3D EKSPERT Graphisoft Community TASUTA objektid BIMx Twinmotion Artlantis SOLIBRI AxisVM ArchiFrame ArchiLogs Videod logi sisse
3D EKSPERT

BIM tarkvara arhitektidele - projekteerijatele

ArchicadSOLIBRIBIMcloudBIMxTwinmotionArtlantisArchiFrameAxisVMKoolitusAbikeskusLisad
vahejoon

Koolitus

ülevaadeKURSUSEDõppeVIDEODõppeJUHENDIDGraphisoft Learn
proovi ARCHICAD-i proovi SOLIBRI-t proovi AxisVM-i
videokogumikud videod abi otsi
järgmine

1/22 - BIM Komponentide kontseptsioon - BIM-komponentide pilves otsimine

BIM komponendid - pilves otsingArchiCAD 16 muudab fundamentaalselt võimalusi, mis on olnud tavapärasel kasutajal BIM komponentide leidmisel BIM projektidesse. ArchiCAD'i uued modelleerimise võimalused, mis on seotud BIM komponentide andmebaasiga võimaldab kasutajatel luua, otsida, üles laadida ja alla laadida BIM komponente vastavalt nende soovidele.  Täielikult intergreeritud veebiportaal teeb võimalikuks BIM komponentide jagamise kõikidele huvilistele. BIMcomponents.com on keskseks "turuplatsiks" kõikidele GDL objektidele, jõudes otse ArchiCADi kasutajateni, kui neil läheb neid objekte vaja.

BIM komponentide kontseptsioon
See on pilvepõhine ArchiCADga integreeritud ühiskasutuse andmebaas, mis kogub ja võimaldab otsest ligipääsu kümnetele tuhandetele GDL elementidele ühes keskses kohas. Lihtsalt otsitav kollektsioon on pidevalt kasvamas koos kasutajate arvuga, lisaks veel GDL arendajad ja tootjad, kes teevad samuti uusi elemente. BIMcomponents.com aitab leida vajalikke 3D või 2D elemente parameetriliste GDL objektide hulgast ja neid otse paigaldada ArchiCAD objektide nimistusse lihtsa drag & drop meetodiga. Jälgige kasutajate arvamusi ja jagage oma enda tehtud objekte ühe klikiga, laiendades niimoodi veelgi võimalikku objektide valikut. Sisseehitatud kvaliteedi filtrid, kasutajate ülevaated ja soovitused annavad tulemuseks kõrgetasemelise objektide kvaliteedi.

ArchiCAD 16 - BIM komponendid

BIM komponendid - pilves otsing
BIM Komponentide kontseptsioon - BIM-komponentide pilves otsimine
BIM Components - tutvustus
11 aastat tagasi · vaatamisi 9046
BIM Components portaali tutvustus https://bimcomponents.com/

ArchiCAD 16 muudab fundamentaalselt võimalusi, mida tavaline kasutaja saab ära kasutada oma BIM projektides BIM komponentide leidmisel. ArchiCAD'i uued modelleerimise võimalused, pilve-põhine BIM komponentide baasiga ühendus võimaldab kasutajatel luua, otsida, üles laadida ja alla laadida uusi BIM komponente vastavalt nende vajadustele. Täielikult integreeritud veebiportaal teeb BIM komponentide jagamise kõigile võimalikuks. BIMcomponents.com pakub samuti keskset "turuplatsi" kõikidele GDL objektidele, et jõuda otseselt ArchiCADi kasutajateni just siis kui nad neid kõige enam vajavad.

Niisugune pilve-põhine ArchiCAD'ga integreeritud üldine andmebaas kogub ja pakub otsest ligipääsu kümnetele tuhandetele GDL objektidele ühes kohas. Lihtsalt otsitavad kogumikud on pidevalt kasvamas koos kasutajatega, GDL arendajatega ja tootjatega, kes loovad uusi elemente. BIMcomponents.com aitab teil leida väärt 3D ja 2D elemente parameetriliste GDL objektide kujul, mida saab tuua otse ArchiCADi projekti kataloogi lihtasa drag & drop meetodiga. Kasutajatel on võimalik jälgida huviliste arvamusi ja jagada oma enda objekte ühe lihtsa klikiga ja nii veelgi laiendada elementide valikut. Süsteemi on sisse ehitatud kvaliteedi filtrid, kasutajate ülevaated ja soovitused, mis kõrge üldise objektide kvaliteedi.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 6084
Seoses BIM komponentide portaali avamisega on täiustatud ArchiCAD'i objektide otsimise mootorit. Täiustused puudutavad objektide, akende, uste, treppide ning teiste GDL tüüpi elementide valiku dialoogi.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 1920
Kui otsida ArchiCAD's GDL objekte, siis kuvatakse kõigepealt kõik leitud objektid aktiivsest korduselementide kataloogist ning järgnevalt leitud objektid BIM komponentide portaalist.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 1693
Peale objektide otsingu tegemist ja otsingu tulemuste nimekirjast konkreetse objekti välja valimist kuvab paneel dialoogi paremal küljel selle objekti häälestused ja parameetrid.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 1552
ArchiCAD'i Object Settings (objektide häälestamise) dialoogis on palju lisahäälestusi. Need valikud on kuvatud dialoogi alumises vasakus osas.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 1408
ArchiCAD'i korduselemendi töötlemise dialoogi on täiendatud BIM komponentide portaali uuendustega. Kui avada objekt töötluseks, siis kuvatakse kõigepealt vaikimisi Library Part Editor dialoogi detailide lehekülg.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 1202
BIMcomponents portaal võimaldab disaineritel üle kogu maailma juurdepääsu tuhandetele levinud ja tootja-spetsiifilistele objektidele ja nende kataloogidele.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 2371
Teatud BIM komponentide portaali funktsioonid on kasutatavad ainult registreerinud kasutajatele. Nende hulgas on mudelite üles laadimine, hindamine ja kommenteerimine.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 643
Peale edukat BIM komponentide portaalis registreerumist klikkige Log In lingile üleval paremal nurgas, et oma kasutajakontosse sisse logida.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 427
Peale sisse logimist ilmub portaali paremasse ülemisse nurka Profile (kasutajaprofiili) link.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 404
BIM komponentide portaalis saab muuta oma kasutajaprofiili andmeid.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 3779
Pärast BIM komponentide portaali sisse logimist võib üles laadida terveid ArchiCAD korduselementide kataloogide konteinerfaile, mis asuvad LCF failides.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 33845
BIM komponentide portaalis objektide otsimiseks klikkige lihtsalt otsinguväljal selle aktiviseerimiseks ja trükkige sinna oma otsingu fraas või termin, siis vajutage klaviatuuril ENTER või hiirega otsinguväljast paremal asuval suurendusklaasiga nupul.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 589
BIM komponentide portaalis on igal objektil oma unikaalne lehekülg.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid
11 aastat tagasi · vaatamisi 4917
BIM komponentide portaali objekti lehel võimaldab Object Viewer Window vaadelda valitud objekti. Objekti vaatlemiseks on mitmeid valikuid.
ac16-bimc-15
11 aastat tagasi · vaatamisi 715
Nelinurkne hall nupp objektide lehel paremal all nurgas võimaldab teostada eelvaate aknas kujutatud objektiga erinevaid ülesandeid.
objektikataloogide leheküljed
11 aastat tagasi · vaatamisi 1893
ArchiCAD 16 uued omadused - BIM Komponendid

BIM komponendid portaal: Objektikataloogide leheküljed
https://bimcomponents.com/

Iga objektikataloog sisaldab oma unikaalset lehekülge BIM Komponentide portaalis

Algpilt: Vennesla Library & Cultural Center, Norway
Helen & Hard, www.hha.no

Demo mudeli hoone: Microsoft Hungary Headquarters Office building
Lukacs & Vikar Architects
www.lukvik.hu
ArchiCAD 16 - BIM Components portaal: Hinnangud ja kommentaarid
11 aastat tagasi · vaatamisi 350
ArchiCAD 16 uued omadused - BIM komponendid
BIM Components portaal: Hinnangud ja kommentaarid

BIM Components portaal võimaldab kasutajatel hinnata ja kommenteerida portaalis leitud objekte. Need omadused on loodud eesmärgiga aidata teistel leida väärtuslikke ja populaarseid objekte veelgi lihtsamalt. Hindamine ja kommenteerimine on kasutatav kõigile registreeritud portaali liikmetele.
ArchiCAD 16 - BIM komponendid portaal: Drag and Drop laadimine
11 aastat tagasi · vaatamisi 36608
ArchiCAD 16 uued omadused - BIM komponendid
BIM Components portaal: Drag and Drop laadimine

Kui olete leidnud objekti, mida soovite kasutada ArchiCADi projektis, siis saate ta kiiresti laaadida ja lisada oma projekti (Drag and Drop).
objekti parameetrid
11 aastat tagasi · vaatamisi 6474
ArchiCAD 16 uued omadused - BIM komponendid
Parameetrite määramine objektide salvestamisel

ArchiCAD 16 uus omadus võimaldab salvestada selekteeritud objekte GDL objektina.
Objektide salvestamine
11 aastat tagasi · vaatamisi 25312
ArchiCAD 16 uued omadused - BIM komponendid
Uste ja akende objektide salvestamine

ArchiCAD 16 uus omadus võimaldab salvestada selekteeritud objekte GDL objektina.
Videotega seotud sildid:
3D aken ARCHICAD ArchiCAD 16 arhitekt Arhitektuur BIM BIMcomponents.com GDL hoone kataloog komponendid korduselemendid modelleerimine mudel mudelprojekteerimine objektid projekteerimine uks
vahejoon
3D Ekspert OÜ
Vana-Lõuna 27
10134 Tallinn, EESTI (Estonia)
tel (+372) 50 37 624
info@3dekspert.ee
Abivahendid
Download ARCHICAD
BIM koolitus
õppeVIDEOD
õppeJUHENDID
onlain SEMINARID
Kogukonnad
Community
Twitter
Facebook
Youtube
LinkedIn
Info
hinnapäring / tellimine
pakkumised
uudised
sildipilv
nõuded süsteemile