3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to Muutus südames
6.juuni 2017  ARCHICAD x   BIM x 
Muutus südames
Ühendkuningriikides paiknev Lime Architecture muutus BIM skeptikust entusiastiks juba kahe aastaga pärast ARCHICAD'i proovimist ja katsetamist. Asutaja ja direktori Andrew Evans-i sõnul, "Olime harjunud mõtlema, et selle ajaga, mida me oleme kulutamas uurimisele ja hoone 3D-s mudelleerimisele, oleksime me kindlasti selle 2D-s välja joonistanud ja väljaandnud poole ajaga?" Juulis 2015 aga oli vajadus uuendada firma arvuteid ja siis Evans ning tema meeskond oli üle vaatamas ka arhitektuurse projekteerimise tarkvarasid. "Kui mõistsime, et eelistame ARCHICAD-i, siis me kulutasime neli järgnevat kuud tasuta prooviversioonide testimiseks. Ma ütleksin, et me saime tarkvara algtõdedega hakkama kuua ajase kasutamisega." Prooviversioonide järgselt Evans ostis kolm ARCHICAD-i litsentsi. "Nüüd me oleme punktis, kus me saame mudelleerida kogu hoone 3D-s  punktipilve baasil. See näitab lihtsalt seda, mida saab saavutada ARCHICAD-ga suhteliselt lühikese aja jooksul."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to GRAPHISOFT-i loompärane BIM formaat on aktsepteeritud arhitektuursete hoonete esitamisel Singapuris
28.november 2016  ARCHICAD x   BIM x 
GRAPHISOFT-i loompärane BIM formaat on aktsepteeritud arhitektuursete hoonete esitamisel Singapuris
Singapuri "Building and Construction Authority (BCA)" andis hiljuti välja "Code of Practice (CoP)" BIM e-esitistele ja vabatahtlikele esitistele arhitektuursete plaanide osas looomupärases BIM formaadis, mis sisaldab GRAPHISOFT-i .pla failiformaati. CoP sätestab minimaalsed modelleerimise standardid ja reguleerivad õigusaktid, mis peavad olema esitatud BIM mudelis. GRAPHISOFT-i Singapuri meeskond tegi tihedat koostööd BCA-ga, et arendada välja standardne algmall (template) ja nendega seotud suunised, mis aitavad ja suunavad ARCHICAD kasutajaid nende arhitektuursete plaanide esitamisel loomupärases BIM formaadis.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Küsimused-vastused Nikken Sekkei külastusest
19.mai 2014  ArchiCAD x   BIM x 
Küsimused-vastused Nikken Sekkei külastusest
"Graphisoft võttis vastu meie CAD ajakirjanikke hommikukülastusel Tokyo's ettevõttes Nikken Sekkei (asutatud 1900), mis on rahvusvaheline kõikehõlmav arhitektuuri firma, kes töötab peamiselt Aasias 1200 arhitektiga. Firma alustas  BIM katsetusi kümme aastat tagasi ja kolm aastat tagasi tegi BIM projekteerimise firma siseseks standardiks. Nende peamine tarkvara on ArchiCAD, mis on keskseks tarkvaraks kogu projekteerimise protsessile, mille kõrval kasutatakse samuti ka teisi tarkvarasid.
Eelmisel aastal alustas Nikken otsepartnerlust Graphisoft'ga, et teha ArchiCAD'i veelgi paremaks ja selle tulemusena on lisandunud mõned uued funktsioonid tänu nendele praktilistele nõuannetele. Kaheksa Nikken Sekkei töötajat on nüüdseks kaasatud Graphisoft'i arendusmeeskonda. Pärast sissejuhatavat juttu firma kohta ja mõningate uute projektide kohta (vaadake Figures 1 ja 2), vastas juhatus CAD ajakirjanike küsimustele."
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile