin Ungaris on GRAPHISOFT väga mõjukas ja suur firma" selgitas tegevjuht Viktor Várkonyi. “Aga sisemiselt ma jagame ikka samalaadset mõtlemist, mida ma kogesin 25 aastat tagasi: et meil on suur unistus ja me tahame muuta maailma.”
Vaata videot »
EST tõlge
link to ARCHICAD on UK-s BIM Product of the Year kuuendat aastat järjest
9.november 2016  ARCHICAD x   GRAPHISOFT x 
ARCHICAD on UK-s BIM Product of the Year kuuendat aastat järjest
GRAPHISOFT, juhtiv BIM (Building Information Modeling) tarkvara arendaja arhitektidele, on teatanud, et ARCHICAD 20 on võitnud maineka auhinna "BIM Product of the Year" üheteistkümnendal igaaastasel üritusel "Construction Computing Magazine Awards" Ühendkuningriigis. See on kuues aasta järjest kui ARCHICAD on auhinnatud kõrgeima BIM toote auhinnaga. Lisaks tõi GRAPHISOFT jälle koju auhinna "Company of the Year".
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile