3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadAxisVMSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskus
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
loend
viimati lisatud (uusimast vanimani)
eelmine12345 ... 646566järgmine
Filtrid ja osad spetsiaalsete domeenide jaoks AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 6
Demonstratsioon, kuidas kasutada filtreid ja osasid spetsiaalsete domeenide jaoks.
Graafiliste sümbolite peenhäälestus AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 7
Kohandage oma telgedega seotud kogemusi, muutes objektide, sealhulgas graafiliste sümbolite visuaalset kujutist AxisVM X6-s.
Spetsiaalsed akende paigutused AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 5
Demonstratsioon, kuidas luua spetsiaalseid aknapaigutusi AxisVM X6-s.
Koormuste jagamine automaatselt koormus olukordadesse AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 3
Demonstratsioon selle kohta, kuidas jagada koormused eraldi koormus olukordadeks korruste või konstruktsioonide telgjoonte järgi AxisVM X6-s.
Uued profiilide tüübid AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 5
AxisVM X6 väljalaskega on lisatud valikutesse viis uut ristlõiget - parameetrilise õhukese seinaga ristlõiked. Täpsemalt IFB, SFB, HSQ, asümmeetriline HSQ ja ristuvad I ristlõiked.
Talade ekstsentrilisuse seaded AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 75
Uus funktsioon pakub väga erinevaid võimalusi liikmete ekstsentrilisuse automaatseks määramiseks. Kumerad nurgad, kitsenevad elemendid, sarikate - pärlinite ühendused? Igal juhul modelleerige seda hõlpsalt uute tööriistade abil. Muutused ristlõigetes? Ekstsentrilisuste automaatne värskendamine on samuti kaetud.
Kohandatavad reeglid koormuskombinatsiooni genereerimiseks AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 8
Kasutaja määratletud koormuse kombinatsiooni genereerimise automaatika kohandatud reeglite määratluse demonstreerimine.
Tulemuse visualiseerimise täiustused AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 9
Tulemuse visualiseerimise uute võimaluste tutvustamine AxisVM X6-s.
Poolautomaatne valik kriitilise kombinatsiooni hindamiseks AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 11
Uue poolautomaatvaliku demonstreerimine AxisVM X6 kriitiliste kombinatsioonide hindamiseks.
Prao laiuse arvutamine arvutatud tugevduse jaoks AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 9
Pragunemise tulemuste arvutamine on saadaval nii arvutatava ja tegelikule tugevdusele AxisVM X6-s.
Tugevusarvutused trapetsikujuliste teraspõrandatele AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 14
Domeenid koos trapetsikujuliste teraspõrandate liidetega, et loendada spetsiaalseid domeene tugevduste arvutamiseks AxisVM X6-s. Tugevusarvutusi saab teha Eurocode 4 ja SIA 264 standardite alusel. Teraspõrandaid saab kasutada ainult raketisena või kaaluda pikisuunaliste sarrustuste hindamisel tasakaalu võrrandites.
AxisVM - Omaduste ülevaated
10 kuud tagasi · vaatamisi 85
Betoonseinte nihke kontrollimine AxisVM X6 -s toimub kahe kontrolli põhjal. Kontroll seina allosas libiseva nihke vastu ja ristlõike nihketugevus koos kasutatud armatuuriga, võttes arvesse nihke prao nurka. Koos N-M interaktsiooniga saate tervikliku pildi oma seina käitumisest keerulistes koormuste olukordades.
Detailne arvutuste aruanne betoonpostidele AxisVM X6-s
10 kuud tagasi · vaatamisi 26
Läbipaistvus on konstruktsioonide projekteerimisel otsustav punkt. Seetõttu paneme suurt rõhku sellele, et detailsed projekti arvutamise aruanded oleksid meie kasutajatele hõlpsasti kättesaadavad. Nagu uus betoonpostide arvutamine AxisVM X6 -s. Igale kontrollile viidatakse standardist ja iga projekteerimise valem on esitletud analüüsi muutujate tegelike väärtustega.
AxisVM X6 väljalaskmise Video - I. Sissejuhatus
10 kuud tagasi · vaatamisi 300
Video kuulub videokogumikku:
Sissejuhatus Solibri-sse - Open BIM mudeli kontrollimise töövahend
10 kuud tagasi · vaatamisi 607
Solibri, Inc. arendab ja turustab kvaliteedi kontrolli lahendusi ehitusvaldkonnas, mis täiustab BIM mudeli kvaliteeti ja teeb kogu projekteerimise protsessi produktiivsemaks. 
 
Solibri lahendused põhinevad Open BIM kontseptsioonil. Solibri-ga saate importida mudeleid erinevatest BIM tarkvaradest, millest on eksporditud IFC failid. Te saate visualiseerida ja ühendada erineva valdkonna mudeleid, teostada reeglite põhist kvaliteedi tagamist ja teostada mahutude väljavõtteid ja andmeid mudelist.
Uus ebatäiuslikkuse moodul AxisVM X6-s (IMP)
10 kuud tagasi · vaatamisi 103
Uus ebatäiuslikkuse moodul võimaldab rakendada konstruktsiooni ebatäiuslike kujunditena eelnevalt arvutatud painutuskujusid. Ebatäiuslike kujunditena rakendatavaid painutuskujusid saab korraldada ebatäiuslikkuse rühmadesse, kus kõik ebatäiuslikud kujundid on ühendatud üheks (või mitmeks) geomeetriliseks ebatäiuslikkuseks ning kus saab iga ebatäiusliku kuju jaoks eraldi määrata amplituudid ja suunad. 
 
Ebatäiuslikke rühmi käsitletakse koormusrühma tasemel, mis tähendab, et neid saab kombineerida tavaliste koormusrühmadega. Ebatäiuslikku kuju peetakse konstruktsiooni esialgseks kujuks ja kõik ebatäiuslikkusest tulenevad kõrvalmõjud kaasatakse mittelineaarse analüüsi tulemustesse.
Uus arvutusliku voolavuse dünaamika moodul AxisVM X6-s (CFD)
10 kuud tagasi · vaatamisi 89
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks.
 
Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolavuse dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testiga. CFD -moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Reeglite lisamine olemas olevatele reeglikogumikele | Solibri õppejuhendid
10 kuud tagasi · vaatamisi 521
See teine osa õppevideo seeriatest juhendab teid, kuidas lisdada reegleid olemasolevatele reeglikogumikele.
 
Järgige seda õppe videote seeriat, et õppida fundamentaalseid kontseptsioone, mis on vajalikud edukaks uute reeglikogumite loomiseks, reeglite lisamiseks olemasolevatele reeglikogumikele, täpsustada reegleid ja rakendada neid teistes projektides.
Solibri Society Online Event 2021 - Lasse Lindqvist
11 kuud tagasi · vaatamisi 408
Solibri, Inc. arendab ja turustab kvaliteedi kontrolli lahendusi ehitusvaldkonnas, mis täiustab BIM mudeli kvaliteeti ja teeb kogu projekteerimise protsessi produktiivsemaks.
Reeglitekogumite-reeglite loomin | Solibri õppejuhendid
11 kuud tagasi · vaatamisi 1484
See on esimene osa meie uuest õppevideo seeriatest, kuidas täielikult rakendada reeglitega seotuid omadusi Solibri-s. Alustame uue reeglikogumiku loomisega.
 
Järgige seda õppe videote seeriat, et õppida fundamentaalseid kontseptsioone, mis on vajalikud edukaks uute reeglikogumite loomiseks, reeglite lisamiseks olemasolevatele reeglikogumikele, täpsustada reegleid ja rakendada neid teistes projektides.
AxisVM API (COM-liides)
11 kuud tagasi · vaatamisi 349
Näited 1.
Rakenduse programmeerimisliides AxisVM-s
Rakenduse programmeerimisliides II. AxisVM-s
11 kuud tagasi · vaatamisi 275
Näited 2.
Rakenduse programmeerimisliides AxisVM-s
Grasshopper-Rhinoceros pistikprogramm AxisVM-le
11 kuud tagasi · vaatamisi 114
AxisVM - Grasshopper demo 1 - Alustamine
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM - Grasshopper demo 2 - Lühike juhend
11 kuud tagasi · vaatamisi 51
AxisVM - Grasshopper demo 2 - Lühike juhend
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM - Grasshopper demo 3 - Detailne juhend
11 kuud tagasi · vaatamisi 65
AxisVM - Grasshopper demo 3 - Detailne juhend
Video kuulub videokogumikku:
IMP moodul - Geomeetrilised ebatäiused põhinedes paindunud kujunditel
11 kuud tagasi · vaatamisi 175
Konstruktsiooni analüüs viiakse tavaliselt läbi idealiseeritud, geomeetriliselt täiusliku mudeli alusel. Kuid tegelikkuses on ka konstruktsiooni, materjalide ja koormuspositsioonide geomeetria ebatäiuslik kallete, jääkpingete, koormuste ekstsentrilisuse tõttu. AxisVM-i IMP moodul võimaldab kasutajatel arvestada selliste geomeetriliste puudustega, mida saab tekitada nihkerežiimi kujundite skaleerimise ja seejärel üksteise peale asetamise teel. Ebatäiuslikkuse mõju saab arvesse võtta koormuse kombinatsiooni geomeetriliselt mittelineaarse analüüsi abil, mis hõlmab ebatäiuslikkuse tüüpi koormusjuhtumeid.
Video kuulub videokogumikku:
7DOF moodul - tala element koos 7 vabadusastmega
11 kuud tagasi · vaatamisi 150
See moodul pakub võimalust määrata 7 vabadusastmega talasid. Täiendav, 7. DOF kujutab ristlõike väändumist. Varda ümmargune ristlõige või ümmargune õõnesprofiil jääb ühtlase keerdumise tagajärjel tasapinnale, kuid kõik teised lõiketüübid võivad ristlõikes väänduda.
Kõverdumine toimub siis, kui elemendi keerdumine põhjustab ristlõigete moonutamist tasapinnast väljapoole elementide pikitelje suunda. Kui tasapinnalist moonutust piiratakse või seda hoitakse ära, tekivad elemendis pikipinged ja -pinged. Kumerdumist võib piirata tugi või kontsentreeritud pöördemoment.

Piiratud väändumine võib oluliselt mõjutada pingejaotust õhukese seinaga talades ja postides, mida tuleks projekteerimisel arvestada. Kõverdumine on oluline ka siis, kui konstruktsiooni osad on külgsuunalise väändumise suhtes tundlikud.
Video kuulub videokogumikku:
CFD moodul - arvutusliku voolavuse dünaamika liides
11 kuud tagasi · vaatamisi 381
Projekteerimise koodid/standardid annavad juhiseid tuule rõhutegurite lisamiseks ainult korrapärase geomeetriaga konstruktsioonide jaoks. Keerukamate või liitkonstruktsioonide puhul ei ole need meetodid rakendatavad ning rõhukoefitsiendid tuleb määrata individuaalselt voolava dünaamika simulatsiooni (CFD modelleerimine) või tuuletunneli testi abil. CFD  moodul võimaldab neid tulemusi AxisVM-i importida.
 
CFD moodul on üldine liides, mis võimaldab määratleda rõhke, mis tekivad domeenide või koormuspaneelide kaudu voolavatest ainetest.
Video kuulub videokogumikku:
AxisVM
11 kuud tagasi · vaatamisi 1015
Meil on hea meel teatada, et AxisVM X6 - inglikeelne versioon on välja antud.

AxisVM X6 versioon 1 on nüüd saadaval koos:
40+ uut arendusega
koos QOL täiustusega
Uued omadused olemasolevates moodulites
+ 3 uhiuut moodulit

Vaadake seda videot ja saate teada, mis on uut.
Video kuulub videokogumikku:
Solibri Veebinar - Kasutaja ülevaade - Ridge and Partners
11 kuud tagasi · vaatamisi 326
Meie kasutaja ülevaadete veebinari seeriates meie kliendid jagavad oma kogemust Solibri kasutamise kohta nende igapäevatöös. 

Selles veebinaris Alex Plenty ja Brent Rees tutvustavad digitaalset tule tõkke vastavuse protsessi Ridge-s. Reeglite põhine testimine rakendab tuletõkke lahendusi projekteerimise ülevaadetesse, mis annab täiustatud turvalisuse ja maksumuse  kindlasti läbi mõõtes jõudlust projekteerimises ja varajases seotuses. See on väliselt tuntav kui Ridge võitis digitaalse konstrueerimise kategoorias aastal 2020 auhinna Constructing Excellence. Vaadake seda veebinari, et kuulda rohkem auhindu võitnud digitaalsest lähenemisest, mis demonstreerib tulekindlusele vastavust ja kuidas seda oluliselt vähendab riski lõppkasutajale, konsultantidele ja ehitajatele.
 
Vaata salvestatud sessiooni.
- Ridge and Partners: Digitaalne tulekindluse nõuete ülevaade. Solibri demo. Alex Plenty, BIM Manager ja Brent Rees, digitaalse projekteerimse valdkonna juht.
- Küsimused & Vastused
Solibri õppejuhendid - Reeglid
11 kuud tagasi · vaatamisi 1314
See on sissejuhatus uutele õppe video seerisatele, kuidas täielikult kasutada Solibri-s reeglitega seotud omadusi. Selles videode seerias tutvustame fundamentaalseid kontseptsioone, mida on vaja, et edukalt luua uusi reegli kogumeid, rakendada reegleid olemas olevates reegli kogumikses, täpsustada reegleid ja nende kasutamine teistes projektides.
ArchiCAD - AxisVM - Kuidas kasutada SAF - SAM faile - Õppejuhend
11 kuud tagasi · vaatamisi 412
Selles videos saate teada, kuidas eksportida SAF / SAM-faili ArchiCAD-st AxisVM tarkvarasse, et teostada oma arhitektuurimudelile konstruktsiooni analüüs.
 
Millest video räägib?
SAF on konstruktsiooni analüüsi vorming ja SAM on konstruktsiooni analüüsi mudel.
 
Selles õppejuhendis - projekti näite baasil saate teada kõike oma mudeli ArchiCAD-st AxisVM-i eksportimise kohta!

0-11:22 SAF mudeli ettevalmistamine Archicad-s 
11: 22-20:09 Elementidele materjalide ja parameetrite määramine
20:09-30:12 Koormus juhtude ja koormuskombinatsioonide paigutamine
30:12-42:10 Tulemuste genereerimine ja ülevaatamine
Video kuulub videokogumikku:
eelmine12345 ... 646566järgmine
AxisVM SOLIBRI
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile