3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

ARCHICAD

ARCHICAD 23VisualiseerimineAlgoritmiline disainSTAR(T) EditionEcoDesigner STARMEP ModelerLisad
ÜlevaadeOmadusedÕppevideodHinnapakkumineARCHICAD rentKURSUSED
proovi ARCHICAD-i

ARCHICAD omadused

link to Graafilised lemmikud
 ARCHICAD 20 x 
Graafilised lemmikud
Graafilised lemmikud kiirendavad igapäevast projekteerimise tööprotsessi kasutades visuaalset tagasisidet, mis on salvestatud elemendi häälestuste kohta koos automaatse genereerimisega, värviliste 2D või 3D eelvaate piltidena - saadaval igas töövahendis.
Loe lähemalt »
link to Kasutaja defineeritud elemendi omadused
 ARCHICAD 20 x 
Kasutaja defineeritud elemendi omadused
ARCHICAD-i mudelit saab kirjeldada kui keskset andmebaasi, mis salvestab kõik projekti andmed ja teeb selle kättesaadavaks kõikidele projekti kaasosalistele. ARCHICAD 20 tutvustab ARCHICAD Element Properties omadust: ühtne baastehnoloogia tuleviku BIM andmete haldamiseks ARCHICAD-i keskkonnas.
Loe lähemalt »
link to Graafilised omahäälestused
 ARCHICAD 20 x 
Graafilised omahäälestused
Selle omaduse baasil saab kuvada elemente igas mudelis vastavalt kohandatud graafilisele definitsioonile, et lihtsalt väljendada vastavakujuliselt soovitud disaini. Kasutage graafilisi omahäälestusi, et luua teema põhisd joonised poolautomaatsel viisil. Teil pole vaja kulutada aega lisaks 2D tööle või presentatsiooni jooniste loomiseks. Selle asemel nautige assotsiatiivse 3D/BIM sisu eeliseid.
Loe lähemalt »
link to NURBS definitsioon GDL-s
 ARCHICAD 20 x 
NURBS definitsioon GDL-s
NURBS definitsioon on nüüd GDL keeles. Selle tulemuseks on keeruliste mudelite, mis on loodud Rhino-s kui NURBS pinnad ja neid imporditakse ARCHICAD-i kui GDL objektid, mida saab kohandada läbi GDL häälestuste parameetrite. See arendu täiustab imporditud NURBS-põgiste geomeetriate kuvamist ARCHICAD-s, kus mudelid on loomupäraselt segmenteeritud. ARCHICAD-i kasutajatel on parem juhtimine iga individuaalse imporditud objekti esituseks, sõltuvalt selle mudeli eesmärgist.
Loe lähemalt »
link to IFC4 import-eksport
 ARCHICAD 20 x 
IFC4 import-eksport
ARCHICAD toetab importi ja eksporti mudeli vaate definitsioonidest (Model View Definitions), mis on arendatud mitme valdkonna põhiseks 3D režiimi andmevahetuse töövooks. Värskeim IFC4 Model View Definition tutvustab kahte erinevat suunda koordineerimaks erinevaid valdkondi: IFC4 Reference View ja IFC Design Transfer View.
Loe lähemalt »
link to Elemendi omaduste andmete massiline import
 ARCHICAD 20 x 
Elemendi omaduste andmete massiline import
Omaduste väärtuste import on lihtne, poolautomaatne funktsioon, et importida andmeid Excel-i töölehelt vastavatele ARCHICAD omaduste väärtuste väljadele. Selle omadusega ARCHICAD kasutajad ellimineerivad tüütu ja vigade-põhise ülesande sisestamaks konsultantide andmeid käsitsi.
Loe lähemalt »
link to Rhino import-eksport
 ARCHICAD 20 x 
Rhino import-eksport
ARCHICAD on võimeline lugema ja kirjutama originalset Rhino (3dm) failiformaati, võimaldades "referents mudeli" töövoogu kahe tarkvara vahel.
Loe lähemalt »
link to Kahepunktiline perspektiiv
 ARCHICAD 20 x 
Kahepunktiline perspektiiv
3D perspektiiv vaates saavad kasutajad ümber lülituda kahepunktilisele perspektiivile mistahes kaamera positsioonis, säilitades originaalse asukoha ja vaatamise nurga. Selle tulemusena 3D vertikaalsed servad muutuvad vertikaalseks perspektiivprojektsioonis.
Loe lähemalt »
link to gbXML-PHPP eksport
 ARCHICAD 20 x 
gbXML-PHPP eksport
ARCHICAD-i sisseehitatud energiaarvutuste funktsioon on disainitud, et toetada koostööd väliste hoone jõudluse analüüsi tarkvaradega. ARCHICAD 20 uus gbXML ja PHPP ekspordi valikud teevad lihtsamaks BIM andmete ülekande hoone jõudluse hinnangute töövahenditesse.
Loe lähemalt »
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile