3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisAxisVMOpen BIMKoolitusAbikeskus
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
Archicad 25 - Nüüd saadaval
Archicad 25
nüüd saadaval
Laadige alla
Koostöö
Lihtsam koostöö tehnosüsteemide projekteerijate ja ehituskonstruktoritega. Open BIM ja andmevahetuse täiustused.
Loe lähemalt >
Projekteerimine
Suurem projekteerimise vabadus, täiustatud kasutatavus ja navigeerimine, täpsemad materjalide väljavõtted.
Loe lähemalt >
Visualiseerimine
Realistlikud varjud ja kohandatavad pinnatekstuurid. Täiustatud visualiseerimise võimekus.
Loe lähemalt >
Dokumenteerimine
Veelgi täpsemad materjalide väljavõtted. Uued sildi valikud tsoonidele ja MEP elementidele.
Loe lähemalt >

Archicad 25 uued omadused

Koostöö
Suurepärane hoone valmib projekteerijate, arhitektide, inseneride ja ehitajate ühistööna. Me oleme pühendunud, et lihtustada avatud koostööd. Archicad toetab enam kui 40 ekspordi ja impordi formaati, nende hulgas sellised klassikud nagu DWG, PDF ja XLS aga samuti ka kaasaegsed OPEN BIM formaadid IFC ja BCF. Viimati mainitud on tootjatest sõltumatud ja valdkonna standardid.
Archicad 25 Uus Survey Point
Uus Archicad-i sisseehitatud Survey Point
Kiirendage koostöö töövooge Archicad 25 uue Survey Point abil. Survey Point võimaldab lihtsamat, tsentraliseeritud reaalsete koordinaatide haldamist kõigis Open BIM töövoogudes. Survey Point toetab IFC ja BCF failivahetust ja võimaldab paremat ühilduvust harjumuspäraste failiformaatidega (näit. DWG).
Archicad 25 Mudelite vahetus Revit-i ja Solibri-ga
Koostalitlus programmiga Revit
Tugi Revit-i failiformaatidele kuni 2021 versioonini on nüüd Archicad-i sisse ehitatud. Importige RFA formaati Archicad objektina ja looge MEP elemente Revit failide perekonnast. Eksportige 3D mudel Revit 3D geomeetriana ja moodustage kiirside 3D RVT mudeliga. Archicad käsitleb nüüd Revit-i Valdkonna filtrit (Discipline filter), nii et kui te loote kiirsideme Revit failiga, siis seda, mida te näete Revit keskkonnas näete ka Archicad-s.
Lihtne üleminek Revit-lt Archicad-le
Migreerudes Revit-lt Archicad-le võite kasutada juba olemasolevaid projekti faile, tänu RFA & RVT geomeetria vahetuse funktsionaalsusele. See omadus on Archicad 25-s koheselt kasutatav koos Autodesk Revit 2021 toega.
Solibri ühenduse täiustused
Solibri on oma eriala juhtiv reeglite ja ehitatavuse kontrolli rakendus. Säästke aega ja vältige vigu tänu Archicad-Solibri ühenduse lisaprogrammile, mis on kõigile kasutajatele tasuta. Viimaste täiustustega võite valida Solibri-s aktiivsed Selection Basket-is asuvad elemendid Archicad-s ja vaadelda neid samast kaamera asukohast.
Täiustatud IFC eksport, vähema tööga rohkem informatsiooni
Vahetage hõlpsasti mudeli geomeetriat ja andmeid täiustatud IFC ekspordi abil, mis teeb nüüd automaatselt vahet avade ja geomeetriliste avade vahel (Geometric Holes), toetab geomeetrilisi avasid koorikutes ja identifitseerib komponente nende materjalide alusel ning seda isegi komposiit (mitmekihiliste) elementide ja keeruliste profiilide korral.
Täitke Archicad-i mudelid kiiresti väliste konsultantide infoga
Koostöö konsultantidega muutus lihtsamaks
Lisage oma Archicad mudelile informatsiooni importides seda konsultantidelt saadud Exceli tabelitest. Tehnoloogia tutvustusena on nüüd toetatud isegi kiirsidemetega moodulid.
Konstruktsiooni analüütilise mudeli täiustused
Archicad 25 Konstruktsiooni analüütiline mudel
Genereerimise reeglite edasiarendused
Genereerimise reeglid aitavad kontruktoritel vältida mahukat käistsi tööd konstruktsiooni analüütilise mudeliga. Archicad 25 sisaldab uusi omadusi nagu edasiarendatud nihete täpsustamised (Offset Adjustments) ja ühenduse ulatus (Connection Range), kattuvate 2D osade elimineerimine ning sujuvamad konstruktsiooni toed.
Koormuste uut tüüpi käsitlemine
Tehke koostööd konstruktoritega ilma, et seeläbi tekiks andmete kadu. Insenerid lisavad mudelile informatsiooni, nagu koormused ja koormustega seotud andmed, enda eelistatud kontruktsiooni analüüsi töövahenditega. Archicad 25 kuvab inseneride poolt loodud SAF mudeli avamisel koormuseid ja koormustega seotud andmeid korrektselt. Vaadelge ja hallake koormuseid ja koormustega seotud informatsiooni, nagu koormusolukorrad ja koormuste kombinatsioonid. Konstruktorid võivad häälestada ja lisada uusi koormusi Archicad mudelis.
Automatiseeritud eksport vastavalt toodetud profiilidele
Säästke aega ja vaeva kui vahetate faile konstruktoritega. Kui ekspordite konstruktsiooni elemente SAF-l põhineva andmete vahetuse käigus, siis Archicad 25 seob need automaatselt toodetud profiilidega, mis põhinevad eelnevalt defineeritud või kohandatud andmebaasidel.
FRILO ühendus
Vahetage konstruktsiooni mudeleid Archicad-i ja FRILO vahel lihtsa nupule vajutusega - puudub igasugune risk, et vahetatav informatsioon oleks aegunud. Selekteerige element (või kogu mudel) ja valige Open in FRILO, et analüüsida oma konstruktsiooni analüütilist mudelit.
Projekteerimine
Suurepärased projektid säravad oma detailidega. Et aidata teil silma paista, teeb Archicad 25 paljudes pisiasjades töö lihtsamaks - võimaldades märkimisväärselt võimendatud mugavust, täpsust ja efektiivsust.
Archicad 25 modulaarsed köögikapid
Uus kodu- ja kontorimööbel
39 uut kaasaegset mööbli ja sisustuse objekti - näiteks nagu modulaarsed köögikapid, diivanvoodid, riidekuivatid, kardinad, riidepuud, lauad, toolid, madratsid ja grillseadmed kuuluvad nüüd vaikimisi Archicad objektide kataloogi - kokku üle 1300 parameetrilise objekti.
Archicad 25 Kiire ümberlülitus 2D ja 3D vahel
Kiire ümberlülitus 2D ja 3D vaadete vahel
Te töötate 3D-s aga eelistaksite töödelda komponenti 2D-s? Nüüd toimib see sujuvalt: lihtsalt valige element välja ja avage see suvalises teises vaates. Edasi-tagasi 2D ja 3D vahel liikumine on sama lihtne.
Archicad 25 Polügonaalsed avad ja MEP sildid
Polügonaalsed avad
Kasutage nüüd veelgi täpsemat materjalide väljavõtet. Looge suvalise kujuga avasid kohandatud kujuga polügonaalsete seina avade abil, mille kuju oleks sobiv teie tehnosüsteemi elementide järgi - tulemuseks on veelgi täpsemad materjalide kogused.
Rhino 6 ja 7 ühenduse täiustused
Importige ja eksportige Rhino 6 ja Rhino 7 faile, et kasutada valdkonna juhtiva orgaanilise vabavormi disaini töövahendi võimsust. Seejärel lülituge ümber Archicad-i, et jätkata projekteerimise ja dokumenteerimise protsessi.
Trepi töövahendi täiustused
Archicad 25 Trepi töövahendi täiustused
Uus Piki kõõlusid (Along Chord) trepi loomise geomeetriline meetod
Defineerige spetsiifilistele kohalikele standarditele vastavate treppide käiguteede pikkused. Eelmine Piki kaart (Along Arc) geomeetria meetod on samuti kasutatav.
Uued astme sümmeetria kombinatsioonid kõikidele asümmeetrilistele nurgastme tüüpidele
Uus trepi asümmeetriliste nurgastmete valik: Turning Point – Asymmetric Going.
Defineerige ja häälestage kohandatavaid treppe, mis järgivad kiirelt ja lihtsalt teie projekti eesmärke.
Uus trepi mademe häälestus
Mademe lisapikkust saab nüüd automaatselt jagada võrdselt mademe algusest või mademe lõpust. See funktsioon tuleb kasuks puhkudel kui olemasolev trepp tuleb kohandada muutunud projekti keskkonnaga.
Kontrollige Archicadi-s kattuvaid elemente
Kõrgekvaliteetsed mudelid Archicad-ga
Lisaks dubleeritud ja täielikult kattuvate elementide kontrollimisele saab Archicad-s nüüd kontrollida ka osaliselt kattuvaid elemente. Kasutades seda tehnoloogia tutvustuse omadust võite täieliku kindlustundega väljastada oma mudeleid.
Visualiseerimine
Arhitektuur on enamat kui professionaalsete projektide loomine. See tähendab tegelikult eesmärgi edastamist ja ruumi ning mahu vahelist koostoimimist. Archicad 25 pakub suurt valikut uuendusi, et muuta teie projekte väljendusrikkamateks.
Archicad 25 pinnaktete tekstuurid
Pinnakatete tekstuuride kuvamine lõigetes ja vaadetes
Edastage oma projekte elutruudes detailides. Kuvage pinnakatete tekstuure otse Archicad-i lõigetes ja vaadetes ilma vajaduseta lisatarkvara järele.
Archicad 25 pehme varjutus ja katterastrite valik tekstuurides
Realistlik pehme varjutus ja katterastrite valik tekstuurides
Edastage oma projekte täpsetes, kunstipärastes detailides. Kasutage pehmet varjutust, et lisada kontuure ja sügavust pindadele lõigetes ja vaadetes. Katke tekstuure omal valikul katterastritega. Teie klient saab parema ülevaate mudelist ja te võidate kiiremast projekti kinnitusest.
Metal graafika tehnoloogia Mac kasutajatele
3D visualiseerimine on Mac kasutajate jaoks kiirem kui kunagi varem. Archicad kasutab selleks Metal-t, Apple-i uut graafika API-t, mis asendab Open GL. Metal-l on pea otsene juurdepääs graafika protsessorile, mis annab tulemuseks lühema visualiseerimise aja.
Looge vapustavaid ilupilte Archicad-s hämmastavalt kiiresti kasutades Maxon Redshift-i
Redshift visualiseerimismootor saadaval otse Archicad-s
Maailma esimene täielikult GPU-kiirendiga varustatud renderdusmootor Maxon Redshift on nüüd saadaval Archicad 25 SSA/Forward tellijatele. Redshift pakub kogumikku võimsaid omadusi, mis on välja töötatud loominguliste persoonide ja igas suuruses meeskondade jaoks.
Loobuge visualiseerimise kvaliteedi ja kiiruse vahel balanseerimisest
Kontrollige muru tekstuuri detailsuse astet, et saavutada kõrgekvaliteedilisi visualiseeringuid lähivaadetes või vähendage seda maastiku vaadete korral.
Dokumenteerimine
Püsige esimeste seas tänu vigadeta dokumentatsioonile, mis järgib automaatselt teie projekti ja vastab regulatsioonidele ja kohalikele standarditele.
Näidake tsoone ja kohandage nende teavet mis tahes dokumentatsioonivaates Archicad-s
Tsoonid lõigetes ja vaadetes
Dokumenteerige spetsiifilisi tsoonide kohta käivaid andmeid automaatselt ja täpselt uute tsooni siltidega - ilma käsitsi töö vajaduseta.
Archicad 25 graafilised tühistamise valikud
Veelgi täpsem hinnakalkulatsioon komponentide andmetabelites
Väljastage suurema täpsusega hinnakalkulatsioone tänu täiustustele komponentide andmetabelites ja kalkulatsiooni meetodites. Arvutage lisaks neto ja bruto pindalale ning mahule ka komponentide "tinglik" (conditional) pindala ning maht. Kehtestage reeglid ja tingimused, mis vastavad kohalikele nõuetele, et näiteks mitte arvestada avausi.
Kohandage ja vormindage hõlpsalt interaktiivseid andmetabeleid Archicad-s
Enam kontrolli interaktiivsete andmetabelite formaadi üle
Häälestage elementide interaktiivseid andmetabeleid kiiresti ja lihtsalt tänu paindlikule ja järjepidevale formaadile. Koostage nimekirju, unifitseerimist, summeerimist või korrutamist isegi erinevate andmetabelite väljade ühendamise korral.
Archicad 25 graafilised tühistamise valikud
Uued graafilised omahäälestuste valikud
Nautige enamat paindlikkust oma projekti elluviimisel. Uued graafilise omahäälestuste (Graphic Override) võimaluste hulgas on kohandatud RGB värv nii pinna kui tausta sule omahäälestuse puhul; pinna läbipaistvus; ning mudeli vaates sisse/välja lülitatud kontuurid pindadel ja lõike pindadel.
Uus sildistamise võimalus tehnosüsteemide (MEP) elementidega
Kuvage automaatselt tehnosüsteemidega seotud informatsiooni sujuvamaks tehnosüsteemide dokumenteerimise töövooks.
Mõõtketid muutusid intelligentsemateks
Kasutage mõõtkette, mis reageerivad targalt valides oma asukohta vastavalt elemendi haardepunktide nähtavusele. Kui haardepunktid on nähtamatud, siis paikneb mõõtkett ümber objekti keskele, kui haardepunktid on nähtavad, siis paikneb mõõtkett tagasi algsesse asukohta.
Rohkem valikuid, rohkem informatsiooni
Täiustage oma materjalide väljavõtet uute ajastatavate parameetritega. Määrake oma projekti elementide summaarseid põranda ja seine pindalasid automaatselt.

Installeerige Archicad

Standard installatsioon
Installeerige Archicad oma arvutisse eraldiseisva aplikatsioonina.
Lisainformatsioon
Võrgu installatsioon
Installeerige Archicad korraga mitmesse võrku ühendatud arvutisse.
Lisainformatsioon
Laadige alla Archicad
Valige Graphisoft Forward, et tõsta väärtust ja produktiivsust maksimumini samal ajal vähendades tarkvara omamise kulusid. Meie tarkvara teenindusleping pakub eksklusiivseid töövahendeid, tuge ja lisa teenuseid. Varane juurdepääs allalaadimistele ja tasuta tooteuuendused karanteerivad, et saate kasu viimastest uuendustest ja võimalustest. Püsige teistest ees.
Lisainformatsioon Graphisoft Forward kohta
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile