3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
loend
kõige populaarsemad

VIDEOD (kokku 24): archicad 26 pusige keskendunud projekteerige rohkem OTSINGUABI, SUBTIITRID

Proovi ka Google otsingut: archicad 26 pusige keskendunud projekteerige rohkem, Abikeskus otsingut: archicad 26 pusige keskendunud projekteerige rohkem
Mis on BIM?
vaatamisi 450958
BIM - Ehitise infomudelist (Building Information Modeling) - räägitakse ehitustööstuses viimasel ajal üha rohkem, kuid mis see tegelikult on ja milleks see kasulik on ja kuidas seda kasutada? Vaadake videot ja saage teada. 
Lae TASUTA ArchiCAD: https://myarchicad.com/
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 - Püsige keskendunud, projekteerige rohkem
1 aasta tagasi · vaatamisi 90319
Kas olete valmis uurima arhitektuurse projekteerimise uut standardit?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Viimased värskendused, mis aitavad teil:
- Olla organiseeritud ja hoida oma failid sujuvana, kui teie projektide maht ja keerukus kasvab.
- Luua olemasolevate funktsioonidega vapustavaid visualiseerimisi ja esitleda neid võimsas BIMx-vaaturis, et klientide heakskiitu kiiremini võita.  
- Parandada oma ja teiste meeskondade koostalitlusvõimet ja koostööd.  
- Loobuda käsitsi lahendustest ja korduvatest toimingutest – dokumenteerimise töövood on oluliselt paranenud.

Vaadake lisateavet selle kohta, mida Archicad 26 teile pakub, ja alustage! Kas olete valmis tutvuma arhitektuurse projekteerimise uue standardiga?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 Uute omaduste video
1 aasta tagasi · vaatamisi 88053
Uusim Archicad 26 väljalase sisaldab funktsioone ja värskendusi, mis soodustavad sujuvamat koostööd inseneride ja arhitektide vahel ning keskenduvad kaugtöövõimaluste täiustamisele. Funktsioonide värskendused põhinevad meie kasutajate tagasisidel ning sisaldavad olulisi täiustusi disainis ja dokumentatsioonis. Üldiselt lubab uus versioon aidata projekteerijatel kulutada vähem aega projektijuhtimisele ja rohkem aega arhitektuursele projekteerimisele ja teostamisele.

Video kuulub videokogumikku:
ARCHICAD - Twinmotion Direct Link
4 aastat tagasi · vaatamisi 53637
Õppige rohkem ARCHICAD - TWINMOTION live ühenduse kohta ja kuidas töödelda mudelit reaalajas, teha lennult disainiotsuseid ja luua hingematvaid renderdusi kiirelt ja lihtsalt.
ac16-morph-40
11 aastat tagasi · vaatamisi 29977
Korraga on võimalik välja valida rohkem kui üks MORPH elementi ja käivitada nende suhtes Box Stretch käsk.
Video kuulub videokogumikku:
2022 Graphisoft toodete uuenduste demo videod
1 aasta tagasi · vaatamisi 26374
Tere tulemast Archicad 26 maailma, tulemas on suurepäraseid asju.

Kuna projektid muutuvad suuremaks ja keerukamaks, sisaldavad projekteeritud failid rohkem andmeid. Tõhususe parandamine on endiselt meie nimekirja tipus, koos kasvava nõudlusega jätkusuutliku ehitamise järele. Meie eesmärk on aidata arhitektidel võimalikult lühikese ajaga projekteerida kõige keskkonnasõbralikumaid hooneid.

Sellest lühikesest värskenduse esiletõstmise videost leiate teavet teenuste ja lahenduste kohta, mis aitavad selle visiooni ellu viia. Tutvustame dokumentatsiooni täiustusi, visualiseerimise täiustusi, uusi koostöö- ja koostalitlusvõimalusi ning uuendatud teenuste ökosüsteemi, mis annab arhitektidele võimaluse kujundada suurepärast arhitektuuri.
Video kuulub videokogumikku:
Hard Core BIM video seeriad - Kliendi soovide arvestamine
10 aastat tagasi · vaatamisi 16937
Seeriad jätkuvad!
Järgnevas episoodis leiate ennast rohkem või vähem kui klassiruumist. Rahulolev kasutaja või klient on iga projekti kõige olulisem osa, sõltumata projekti suurusest või kvaliteedist. ArchiCAD 17 aitab siinkohal teostada kõiki vajalikke projekti täiendusi kõikides projekteerimise etappides. Alustades kontseptuaalsest projekteerimisest kuni lõplike tööjoonisteni välja ja seda kõike ka siinkohal vaadeldakse :)
Video kuulub videokogumikku:
GRAPHISOFT Virtual Building ja Virtual Trace kontseptsioon
13 aastat tagasi · vaatamisi 9902
"Virtuaalne hoonemudel" hõlmab kogu ehitustööstuse ja haldab kogu hoone elutsüklit. Virtuaalne hoonemudel on kasulik kõigile spetsialistidele kogu ehitusvaldkonnas - arhitektid ja hoonete projekteerijad, sisekujundajad, kinnisvaramaaklerid, hoonete haldajad ja turundajad. Erinevalt lihtsast 3D arvuti mudelist, sisaldab virtuaalne hoone palju rohkem informatsiooni hoone materjalide ja omaduste kohta. See on digitaalne 3D andmebaas, mis jälgib kõiki hoonet moodustavaid elemente. See info võib sisaldadapindalade ja ruumalade andmeid; soojapidavuse omadusi; ruumi kirjeldusi; hinda; konkreetse toote informatsiooni; akende, uste ja viimistluste kokkuvõtteid; ja veelgi enam.
Archicad tutvustus Revit kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 6578
Alustage Archicad'ga! Järgige seda õppeteed, et mõista Archicad'i ja teiste BIM-lahenduste kontseptuaalseid erinevusi. Õppige modelleerimise ja dokumenteerimise aluseid, ajakava koostamist ja seda, kuidas oma disaini BIMx-ga edastada.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40533?affiliate=89181
BIM-ga alustamine
1 aasta tagasi · vaatamisi 5864
Alustage BIM-ga Archicadis! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige BIMx'i kaudu oma projekti modelleerimise, dokumenteerimise, ajastamise ja sidusrühmadega jagamise aluseid.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40534?affiliate=89181
Arhitektuursed modelleerimise tehnikad Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 5765
Viige oma modelleerimisoskused selle kursusega järgmisele tasemele ja õppige, kuidas saate kõige olulisemaid modelleerimiselemente oma vajadustele vastavaks kohandada. Omage sügavamat arusaama sellest, mida Archicad on modelleerimise osas võimeline ja tutvuge keerukamate modelleerimisvahenditega. Vaadake, kuidas saate kasutada erinevaid tööriistu üksikasjalike BIM mudelite loomiseks.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/55723?affiliate=89181
Alustage projekti detailjoonistega Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 5529
Siit saate teada, kuidas luua Archicad's informatiivseid detailjooniseid, et lisada need oma dokumentatsioonikomplekti. Kasutate Archicad's erinevaid meetodeid, et luua 2D-detaile ja õppida, kuidas neid kogu projekti jooksul ajakohastada.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41500?affiliate=89181
ARCHICAD - Solibri Live ühendus
4 aastat tagasi · vaatamisi 5526
Solibri on rohkem kui lihtsalt vastuolude kontrollimise töövahend. Olles osa NEMETSCHEK GROUP-st, on Solibri juhtiv BIM kvaliteedi kindlustamises ja kvaliteedi kontrollimises. ARCHICAD-Solibri ühendus võimaldab kiiret ja automatiseeritud vastavuste- ja ehitatavuse kontrollimist mistahes projekteerimise protsessi staadiumis.
Archicad tutvustus CAD kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 4396
Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige BIMx'i kaudu oma projekti modelleerimise, dokumenteerimise, ajastamise ja sidusrühmadega jagamise aluseid.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/36413?affiliate=89181
Ehitusinsenerid Archicad-s - ülevaade CAD-i kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 3988
Alustage BIM-ga Archicad's! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41494?affiliate=89181
Koostöö Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 3448
Läbige see õppetee, et mõista, kuidas saate Archicad's teiste disaineritega reaalajas koostööd teha ja kuidas kasutada BIMx'i oma disainist erinevate projekti sidusrühmadega suhtlemiseks.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40539?affiliate=89181
Täiustatud dokumenteerimistehnikad Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 2822
Lugege täpsemate tehnikate kohta, mida saate oma projekti dokumenteerimiseks Archicad's rakendada. Teil on täielik arusaam dokumentatsiooni töövoogudest, mis võimaldavad teil oma mudelile enesekindlalt seadistada erinevaid filtreid, et saada täpselt seda, mida vajate mitmel erineval eesmärgil.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56185?affiliate=89181
BIM-põhise töövoo loomine Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 2699
Siit saate teada, kuidas BIM-i toega keskkonnas arendada arhitektuurset projekti, alates projekteerimise algusest kuni ehitusdokumentatsiooni etapini. Mõistke BIM-i töövoogu ja omandage vajalikud oskused nii sisemiste kui ka väliste mudeliressursside haldamiseks, integreerimiseks ja koordineerimiseks projekti elluviimiseks.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56187?affiliate=89181
ArchiCAD 17 uued omadused: Elemendi linkimine korrusega: home story versus current story
10 aastat tagasi · vaatamisi 2621
See video selgitab kuidas kasutada home story ja current story valikuid kui kohandada seina vertikaalset relatiivset asukohta. Alates ArchiCAD 17 versioonist "Current Story" valik on üle vaadatud ja muudetud rohkem kokkusobivaks Home Story ja Top-Link Story valikutega, mida on täpsemalt presenteeritud teistes videodes.
Video kuulub videokogumikku:
Ehitusinsenerid, kes alustavad BIM-ga
1 aasta tagasi · vaatamisi 1768
Alustage BIM-ga Archicad's! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda. 

Ehitusinsenerid Archicad-s - ülevaade Revit-i kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 1362
Alustage Archicad'ga! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41495?affiliate=89181
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Ridge and Partners
3 aastat tagasi · vaatamisi 592
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 

Selles veebinaris Alex Plenty ja Brent Rees tutvustavad digitaalset tule tõkke vastavuse protsessi Ridge-s. Reeglite põhine testimine rakendab tuletõkke lahendusi projekteerimise ülevaadetesse, mis annab täiustatud turvalisuse ja maksumuse  kindlasti läbi mõõtes jõudlust projekteerimises ja varajases seotuses. See on väliselt tuntav kui Ridge võitis digitaalse konstrueerimise kategoorias aastal 2020 auhinna Constructing Excellence. Vaadake seda veebinari, et kuulda rohkem auhindu võitnud digitaalsest lähenemisest, mis demonstreerib tulekindlusele vastavust ja kuidas seda oluliselt vähendab riski lõppkasutajale, konsultantidele ja ehitajatele.
 
Vaata salvestatud sessiooni.
- Ridge and Partners: Digitaalne tulekindluse nõuete ülevaade. Solibri demo. Alex Plenty, BIM Manager ja Brent Rees, digitaalse projekteerimse valdkonna juht.
- Küsimused & Vastused
Video kuulub videokogumikku:
Solibri 11-2019 uuenduse ülevaade
4 aastat tagasi · vaatamisi 554
See uuendus toob mitmeid erinevaid funktsioone ja parandusi Solibri Office, Site ja Anywhere versioonidele. Vaadake seda ülevaate videot sellest uuest versioonist:
- Rohkem kontrolli visualiseerimise üle läbi klassifitseerimise värvikaartide
- Standardsete IFC elementide nimede kasutamine
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Sigge Architects
3 aastat tagasi · vaatamisi 363
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 
 
Selles veebinaris Aino Koivunen firmast Sigge Arkkitehdit tutvustab projekti “Harppuunakortteli”, Soome rannikulinnas Turusse ehitatud elamuprojekti. Vaadake seda veebiseminari, et saada teada veelgi rohkem ökoloogiliste faktorite kohta, mida on jälgitud selles erakordses projektis ja kuidas Solibri on aidanud kaasa oma töövahenditega selles koostöös ja progressis.
 
Vaata salvestatud sessiooni. 
- Sigge Architects: Solibri võimalused ökoloogiliste hoonete projekteerimises. Aino Koivunen, Partner & arendusjuht - Sigge Arkkitehdit.
- Solibri demo. Lauri Luoma, Solibri kliendi edujuht. Solibri.
- Küsimused & Vastused
Video kuulub videokogumikku:
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile