3D EKSPERT Graphisoft Help Center TASUTA objektid BIMx Videod Artlantis SOLIBRI ArchiFrame ArchiLogs logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ARCHICADSOLIBRIArtlantisBIMxOpen BIMBIMcloudKasutajadKoolitusAbikeskusAllalaadimised
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDonlain SEMINARIDBIM loengukava
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t
videokogumikud videod abi otsi
eelminejärgmine

BIMx BIMx PRO uued omadused 2015 – Tsooni info (Zone Info) kuvamine ja sildid (Labels)

BIMx BIMx PRO uued omadused 2015 – Tsooni info (Zone Info) kuvamine ja sildid (Labels)BIMx BIMx PRO uued omadused 2015 – Tsooni info (Zone Info) kuvamine ja sildid (Labels)
Video kuulub videokogumikku:
GRAPHISOFT BIMxGRAPHISOFT BIMx
15 videot1:21:36
GRAPHISOFT BIMx
GRAPHISOFT BIMx™ on innovatiivne, interaktiivne, BIM kommunikatsiooni vahend arhitektidele, mis seab uued standardid projektide esitlemiseks ja presenteerimiseks AEC tööstuses. BIMx muudab nüüd iPad/iPhone käepäraseks interaktiivseks hoone mudeli näitajaks.
BIMx PRO uued omadused 2015BIMx PRO uued omadused 2015
5 videot12:29
BIMx PRO uued omadused 2015
Pilve ladustamine on muutunud tavapäraseks valikuks mitme-platvormi ja mobiilsete kasutajate hulgas, eriti kasutajatele kes on pidevas liikumises. BIMx on laialdaselt kasutuses arhitektuur-ehituslikus valdkonnas, et presenteerida projekte huvirühmadele ja seda olukorras kus saaks projekti mudelit sünkroniseerida värskeimale versioonile, mis on oluline kohapealses näitamise olukordades. Võimalik on infovahetus failihalduse rakenduste ja BIMx vahel, mis võimaldab kasutada populaarseid pilveteenuseid nagu iCloud ja Dropbox. Tänu sellele on muutunud sujuvamaks BIMx mudelite alla laadimine ja avamine. Hallata saab elemendi põhist infot: Tegelik BIMx võimsus seisneb selles, et võimalik on teada saada infot iga mudelis sisalduva hoone elemendi kohta. Mudeli elementide hulgast kuni väliste veebilinkideni ja kasvõi tootja tootelehtedeni võimaldab projekteerijal jagada informatsiooni selle kohta, mida iga huvigrupp vajaks. Kasutades Apple-i andmete tuvastamise tehnoloogiat, siis informatsioon infoväljadel tuntakse ära kui e-post, telefoninumber, hüperlink või aadress, mis võimaldab otseseid linke juba mobiilsest rakendusest. AirPrint: BIMx PRO võimaldab kasutajate printida 3D ja 2D sisu BIMx Hyper-mudelitest iOS seadmetel või AirPrint-ühilduvatel printeritel. Nüüd saavad kliendid ja teised projekti huvigrupid kiirelt printida mudeli detaile või isegi kogu joonise lehte BIMx PRO rakendusest ilma vajaduseta osata kasutada ARCHICAD-i. Tsoonide templid korruseplaanidel ja tsoonide sildid 3D mudelites on interaktiivsed kogu BIMx mudeli sees. Puudutades neid elemente, on võimalik ligipääs tsooni infoväljadele, kuhu arhitektid on lisanud lisainfot näiteks ruumide viimistluse või mistahes muu olulise ruumiga seonduva infoga seoses.
Videoga seotud sildid:
ARCHICAD 19 arhitekt BIM BIMx projekteerimine
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
ARCHICAD-Talk
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile