3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxArtlantisOpen BIMKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDonlain õppimine
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

ArchiCAD 18 - Projektimuudatused (Revision) - Teemaklipp

ArchiCAD 18 - Läbivaatused (Revision) - TeemaklippProjekti muudatuste haldamise probleemid on tavapäraselt kõikidel tasemetel nii projektimuudatuste protsessis projektdokumentatsiooni väljastamisel, muudatuste jälgimisel ja muutuste sooviavalduste läbivaatusel ning erinevate tsüklite mitmete projektimuudatuste haldamisel ja kogu eelkirjeldatud tegevus on olnud aeganõudev ja vigasid täis manuaalne protsess.

Täiesti uudne projektimuudatuste haldamise (Revision Management) lahendus ArchiCAD 18 versioonis on täielikult integreeritud BIM tööprotsessi, pakkudes lahendusi mistahes protsessidele läbi uuenduslike ja paindlike vahendite, et suurendada veelgi tootlikkust.
Video kuulub videokogumikku:
ArchiCAD 18 uued omadused - Projektimuudatuste haldamine (Revision Management)ArchiCAD 18 uued omadused - Projektimuudatuste haldamine (Revision Management)
46 videot2:14:22
ArchiCAD 18 uued omadused - Projektimuudatuste haldamine (Revision Management)
ArchiCAD 18 pakub uut täielikult integreeritud projektimuudatuste halduse (Revision Management) töövooge ja sujuvamat PDF tuge, mis oluliselt parandab andmevahetust ja muudatuste haldust klientidega, konsultantidega ja teiste projekti osalistega. Andmevahetus erinevat laadi osalistega ja asutustega on seotud erinevat laadi juriidiliste vastutuse küsimustega ka arhitektide ja projekteerijate osas. ArchiCAD süsteemi põhine tugi jälgib muutusi ja need ka dokumenteeritakse, nii et hiljem ei teki probleeme teemadel kes mille eest vastutab. Täiesti uus projektimuudatuste halduse lahendus on integreeritud terviklikku BIM töövoogu pakkudes lahendusi nii 2D, 3D või igat laadi läbipõimunud töövoogude osas. Hoone mudeli dokumentide muudatusi jälgitakse automaatselt ja hallatakse läbi täieliku projekti tsüklite. Muudatuse ajaloo kohandatavaid detaile saab automaatselt kuvada kujundatavatel joonistel (layouts). Muudatuste haldur (Change Manager) ja muudatuste tööriistaga (Change tool) saab määrata, luua, hallata ja jälgida muudatusi ning muutuste taotlusi projekti erinevates vaadetes.
ArchiCAD 18 - TeemaklipidArchiCAD 18 - Teemaklipid
7 videot50:44
ArchiCAD 18 - Teemaklipid
ArchiCAD 18 pakub täiustatud töövoogude lahendusi, mis võimaldab arhitektidel loomevoo seisundis nii vähest häiritust kui võimalik.
Videoga seotud sildid:
ARCHICAD arhitekt BIM projekteerimine
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile