3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
loend
viimati lisatud (uusimast vanimani)
eelmine12345 ... 666768järgmine
Alustage sisekujundusega Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 5835
Siit saate teada, kuidas luua ja arendada sisekujundusplaane, järgides seda lihtsat ja tõhusat sisekujunduse töövoogu. Omandage mitu tööriista, mis toetavad teie disainiloomingut ja aitavad teil luua teie valitud stiilis sisekujunduse.

Külastage kursust: https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56178?affiliate=89181
Oma objektide loomine Archicad-ga
1 aasta tagasi · vaatamisi 5727
Siit saate teada, kuidas Archicad'ga erinevaid oma objekte luua. Kursus hõlmab olulisi teemasid, mis on seotud raamatukogu haldamise, otsimise, importimise ja raamatukoguosade loomisega Archicad's.

Külastage kursust https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56094?affiliate=89181
Arhitektuursed modelleerimise tehnikad Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 5765
Viige oma modelleerimisoskused selle kursusega järgmisele tasemele ja õppige, kuidas saate kõige olulisemaid modelleerimiselemente oma vajadustele vastavaks kohandada. Omage sügavamat arusaama sellest, mida Archicad on modelleerimise osas võimeline ja tutvuge keerukamate modelleerimisvahenditega. Vaadake, kuidas saate kasutada erinevaid tööriistu üksikasjalike BIM mudelite loomiseks.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/55723?affiliate=89181
BIM-põhise töövoo loomine Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 2699
Siit saate teada, kuidas BIM-i toega keskkonnas arendada arhitektuurset projekti, alates projekteerimise algusest kuni ehitusdokumentatsiooni etapini. Mõistke BIM-i töövoogu ja omandage vajalikud oskused nii sisemiste kui ka väliste mudeliressursside haldamiseks, integreerimiseks ja koordineerimiseks projekti elluviimiseks.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56187?affiliate=89181
Täiustatud dokumenteerimistehnikad Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 2822
Lugege täpsemate tehnikate kohta, mida saate oma projekti dokumenteerimiseks Archicad's rakendada. Teil on täielik arusaam dokumentatsiooni töövoogudest, mis võimaldavad teil oma mudelile enesekindlalt seadistada erinevaid filtreid, et saada täpselt seda, mida vajate mitmel erineval eesmärgil.
 
Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/56185?affiliate=89181
Mis on Twinmotion
1 aasta tagasi · vaatamisi 160785
Twinmotion on Unreal Engine'i jõul töötav reaalajas visualiseerimistööriist, mis võimaldab kõigil – alates arhitektidest, linnaplaneerijatest ja haljastusspetsialistidest kuni disaineriteni, kes töötavad tarbekaupade, transpordivahenditega või isegi moega ja mujal – kiiresti ja lihtsalt kvaliteetset toota ilupilte, panoraamfotosid, standardsed või 360° VR-videosid ja interaktiivseid esitlusi disainiandmetest.
 
Twinmotion ühildub peaaegu kõigi CAD/BIM-tarkvaradega, nagu - Archicad - Rhino - Revit - SketchUp - Vectorworks - 3ds Max - Cinema4D - Navisworks - BricsCAD - Solidworks - RIKCAD - CityEngine - FME - Forge - BIM360 ja paljud muud.
 
Lisainfo Twinmotion'ga kohta https://bit.ly/2TyGvQW ja proovi tasuta.

Alustage PARAM-O tutvustusega
1 aasta tagasi · vaatamisi 3224
Alustage PARAM-O'ga ja looge keerulisi Archicad'i raamatukogu elemente, kirjutamata ühtegi rida GDL-koodi. Vaadake, kuidas sõlmepõhise visuaalse programmeerimise õppimine võib teie praktikale kasuks tulla ja kuidas saate aega säästa.

Lisateave: https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/25172?affiliate=89181
Ehitusinsenerid Archicad-s - ülevaade CAD-i kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 3988
Alustage BIM-ga Archicad's! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41494?affiliate=89181
Ehitusinsenerid Archicad-s - ülevaade Revit-i kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 1362
Alustage Archicad'ga! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41495?affiliate=89181
Ehitusinsenerid, kes alustavad BIM-ga
1 aasta tagasi · vaatamisi 1768
Alustage BIM-ga Archicad's! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige modelleerimise, integreeritud disaini aluseid ja seda, kuidas meeskonnatöö kaudu oma meeskonnaga suhelda. 

Alustage projekti detailjoonistega Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 5529
Siit saate teada, kuidas luua Archicad's informatiivseid detailjooniseid, et lisada need oma dokumentatsioonikomplekti. Kasutate Archicad's erinevaid meetodeid, et luua 2D-detaile ja õppida, kuidas neid kogu projekti jooksul ajakohastada.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/41500?affiliate=89181
Koostöö Archicad-s
1 aasta tagasi · vaatamisi 3448
Läbige see õppetee, et mõista, kuidas saate Archicad's teiste disaineritega reaalajas koostööd teha ja kuidas kasutada BIMx'i oma disainist erinevate projekti sidusrühmadega suhtlemiseks.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40539?affiliate=89181
Archicad tutvustus CAD kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 4396
Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige BIMx'i kaudu oma projekti modelleerimise, dokumenteerimise, ajastamise ja sidusrühmadega jagamise aluseid.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/36413?affiliate=89181
Archicad tutvustus Revit kasutajatele
1 aasta tagasi · vaatamisi 6578
Alustage Archicad'ga! Järgige seda õppeteed, et mõista Archicad'i ja teiste BIM-lahenduste kontseptuaalseid erinevusi. Õppige modelleerimise ja dokumenteerimise aluseid, ajakava koostamist ja seda, kuidas oma disaini BIMx-ga edastada.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40533?affiliate=89181
BIM-ga alustamine
1 aasta tagasi · vaatamisi 5864
Alustage BIM-ga Archicadis! Järgige seda õppeteed, et mõista BIM-i kasutamise eeliseid. Õppige BIMx'i kaudu oma projekti modelleerimise, dokumenteerimise, ajastamise ja sidusrühmadega jagamise aluseid.

Leia rohkem:
https://learn.graphisoft.com/visitor_catalog_class/show/40534?affiliate=89181
Juhtige disaini narratiivi mistahes seadmes BIMx-i abil
1 aasta tagasi · vaatamisi 35290
BIMx on muutnud viisi, kuidas arhitektid oma projektidest projektimeeskonna, klientide ja teiste sidusrühmadega suhtlevad. Rikkalik dokumentatsioon, mängulaadne navigeerimine ja esitlusrežiimid võimaldavad teil pakkuda enneolematut kliendiesitluskogemust. Kiirendage tagasisidet ja kinnitusi BIMx'i abil.
2022 Graphisoft toodete uuenduste demo videod
1 aasta tagasi · vaatamisi 26374
Tere tulemast Archicad 26 maailma, tulemas on suurepäraseid asju.

Kuna projektid muutuvad suuremaks ja keerukamaks, sisaldavad projekteeritud failid rohkem andmeid. Tõhususe parandamine on endiselt meie nimekirja tipus, koos kasvava nõudlusega jätkusuutliku ehitamise järele. Meie eesmärk on aidata arhitektidel võimalikult lühikese ajaga projekteerida kõige keskkonnasõbralikumaid hooneid.

Sellest lühikesest värskenduse esiletõstmise videost leiate teavet teenuste ja lahenduste kohta, mis aitavad selle visiooni ellu viia. Tutvustame dokumentatsiooni täiustusi, visualiseerimise täiustusi, uusi koostöö- ja koostalitlusvõimalusi ning uuendatud teenuste ökosüsteemi, mis annab arhitektidele võimaluse kujundada suurepärast arhitektuuri.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 - Konstruktsioonide töövoo video
1 aasta tagasi · vaatamisi 9330
Archicadi täiustatud atribuutide haldamine hoiab hõivatud arhitektuuribüroode töövood sujuvana, korraldades projekte täpselt. BIM võimaldab teil salvestada üksikasjalikku teavet iga mudeli kohta ja hõlpsalt navigeerida, et tagada maksimaalne tõhusus.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 - Nutikad objektid Library Part Maker abil
1 aasta tagasi · vaatamisi 20146
Library Part Maker võimaldab teil luua ühtse parameetrilise kataloogi, mis aitab teil hõlpsalt klientidele disaini eesmärke edastada. See uus funktsioon ei nõua skriptimist ja kiirendab klientide disainiidee sobivuse kinnitamist selles revolutsioonilises töövoos.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 - Püsige keskendunud, projekteerige rohkem
1 aasta tagasi · vaatamisi 90319
Kas olete valmis uurima arhitektuurse projekteerimise uut standardit?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Viimased värskendused, mis aitavad teil:
- Olla organiseeritud ja hoida oma failid sujuvana, kui teie projektide maht ja keerukus kasvab.
- Luua olemasolevate funktsioonidega vapustavaid visualiseerimisi ja esitleda neid võimsas BIMx-vaaturis, et klientide heakskiitu kiiremini võita.  
- Parandada oma ja teiste meeskondade koostalitlusvõimet ja koostööd.  
- Loobuda käsitsi lahendustest ja korduvatest toimingutest – dokumenteerimise töövood on oluliselt paranenud.

Vaadake lisateavet selle kohta, mida Archicad 26 teile pakub, ja alustage! Kas olete valmis tutvuma arhitektuurse projekteerimise uue standardiga?

Olge keskendunud ja projekteerige Archicad 26 abil rohkem.

Video kuulub videokogumikku:
Projektide mudelitele ligipääs mistahes kohast ja seadmest BIMcloud SaaS abil
1 aasta tagasi · vaatamisi 4169
BIMcloud SaaS vähendab lõhet kodu, kontori, ehitusplatsi ja projekti sidusrühmade vahel, muutes teie mudelid juurdepääsetavaks mistahes seadmes. Avastage tarkvara, mis hoiab sammu hübriidsete töökohtade ja mitme töökohaga, ilma et oleks vaja kasutada esialgseid investeeringuid riistvarasse või omada IT-kogemust.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 atribuutide haldamise video
1 aasta tagasi · vaatamisi 11065
Archicad 26 täiustatud atribuutide haldamine võimaldab tagada aktiivsete arhitektuuribüroode sujuvama töökorralduse, korraldades projekte täpselt. BIM võimaldab teil salvestada üksikasjalikku teavet iga mudeli kohta ja hõlpsalt navigeerida, et tagada maksimaalne tõhusus.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 Uute omaduste esiletõstetud videod
1 aasta tagasi · vaatamisi 23192
Archicad 26 värskenduse suurimad hitid!

Antakse ülevaade projekteerimise, dokumentatsiooni, koostöö ja visualiseerimise täiustuste kohta, et saaksite neid oma projektides maksimaalselt ära kasutada.

Vaadake, millised teenuse värskendused aitavad teil karjääri teha, kaaslastega suhelda ja suurepäraseid hooneid kujundada.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad 26 Uute omaduste video
1 aasta tagasi · vaatamisi 88053
Uusim Archicad 26 väljalase sisaldab funktsioone ja värskendusi, mis soodustavad sujuvamat koostööd inseneride ja arhitektide vahel ning keskenduvad kaugtöövõimaluste täiustamisele. Funktsioonide värskendused põhinevad meie kasutajate tagasisidel ning sisaldavad olulisi täiustusi disainis ja dokumentatsioonis. Üldiselt lubab uus versioon aidata projekteerijatel kulutada vähem aega projektijuhtimisele ja rohkem aega arhitektuursele projekteerimisele ja teostamisele.

Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 04
1 aasta tagasi · vaatamisi 488
Sellel seansil arutasime Archicad-i rippfassaadi tööriista põhitõdesid.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 05
1 aasta tagasi · vaatamisi 343
Sellel seansil arutasime rippfassaadi tööriista täiustatud teemasid ning mõningaid näpunäiteid ja nippe.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad - Session 03
1 aasta tagasi · vaatamisi 336
Sellel seansil arutasime, kuidas kasutada Archicad-s erinevate olukordade jaoks piirdetööriista.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! Trepid, piirded ja rippfassaad -Sessioon 02
1 aasta tagasi · vaatamisi 295
Sellel sessioonil selgitasime mõnda Archicad-s trepitööriista täiustatud teemat ning näpunäiteid ja näpunäiteid trepitööriista kasutamiseks Archicad-s.
Video kuulub videokogumikku:
Archicad Now! - Õppevideod
1 aasta tagasi · vaatamisi 617
Sellel seansil selgitasime Archicad-s Stair Tooli põhitõdesid
Video kuulub videokogumikku:
Uus AxisVM komponentide pakett Rhino-Grasshopper-le
2 aastat tagasi · vaatamisi 887
Laadige alla lisandmoodul: https://www.food4rhino.com/en/app/grasshoppertoaxisvm 

Grasshopper-AxisVM-ühendus pakub AxisVM-i tipptasemel parameetrilise disaini eeliseid visuaalse programmeerimiskeele ja Rhinoceros 3D CAD-rakenduses töötava keskkonna kaudu. Andmeedastus Grasshopperist AxisVM-i toimub COM-serveri kaudu, hõlmates nüüd kogu materjali ja ristlõike kataloogi, igat tüüpi elemente (sõlm, reaelement, domeenid, väljalasked, ekstsentrilisused, ühenduselemendid, toed jne) ja igat tüüpi koormusega seotud objektid (kontsentreeritud, joonkoormus, pinnakoormus, polüjoonkoormus, koormuspaneel, soojuskoormus, omakaal, koormakastid, koormarühmad ja kombinatsioonid)
RC8-B Moodul - Raudbetoontalade ja postide konstruktsiooniline tuleohutusprojekt
2 aastat tagasi · vaatamisi 578
Raudbetoon postide ja -talade tuleohutus projekti saab teostada tarkvaras vastavalt Eurocode 2, SIA 262 ja NTC projekteerimise standardite juhistele RC8-B mooduli olemasolul. Tarkvara analüüsib temperatuuri jaotust ristlõikes, arvutab piki- ja nihkesarruse temperatuuri, samuti võtab arvesse kahjustatud betoonikihtide lõhenemist.

Nõuded/soovitused 

raudbetoondetailide tuleohutuse projekteerimine põhineb tavapärasel raudbetoonkonstruktsioonil, seega on RC2 moodul RC8-B mooduli kasutamise eelduseks
Archicad Now! Arvutuslik BIM veebinaar seeri Sessioon 02
2 aastat tagasi · vaatamisi 361
See seanss näitab lühitutvustus Grasshopperi kasutajaliidese kohta ja näitab päikesevarjutusseadme näidet.
Video kuulub videokogumikku:
eelmine12345 ... 666768järgmine
ARCHICAD Archicad 26 AxisVM BIMx Twinmotion
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile