3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

ARCHICAD

ARCHICAD 23Algoritmiline disainSTAR(T) EditionEcoDesigner STARMEP ModelerLisad
ÜlevaadeOmadusedÕppevideodHinnapakkumineARCHICAD rentKURSUSED

ARCHICAD omadused

link to Uuendatud ARCHICAD-Grasshopper Connection töövahend
 ARCHICAD 22 x 
Uuendatud ARCHICAD-Grasshopper Connection töövahend
Tänu viimastele arendustele ARCHICAD's täiustatud Curtain Wall omaduste kogum on täielikult ligipääsetav Grasshopper'st. Projekteerijad võivad alustada Curtain Wall mustrite kokkupanemist kasutades mistahes 2D jooni ja samas ka hallata alamelemente Grasshopper Canvas osas ja luua imelisi fassaade ARCHICAD's kasutades algoritmilise disaini definitsioone.
Loe lähemalt »
link to Uuendatud Model View Options dialoog
 ARCHICAD 22 x 
Uuendatud Model View Options dialoog
Model View Options dialoog on ümber disainitud, et sobituda teiste dialoogide kujundusega koos järgnevate muudatustega: MVO kombinatsioonid ja otsinguväli on nüüd vasakul üleval dialoogis; 'Store as' ja 'Rename' funktsioonid on eemaldatud; paneelid paremal küljel dialoogis on reorganiseeritud ja lihtsustatud; migreerimise ajal eelnevad "Custom" kogumeid kasutatuna projekti vaadetes muutuvad automaatselt nimetatuna MVO kombinatsioonidena.
Vaata videot »
link to Uuendatud Attribute Manager dialoog
 ARCHICAD 22 x 
Uuendatud Attribute Manager dialoog
Attribute Manager dialoog on ümber disainitud, et töötada kiiremini ja veelgi usaldusväärsemalt. Uued omadused sisaldavad: kohene otsing atribuutidest vasakus ja/või paremas pooles ja siis kui lülitutakse erinevate sakkide vahel ringi; kustutamise ja asendamise funktsionaalsus töötab nüüd otse; kihi ja kihtide kombinatsioonid on näidatud ühel sakil, võimaldades kihtide seisu töödelda läbi mitmete selekteeritud kihi kombinatsioonide; tugi töötlemaks mitmeid atribuute üheaegselt.
Vaata videot »
link to IFC impordi ja ekspordi täiustused
 ARCHICAD 22 x 
IFC impordi ja ekspordi täiustused
ARCHICAD toetab impordil topelt kaartega pindasid, keerulise geomeetriaga elemente, NURBS tüüpi pindasid IFC4 failidest. Komponentide omadused ja hulgad (komposiitide kihid, komplekssed profiilid, mitmekehalised objektide osad) on eksporditavad mahtude väljavõtetesse ja maksumuse hinnangute rakendustesse.
Vaata videot »
link to Oma graafilised sildid
 ARCHICAD 22 x 
Oma graafilised sildid
Selekteeri mistahes kombinatsioonis joonise elemente (jooned, kaared, polüjooned), pluss teksiplokid (kaasaarvatud elementidega seotud Autotext'd), seejärel neid salvestada ja kasutada neid kui silte.
Vaata videot »
link to Professionaalne visualiseerimine: CineRender v19 mootor
 ARCHICAD 22 x 
Professionaalne visualiseerimine: CineRender v19 mootor
ARCHICAD 22 kasutab Maxon'i viimast (R19) CineRender mootorit ja võimaldab arhitektidel kasutadaprofessionaalses visualiseerimise protsessis ja ilma ARCHICAD'st lahkumata. Nüüd on võimalik toone vastendada, luua stereoskoopilisi ja 360-kraadilisi või sfäärilisi renderdusi.
Loe lähemalt »
link to Jõudlus
 ARCHICAD 22 x 
Jõudlus
ARCHICAD 22 tutvustab sujuvat ja tõeliselt koheselt reageerivat ekraanipildi nihutamise ja suumimise navigatsiooni kogemust 2D vaadetele isegi väga suurte projektide korral. ARCHICAD kasutab ultra kõrgeid – 4K ja 5K – monitoride ekraaniresolutsioone samuti Microsoft Windows 10 operatsioonisüsteemil, sarnaselt retina ekraanidega Mac-l. Esitusviis kõige peenemate detailidena ikoonidel, joontel, tekstidel ja teiste graafilistel kasutajaliidestel on samuti esitatud veelgi täpsema väljanägemisega.
Vaata videot »
link to Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
 ARCHICAD 22 x 
Avaldistega defineeritud omaduste väärtused
Arhitektidel on võimalik defineerida kompleksseid andmetöötluse avaldisi elementidele. Tulemusi saab kasutada ARCHICAD-'s elementide märkimiseks või filtreerimiseks ja esitada mistahes graafilise, tabeli või mudeli väljundina kasutades aritmeetika, loogika ja teksti käsitluse operatsioone - väga sarnane funktsioonidele tabeltöötlus programmides.
Vaata videokogumikku »
link to Parameetriliste profiilide redaktor
 ARCHICAD 22 x 
Parameetriliste profiilide redaktor
Parameetriliste profiilide redaktor kombineerib parameetrilise disaini ja graafilise profiili loomise vabaduse võimsuse. Luua saab veelgi intelligentsemaid profiile seintele, taladele ja postidele, defineerides parameetrilised servad Profile Editor'ga. See võimaldab nihutada individuaalselt või mitut serva üheselt profiili atribuudiga või osa tasemel - seda nii graafiliselt või läbi elemendi häälestuste.
Vaata videokogumikku »
link to Fassaadide projekteerimine
 ARCHICAD 22 x 
Fassaadide projekteerimine
Taasloodud Fassaadide projekteerimise töövahend võimaldab paindlikku disainimise keskkonda arhitektidele, et luua väliseid või siseseid fassaade. vaateid või pinnakatteid koos modulaarsete konstruktsioonidega ja hierarhiliste, korduvate mustritega. Disainimine ja detailide loomine Curtain Walls töövahendiga pole mitte ainult veelgi täpsem, aga ta on samuti lihtsam, et vastata kohalikele nõuetele dokumentatsiooni ja spetsifikatsioonide osas.
Vaata videokogumikku »
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile