3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

ARCHICAD

ARCHICAD 23Algoritmiline disainSTAR(T) EditionEcoDesigner STARMEP ModelerLisad
ÜlevaadeOmadusedÕppevideodHinnapakkumineARCHICAD rentKURSUSED

ARCHICAD omadused

link to Järgmise põlvkonna trepi töövahend
 ARCHICAD 21 x 
Järgmise põlvkonna trepi töövahend
Treppide disainimine on üks kõige keerukamaid ülesandeid arhitektuuris. ARCHICAD 21 uus trepi töövahend katsetab tuhandeid disaini valikuid ja pakub kõige optimaalsema trepi disaini valiku lähtuvalt spetsiifilisest hoone kontekstist. Teostades tasutal tõsist sobitustööd, et olla kindel trepi sobivuses globaalsete ja kohalike standardite kohaselt, muudab see selle töövahendi, mis on tavaliselt valuline ülesanne millekski meeldivaks ülesandeks.
Loe lähemalt »
link to Järgmise põlvkonna piirde töövahend
 ARCHICAD 21 x 
Järgmise põlvkonna piirde töövahend
Uut piirde töövahendit saab kasutada, et luua keerulisi, assotsiatiivseid piirdeid ühenduma treppidega, põrandatega, seintega, katustega või maapindadega. Konfigureeritav piirde mustri töötleja vakub unikaalseid piirde mustreid, mis on spetsiifilised konkreetse projekti disainiga. Piirdeid saab luua ühe klikiga, baseerudes eeldefineeritud reeglitel ja standarditel.
Loe lähemalt »
link to Macbook Pro Touch Bar tugi
 ARCHICAD 21 x 
Macbook Pro Touch Bar tugi
Touch Bar on mitmikpuudutust võimaldav klaasriba, mis on klaviatuurile sisseehitatud võimaldamaks kohest ligipääsu töövahenditele, mida sa parajasti vajad. ARCHICAD tutvustab nüüd uut viisi kuidas kasutada oma MacBook Pro arvuti Touch Bar'i.
Loe lähemalt »
link to IFC kiirside
 ARCHICAD 21 x 
IFC kiirside
Väline IFC mudeli sisu mis on loodud teiste projekteerijate poolt - nagu konstruktsioon või tehnosüsteemid - on võimalik paigaldada kiirsidemetena (hotlink) ARCHICAD 21 projekti kui kaitstud refereeritav sisu. Neid IFC mooduleid saab lihtsalt uuendada kindlustades sujuva, edasi-tagasi koostöö inseneridega.
Loe lähemalt »
link to Elemendi klassifitseerimise haldamine
 ARCHICAD 21 x 
Elemendi klassifitseerimise haldamine
ARCHICAD 21 tutvustab paindlikku viisi klassifitseerida elemente ja tsoone, et paremini toetada kohalikke või firma standardeid ja võimaldada erakordset koostalitust erinevate projekti osapoolte vahel.
Loe lähemalt »
link to IFC publitseerimine
 ARCHICAD 21 x 
IFC publitseerimine
Kui defineerida IFC mudeli sisu kui Publisher'i element, siis iga salvestatud Publisher'i elementi saab kasutada täpselt nende väljundiks soovitud sisuga. Te võite varieerida elemendi sisu ja nähtavust häälestustega (kihikombinatsioonid, konstruktsiooni näitamine ja graafilised omahäälestused) ja peenhäälestada omaduste skeeme klassifitseerimise süsteemide vastavusi samamoodi kui geomeetrilisi konverteerimise häälestusi.
Loe lähemalt »
link to Integreeritud vastuolude kontroll
 ARCHICAD 21 x 
Integreeritud vastuolude kontroll
BIM oma evolutsioonis on muutunud de facto tööprotsessiks ja arhitektid saavad üha enam kaasprojekteerijatelt informatsiooni BIM formaadis. Selleks, et aidata arhitektidel täita nende rolli kui mudeli peakoordineerija, siis vastuolude kontroll võimaldab kahte gruppi elemente võrrelda läbi kasutajate loodud kriteeriumite kogumite baasil.
Loe lähemalt »
link to Ehitusmaterjalid ja oma profiilid GDL elementides
 ARCHICAD 21 x 
Ehitusmaterjalid ja oma profiilid GDL elementides
Ehitusmaterjalide ja profiilide (loodud Profile Manager abil) atribuute saab nüüd kasutada GDL elementides. Nendes korduselementides kus need parameetrid on saadaval, saavad kasutajad määratelda ehitusmaterjale ja/või profiili atribuute selle asemel, et lihtsalt kombineerida pinnakatteid, rastreid ja eeldefineeritud geomeetriat. Samuti saab ehitusmaterjalide mahtusid või kasutatud profiili tüüpe sildistada ja näidata andmetabelites.
Loe lähemalt »
link to Nutikas parameetrite ülekanne
 ARCHICAD 21 x 
Nutikas parameetrite ülekanne
New Element Transfer Settings can be saved into sets and are now used, not just by Favorites, but also by Parameter Transfer (Inject) to allow modification of only certain element parameters, available on-the-fly directly during inject or when applying favorites.
Loe lähemalt »
link to 3D stiilid - 3D Styles
 ARCHICAD 21 x 
3D stiilid - 3D Styles
New 3D Styles allow you to save 3D window settings and include them in your views. Change to 3D Styles will automatically be applied to any view using them.
Loe lähemalt »
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile