3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t

Uudised

Liitu uudiskirjaga
link to Solibri pakub parimat omas klassis linki ARCHICAD kasutajatele
28.detsember 2016  BIM x   koostöö x 
Solibri pakub parimat omas klassis linki ARCHICAD kasutajatele
Solibri Model Checker (SMC) kasutajatel on nüüd eelised unikaalsest tarkvaralaiendusest, mis võimaldab otsest linki SMC ja ARCHICAD vahel. Tulemuseks on kiired BIM uuendused ja SMC kasutus, kui tehakse tööd reaalaja projekteerimise keskkonnas. Selleks pole nüüde enam vaja salvestada faile ja neid üleslaadida edasi tagasi erinevate programmide vahel. "Solibri ja GRAPHISOFT jagavad sama Open BIM uskumust, mis tähendab koostöö eeliseid kõikidele kasutajatele. See laiendus on teine hea näide kuidas me Nemetschek Group's asetame oma kasutajate vajadused esmaseks kui arendame meie värskemaid tarkvara väljalaskeid," ütles Heikki Kulusjärvi, Solibri tegevjuht.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 4)
16.mai 2013  BIM x   koostöö x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 4)
Need seeriad on juba läbi vaadanud mitmeid ArchiCADi hüperlingi aspekte alates lingitud markeritest PDF kooslustes Publishers osas. Nüüd vaatame kahte viisi, kuidas ühendada dokumente laiema digitaalse maailmaga.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 3)
13.mai 2013  BIM x   koostöö x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 3)
See on BIMengine blogi seeria kolmas osa ArchiCADi hüperlinkide kohta. Selles postituses räägime sildistamisest (Labeling). Esmapilgul tundub, et see on vähetaähtis, aga nagu me teame: BIM elab detailides (BIM lives in the details). Lugege ka esimest osa siit ja teist osa siit.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 2)
30.aprill 2013  BIM x   koostöö x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 2)
Kujutage ette, et esmalt jagate välja oma tööjoonised selleks, et neid digitaalselt töödelda ja teiseks neid printida. Selle asemel, et panna kujundatud joonisele nii palju erinevaid joonise osasid kui võimalik, on põhjuseid, mis kasvatavad funktsionaalsust ja kasutatavust ning ei piirdu ainult ühe lõikega või vaatega ühe kujundatava joonise kohta. Niimoodi tehes tehakse hüperlingitud marker korruseplaanist (või misiganes joonisest, millele marker on paigaldatud), et avada lehte ainult ühest joonise osast. On täiesti loomulik, et marker viitab millelegi ja tagasiviited on sellele algsele sisule, et saada samale korruseplaanile tagasi sama lihtsalt. Varasem viis ei olnud halb, aga praegune toimib veelgi paremini.
Loe lähemalt »
EST tõlge
link to Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 1)
25.aprill 2013  BIM x   koostöö x   Nipid 
Hüperlingid ja ArchiCAD (Osa 1)
Kas teadsite, et PDF kooslused, mida te olete aastaid trükkinud, saavad toimida veelgi võimsamalt, kui te seda teadsite? Tegelikult kui loete läbi kõik järgnevad hüperlinkide postitused, siis võite üldse "jooniste" väljatrükkimise lõpetada. Algselt võib see tunduda veidi äärmuslik, aga te kindlasti TAHATE lõpetada "jooniste" printimise — ja seda ainult selle tõttu, et te võiksite igaühele osta iPad'd selle asemel, et trükkida kuhjade viisi "jooniseid" paberile.
Loe lähemalt »
EST tõlge
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile