3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT tutvustab BIMx veebivaaturit
19.aprill 2018  BIMx x 
GRAPHISOFT tutvustab BIMx veebivaaturit
GRAPHISOFT tutvustas BIMx brauseripõhist versiooni, muutes ARCHICAD sisu navigeeritavaks kui lisateenus BIMx Model Transfer lehel. BIMx veebivaatur laseb kasutajatel ja nende klientidel ligi pääseda kogu hüpermudeli sisule, kaasaarvatud 3D mudelid, dokumentatsioon ja mistahes BIM andmed ilma mingit rakendust või brauseri plug-in instaleerimata. Kasutajad saavad navigeerida otse oma brauseriaknas nii PC'l ja MAC'l. Aktiivsed ArchiCLUB liikmed saavad hõlpsasti oma veebisaidile lisada BIMx veebivaaturi, et presenteerida oma kodulehel oma firma portfooliot klientidele ja uutele huvilistele niisugusel unikaalsel viisil.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIMx toetab nüüd Apple iPhone X Super Retina ekraani!
23.jaanuar 2018  BIMx x 
BIMx toetab nüüd Apple iPhone X Super Retina ekraani!
GRAPHISOFT'i auhindu võitnud BIMx toetab laiendatud iPhone X täisekraani ilma ekraani sisu lõikamata. Hüpermudelid täidavad ekraani iga piksli kindlustades presentatsiooni täiusliku kogemuse. Lisaks kõik BIMx juhthäälestused on kohandatud, et toetada Apple-i uusi omadusi. BIMx ja iPhone X pakuvad koos nutiseadmel ülimat disaini presenteerimise kogemust.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIMx on arhitektidele parimate aega säästvate rakenduste hulgas
22.august 2017  BIMx x 
BIMx on arhitektidele parimate aega säästvate rakenduste hulgas
Ajakiri "Architects' Journal" avaldas hiljuti nimekirja sellest, millised oleksid arhitektidele parimad aega säästvamad rakendused ja GRAPHISOFT BIMx oli üks nende hulgast. Nimekirjas oli mitmed erinevad teemavaldkonnad nii põrandaplaanide loomisest kuni Päikese liikumise kaardistamiseni - auhinnatud BIMx oli valitud parimaks rakenduseks, mis aitab presenteerida ja uurida hoone projekti unikaalsel ja interaktiivsel viisil mobiilsetel seadmetel.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Uurige BIMx-i selles GRAPHISOFTi viimases videos
21.august 2017  BIMx x 
Uurige BIMx-i selles GRAPHISOFTi viimases videos
Mitmeid auhindu võitnud BIMx on unikaalne integreeritud 2D ja 3D-ehitusprojektide navigatsiooni tehnoloogia, mis aitab vähendada proejekteerimise ja ehitusplatsi vahelist lõhet. GRAPHISOFT avaldas hiljuti video "Explore BIMx Hyper-models on mobile devices",  mis selgitab algtõdesid, mis on olulised kasutades värskemaid BIMx aja BIMx PRO rakendusi nii mistahes Apple iOS või Google Android mobiilsetel seadmetel.
Vaata videot »
EST tõlge
link to Elamus Google Cardboard VR kasutamisel koos BIMx-ga kasvab veelgi
14.detsember 2016  BIMx x   Virtuaalmaailm 
Elamus Google Cardboard VR kasutamisel koos BIMx-ga kasvab veelgi
Vastavalt 2PM Architects, "Virtuaalne Reaalsus VR on suurepärane arhitektuursetele projektidele. See pole alati nii lihtne klientidele visualiseerida disaini joonistega paberil, aga Google Cardboard VR koos BIM-ga muudab seda kõike." UK-põhine firma tegi ülevaate, millised teised VR lahendused on turul arhitektidele saadaval ja leidsid et "ArchiCAD BIMx koos Google Cardboard VR-ga on parim ja kõige lihtsam tööprotsess BIM-st kuni VR arhitektuursete jalutuskäikudeni. Google Cardboard eeliseks on samuti £15 hind ja VR kasutamine nutitelefoniga. Teised VR vaaturid nagu Oculus Rift ja HTC Vive maksavad üle £500 ja on seetõttu vähem kättesaadavad."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Google Cardboard tugi on nüüd viimases GRAPHISOFT BIMx versioonis
21.november 2016  BIMx x   Virtuaalmaailm 
Google Cardboard tugi on nüüd viimases GRAPHISOFT BIMx versioonis

GRAPHISOFT on kuulutanud välja virtuaalse reaalsuse (VR) funktsioonid oma mitmeid auhindu võitnud BIM presenteerimise ja kommunikeerimise rakendusele BIMx.

Uus VR funktsionaalsus on lisatud BIMx-le kasutamiseks koos Google CardboardTM vaaturiga (versioon 2.0) Android ja iOS nutitelefonides, mis võimaldab kasutajatel navigeerida 3D ruumis lihtsalt pöörates oma pead soovitud suunas.

Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIMx virtuaalse reaalsuse (VR) kogemus
8.november 2016  BIMx x   Virtuaalmaailm 
BIMx virtuaalse reaalsuse (VR) kogemus

2016 sügise uuendus GRAPHISOFT BIMx ja BIMx PRO osas toob uued funktsioonid nii iOS-i ja Android-i. Uus uuendus toetab Google Cardboard-i, mis on olnud peamisi BIMx soove üle maailma.

BIMx rakendus iOS-l toetab nüüd samuti kahe pildiga vaatamise režiimi, mis võimaldab rakendusel kasutada külg külje kõrval ekraani kaheks jagatuna. Kasutades URL-põhist andmevahetust BIMx ja teiste rakenduste vahel annab veelgi sujuvama kogemuse.

BIMx PRO-s, on uus valik võimaldamas kasutajatel selekteerida enam kui ühte mudeli elementi sissetuleva hüperlingi kaudu.

BIMx - App Store

BIMx - Google Play

BIMx - App Store laadimislink »
EST tõlge
link to BIMx võimaldab nüüd BIM andmetele ligipääsu igast kohast
2.august 2016  BIMx x 
BIMx võimaldab nüüd BIM andmetele ligipääsu igast kohast
GRAPHISOFT on tutvustamas olulisi uuendusi oma mitmeid auhindu võitnud BIM presentatsiooni ja kommunikatsiooni rakendusele BIMx. Värskeim uuendus lisab uusi omadusi nii BIMx ja BIMx PRO versioonidesse. BIMx uuendus sisaldab samuti mitemeid funktsioone Android kasutajatele, mis varasemalt olid ainult iOS versioonis.

Lugege pressiteadet...
Külasta BIMx lehte »
EST tõlge
link to BIMx - Canon MREAL System reklaamvideos
22.juuli 2016  BIMx x   Virtuaalmaailm 
BIMx - Canon MREAL System reklaamvideos
"Canon MREAL System for Mixed Reality" on ettevõtetele mõeldud visualiseerimise töövahend. Selles Jaapani reklaamvideos selle toote kohta, testiti samuti BIMx virtuaalset reaalsust MREAL süsteemis.
Vaata videot »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT'i BIMx & BIMx PRO võimaldavad nüüd laiendatud ligipääsu pilve salvestatule
22.juuni 2015  BIMx x 
GRAPHISOFT'i BIMx & BIMx PRO võimaldavad nüüd laiendatud ligipääsu pilve salvestatule
GRAPHISOFT® tutvustab pilve salvestatule ligipääsu oma auhindu võitnud BIM presenteerimise rakendusele BIMx. Pilve salvestamine on muutunud tavapäraseks valikuks multi-platvorm ja mobiilsetele kasutajatele, eriti nendele kasutajatele, kes on pidevas liikumises. BIMx on laialdaselt kasutuses arhitektuur-ehituslikus valdkonnas projektide presenteerimiseks asjaosalistele ja tal on võime sünkroniseerida projekti mudelit viimasele versioonile, mis on oluline objekti kohapealsetes situatsioonides.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIM projekti jagamine muutub BIMx uuendusega lihtsamaks
24.veebruar 2015  BIMx x 
BIM projekti jagamine muutub BIMx uuendusega lihtsamaks
GRAPHISOFT tutvustas lihtsamat ja veelgi paindlikumat litsentsiskeemi oma auhinnatud BIM presentatsiooni rakendusest BIMx. Lihtsustatud litsentsivalikute baasil on kasutajatel parem arusaamine kas valida BIMx FREE (tasuta) versiooni või tasulise BIMx PRO versiooni vahel.

Vaata videot
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
28.oktoober 2014  BIMcloud   BIMx x   kasutajad 
ArchiCAD juhtumiuuringu raport / Spetsiaalne intervjuu
Aprillis 2014 käivitas Obayashi “Smart BIMcloud” töösüsteemi, mis jagab pilves BIM mudeli andmeid tsentraalses GRAPHISOFT BIMcloud keskkonnas ja ArchiCAD BIM mudeli vaaturis BIMx Docs, mis töötab iPad/iPhone seadmetes. Koostöö süsteem, mis baseerub GRAPHISOFT ArchiCAD'l, teeb samuti koostööd mitmete teiste BIM tarkvaradega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kuidas lisada kaamera vaateid BIMx mudelile?
15.september 2014  BIMx x   Nipid   õppejuhend 
Kuidas lisada kaamera vaateid BIMx mudelile?
Kas teadsite, et saate määrata erinevaid navigeerimise valikuid oma BIMx mudelile? Kaamera vaadete paigaldamisel ArchiCAD'i projekti võite lisada ka videosid, mis aitavad kliendil lihtsamalt BIMx mudeliga tutvuda. Samuti on võimalik piirata navigeerimist ainult nende videode/kaamerate vaadetega. See artikkel aitab seda protsessi samm-sammult läbi käia.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Ettevõtja on ühendanud projektide võitmiseks kolm jõudu: praktilised kogemused, ArchiCAD ja BIMx
11.august 2014  ArchiCAD   BIMx x 
Ettevõtja on ühendanud projektide võitmiseks kolm jõudu: praktilised kogemused, ArchiCAD ja BIMx
Jackson Hole's Wyoming's firmas Design Associates Architects, Chris Lee on kasutanud ArchiCAD'i elamispindade, äri- ja tööstusprojektide projekteerimisel üheksakümnendate lõpust alates. Ettevõtjana ütleb Lee, et ta on otsinud alati võimalusi olla efektiivsem ja mis aitaks tema äril areneda. Lee on eelisena ära kasutanud võimsa kombinatsioonina oma oskused ja ArchiCAD'i, et olla kõige tõhusam ja võistelda isegi suuremate firmadega. Tööde võitmisel lisaks ArchiCAD'le on korduvalt kindlasti kaasa aidanud ka BIMx kasutamine.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT väljastab BIMx Docs Android platvormile
11.august 2014  BIMx x 
GRAPHISOFT väljastab BIMx Docs Android platvormile
GRAPHISOFT®, juhitv arhitektuurse mudelprojekteerimise (Building Information Modeling - BIM) tarkvara arendaja, teatas täna, et tema auhinnatud BIM esitlemise rakendus, BIMx Docs, on saadaval Android telefonidele ja tahvlitele Google Play keskkonnas. See väljalase muudab BIMx Docs kättesaadavaks suurimale mobiilsele operatsioonisüsteemi platvormile maailmas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Nipid ja trikid: Kuidas defineerida oma eelvaatepilti BIMx Hyper-mudelile
23.juuli 2014  BIMx x   Nipid 
Nipid ja trikid: Kuidas defineerida oma eelvaatepilti BIMx Hyper-mudelile
Kas teadsite, et saate häälestada eelvaate pilti, mida kuvatakse Teie BIMx Hyper-mudelil? Te võite kasutada mistahes pilti oma 3D vaatest või kujundatud joonise (layout) lehest oma projektist või valite muu pildi eelvaate pildi kuvamiseks. See pilt on nähtav BIMx Transfer kodulehel ja BIMx mudelite nimekirjas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kuidas paigaldada hüperlinke on BIMx mudelisse
24.juuni 2014  BIMx x   Nipid 
Kuidas paigaldada hüperlinke on BIMx mudelisse
Astuge oma BIMx kogemuste osas järgmisele tasemele määrates vabalt valitud veebilinke oma BIMx mudelite sisse. Tänu nendele veebilinkidele saate suunata oma kliente spetsiifilise toote informatsiooni juurde lihtsamal viisil otse oma BIMx mudelist.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Nipp: Mitmete mudelite esitlemine ühes BIMx Hyper-mudelis
6.juuni 2014  BIMx x   Nipid 
Nipp: Mitmete mudelite esitlemine ühes BIMx Hyper-mudelis
Olete kunagi mõelnud, milline oleks parim viis alternatiivselt esitleda oma projekte klientidele? Või on teil olnud renoveerimise projekte, kus te olete maadelnud erinevate rekonstrueerimise staadiumite esitlusega? Ärge enam otsige, sest BIMx Hyper-mudel annab teile võimaluse seda teha kõige intuitiivsemal viisil. Selles artiklis meil on mitmeid näiteid kolmest erinevast projektist, mida saab esitleda BIMx Docs abil näidates 3D mudelite erinevaid seisusid. Vaataksime neid erinevaid stsenaariume, et anda teile ideesid, milleks BIMx on võimeline 3D mudeli mitmete vaadetega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to NIPP: Kuidas kustutada BIMx mudeleid oma iOS seadmest
13.mai 2014  BIMx x   Nipid 
NIPP: Kuidas kustutada BIMx mudeleid oma iOS seadmest
Kui Teie iPhone või iPad maht on täis BIMx mudelitest, siis võib Teil olla soov kustutada mõningaid vanu mitte kasutuses olevaid mudeleid. Teil on kaks valikut kustutada mudeleid oma BIMx rakendusest:
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT BIMx uudised: BIMx Docs võimaldab klientidele mudeli jagamiseks uut litsentsi valikut
8.aprill 2014  BIMx x 
GRAPHISOFT BIMx uudised: BIMx Docs võimaldab klientidele mudeli jagamiseks uut litsentsi valikut
BUDAPEST, 8 Aprill 2014 – GRAPHISOFT®, juhtiv ehitise informatsiooni modelleerimise - Building Information Modeling (BIM) - arhitektuurse tarkvara arendaja, kuulutas täna välja auhindu võitnud BIM presentatsiooni rakendusele BIMx Docs uute litsentside valiku, mis võimaldab arhitektidel lihtsalt jagada nende Hyper-mudeleid oma klientidega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Laadige GRAPHISOFT peakontori BIMx Hyper-mudel
8.aprill 2014  BIMx x 
Laadige GRAPHISOFT peakontori BIMx Hyper-mudel
Kas olete kuulnud uuest BIMx Docs mudeli jagamise litsentsi valikust, mis võimaldab jagada teie BIMx mudeleid klientidele ja kolleegidele? Kui ei, siis klikkige alloleval lingil, et näha kuidas see tegevus toimib iPad või iPhone seadmetes. Avage ülevaatlik BIMx hyper-mudel GRAPHISOFT peakontorist täieliku 2D dokumentatsioonina, mis sisaldab nii korruseplaane, lõikeid ja vaateid. Kõndige ringi kõikides ruumides ja vaadake kus arendatakse igapäevaselt ArchiCADi!
Laadimise link »
EST tõlge
link to Firma Custom Timber Log Homes kasutab BIMx
24.veebruar 2014  ArchiCAD 17   BIMx x 
Firma Custom Timber Log Homes kasutab BIMx
Pikaaegne ArchiCADi kasutaja Chris Sparks firmast Custom Timber Log Homes on kasutanud BIMx poolteist aastat. "BIMx Docs valmimise järgselt – on võimalik moodustada BIM ja ehituse dokumente – samas me oleme "vau" tasemest hoopis järgmisel tasemel" ütles Chris. Lisaks on parem arusaam sellest, mida ArchiCAD ja BIMx Docs võimaldab ja Chris ütleb, et BIMx Docs väärtuseks on see, et seda saab linkida ka müügiprotsessiga. See pole veel kõik: raha mida Chris paberilt säästab tähendab seda, et saab suhelda oma klientidega iPad abil juba lähitulevikus, mis võimaldab BIMx Docs dokumentidel juurdepääsu juba algusest peale. "Pärast 8 kuni 10 jooniste kompletide väljatrükki on iPad hind juba ära kulutatud, nii et sellel on mõtet." Oleme sellega täiesti nõus.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to LIVE Onlain Seminar: Tutvustakse BIMx Docs koos Hyper-mudeli võimalustega
24.oktoober 2013  BIMx x 
GRAPHISOFT™ järgmine LIVE, onlain seminar toimub teisipäeval 29. oktoobril ja tutvustab BIMx Hyper-mudeleid. BIMx Docs koos tema Hyper-mudeli võimalusega omab potentsiaali, mis muudab fundamentaalselt viise, kuidas inimesed olles kaugel oma kontori keskkonnast ja/või ilma BIM koolitust läbimata, saavad uurida BIM projekte oma puuketundlikel seadmetel. BIMx Docs pakub silmapaistvat jõudlust ja sujuvat liikumist isegi täismahulistele suuremastaapsetele BIM projektidele, mis võivad sisaldada sadu kujundatud jooniseid.
Vaata videot »
EST tõlge
link to BIMx Docs toob täielikult integreeritud BIM projektid iPhone/iPad keskkonda
15.oktoober 2013  BIMx x 
BIMx Docs toob täielikult integreeritud BIM projektid iPhone/iPad keskkonda
GRAPHISOFT® kuulutas välja Põhja-Ameerika BIM konverentsil uue põlvkonna BIMx® rakenduse saadavuse Apple App Store keskkonnas. Uude versiooni on lisatud täiesti uudne “BIMx Docs” funktsioonide pakett, mis võimaldab ligipääsu täielikule BIM projektile, sisaldades nii 2D dokumentatsiooni/jooniseid kui ka 3D mudelit. Täiustatud “Hyper-mudeli” tehnoloogia võimaldab täielikku 2D ja 3D integreeritust, mis teeb navigeerimise veelgi intuitiivsemaks, sujuvamaks ja kiiremaks kui enamus teisi konstruktsioonidega seotud mudeleid või dokumentatsioone näitavaid mobiilsed rakendused.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile