3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
26.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad x 
GRAPHISOFT KCC 2017 kohvipauside intervjuud
GRAPHISOFT's Key Client Conference toimus mai kuus Jaapanis Kyoto-s otsis üles arhitektuuri parimad ja säravaimad tähed, et arutada BIM tulevikku ja vaadelda ARCHICAD 21 esmaesitlust. Me suhtlesime mõningate kohvipausidel osalejatega, et küsida neilt, mida nad leidsid olevat kõige olulisema globaalselt ürituselt kaasavõtmiseks.
Vaata videot »
EST tõlge
link to AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
15.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad x 
AECbytes aruanne GRAPHISOFT KCC 2017 kohta
Viimastel aastatel on GRAPHISOFT korraldanud iga-aastase ainult kutsetega ürituse, mis toob kokku oma peamised kliendid kogu maailmast. Seda kutsutakse "Key Client Conference (KCC)" ja 2017 üritus toimus mõned nädalad tagasi Jaapanis Kyoto-s ning mul oli võimalus osaleda, mis aitas paremini mõista GRAPHISOFT-i toodete kasutust globaalsel tasandil, mitte peamiselt Põhja-Ameerikas, kus ma paiknen.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
12.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad x 
ARCHICAD 21 uus treppide projekteerimise süsteem põhineb ennetava disaini tehnoloogial
ARCHICAD 21 positiivsed ülevaated kauaoodatud trepi töövahendi kohta aina jätkuvad. CAD ajakirjanik ja toimetaja Ralph Grabowski osales GRAPHISOFT-i hiljutisel "Key Client Conference" konverentsil Jaapanis Kyoto-s, kus tal oli esmajärjekorras võimalik tutvuda viimaste versioonidega ehitustööstuse ootuste vallas.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to BIM muudab maailma
12.juuni 2017  ARCHICAD x   kasutajad x 
BIM muudab maailma
Hong Kong-s paiknevas firmast Enzyme Architects pakub välja oma mõtteid Eugenio Fontan hiljutise ürituse KCC 2017, Kyoto kohta. Lisaks ARCHICAD 21 uute funktsioonide tundmaõppimisele, oli tema eesmärgiks õppida ka teistelt ARCHICAD-i kasutajatelt nende igapäevase töö kohta. "LWK Hong Kong-st oli tema aasta üllatus. William Cheung tutvustas, kuidas tema kontoris pärast ARCHICAD-i rakendamist vähem kui ühe aasta jooksul olid nende projektid valmis esitamiseks Hong Kong-i Hoonete osakonnale kinnitamiseks, mis täitsid kõiki nõudeid jooniste graafilise väljanägemise ja spetsifikatsioonide osas. Oleme seda juba teadnud, et see poe raske ARCHICAD-i kasutajatele, aga LWK tõestas seda reaalsete projektidega."
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to 3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
27.juuli 2016  ARCHICAD x   kasutajad x 
3LHD kohalik tugevus viib edukate projektideni maailmas kasutades ARCHICAD-i
3LHD on koostööaldis arhitektuuri stuudio, mis on fokuseerunud arhitektuuri, kunsti ja (linna) maastiku integreerimisele, mille tulemuseks on mitmed projektid ja teostused Horvaatias ja välismaal. Me rääkisime arhitektiga Marko Dabrovic, kes on Krunoslav Szoersen partner, et õppida kuidas 3LHD meeskond on kasutamas ARCHICAD-i BIM-i jõudmaks suurprojektidega Horvaatiast Hiinasse.
Vaata videot »
EST tõlge
link to Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
20.juuni 2016  ARCHICAD x   kasutajad x 
Kontseptsioonist kuni BIM-ni: Villa Patio - Bandung
Õppige kuidas arhitektid firmast Enzyme kasutasid ARCHICAD-i, et projekteerida unikaalset residentsi Java saarel Indoneesias, alustades kontseptsiooni staadiumiga. Vastavalt arhitektide selgitusele, kasutati BIM projekteerimise protsessi saavutamaks paremat tulemust etteantud aja ja ressurssidega.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
1.september 2015  ArchiCAD x   kasutajad x 
Disaini täiuslikkus ja ARCHICAD - võidukas kombinatsioon
Reealsus on hakanud koitma - Brisbane linn on muutunud tänu ühendusele
Destination Brisbane Consortium, mis on teinud parima pakkumise Queens Wharf piirkonnale. Selle kõige taga on kohalik firma Cottee Parker Architects, kes on aktiivselt arendamas arendaja visioone ja kes on armastamas disaini täiuslikkust soojas ja tervitavas troopilises atmosfääris, mida Brisbane rahvas võtab enesestmõistetavalt. "Me oleme ARCHICAD kasutanud oma töös enam kui 10 aastat ja leiame, et ta on parim BIM projekteerimise ja dokumenteerimise platvorm turul arhitektuurses kontekstis,” ütles Cottee Parker juhataja Matthew Caswell. Lugege edasi, et saada veelgi rohkem teada selle ambitsioonika projekti kohta, mis hõlmab viite uut hotelli, viitkümment restorani ja baari ning kümneid teisi unikaalseid vaatamisväärsusi ...
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
15.juuni 2015  ArchiCAD x   kasutajad x 
Kas üleminek ARCHICAD'le oli seda väärt?
Vastuse saate firmast Sylla International, mis on rahvusvaheline 1989 aastal Tampa's Florida's asutatud firma. See endine Bentley klient tegi ülemineku 2014 aastal ja ei vaadanud kunagi tagasi.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
17.september 2014  ArchiCAD x   kasutajad x 
ArchiCAD kinnitab arhitekti rolli
Xavier Soule, firma Abvent juhataja, olles üks GRAPHISOFT'i vanemaid ja kõige lojaalsemaid partnereid, selgitab miks on ArchiCAD arhitektidele loodud tarkvara. Xavier ütleb, et ArchiCAD annab arhitektile vabaduse ja võimsuse, mida neil on vaja projekteerimisel ja mis on ka ArchiCAD'i eelised Revit'i ees.
Vaata videot »
EST tõlge
link to M.A.D. - ArchiCADi lugu
11.september 2014  ArchiCAD x   kasutajad x 
M.A.D. - ArchiCADi lugu
Me istusime maha Ville Pietila'ga ja Severi Virolainen'ga Soome firmast M.A.D., et arutada ArchiCAD'i rolli Soomes BIM evolutsiooni kohta ning leida, mis on nende kõige põnevam edulugu. Vihje: Kas teadsite, et ArchiCADi kasutatakse tehases valmistavate majade tootmisel?
Vaata videot »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile