3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
loend
viimati lisatud (uusimast vanimani)
eelmine12345 ... 636465järgmine
Poolautomaatne valik kriitilise kombinatsiooni hindamiseks AxisVM X6-s
3 kuud tagasi · vaatamisi 11
Uue poolautomaatvaliku demonstreerimine AxisVM X6 kriitiliste kombinatsioonide hindamiseks.
Prao laiuse arvutamine arvutatud tugevduse jaoks AxisVM X6-s
3 kuud tagasi · vaatamisi 9
Pragunemise tulemuste arvutamine on saadaval nii arvutatava ja tegelikule tugevdusele AxisVM X6-s.
Tugevusarvutused trapetsikujuliste teraspõrandatele AxisVM X6-s
3 kuud tagasi · vaatamisi 14
Domeenid koos trapetsikujuliste teraspõrandate liidetega, et loendada spetsiaalseid domeene tugevduste arvutamiseks AxisVM X6-s. Tugevusarvutusi saab teha Eurocode 4 ja SIA 264 standardite alusel. Teraspõrandaid saab kasutada ainult raketisena või kaaluda pikisuunaliste sarrustuste hindamisel tasakaalu võrrandites.
AxisVM - Omaduste ülevaated
3 kuud tagasi · vaatamisi 85
Betoonseinte nihke kontrollimine AxisVM X6 -s toimub kahe kontrolli põhjal. Kontroll seina allosas libiseva nihke vastu ja ristlõike nihketugevus koos kasutatud armatuuriga, võttes arvesse nihke prao nurka. Koos N-M interaktsiooniga saate tervikliku pildi oma seina käitumisest keerulistes koormuste olukordades.
Detailne arvutuste aruanne betoonpostidele AxisVM X6-s
3 kuud tagasi · vaatamisi 26
Läbipaistvus on konstruktsioonide projekteerimisel otsustav punkt. Seetõttu paneme suurt rõhku sellele, et detailsed projekti arvutamise aruanded oleksid meie kasutajatele hõlpsasti kättesaadavad. Nagu uus betoonpostide arvutamine AxisVM X6 -s. Igale kontrollile viidatakse standardist ja iga projekteerimise valem on esitletud analüüsi muutujate tegelike väärtustega.
AxisVM X6 väljalaskmise Video - I. Sissejuhatus
3 kuud tagasi · vaatamisi 300
Video kuulub videokogumikku:
Sissejuhatus Solibri-sse - Open BIM mudeli kontrollimise töövahend
4 kuud tagasi · vaatamisi 607
Solibri, Inc. arendab ja turustab kvaliteedi kontrolli lahendusi ehitusvaldkonnas, mis täiustab BIM mudeli kvaliteeti ja teeb kogu projekteerimise protsessi produktiivsemaks. 
 
Solibri lahendused põhinevad Open BIM kontseptsioonil. Solibri-ga saate importida mudeleid erinevatest BIM tarkvaradest, millest on eksporditud IFC failid. Te saate visualiseerida ja ühendada erineva valdkonna mudeleid, teostada reeglite põhist kvaliteedi tagamist ja teostada mahutude väljavõtteid ja andmeid mudelist.
Uus ebatäiuslikkuse moodul AxisVM X6-s (IMP)
4 kuud tagasi · vaatamisi 103
Uus ebatäiuslikkuse moodul võimaldab rakendada konstruktsiooni ebatäiuslike kujunditena eelnevalt arvutatud painutuskujusid. Ebatäiuslike kujunditena rakendatavaid painutuskujusid saab korraldada ebatäiuslikkuse rühmadesse, kus kõik ebatäiuslikud kujundid on ühendatud üheks (või mitmeks) geomeetriliseks ebatäiuslikkuseks ning kus saab iga ebatäiusliku kuju jaoks eraldi määrata amplituudid ja suunad. 
 
Ebatäiuslikke rühmi käsitletakse koormusrühma tasemel, mis tähendab, et neid saab kombineerida tavaliste koormusrühmadega. Ebatäiuslikku kuju peetakse konstruktsiooni esialgseks kujuks ja kõik ebatäiuslikkusest tulenevad kõrvalmõjud kaasatakse mittelineaarse analüüsi tulemustesse.
Uus arvutusliku voolavuse dünaamika moodul AxisVM X6-s (CFD)
4 kuud tagasi · vaatamisi 89
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks.
 
Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolavuse dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testiga. CFD -moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Reeglite lisamine olemas olevatele reeglikogumikele | Solibri õppejuhendid
4 kuud tagasi · vaatamisi 521
See teine osa õppevideo seeriatest juhendab teid, kuidas lisdada reegleid olemasolevatele reeglikogumikele.
 
Järgige seda õppe videote seeriat, et õppida fundamentaalseid kontseptsioone, mis on vajalikud edukaks uute reeglikogumite loomiseks, reeglite lisamiseks olemasolevatele reeglikogumikele, täpsustada reegleid ja rakendada neid teistes projektides.
Solibri Society Online Event 2021 - Lasse Lindqvist
4 kuud tagasi · vaatamisi 408
Solibri, Inc. arendab ja turustab kvaliteedi kontrolli lahendusi ehitusvaldkonnas, mis täiustab BIM mudeli kvaliteeti ja teeb kogu projekteerimise protsessi produktiivsemaks.
Reeglitekogumite-reeglite loomin | Solibri õppejuhendid
4 kuud tagasi · vaatamisi 1484
See on esimene osa meie uuest õppevideo seeriatest, kuidas täielikult rakendada reeglitega seotuid omadusi Solibri-s. Alustame uue reeglikogumiku loomisega.
 
Järgige seda õppe videote seeriat, et õppida fundamentaalseid kontseptsioone, mis on vajalikud edukaks uute reeglikogumite loomiseks, reeglite lisamiseks olemasolevatele reeglikogumikele, täpsustada reegleid ja rakendada neid teistes projektides.
AxisVM API (COM-liides)
4 kuud tagasi · vaatamisi 349
Näited 1.
Rakenduse programmeerimisliides AxisVM-s
Rakenduse programmeerimisliides II. AxisVM-s
4 kuud tagasi · vaatamisi 188
Näited 2.
Rakenduse programmeerimisliides AxisVM-s
Grasshopper-Rhinoceros pistikprogramm AxisVM-le
4 kuud tagasi · vaatamisi 114
AxisVM - Grasshopper demo 1 - Alustamine
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM - Grasshopper demo 2 - Lühike juhend
4 kuud tagasi · vaatamisi 51
AxisVM - Grasshopper demo 2 - Lühike juhend
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM - Grasshopper demo 3 - Detailne juhend
4 kuud tagasi · vaatamisi 65
AxisVM - Grasshopper demo 3 - Detailne juhend
Video kuulub videokogumikku:
IMP moodul - Geomeetrilised ebatäiused põhinedes paindunud kujunditel
4 kuud tagasi · vaatamisi 175
Konstruktsiooni analüüs viiakse tavaliselt läbi idealiseeritud, geomeetriliselt täiusliku mudeli alusel. Kuid tegelikkuses on ka konstruktsiooni, materjalide ja koormuspositsioonide geomeetria ebatäiuslik kallete, jääkpingete, koormuste ekstsentrilisuse tõttu. AxisVM-i IMP moodul võimaldab kasutajatel arvestada selliste geomeetriliste puudustega, mida saab tekitada nihkerežiimi kujundite skaleerimise ja seejärel üksteise peale asetamise teel. Ebatäiuslikkuse mõju saab arvesse võtta koormuse kombinatsiooni geomeetriliselt mittelineaarse analüüsi abil, mis hõlmab ebatäiuslikkuse tüüpi koormusjuhtumeid.
Video kuulub videokogumikku:
7DOF moodul - tala element koos 7 vabadusastmega
4 kuud tagasi · vaatamisi 150
See moodul pakub võimalust määrata 7 vabadusastmega talasid. Täiendav, 7. DOF kujutab ristlõike väändumist. Varda ümmargune ristlõige või ümmargune õõnesprofiil jääb ühtlase keerdumise tagajärjel tasapinnale, kuid kõik teised lõiketüübid võivad ristlõikes väänduda.
Kõverdumine toimub siis, kui elemendi keerdumine põhjustab ristlõigete moonutamist tasapinnast väljapoole elementide pikitelje suunda. Kui tasapinnalist moonutust piiratakse või seda hoitakse ära, tekivad elemendis pikipinged ja -pinged. Kumerdumist võib piirata tugi või kontsentreeritud pöördemoment.

Piiratud väändumine võib oluliselt mõjutada pingejaotust õhukese seinaga talades ja postides, mida tuleks projekteerimisel arvestada. Kõverdumine on oluline ka siis, kui konstruktsiooni osad on külgsuunalise väändumise suhtes tundlikud.
Video kuulub videokogumikku:
CFD moodul - arvutusliku voolavuse dünaamika liides
4 kuud tagasi · vaatamisi 381
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks. Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolava dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testi abil. CFD  moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM
4 kuud tagasi · vaatamisi 1015
Meil on hea meel teatada, et AxisVM X6 - inglikeelne versioon on välja antud.

AxisVM X6 versioon 1 on nüüd saadaval koos:
40+ uut arendusega
koos QOL täiustusega
Uued omadused olemasolevates moodulites
+ 3 uhiuut moodulit

Vaadake seda videot ja saate teada, mis on uut.
Video kuulub videokogumikku:
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Ridge and Partners
5 kuud tagasi · vaatamisi 326
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 

Selles veebinaris Alex Plenty ja Brent Rees tutvustavad digitaalset tule tõkke vastavuse protsessi Ridge-s. Reeglite põhine testimine rakendab tuletõkke lahendusi projekteerimise ülevaadetesse, mis annab täiustatud turvalisuse ja maksumuse  kindlasti läbi mõõtes jõudlust projekteerimises ja varajases seotuses. See on väliselt tuntav kui Ridge võitis digitaalse konstrueerimise kategoorias aastal 2020 auhinna Constructing Excellence. Vaadake seda veebinari, et kuulda rohkem auhindu võitnud digitaalsest lähenemisest, mis demonstreerib tulekindlusele vastavust ja kuidas seda oluliselt vähendab riski lõppkasutajale, konsultantidele ja ehitajatele.
 
Vaata salvestatud sessiooni.
- Ridge and Partners: Digitaalne tulekindluse nõuete ülevaade. Solibri demo. Alex Plenty, BIM Manager ja Brent Rees, digitaalse projekteerimse valdkonna juht.
- Küsimused & Vastused
Solibri õppejuhendid - Reeglid
5 kuud tagasi · vaatamisi 1314
See on sissejuhatus uutele õppe video seerisatele, kuidas täielikult kasutada Solibri-s reeglitega seotud omadusi. Selles videode seerias tutvustame fundamentaalseid kontseptsioone, mida on vaja, et edukalt luua uusi reegli kogumeid, rakendada reegleid olemas olevates reegli kogumikses, täpsustada reegleid ja nende kasutamine teistes projektides.
ArchiCAD - AxisVM - Kuidas kasutada SAF - SAM faile - Õppejuhend
5 kuud tagasi · vaatamisi 412
Selles videos saate teada, kuidas eksportida SAF / SAM-faili ArchiCAD-st AxisVM tarkvarasse, et teostada oma arhitektuurimudelile konstruktsiooni analüüs.
 
Millest video räägib?
SAF on konstruktsiooni analüüsi vorming ja SAM on konstruktsiooni analüüsi mudel.
 
Selles õppejuhendis - projekti näite baasil saate teada kõike oma mudeli ArchiCAD-st AxisVM-i eksportimise kohta!

0-11:22 SAF mudeli ettevalmistamine Archicad-s 
11: 22-20:09 Elementidele materjalide ja parameetrite määramine
20:09-30:12 Koormus juhtude ja koormuskombinatsioonide paigutamine
30:12-42:10 Tulemuste genereerimine ja ülevaatamine
Video kuulub videokogumikku:
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Sigge Architects
6 kuud tagasi · vaatamisi 230
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 
 
Selles veebinaris Aino Koivunen firmast Sigge Arkkitehdit tutvustab projekti “Harppuunakortteli”, Soome rannikulinnas Turusse ehitatud elamuprojekti. Vaadake seda veebiseminari, et saada teada veelgi rohkem ökoloogiliste faktorite kohta, mida on jälgitud selles erakordses projektis ja kuidas Solibri on aidanud kaasa oma töövahenditega selles koostöös ja progressis.
 
Vaata salvestatud sessiooni. 
- Sigge Architects: Solibri võimalused ökoloogiliste hoonete projekteerimises. Aino Koivunen, Partner & arendusjuht - Sigge Arkkitehdit.
- Solibri demo. Lauri Luoma, Solibri kliendi edujuht. Solibri.
- Küsimused & Vastused
Looge oma objekte Windows-s ja macOS-s PARAM-O abil
6 kuud tagasi · vaatamisi 8325
Archicad 24 uuendus 3 teeb PARAM-O saadavaks kui sisseehitatud Archicad töövahendi nii macOS-s ja Windows-s, tehes selle lihtsamaks kui kunagi varem oma parameetriliste objektide ja hooneelementide loomise ilma koodi või skripti kirjutamata.
Video kuulub videokogumikku:
Säästa aega täiustatud konstruktsiooni analüütilise mudeliga
6 kuud tagasi · vaatamisi 2206
Tänu integreeritud konstruktsiooni analüütilisele mudelile  Archicad-s, saavad arhitektid ja konstruktorid töötada sama mudeliga. Selleks pole vaja luua eraldi konstruktsiooni mudelit analüüsiks paralleelselt füüsilise mudeliga. See töövoog nüüd on isegi veel sujuvam tänu värskeimatele arendustele Archicad-s. Selles videos tutvustatud funktsionaalsused ja omadused on saadaval Archicad 24 uuenduses 3 (build 5000).
Video kuulub videokogumikku:
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Bridge Hospital
7 kuud tagasi · vaatamisi 377
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 
 
Bridge Hospital on suurim ehitusobjekt, mille on läbi viinud Soome suurim tervishoiuteenuse pakkuja Helsingi ja Uusimaa haiglarajoon (HUS). Selles veebiseminaris jagab Janne Kivelä oma kogemusi BIMi koordineerimise ja kvaliteedi tagamise kohta selles mitme miljoni haigla projektis.
 
Vaata salvestatud sessiooni. 
- Bridge Hospital: Kvaliteedi tagamine arhitekti vaatenurgast. Janne Kivelä, Arhitekt ja BIM spetsialist - Harris-Kjisik Architects.
- Küsimused & Vastused
Solibri versiooni esiletõsted: Solibri 9.12.3
8 kuud tagasi · vaatamisi 806
See väljalase tood erinevaid täiendusi BCF Live Connector-s, mis põhinevad väärtuslikul klientide tagasisidel. Samuti on lisatud palju teisi kasutamise täiendusi. Palun teostage uuendus nendest uutest eelistest osasaamiseks!
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Auckland Lennujaam
8 kuud tagasi · vaatamisi 599
Kasutaja ülevaate veebinarides meie kliendid jagavad oma mõtteid kuidas nemad kasutavad Solibri-t oma töödes.

Selles veebinaris, Auckland Lennujaama BIM manager, Karl Fitzpatrick, jagab oma vaateid, kuidas openBIM ja Solibri kasutus aitab sujuvamaks muuta kvaliteedi kontrolli ja koordineerimist mastaapsete BIM mudelite korral kliendi vaatenurgast.

Vaata salvestatud sessiooni.
- Auckland Lennujaam - Kliendi roll täiustada hoone informatsiooni kvaliteeti varade haldamise eesmärgil. Karl Fitzpatrick, Auckland Lennujaama BIM manager.
- Küsimused & Vastused
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - BASED
9 kuud tagasi · vaatamisi 496
Kasutaja ülevaate veebinarides meie kliendid jagavad oma mõtteid kuidas nemad kasutavad Solibri-t oma töödes. 

Selles veebinaris, BIM konsultant ja sertifitseeritud Solibri koolitaja Robin Kramer jagab oma teadmisi kasvava vajadusega kasutatavuse ja andmete väärtuste osas fokuseerudes Solibri klassifikatsioonidele. Ta demonstreerib samuti kuidas Knauf, maailma juhtiv tootja "dry-lining" süsteemidele, kasutab Solibri-t, et kasvatada nende klientidele väärtust oma viimases ehitusprojektis Hollandis.

Vaata salvestatud sessiooni. 
- Erinevad näited: Kasvatades kasutatavust ja andmete väärtust koos Solibri klassifikatsioonidega.
- Solibri demo. Robin Kramer, BIM konsultant ja sertifitseeritud koolitaja BASED-st. - Küsimused & Vastused
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Evolve Consultancy
10 kuud tagasi · vaatamisi 1373
Kasutaja ülevaate veebinarides meie kliendid jagavad oma mõtteid kuidas nemad kasutavad Solibri-t oma töödes.

Nigel Davies, Evolve Consultancy direktor, jagab nende kahe projekti kogemusi: esimene £60m uuringukeskuse arendamine, teine mitme miljardi suurune taristu projekt ning ta demonstreerib sõltumata suurusest või skoobist, on Solibri-ga kvaliteedi tagamine lihtne.

Vaata salvestatud sessiooni. 
- Evolve Consultancy: Kvaliteedi kindlustamine Solibri-ga. Solibri demo. Nigel Davies, Evolve Consultancy direktor.
- Küsimused & Vastused
eelmine12345 ... 636465järgmine
ARCHICAD 24 AxisVM SOLIBRI
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile